13 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

13 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bursada Düzenlenen Karting Yarışlarında Heyecan Doruğa Çıktı
Bursa'da Düzenlenen Karting Yarışlarında Heyecan Doruğa Çıktı
Bursa Nilüfer 7. Spor Şenliği Kapsamında Düzenlenen Karting Yarışları Heyecanlı Dakikalara Sahne Oldu. Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün İşbirliği ile Gerçekleştirilen Nilüfer 7. Spor Şenliği...
Sevgilisi Burcu Kara Değilmiş Kanal D'de Yayınlanan Elveda Derken Dizisinde İki Sevgiliyi Canlandıran Gökhan Tepe ve Simge Selçuk'un Gerçek Hayatta da Aşk Yaşadıkları Ortaya Çıktı.
İşte Ata'nın Sürprizi Senaryosunu ve Yönetmenliğini Gani Müjde'nin Yaptığı; Ata Demirer, Vildan Atasever, Sümer Tilmaç ve Ruhsar Öcal'ın Başrolleri Paylaştığı Osmanlı Cumhuriyeti Filminin Sür..
Siirtte Minik Öğrencilerin Sahnelediği Oyunlar Coşturdu
Siirt'te Minik Öğrencilerin Sahnelediği Oyunlar Coşturdu
Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Organizatörlüğünde Yapılan 'Eğitim Bölgesi Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri'nde 9 Anaokulundan Minik Öğrencilerin Sahnelediği Oyunlar İzleyicileri Coşturdu.
Sağlık Müdürü Vançelik: '16 Yaş Altı Sigara Kullanma Oranı Sıfıra İndirilecek'
Sağlık Müdürü Vançelik: "16 Yaş Altı Sigara Kullanma Oranı Sıfıra İndirilecek"
Sağlık Bakanlığı'nın Tütün ve Tütünlü Mamüllerin Kontrol Altına Alınması Yönünde Ciddi Adımlar Attığını Söyleyen Erzurum Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serhat Vançelik, Bakanlığın Hedefinin 16 Yaş Altı Sigara Kullacını...
Kayseri Tarım ve Hayvancılık Fuarı Başlıyor
Kayseri Tarım ve Hayvancılık Fuarı Başlıyor
Kayseri Tarım İl Müdürü Adnan Akay 15-18 Mayıs Tarihleri Arasında Yapılacak Olan Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile İlgili Olarak Bir Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi. Akay, Gündemde Olan Kene Vakalarına da Değindi.
Hindistan'da Patlamalar Hindistan'ın Doğusundaki Rajasthan Eyaletinin Başkenti Jaipur'da Üst Üste Dört Patlama Meydana Geldi.
Hindistan'da Patlamalar: 6 Ölü Hindistan'ın Doğusundaki Rajasthan Eyaletinin Başkenti Jaipur'da Üst Üste Patlamalar Meydana Geldi. Kalabalık Bir Pazaryerindeki Patlamalarda İlk Belirlemelere ..
Hayvan Koruma Gönüllüleri Eğitimi
Hayvan Koruma Gönüllüleri Eğitimi
Eskişehir Hayvan Koruma Gönüllüleri Eğitim Programı, Büyükşehir Belediyesi Koordinatörlüğü'nde Yapıldı.
Başbakan Erdoğan, Fransız Milletvekilini Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fransız Milletvekili Pıerre Lelouche'u TBMM'deki Makamında Kabul Etti.
Adana Büyükşehir Karadan, Seyhan Belediyesi Havadan Halkı Başbakanlı Açılışa Davet Etti
Adana Büyükşehir Karadan, Seyhan Belediyesi Havadan Halkı Başbakanlı Açılışa Davet Etti
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Adana'da Yarın Çeşitli Açılışlar Yapmak Üzere Gelecek. Büyükşehir ile Seyhan İlçe Belediyesi Vatandaşı Kendi Açılışlarına Katılımını Artırmak İçin Adeta Yarışa Girdirdi. Büyükşehir...
Sevgi Bayrağı Kongre Binasında
Sevgi Bayrağı Kongre Binasında
Erzincanlı Atletler Tarafından Erzurum Sınırında Atletlere Teslim Edilen Sevgi Bayrağı , Aziziye İlçesinden Sonra Şehir Merkezine Getirilerek Misafir Edileceği Erzurum Kongre Binasına Konuldu.
Amasya Hedefe Doğru İlerliyor
Amasya Hedefe Doğru İlerliyor
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Marka Olma Aday Gösterdiği 15 İlin Başında Gelen Amasya, Turist Sayısındaki Hedefine Adım Adım Yaklaşıyor.
731. Karaman Türk Dil Bayramı Kutlandı
731. Karaman Türk Dil Bayramı Kutlandı
Karaman Belediyesi Tarafından 7.'si Düzenlenen Geleneksel 'Karaman Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Törenleri'nin 731'incisi Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Altındağ Sanat Galerisi Ressam Sudanı Ağırlıyor
Altındağ Sanat Galerisi Ressam Sudan'ı Ağırlıyor
Açıldığı Günden Bu Yana İki Yüzden Fazla Sanatçıyı ve Eserlerini Ankaralı Sanatseverlerle Buluşturan Altındağ Belediyesi Sanat Galerisi, Mayıs Ayının İlk Sergisinde Ressam Alev Akbaş Sudan'ı Ağırladı. Düzenlenen Kokteyl...
Kraliçe Elizabeth İlk Ziyaretini Anıtkabir'e Yaptı İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, 37 yıl aradan sonra resmi ziyaret çerçevesinde geldiği Ankara'da ilk olarak Anıtkabir'i ziyaret etti.
..
Sinoplu Yatırımcılar, Faizsiz Kredi Desteği Hakkında Bilgilendirildi
Sinoplu Yatırımcılar, Faizsiz Kredi Desteği Hakkında Bilgilendirildi
Sinop Organize Sanayi Bölgesi(osb) Yönetim Kurulu ile Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü Organizesinde, Kosgeb Samsun İşletme Geliştirme Merkezi Tarafından Sinoplu İş Adamlarına Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.
Bursa'da Açık Öğretim Lise ve İlköğretim Sınavları 17 -18 Mayıs Tarihlerinde Yapılacak Bursa'da Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem Sınavı' ve 'Açık İlköğretim Okulu Not Yükseltme Sınavı' 17 -18 May..
Bakan Çiçek'ten "Soru Önergesi" Savunması: Veremeyeceğimiz Hesabımız Yok Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Muhalefetin Sözlü ve Yazılı Soru Önergelerinin Bakanlar Tarafından Y..
Sağlık Bakanlığı: "Gebze'deki Olayda Sorumluluğu Bulunanlara Gerekli İşlem Yapılacak" Gebze'de üzerine kazayla kaynar su dökülmesi sonucu yanan 8 aylık Rabia Karagöz'ün 6 saat boyunca götürül..
Çatomdan Annelere Eğlence Programı
Çatom'dan Annelere Eğlence Programı
Başbakanlık Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Bünyesindeki Şanlıurfa Çok Amaçlı Toplum Merkezi (Çatom) Tarafından Annelere Yönelik Eğlence Programı Düzenlendi.
Mumcunun Katıldığı Düğüne Soruşturma
Mumcu'nun Katıldığı Düğüne Soruşturma
Batman'da, Anavatan Partisi Genel Başkanı Mumcu'nun da Katıldığı Düğünde Ellerinde G -3 Piyade Tüfeği ve Tabancalarla Havaya Ateş Açılmasıyla İlgili Batman Cumhuriyet Başsavcılığı Soruşturma Başlattı.
Halil Posbıyık Resmen CHPli Oldu
Halil Posbıyık Resmen CHP'li Oldu
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi, Eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık Düzenlenen Törenle Resmen Cumhuriyet Halk Partisi'ne Geçti.
Odunpazarı Belediyesi İlaçlama Çalışması Başlattı
Odunpazarı Belediyesi İlaçlama Çalışması Başlattı
Odunpazarı Belediyesi Ekipleri, 41 Mahalle ve Su Kanalları Etrafında İlaçlama Çalışması Başlattı.
Dünya Çiftçiler Günü
Dünya Çiftçiler Günü
Amasya Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baş, Tarımla İlgili Tüm Gelişmeleri Takip Ederek Yenilikleri Amasya Çiftçisinin Hizmetine Sunmaya Devam Edeceklerini Açıkladı.
Müslüm Gürses Karabükte Sevenleriyle Bir Araya Geldi
Müslüm Gürses Karabük'te Sevenleriyle Bir Araya Geldi
Arabesk Ses Sanatçısı Müslüm Gürses Karabük ve Yenice'de Sevenleriyle Bir Araya Geldi.
Kars Belediye Başkanı 25 Bin Öğrenciye Kalem Seti ve Çanta Dağıttı Kars Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu, Karslı İş Adamlarının Gönderdiği 12 Bin Adet Çanta ve 13 Bin Adet Dolma ve Tükenmez K..
Ot Biçerken Silahlı Saldırıya Uğrayan Kadın Yaralandı
Ot Biçerken Silahlı Saldırıya Uğrayan Kadın Yaralandı
Samsun'da Bahçede Ot Biçerken Silahlı Saldırıya Uğrayan Bir Kadın Hastanelik Oldu.
Süde Bahar Şenliği Yürüyüşle Başladı
Sü'de Bahar Şenliği Yürüyüşle Başladı
Selçuk Üniversitesi'nin (Sü) Geleneksel Hale Getirdiği Bahar Şenliği Düzenlenen Yürüyüşle Başladı.
31 Başarılı Öğrenci Çanakkale ve İstanbula Geziye Gidiyor
31 Başarılı Öğrenci Çanakkale ve İstanbul'a Geziye Gidiyor
Şahinbey Belediyesi ile Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri Kapsamında, İlçe Sınırları İçerisindeki İlköğretim Okullarında Eğitim Gören 31 Başarılı Öğrenciyi 15 Mayıs'ta...
Hakkari TOBB Mesleki Eğitim Müdürlüğü Çalışmaları
Hakkari TOBB Mesleki Eğitim Müdürlüğü Çalışmaları
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü, 'Yöneltme ve Yönlendirme Projesi' Kapsamında Hakkari'deki İlköğretim Okulu Son Sınıflar Öğrencilerine Kendi Geleceklerine Yön Vermesi İçin...
"Yabancı Yatırımcı Önce Sigorta Diyor" Ibs Sigorta Brokerlik Hizmetleri Genel Müdürü Sevhan Gök Kahya, Yabancı Yatırımcıların Bir Projeye Katkıda Bulunurken Aradıkları İlk Şartın Sigorta Oldu..
Pendikte Okullara 'Bahçe Satrancı'
Pendik'te Okullara "Bahçe Satrancı"
Pendik Belediyesi Tarafından 81 İlk ve Ortaöğretim Okuluna "Bahçe Satrancı" Dağıtıldı.
Bakan Çelik İzmirde Okul Açılışlarına Katıldı
Bakan Çelik İzmir'de Okul Açılışlarına Katıldı
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, İzmir'in Çeşme İlçesinde Yılmaz Ulusoy Tarafından Yaptırılan Ulusoy Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi'nin Açılışını Gerçekleştirdi. Çeşme'deki Açılışın Ardından İzmir'e Dönen Çelik,...
Mezarlıklarda Bahar Temizliği Antalya Büyükşehir Belediyesi Mezarlık İşleri Şube Müdürlüğü, Büyükşehir Mücavir Alanı İçerisindeki 187 Mezarlıkta Bahar Temizliği Başlattı.
Tff, 3. Lig'e 30 Yaş Sınırı Getirdi Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Bugün Antalya'da Yaptığı Toplantıda Tff 3. Lig Statüsündeki Oyuncu Uygunluğu Esaslarında Bazı Değişikliklere Git..
Beypazarı Lisesi Atletizmde Türkiye Şampiyonu Oldu
Beypazarı Lisesi Atletizmde Türkiye Şampiyonu Oldu
Beypazarı Lisesi Atletizmde Türkiye Şampiyonu Oldu. Beypazarı Lisesi Atletizm Genç Kız Takımı İzmir'de Yapılan Gençler Türkiye Şampiyonasında 37 Takım Arasından Türkiye Şampiyonu Oldu.
A Milliler'e Psikolog ve Diyetisyen Tavsiyeleri A Milli Takım'ın Antalya Gloria Golf Resort Otel'deki Euro 2008 Hazırlık Kampı Devam Ediyor.
Bank Asya 1. Lig Futbol Şenliğine Boluda Yoğun İlgi
Bank Asya 1. Lig Futbol Şenliğine Bolu'da Yoğun İlgi
Türkiye Bank Asya 1. Lig'in Sponsoru Bank Asya'nın Kayseri'den Başlattığı 'Futbol Şenliği' Etkinlikleri Bolu'da Yoğun İlgi Gördü.
Sırbistan'da Kostunica, Radikallerle İşbirliğine Gidiyor Demokratik Sırbistan Partisi Lideri ve Başbakan Vojislav Kostunica, Radikallerle İşbirliğine Gidiyor. Kostunica'nın Partisinin Sözcüsü..
İran Süper Güçlerin Paket Önerisine Başka Bir Paketle Karşılık Verecek
İran Süper Güçlerin Paket Önerisine Başka Bir Paketle Karşılık Verecek
İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Nükleer Program Konusunda Kendi Önerilerini 5 1 Grubuna Sunacaklarını Söyledi.
İsrail Polisi, Olmert Soruşturmasında Resmi Belgelere El Koydu İsrail Polisi, İsrail Başbakanı Ehud Olmert'in İstifasıyla Sonuçlanabilecek Yolsuzluk Soruşturması Kapsamında Bir Bakanlık Binas..
Gayrimeşru Bebeğini Ölüme Terk Eden Anne Yakalandı Adapazarı'nda Gayrimeşru Bebeğini Dere Kenarına Bırakarak Ölümüne Neden Olan Selma D. (47) İsimli Kadın Yakalandı.
Balık Tuttuğu Tırıvırının Koluna Dolanması Sonucu Boğularak Öldü Ankara'nın Beypazarı İlçesinde, Balık Tutmak İçin Kullandığı Tırıvırının Koluna Dolanması Sonucu, Bir Vatandaş Boğularak Hayat..
Ziya Gökalp Lisesi Öğrencileri Yaşlıları Ziyaret Etti Ziya Gökalp Lisesi Öğrencileri Anneler Günü Etkinlikleri Kapsamında Erzurum Büyükşehir Belediyesi'ne Bağlı Kimsesiz Yaşlı ve Acezeler Yur..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10