13 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

13 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gençlerbirliği, Teknik Direktör Mesut Bakkal ile Devam Ediyor Gençlerbirliği, Teknik Direktör Mesut Bakkal ile Yola Devam Kararı Aldı.
Hastane Hastane Gezdirildi; Durumu Ağır
Hastane Hastane Gezdirildi; Durumu Ağır
Üzerine Kaynar Su Dökülerek Yanan ve 6 Saat Boyunca Hastane Hastane Dolaştırılan 8 Aylık Rabia Karagöz'ün Durumu Ciddiyetini Koruyor.
Kraliçenin Ziyaret Edeceği Yeşil Caminin Bahçesindeki Çimler de Yenileniyor
Kraliçe'nin Ziyaret Edeceği Yeşil Cami'nin Bahçesindeki Çimler de Yenileniyor
İngiltere Kraliçesi Iı. Elizabeth'in Türkiye Gezisi Kapsamında Ziyaret Edeceği Bursa'da, Ziyaret Programındaki Yerlerdeki Son Hazırlıklar Yapılıyor. Güvenlik Üst Düzeyde Tutulurken Yeşil Camii'nin Bahçesindeki Çimler de...
Okulun Dördüncü Aşure Gününde Dört Kazan Kaynadı
Okulun Dördüncü Aşure Gününde Dört Kazan Kaynadı
Denizli'nin Acıpayam İlçesindeki Atatürk İlköğretim Okulu, Bu Yıl Dördüncüsünü Düzenlediği Aşure Gününde Dört Kazan Kaynattı.
Alaşehir'de Tarihi Eser Operasyonu Alaşehir İlçesinde, Roma Dönemine Ait Tarihi Eserleri Satmaya Çalışan 3 Kişi Jandarma Tarafından Yakalandı.
Başıbüyük Mahallesi'nde Sular Durulmuyor Gerginliğin Sürdüğü Maltepe Başıbüyük Mahallesi'nde Düzenlenen Yürüyüş Sırasında Bazı Kadınlar Şantiyenin Bariyerlerini Tekmelerken, Bazı Kadınlar da ..
Komadan Çıktı, Hırsızlık Yaptı!
Komadan Çıktı, Hırsızlık Yaptı!
Kendisini Yakalamak İsteyen Polisin Silahının Boğuşma Sırasında Ateş Alması Sonucu Alnından Vurularak Ağır Yaralanan Azılı Hırsız, Yine Suçüstü Yakalandı.
Başlık Parası İçin Kapkaç Yaparken Yakalandı
Başlık Parası İçin Kapkaç Yaparken Yakalandı
Şanlıurfa'da, Bir Kişi Başlık Parası Biriktirmek İçin Arkadaşıyla Birlikte Kapkaç Yaparken Yakalandı.
Beyoğlu Ağır Ceza Mahkemesi'nde Festus Okey Davası Beyoğlu'nda Gözaltındayken Polisin Silahından Çıkan Kurşunla Öldüğü İddia Edilen Nijeryalı Futbolcu Festus Okey Davasına, "Görevsizlik" Kara..
Kapkaççı Vatandaş Engeline Takıldı Bursa'da Bir Kapkaççı, Öğrencinin Elindeki Cep Telefonu Çalıp Kaçmak İsterken Vatandaşlar Tarafından Yakalandı.
Ömer Halaç'ın Vefatı Kapalıçarşı'daki Kuyumcu Arkadaşlarını da Yasa Boğdu İstanbul Altın Rafinerisi'nin Sahibi Ömer Halaç'ın Vefatı Kapalıçarşı'daki Komşularını ve Arkadaşlarını da Derinden S..
Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Toplantıda Veda Etti
Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Toplantıda Veda Etti
Salihli'de Düzenlenen Milli Eğitim İlçe Müdürleri Toplantısına Katılan Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Özdemir, Önümüzdeki Günlerde Emekli Olacağı İçin Eğitim Camiasına Veda Etti. Salihli İlçe Milli Eğitim Müdürü...
İran: "Cami Bombacıları ABD ve İngiltere Tarafından Eğitilmiş" İran, Geçtiğimiz Ay Şiraz'da Bir Camide Meydana Gelen Patlamayla İlgili Tutuklanan 12 Kişinin, ABD ve İngiltere Tarafından Eğiti..
Adana'da Şüpheli Poşet Fünye ile Patlatıldı Adana'da Şehrin İşlek Caddesi Üzerine Bırakılan Şüpheli Poşet Fünye ile Patlatıldı.
Jimmy'nin Katili Kıbrıs'a Kaçan Bir Türk Olabilir Londra'da 16. Doğum Gününden Bir Gün Sonra Bir Pastanede Öldürülen Jimmy Mizen'in Katilinin Kuzey Kıbrıs'a Kaçtığı İddia Edildi.
Nizip Şehidine Ağladı
Nizip Şehidine Ağladı
Şırnak'ta Dereye Düşerek Kaybolan ve 12 Gün Sonra Cesedi Bulunan Jandarma Er Müslüm Köşker, Memleketi Gaziantep'in Nizip İlçesinde Gözyaşları İçerisinde Toprağa Verildi.
Undp, 2008 Mısır İnsani Geliştirme Programı Raporunu Tartışıyor Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (Undp), 2008 Mısır İnsani Geliştirme Raporu'nu Kahire'de Masaya Yatırdı.
Minik Öğrenciler Yapboz Yarışmasında Hem Eğlendi Hem Kazandı
Minik Öğrenciler Yapboz Yarışmasında Hem Eğlendi Hem Kazandı
Özel Selçuklu Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu'nun, 6 Yaş Gurubuna Düzenlediği Yapboz Yarışmasına Katılan Öğrenciler Hem Eğlendi Hem Hediyeler Kazandı.
Mumcu'ya Göre Düğünlerde Silahlı Kutlama "Gelenek" Batman'da Katıldığı Düğün Töreninde Yapılan Silahlı Kutlamayla İlgili Eleştiriler Alan Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Bu Tür Ku..
Bebek Dostu Devlet Hastanesinde Doktor Çilesi
Bebek Dostu Devlet Hastanesinde Doktor Çilesi
Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Bebek Dostu Olarak Adlandırılan Devlet Hastanesinde Doktor Çilesi Bitmiyor.
AKP Basında Aktif Olacak
AKP Basında 'Aktif' Olacak
AKP, Basında Daha Aktif Olma Kararı Aldı. Partiye Açılan Kapatma Davasıyla Birlikte İzlenecek Strateji Belirlendi.
Çiçek'ten Milletvekillerine 'Soru Önergesi' Sitemi Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Milletvekillerine, Hükümete Yönelttikleri Sorularla İlgili Sitemde Bulunarak, "Filanca İli..
Danıştay Başkanı Çörtoğlu Emekli Oldu Danıştay Başkanı Çörtoğlu, Yaş Haddinden Emekliye Ayrıldı. Çörtoğlu, Danıştay'da Düzenlenen Törenle Uğurlandı.
Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgelerinin Oda Başkanları 'Kuraklık' Gündemiyle Bir Araya Geldi Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Bu Yıl Etkisini Gösteren Kuraklığa İlişkin Doğu ve Güneydoğu Anadolu ..
"Hatırla Sevgili"ye Suç Duyurusu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanlığı Bir Televizyon Kanalında Yayınlanan 'Hatırla Sevgili' Adlı Dizide 1978 Yılında Yaşanan Kahramanma..
Gabarda Operasyonlar Sürüyor
Gabar'da Operasyonlar Sürüyor
Şırnak'ın Bestler Dereler ve Gabar Dağı Bölgesinde, Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Operasyonlar Sürüyor.
Bursa Valisi Harput, Kraliçe Ziyareti Öncesi Son Denetimini Yaptı Bursa Valisi Şahabettin Harput, Beraberindeki Bir Heyetle İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth ile Eşi Edinburg Dükü Prens Philip..
Oyuncu Jülide Kural, Deneyimlerini Öğrencilere Aktardı Ünlü Tiyatro Oyuncusu Jülide Kural, Pamukkale Üniversitesi'nde (Paü) Öğrencilerle Bir Araya Geldi.
Başbakan Erdoğan Yarın Adana'ya Gelecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yarın Adana'da Toplu Açılış ve TOKİ Konut Anahtar Teslim Törenine Katılacak.
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Yarın Kırşehir'de Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Bir Dizi Gezi ve İncelemelerde Bulunmak Üzere 14 Mayıs Çarşamba Günü Kırşehir'e Gelecek.
Koski Genel Kurulundan Okullara Su İndirimi
Koski Genel Kurulu'ndan Okullara Su İndirimi
Konya Büyükşehir Belediyesi Koski Genel Müdürlüğü, Konya'daki İlköğretim, Lise ve Dengi Okullardaki Su Tarifesinin Mesken Tarifesine Dönüştürülmesini Kararlaştırdı.
Elazığ'da Yatılı İlköğretim Bölge Okulları Arası Futbol Turnuvası Sonuçlandı Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Yatılı İlköğretim Bölge Okulları (Yibo) Arası Futbol Turnuvası..
Kamyoncu Esnafının Eyleminin İkinci Günü
Kamyoncu Esnafının Eyleminin İkinci Günü
Kayseri'de Kamyoncu Esnafının Geçtiğimiz Gün Yaptığı Kontak Kapatma Eyleminin Ardından, Bugün İse Nakliyeciler Derneği Başkanı İbrahim Sevilir Bir Açıklama Yaparak, Yaptıkları Eylemin Başlangıç Olduğunu, Bir An Evvel...
Prof. Dr. İsmet Kırpınar, Rektörlük Seçimlerinde Aday Olacağını Açıkladı
Prof. Dr. İsmet Kırpınar, Rektörlük Seçimlerinde Aday Olacağını Açıkladı
Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmet Kırpınar, Rektörlük Seçimlerinde Aday Olacağını Açıkladı.
Bem-bir-senden İl Genel Meclisi Başkanı Saraçoğluna Ziyaret
Bem-bir-sen'den İl Genel Meclisi Başkanı Saraçoğlu'na Ziyaret
Bem-bir-sen Kütahya Şube Başkanı Lütfullah Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Başkanı Kamil Saraçoğlu'nu Ziyaret Etti.
Ecacılar Odasından Belediyeye 60 Bin YTLlik İlaç Yardımı
Ecacılar Odasından Belediyeye 60 Bin YTL'lik İlaç Yardımı
Malatya Eczacılar Odası'ndan Sağlık Polikliniğinde İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Verilmek Üzere Malatya Belediyesi'ne Toplam Değeri 60 Bin YTL Tutarında Olan İlaç Yardımı Yapıldı.
Kazakistan Heyeti Malatyada
Kazakistan Heyeti Malatya'da
Kazakistan'dan Bir Grup İşadamı Heyeti Malatya'ya Geldi.
Isparta Su Altı Timi Kuruluyor
Isparta Su Altı Timi Kuruluyor
Isparta Sivil Savunma İl Müdürlüğü Davraz Dağı Kış Sporları ve Kayak Merkezi'nde Görev Yapacak Kar Timlerinin Yanı Sıra Su Altı Arama Kurtarma Timi Kuruyor. Sivil Savunma İl Müdürü Sedat Gazozcu, Su Altı Arama Kurtarma...
Vay Uyanık Vay! Güzel Yıldız Megan Fox, Yeni Filminde Üstsüz Olarak Kamera Karşısına Geçti. Ama Küçük Bir Hileyle...
Vanda Mobil Bakım Evi Projesi Hazırlıkları
Van'da 'Mobil Bakım Evi' Projesi Hazırlıkları
Van İstikrar ve Sosyal Kalkınma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Proje Danışmanı Aladdin Baran, Hazırlamış Oldukları 'Mobil Bakım Ekibi' Projesinin Kabul Edilmesiyle Birlikte Bakıma Muhtaç Vatandaşlara Evlerinde Hizmet...
Salihlide, Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı
Salihli'de, Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı
Manisa'nın Salihli İlçesinde Gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısında, Önümüzdeki Günlerde Emekliye Ayrılacak Olan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Özdemir, Eğitim Camiasına Veda Etti.
Son Görüntüsü Şaşırttı Ünlü Şarkıcının Bu Görüntüsü Kafaları Karıştırdı.
Hakkaride Kilim Dokumacılığı Kursları
Hakkari'de Kilim Dokumacılığı Kursları
Hakkari Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Bünyesinde Açılan Kurslara Katılan Bayanların Birbirinden Güzel Kilimler Ürettikleri Belirtildi.
Dünya Hemşireler Günü Etkinlikleri
Dünya Hemşireler Günü Etkinlikleri
Kilis Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Fuat Karakuş, Hemşirelerin, Sağlık Sorunlarının Çözümüne Yönelik Çabalarda Giderek Önem Kazanan Bir Role Sahip Olduğunu Söyledi.
İş Dünyasının Kalbi Kocaelide Atacak
İş Dünyasının Kalbi Kocaeli'de Atacak
Kocaeli'de Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı ile İlgili Hazırlıklar Tamamlanarak, Fuara Stantlar Yerleştirildi.
Tasavvuf Şairi Malatyalı Niyazi Mısri Adına Kompozisyon Yarışması Düzenlendi Tasavvuf Musikisi Yaşatma ve Koruma Derneği ile Malatya Belediyesi Ortaklaşa, Lise ve Dengi Okullar Arasında, Ünlü..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10