11 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

11 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Erdoğan Antalyaya Geldi
Başbakan Erdoğan Antalya'ya Geldi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bir Dizi Açılışa Katılmak Üzere 'Ana' Uçağı ile Antalya'ya Geldi.
Iğdır İbrahim Avcı Koleji Anasınıfı Öğrencileri Oyun ve Gösteriler Sergiledi
Iğdır İbrahim Avcı Koleji Anasınıfı Öğrencileri Oyun ve Gösteriler Sergiledi
Iğdır İbrahim Avcı Koleji Anasınıfı Öğrencileri Geride Kalan Bir Yılın Kazandırdıklarını Sergiledikleri Oyunlarla ve Gösterilerle Ortaya Koydu. Performanslarıyla Velilerine Zaman Zaman Duygusal Anlar Yaşatan Minik...
Bafra Belediyesi Tarafından Düzenlenen 3. Engelliler Şöleni Başladı
Bafra Belediyesi Tarafından Düzenlenen 3. Engelliler Şöleni Başladı
Samsun Bafra Belediyesi Tarafından Bu Yıl 3.sü Organize Edilen Engelliler Şöleni Yapılan Şenlik Yürüyüşü ve Açılış Merasimi ile Başladı.
Gümüştüfek: "Başarının Temelinde İnanç Var" Samsun Bafra Özel Delta İlköğretim Okulu Müdürü İbrahim Gümüştüfek, Eğitimde Başarının Öğrencinin İnanması ve Öğrendiklerini Eğitim Sonrası Hayatın..
Şehit Anneleri, Anneler Gününü Çocuklarının Mezarı Başında Geçirdi
Şehit Anneleri, 'Anneler Günü'nü Çocuklarının Mezarı Başında Geçirdi
Anneler Günü'nde Çocuklar Annelerine Koşarak En Mutlu Günlerini Kutlarken, Şehit Annelerinin İçindeki Hüzün Bugün İkiye Katlandı. Oğullarını Şehit Veren Anneler Her Gün Ziyaret Ettikleri Mezarlıkta Bugün Daha Duygulu...
Baykaldan AB Savunması
Baykal'dan 'AB' Savunması
Baykal, Partisinin Bir 'AB Politikası' Olmadığına İlişkin Eleştirilere de Sert Çıktı.
Anavatan Genel Başkanı Mumcu: "Dinimiz Anneleri Mukaddes İlan Etmiş" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, "Dinimiz "cenneti anaların ayağının altına koyacak kadar' anneleri mukaddes i..
Zihinsel Engelli Kıza 11 Kişi Tecavüz Etti Sanıklar Duruşmada, 'Özürlü Olduğunu Bilmiyorduk' Dedi
Baykal'dan "AB Adına Konuşanlara" Tepki CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "AB Adına Ortaya Çıkan, Buralara Gelip Konuşmalar Yapan Kişilere Bakarak Söylüyorum, Maalesef O İnsanlar Türkiye ile İl..
Gül: Formula 1 Tanıtım Açısından Çok Önemli Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Formula 1'in, Türkiye'nin Tanıtımı Açısından Çok Önemli Bir Organizasyon Olduğunu Söyledi.
Kadıköyde 10. Şıp Şıp Dede Hayrı Düzenlendi
Kadıköy'de 10. Şıp Şıp Dede Hayrı Düzenlendi
Edremit İlçesine Bağlı Kadıköy Belediyesi'nin Geleneksel Olarak Düzenlediğin Şıpşıp Dede Hayrı, Binlerce Kişinin Kalımıyla Gerçekleştirildi.
Eshişehir'de Patinaj Kavgası: 1 Yaralı Eskişehir'de, Patinaj Meselesinden Dolayı Çıkan Tartışmada Bir Kişi, Başına Silah Kabzasıyla Vurularak Yaralandı.
Adasudan Dev Yatırımlar
Adasu'dan Dev Yatırımlar
Adapazarı Su ve Kanalizasyon İdaresi (Adasu), Sapanca Kuzey Kuşaklama Kolektörü, Karakamış Kanalizasyon Şebeke İnşaatı ile Söğütlü Gündoğan Deresi'nin Islah Edilmesi Projelerini Sürdürüyor.
Anneler Günü Çiçekçileri Sevindirdi
'Anneler Günü' Çiçekçileri Sevindirdi
Van'da 'Anneler Günü' Nedeniyle Yoğun İlgi Gören Çiçekçiler Satışlardan Memnun Olduklarını Söyledi.
Başkan Gökçek, 10 Ayda 15 Bürokratıyla Yollarını Ayırdı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 10 Ayda 15 Bürokratıyla Yollarını Ayırdı. Başkan Gökçek, Geçtiğimiz Hafta da Mezarlık..
Şehit Annesi, Anneler Günü'nde Oğluna Son Kez Sarıldı Hakkari'de Karakol Baskını Sırasında Şehit Düşen Jandarma Er Emrah Şüdüt'un Annesi, Anneler Günü'nde Oğlunun Tabutuna Sarıldı.
Erzurumda Alperen Ocakları İstişare Toplantısı Yapıldı
Erzurum'da Alperen Ocakları İstişare Toplantısı Yapıldı
Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölgesi İstişare Toplantısı Bugün Erzurum'da Yapıldı.
Miniklerden Annelere Karanfil
Miniklerden Annelere Karanfil
Zonguldak'ta İlköğretim Öğrencileri Tarafından Annelere Kent Merkezinde Karanfil Dağıtıldı.
Taburcu Oldu, Başbakan'ı Aradı Hastanedeki Feryatları Zihinlere Kazınan Minik İbrahim'in Teşekkürü...
Hillary Clinton'ın "Beyazlar Beni Destekliyor" Sözü Tartışmaya Sebep Oldu ABD'de Demokrat Parti'nin Başkan Adayı Olmak İçin Siyasi Aday Barack Obama ile Yarışan Hillary Clinton'ın, Usa Today ..
Obama Taraftarları 20 Mayıs'ta "Adaylığı" Kutlayacak ABD'de Demokrat Parti'deki Başkan Adaylığı Yarışında Rakibi Hillary Clinton'a Karşı Hem Delege Hem de Süper Delege Sayısı Bakımından Önce ..
Darulaceze'de Zihinsel Engelli Kıza 20 Yıl Boyunca Bakan Kadın Yılın Annesi Seçildi Fiziksel Engelli Perihan Karakuyu, 34 Yıldır Yaşadığı Darulaceze'de, Zihinsel Engelli Bir Kızı Büyüttüğü İç..
Suşehri Belediye Başkanı Coşkun: 'Toplumun Temeli Aileden, Ailenin Temeli de Anneden Oluşuyor'
Suşehri Belediye Başkanı Coşkun: "Toplumun Temeli Aileden, Ailenin Temeli de Anneden Oluşuyor"
Suşehri Belediye Başkanı Şaban Coşkun, Toplumun Temelinin Aileden, Ailenin Temelinin de Anneden Oluştuğunu Söyledi.
Anneler Gününde Şehit Oğlunu Toprağa Verdi
Anneler Günü'nde Şehit Oğlunu Toprağa Verdi
Hakkâri'nin Şemdinli İlçesi Aktütün Karakoluna Terör Örgütü Tarafından Yapılan Saldırıda Şehit Düşen Jandarma Er Yurdakul Alcan'ın Cenazesi, Anneler Günü'nde Mersin'in Tarsus İlçesinde Toprağa Verildi.
Demirören En Fazla Puanı Bu Sezon Gördü Beşiktaş Kulübü'nün Başında 4. Sezonunu Tamamlayan Başkan Yıldırım Demirören, Başkanlığı Boyunca En Çok Puanı, Bu Sezon Genç Teknik Direktör Ertuğrul S..
Unesco Heyeti İstanbul'da BM Eğitim Bilim ve Kültür Örgütü (Unesco) Dünya Mirasını Koruma Merkezi Heyeti, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Koruma ve Uygulama Denetim Müdürlüğü'nde, Galataport v..
Galatasaraylı Servet Çetin Mr Çektirdi Gençlerbirliği Oftaşspor Maçında Sakatlanarak Sahayı Sedyeyle Terk Eden Galatasaray'ın Tecrübeli Futbolcusu Servet Çetin, Sabah Saatlerinde Bakırköy Acı..
THY, Dünyanın En Karlı Havayolu Olmayı Hedefliyor
THY, Dünyanın En Karlı Havayolu Olmayı Hedefliyor
Türk Hava Yolları A.o. (THY) Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, 2008 Yılında Dünyanın En Karlı Havayolu Şirketi Olmayı Hedeflediklerini Söyledi.
Değer Tabanlı Markalar, Gelecekte Arsadan Daha Değerli Hale Gelecek
Değer Tabanlı Markalar, Gelecekte Arsadan Daha Değerli Hale Gelecek
Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, Markalı Ürün Üretmenin Artık Rekabet İçin Olmazsa Olmaz Olduğunu Söyleyerek, Türk Firmalarının Öncelikle İhracat Yaptıkları Ülkelerde Markalarını Koruma Altına...
Tarsus Şehidini Uğurladı Hakkari'nin Şemdinli İlçesi Kırsalında, Bölücü Terör Örgütü Mensuplarının Karakola Düzenlediği Hain Saldırıda Şehit Olan İstihkam Er Yurdakul Alcan'ın Cenazesi Mersin..
Madrid'de Bir Bakteri 18 Can Aldı İspanyol El Pais Gazetesi, Başkent Madrid'deki "12 Ekim" Adlı Devlet Hastanesinde Şubat 2006'dan Bu Yana 18 Kişinin, Antibiyotiğe Karşı Çok Dirençli Olan "Ac..
Gül, İstanbul Park Pisti'nde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Formula 1 Petrolofisi Türkiye Grand Prix'sini İzlemek Üzere İstanbul Park Pisti'ne Geldi.
Anaokulu Ogrencılerınden Annelerıne Ozel Program
Anaokulu Ogrencılerınden Annelerıne Ozel Program
Ozel Seckin Koleji Tarafindan, Anneler Gunu Dolayisiyla Bir Kutlama Programi Duzenlendi.
Türkoğlu 4. Doğa Yürüyüşü
Türkoğlu 4. Doğa Yürüyüşü
Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesinde, Türkoğlu Kalkınma ve Güçbirliği Derneği Tarafından Düzenlenen 4. Doğa Yürüyüşü ile Binlerce Kişi 2 Bin Metre Rakımdaki Tıbık Yaylası'na Çıktı.
Anneler Günü Öncesinde 18'nci Çocuğuna Hamile Kaldı Amerika'nın Arkansas Eyaletinde Bir Kadın İçin Bugün Gerçekten Anneler Günü. 41 Yaşındaki Michelle Duggar, 18'nci Çocuğuna 6 Haftalık Hamil..
Hillary Clinton'dan Taraftarlarına; "Çekilme Çağrılarına Kulak Asmayın" Amerika'da Demokrat Parti'de Barack Obama ile Yürüttüğü Başkan Adaylığı Yarışında Geride Kalan Hillary Clinton, Tarafta..
Kırkpınar Başpehlivanları Aydın'da Aydın'da Bu Yıl 3.sü Düzenlenen Aydın Valiliği Yağlı Güreşleri Renkli Geçti. Türkiye'nin Değişik Kulüplerinden Güreşlere Katılan 120 Pehlivana Arena Dar Gel..
ABD'de Yılın Düğünü Bugün Texas'ta Amerika'nın Texas Eyaletinin Küçük Küçük Kasabası Crawford, Bugün Yılın En İlgi Çeken Düğününe Ev Sahipliği Yapacak. ABD Başkanı George W. Bush'un 26 Yaşınd..
Atanın Annesini Unutmadılar
Ata'nın Annesini Unutmadılar
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Örgütlerine Mensup Kadınlar, Anneler Günü Dolayısıyla Mustafa Kemal Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım'ın Büstünü Ziyaret Ederek Güllerle Donattı.
Obama'ya Kongre'de Büyük İlgi Amerika'da North Carolina ve Indiana Seçimleri Sonucunda Partinin Adaylığına Daha Yakın İsim Haline Gelen Barack Obama, Başkent Washington'a Dönerek Kongre'yi Zi..
'Enayi Değilim' Önceki Akşam Bir Restoran Çıkışı Objektiflere Yakalanan İlker İnanoğlu'nun Morali Bir Hayli Bozuldu.
Cansu ve Yağmur Aynı Filmde Dört Milyon İki Yüz Bin Kişi Tarafından İzlenen Şahan Gökbakar'ın 'Recep İvedik'i Üç Film Doğurdu!
Askeri Operasyonları Protesto Eden Gruba Polis Müdahale Etti Eminönü Meydanı'nda Kendilerine 'Barış Anneleri' Adını Veren Bir Grup, Terör Örgütü Lideri Abdullah Öcalan'a 'Sayın' Diye Hitap Ed..
Kıcırgan: "Yaşamın En Büyük Destekçisi Annelerdir" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erzurum Kadın Kolları Başkanı Tülay Kıcırgan, Yaşamın Bütün Aşamalarında En Büyük Destekçinin Anneler Olduğunu..
Bafralı Engelliler, Aileleri ile Anneler Gününü Kutladı
Bafralı Engelliler, Aileleri ile Anneler Günü'nü Kutladı
Samsun'un Bafra İlçesindeki Engelliler, Aileleri ile 'Anneler Günü' Programında Bir Araya Geldi.
Tarım İşçilerini Götüren Kamyon Devrildi: 20 Yaralı Şanlıurfa'da Tarım İşçilerini Taşıyan Kamyon Devrildi, Aynı Aileden Oldukları Tespit Edilen 20 Kişi Yaralandı.
Yeni Dokunulmazlık Dosyaları Mecliste
Yeni Dokunulmazlık Dosyaları Meclis'te
Başbakanlık, milletvekili dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ilişkin 6 yeni dosyayı Meclis Başkanlığı'na sundu.
Türkiye'nin En Çok İzlenen Annesi ve Kızları İşte ?yaprak Dökümü?nün Tekin Ailesi... 4 Kadın ve 4 Ayrı Hikaye...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10