10 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

10 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ardeşen Çay Üreticileri Birliği Başkanı Sabri Bayraktar: 'Verilen Fiyatı Destekliyorum'
Ardeşen Çay Üreticileri Birliği Başkanı Sabri Bayraktar: "Verilen Fiyatı Destekliyorum"
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker'in, 204 Bin Çiftçiyi İlgilendiren 2008 Yılı Yaş Çay Alım Fiyatını Açıklamasının Ardından Doğu Karadeniz'deki Çay Üreticilerinin Fiyatlara Fiyatlara Tepki Göstermesine Karşı Ardeşen...
Karadenizin En Büyük Bellona Mağazası Samsunda Açıldı
Karadeniz'in En Büyük Bellona Mağazası Samsun'da Açıldı
Bellona Mobilya, Karadeniz'in En Büyük Mağazasını Samsun'da Hizmete Açtı. Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, İstihdam ve İhracata Yönelik Türkiye'nin En İyi Firmaları Arasında Yer Almak İçin...
Suriye ve Bahreyn, Lübnana Yönelik Dış Müdahaleye Karşı
Suriye ve Bahreyn, Lübnan'a Yönelik Dış Müdahaleye Karşı
Bahreyn Dışişleri Bakanı Şeyh Halid Bin Ahmed Bin Hamad Resmi Bir Ziyaret Amacıyla Bu Gün Suriye'ye Geldi. Bin Hamed, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad Tarafından Kabul Edildi.
Myanmara Ulaşan Yardımlara Askeri Rejim El Koyuyor
Myanmar'a Ulaşan Yardımlara Askeri Rejim El Koyuyor
Kasırganın Vurduğu Myanmar'daki Felaketzedeler İçin Gönderilen Uluslararası Yardımlar Ülkenin En Büyük Kenti Yangon'a Ulaşmaya Başladı. Yangon Uluslararası Havaalanı'na Bugün Dünya Gıda Programı, Çin, Singapur, Tayland,...
Ispartada Kapatılan Tarihi Kütüphane Meclis Gündeminde
Isparta'da Kapatılan Tarihi Kütüphane Meclis Gündeminde
CHP Isparta Milletvekili Mevlüt Coşkuner, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'a Tarihi Halil Hamit Paşa Kütüphanesi'nin Deprem Güçlendirmesi Nedeniyle Kapatılarak Şehir Dışında Kimsenin Bilmediği Bir Yere Neden...
Polis Eşleri Şehit Yakınlarına Destek İçin Bir Araya Geldi
Polis Eşleri Şehit Yakınlarına Destek İçin Bir Araya Geldi
Burdur Emniyet Müdürü Reşat Altay'ın Eşi Filiz Altay'ın Girişimleri ile Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği'nin Burdur Şubesi Kuruldu. Yaklaşık Bir Ay Önce Kurulan Şubenin İlk Faaliyeti, Şehit...
Antalyalı Şehidin Evinde Hüzün ve Gurur Var
Antalyalı Şehidin Evinde Hüzün ve Gurur Var
Hakkari'de Şehit Düşen Jandarma Er Serhat Genç'in Babası, Diğer Oğlunu da Askere Göndereceğini, Gerekirse Kendisinin de Savaşacağını Söyledi. Şehit Erin Askere Gitmeden 15 -20 Gün Önce Nişanlandığı Öğrenildi.
Ispartada Bir Çok Belediyenin Atıklarını Arıtmadan Eğirdir Gölüne Bıraktıkları İleri Sürüldü
Isparta'da Bir Çok Belediyenin Atıklarını Arıtmadan Eğirdir Gölü'ne Bıraktıkları İleri Sürüldü
Türkiye'nin Üçüncü Büyük Tatlı Su Kaynağı Olan Eğirdir Gölü'ne Birçok Belediyenin Kanalizasyon Atıklarını Arıtmadan Bıraktığı Belirtildi.
Napolyon Kirazında Rekolte Düşüklüğü Fiyatları Yüzde 50 Arttıracak
Napolyon Kirazında Rekolte Düşüklüğü Fiyatları Yüzde 50 Arttıracak
Türkiye'de Rekolte Düşüklüğünden Dolayı Kirazın Fiyatının Bu Yıl 10 YTL'yi Bulabileceği Bildirildi. Türkiye'de, Kiraz Taban Fiyatlarının Belirlendiği Isparta'nın Uluborlu İlçesinde, Bu Sezon Yüzde 60 Rekolte Düşüklüğü...
Kapatılan Dep'in Eski Milletvekili Leyla Zana Hakkında 60 Yıl Hapis İstendi Kapatılan Dep'in Eski Milletvekili Leyla Zana Hakkında Yaptığı 9 Ayrı Konuşmadan Dolayı Toplam 60 Yıl Hapis İstemiy..
Vanda 31 Bedensel Engelliye Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı
Van'da 31 Bedensel Engelliye Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı
Pfizer İlaçları Limited Şirketi Toplum Takımı, Engelliler Haftası Dolayısıyla İstanbul Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği'nin de Desteğiyle Van'da 31 Bedensel Engelliye Tekerlekli Sandalye Dağıttı.
Öğrencilerden Annelerine Özel Program
Öğrencilerden Annelerine Özel Program
Gümüşhane'de Eğitim Öğretim Hizmeti Veren Yusuf Çiftçioğlu İlköğretim Okulu Öğrencileri, Anneler Günü Dolayısıyla Bir Program Düzenledi.
Cumhurbaşkanı Gül: 'Terörle Mücadelemiz Yeri Yurdu, Neresi Olursa Olsun, Gündüz Gece Devam Edecektir'
Cumhurbaşkanı Gül: "Terörle Mücadelemiz Yeri Yurdu, Neresi Olursa Olsun, Gündüz Gece Devam Edecektir"
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hakkari'de Teröristlerle Çıkan Çatışmada 6 Askerin Şehit Edilmesinin Ardından Yaptığı Açıklamada Türkiye'nin Terörle Mücadeledeki Kararlığının Sürdüğünü Belirtti. Cumhurbaşkanı Gül, "Terörle...
'ABye Girerken Sanayicileri Bekleyen Avantajlar'
"AB'ye Girerken Sanayicileri Bekleyen Avantajlar"
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) İskenderun Şube Başkanı Fatih Tosyalı, Ekonominin Dinamizmine Katkıda Bulunacak ve Genel Verimliliği Artıracak Uygulamalara Yön Verilmesi Gerektiğini Söyledi.
Demir Parmaklıklar Ardında Yeşeren Umutlar
Demir Parmaklıklar Ardında Yeşeren Umutlar
Adalet Bakanlığı Tarafından Uygulanan Proje Kapsamanda Cezaevlerinde Bulunan Tutuklu ve Hükümlüler Bir Taraftan Eğitilirken, Diğer Taraftan İş Sahibi Oluyor.
Mersin MHPden Anneler Gününde 100 Bin Gül
Mersin MHP'den 'Anneler Günü'nde 100 Bin Gül
MHP Mersin İl Teşkilatı, 'Anneler Günü' Nedeniyle 100 Bin Adet Gül ve Karanfil Dağıttı.
Anneler Günü Kutlamaları
Anneler Günü Kutlamaları
CHP Gebze İlçe Kadın Kolları "Anneler Günü" Etkinliğinde Bir Araya Geldi.
Sarar Giyim İlk Bahar - Yaz Koleksiyonunu Tanıttı
Sarar Giyim İlk Bahar - Yaz Koleksiyonunu Tanıttı
Sarar Giyim, İlkbahar - Yaz Koleksiyonunu Espark Alışveriş Merkezi'ndeki Şubesinde Düzenlediği Kokteyl ile Tanıttı.
Gaziantepspor: 1 - İstanbul Büyükşehir Belediyespor : 0 Turkcell Süper Lig'de Gaziantepspor, Sahasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 1 -0 Yendi.
Atatürk Üniversitesi Spor Şenlikleri Başladı
Atatürk Üniversitesi Spor Şenlikleri Başladı
Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Tarafından Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen Spor Şenliklerinin Bu Yıl Ki Bölümü Start Aldı.
Gül: Terörle Mücadelede Kararlılığımız Devam Ediyor Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk Devletinin Terörle Mücadelede Kararlılığının Aynen Devam Ettiğini Belirterek, 'Eline Silah Alan, Teröre Ba..
Belediyeden Annelere Özel Laleler
Belediyeden Annelere Özel Laleler
Bartın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne Tarafından Ekim ve Kasım Ayında Kentin Değişik Noktalarına Dikilen Laleler, Anneler Gününde Daha Güzel Bir Hava Yaşattı.
Konyada Smdden 3. Geleneksel Kan Bağışı Kampanyası
Konya'da Smd'den 3. Geleneksel Kan Bağışı Kampanyası
Konya'da Sağlık Memurları Derneği (Smd) Tarafından 3. Geleneksel Kan Bağışı Kapmanyası Düzenlendi.
Kütahyada Faili Meçhul Olay Sayısında Düşüş
Kütahya'da Faili Meçhul Olay Sayısında Düşüş
Kütahya İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik, Polis Sorumluluk Bölgesinde, Geçen Yıla Göre Suç ve Faili Meçhul Olay Oranlarında Azalma Olduğunu Söyledi.
Tarihi Kentler Birliği Bursa Buluşması...
Tarihi Kentler Birliği Bursa Buluşması...
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, Kentin Tarihini Ayağa Kaldırdıklarını Belirterek, "Zafer Plaza'dan Ulucami'ye Kadar Hanlar Bölgesi'ni Açıp, Yaşayan Müzeyi Gün Yüzüne Çıkaracağız" Dedi. Tarihi Kentler...
Annelik, Karşılık Beklemeden Verilen Tek Sevgidir
'Annelik, Karşılık Beklemeden Verilen Tek Sevgidir'
'Anneler Günü' Dolayısıyla Açıklama Yapan Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Anneliğin, Başka Hiçbir Duyguyla Karıştırılmayacak Kadar Yüce ve Karşılık Beklemeden Verilen Tek Sevgi Olduğunu Söyledi
Koruma Altındaki Harabe Binada İçki Alemi Kanlı Bitti
Koruma Altındaki Harabe Binada İçki Alemi Kanlı Bitti
Zonguldak'ta Tarihi Eser Gerekçesiyle Koruma Altına Alınan Harabe Halindeki Lavvuar Alanındaki Binada Alkol Alan Vatandaş, Merdivenin Bastığı Kısmının Kopması Sonucu Yere Düştü.
Turkcell Süper Lig Turkcell Süper Lig'in Son Haftası Olan 34. Haftada Gaziantepspor Kendi Sahasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 1-0 Mağlup Etti.
İlkokul Mezunu Değil Ama, Hem Usta Hem Mühendis Gibi Çalışıyor
İlkokul Mezunu Değil Ama, Hem Usta Hem Mühendis Gibi Çalışıyor
Yaşadığı Tüm Zorluklardan ve Karşılaştığı Tüm Çaresizliklerden Bir Türlü Kurtulmanın Yolunu Bulan Türk İnsanı, Pratik Zekası ve Hayal Gücü Sayesinde Her Zaman Ayakta Kalmayı Başarıyor.
Trabzonspor 20. Olağan Divan Genel Kurulu Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Transfer İçin Hatırı Sayılır Bir Bütçe Ayırdıklarını Belirterek, Transferi Borçlanmadan Halletmek İstedikleri..
Vanda Tekerlekli Sandalye Dağıtımı
Van'da Tekerlekli Sandalye Dağıtımı
Van Vali Yardımcısı Hasan Yılmaz, Türkiye Nüfusunun Yüzde 12.9'unu Oluşturan Yaklaşık 8.5 Milyon Engellinin Haklarının Başta Anayasa Olmak Üzere Çeşitli Yasalar ve Uluslararası Sözleşmelerle Güvence Altına Alındığını...
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da Gece Meçhul Saatlerde Aynı Sokak Üzerinde Bulunan 11 Aracın Lastiği Kesildi.
Antalyalı Şehidin Evine Ateş Düştü Hakkari'de Karakol Baskını Sırasında Şehit Düşen Antalyalı Jandarma Er Serhat Genç'in (21) Evinde Büyük Bir Üzüntü Yaşanıyor. Üç Oğlundan Birini Şehit Veren..
Cumhurbaşkanı Gül'den Tartışılacak Açıklama Siyasetin Dışındayım Dedi Ama..
Bekir Coşkun'un Acı Günü Hürriyet Gazetesi Yazarı Babası Mehmet Zeki Coşkun'u Kaybetti.
22 Yıldır Anneler Günü'nü Buruk Geçiriyor Zonguldak'ta 22 Yılda Üçüncü Çocuğunu Kaybetme Riskiyle Karşı Karşıya Olan Anne, 2 Yaşındaki Oğlunun Yaşaması İçin Eşi ile Beraber 24 Saat Nöbet Tutu..
İhlas Vakfı Ömer Derin Öğrenci Yurdu'nda Mezuniyet Heyecanı İhlas Vakfı Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu'nun 14. Dönem Mezunları İçin Tören Düzenlendi. Törende Neşe ve Hüzün Aynı Anda Yaşandı.
Kuşadası'nda Bir Bar Kurşunlandı Kuşadası'nda Bir Süre Önce Fuhşa Aracılık Etmek Suçundan Kapanan Bir Bar Kurşunlandı. Polis, Olayla İlgili Olarak Bir Kişiyi Gözaltına Aldı.
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Erzincan'da İncelemelerde Bulunmak Üzere Erzincan'a Gelen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın Başlattığı Erzincan ile Bayburt Cirit Takımları Arasındaki Maçta..
Beko, Yılın Annesini Adıyaman'da Seçti Adıyaman'da, Beko Şirketi Tarafından Yapılan Araştırmalar Sonrasında Yılın Annesi Saadet Yağar Seçildi.
Ünlü Anneler Çocuklarıyla 'Her Şeye Rağmen İkimiz' Sayfaları Bu Hafta Anneler Günü Sebebiyle Ünlü Annelerle Çocuklarını Ağırlıyor... Bu Sayfaların Yazarı Dahil, Her Biri Farklı Kulvarlarda Er..
Denizlispor -Çaykur Rizespor: 5 -1
Denizlispor -Çaykur Rizespor: 5 -1
Stat: Denizli Atatürk
Kayserispor  - Ankaragücü: 0 -2
Kayserispor - Ankaragücü: 0 -2
Stat: Kayseri Atatürk
Bush, Ortadoğu'daki 3 Önceliğinden Birini Kaybetmek Üzere Lübnan'da Muhalefetteki Hizbullah Taraftarlarının Gösteriyle Başlayan Çatışmalar, ABD Başkanı George Bush'un Ortadoğu'daki 3 Önceliği..
La Diva Turca Yaşama Veva Etti
'La Diva Turca' Yaşama Veva Etti
20. Yüzyılın En Büyük Divalarından Leyla Gencer (80), Milano'daki Evinde Solunum ve Kalp Yetmezliğinden Vefat Etti.
İett Genel Müdürü Öztürk: 'Metrobüslerin Virajları Dönemediği İddiası Asılsızdır'
İett Genel Müdürü Öztürk: "Metrobüslerin Virajları Dönemediği İddiası Asılsızdır"
İstanbul Elektrik Tünel Tramvay (İett) Genel Müdürü Mehmet Öztürk, Deneme Seferine Başlayan Metrobüsün Viraj ve Rampalardan Dönemediği Şeklindeki İddiaları Yalanladı. İett, Metrobüsün Rampadan Dönüşünü Basın Mensuplarına...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10