1 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

1 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Karsta Yarın Temizlik Kampanyası Başlıyor
Kars'ta Yarın Temizlik Kampanyası Başlıyor
Kars İl Merkezinde Yarın Genel Temizlik Kampanyası Başlatılacak. Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu Kampanya ile İlgili Olarak İldeki Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve İlgili Kurum Yetkilileriyle Bir Araya Geldi.
Garanti'nin İlk Çeyrek Karı 494.1 Milyon YTL Garanti Bankası'nın 2008 Yılının İlk Çeyreğinde Konsolide Net Karı, Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 15 Artarak 494.1 Milyon YTL'ye Yükselirke..
Şanlıurfada PKK Kuryesi Yakalandı
Şanlıurfa'da PKK Kuryesi Yakalandı
Şanlıurfa'da, PKK İçin Kuryelik Yaptığı Öne Sürülen Bir Kişi ile Terör Örgütüne Katılmak İçin Yola Çıktığı Belirtilen Biri Çocuk, İki Kişi Yakalandı.
Turhal Emniyet Müdürlüğünden Korsan Cd Operasyonu
Turhal Emniyet Müdürlüğü'nden Korsan Cd Operasyonu
Turhal Emniyet Müdürlüğü, Okulların Yoğun Olarak Bulunduğu Yenişehir Bölgesinde, Cd Marketlerde, Cd'lerin Kopyalanmak Suretiyle Bandrolsüz Olarak Piyasaya Sürüldüğü Duyumları Ardından, Üç Ayrı Yerde Yapılan Aramalarda...
DTP'nin Olaylı Gecesi Adapazarı'nda, Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Düzenlediği Gecede Yaşanan Olayların Ardından Gözaltına Alınan ve Adliyeye Sevk Edilen 10 Kişi, Çıkarıldıkları Mahkeme..
Gesiad Batman Gezisinden Döndü
Gesiad Batman Gezisinden Döndü
Gebze Sanayici ve İşadamları Derneği (Gesiad), Batman Sanayici ve İşadamları Derneği'nin Davetlisi Olarak Diyarbakır, Batman ve Siirt' de Çeşitli Ticari Temaslarda Bulundu.
Ahmet Türk: "İstanbul'da Savaş Hali İlan Edildi" Demokratik Toplum Partisi (DTP) Grup Başkanı Ahmet Türk Valiliğin, Hükümet Onayıyla Taksim Meydan'ı Başta Olmak Üzere İstanbul'da "Savaş Hali'..
Sivasspor -Gs Maçına Basın İlgisi Ligde Şampiyonluk İçin Büyük Önem Taşıyan Sivasspor -Galatasaray Maçına Ulusal ve Yerel Toplam 165 Basın Mensubu Akredite Oldu.
Trafik Kazasında Yaralanan Bayan Turistin Tedavisi Devam Ediyor
Trafik Kazasında Yaralanan Bayan Turistin Tedavisi Devam Ediyor
Kemer'de, Trafik Kazasında Otomobil İçerisinde Sıkışarak Ağır Yaralanan Tataristan Uyruklu Bayan Turist Gulshat Magumonova, Antalya Yaşam Hastanesi'nde Tedavi Altına Alındı.
Tabiat Parklarının Sayısı 26 Oldu Çevre ve Orman Bakanlığı, "26 Ağustos", "Meryem Ana" ve "Mesir" Tabiat Parkları koruma altına alarak, Milli Park ilan etti.
Çevre ve Orman Bakanlığı'nda..
Akçayda Ücretsiz Göz Taraması
Akçay'da Ücretsiz Göz Taraması
Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Akçay Belediyesi Tarafından Öğrencilere ve Halka Yönelik Ücretsiz Göz Taraması Başlatıldı.
Eskişehir'de Çatıdan Üzerlerine Beton Parçası Düşen 2 Kişi Yaralandı Eskişehir'de Bir Apartman Çatısından Kopan Beton Parçası, Yoldan Geçmekte Olan İki Kişinin Üzerine Düşerek Yaralanmalarına..
Hayır İşleri Hizmet Vakfının Kermesi İlgi Gördü
Hayır İşleri Hizmet Vakfı'nın Kermesi İlgi Gördü
Balıkesir'in Edremit İlçesinde Hayır İşleri Hizmet Vakfı Tarafından Açılan Kermes İlgi Gördü.
Lüks Araca  Komisyon Başkanı Ceylanın İtirazı
Lüks Araca Komisyon Başkanı Ceylan'ın İtirazı
Samsun İl Genel Meclisi'nde, Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birlik Müdürlüğü'ne 4x4 Lüks Arazi Tipi Araç Satın Alınmasına Yönelik Rapora Karşı Çıkan AK Parti Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Muharrem Ceylan, Lüks Araba...
87 Yaşında Her Gün Bisiklete Biniyor
87 Yaşında Her Gün Bisiklete Biniyor
Balıkesir'in Edremit İlçesinde, 87 Yaşındaki Hüseyin Zahit Olcay, Sağlığını Her Yere Bisikletle Gidip Gelmeye Borçlu Olduğunu Söyledi.
Alkol Komasına Giren Şahıs Hastaneye Kaldırıldı
Alkol Komasına Giren Şahıs Hastaneye Kaldırıldı
Malatya'da Alkol Komasına Giren Şahıs, Kendisine Yardım Etmek İsteyenlere Zor Anlar Yaşattı.
Baca Yangını İtfaiyeyi Alarma Geçirdi
Baca Yangını İtfaiyeyi Alarma Geçirdi
Gaziantep'te Bir İş Yerinin Bacasında Çıkan Yangın, İtfaiye Ekiplerini Alarma Geçirdi.
Batman Belediye Başkan Vekili Mutlu İşçilerin Bayramlarını Kutladı
Batman Belediye Başkan Vekili Mutlu İşçilerin Bayramlarını Kutladı
Batman Belediye Başkan Vekili İnayet Mutlu, Başkan Yardımcıları Adnan Pekgül, Tahir İmret ve Özel Kalem Müdürü Şirin Yavuz ile Birlikte İşçileri Ziyaret Ederek, 1 Mayıs İşçi Bayramlarını Kutladı.
Vakıflar Haftası Kutlanılacak Zonguldak Vakıflar Şube Müdürlüğü Tarafından Vakıflar Haftası Kutlanılacak.
Kayıplara Karışan Goncagül İçin Umutlar Tükeniyor
Kayıplara Karışan Goncagül İçin Umutlar Tükeniyor
Gaziantep'te 47 Gün Önce Yakınlarına Gitmek İçin Evinden Ayrılan ve Bir Daha Dönmeyen 10 Yaşındaki Goncagül'ün Evinde Endişeli Bekleyiş Sürüyor.
Siirt'te 'Bilim ve Proje Sergisi' Açıldı Siirt Kültür Merkezi'nde 3 Lisenin Ortaklaşa Düzenlediği 'Bilim ve Proje Sergisi' Büyük İlgi Gördü. Serginin Açılışına Siirt Valisi Necati Şentürk, Be..
Bursa'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Bursa'da Aşırı Hız ve Hatalı Sollama Neticesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Hayatını Kaybederken, Bir Kişi de Yaralandı.
Trafik Haftası İzmir Valiliği, 03-11 Mayıs 2008 Tarihleri Arasında İzmir Genelinde Düzenlenecek Karayolu Trafik Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde 3 Mayıs Cumartesi Gününün Trafikte Saygı Günü..
Bursa'da Yolcu Otobüsünün Çarptığı Yaşlı Adam Hayatını Kaybetti Bursa'nın İnegöl İlçesinde Meydana Gelen Kazada, Yolcu Otobüsünün Çarptığı Yaşlı Adam Olay Yerinde Hayatını Kaybetti.
Gazdan Etkilenen İha Kameramanı Bayıldı Taksim İlkyardım Hastanesi Önünde, Polise Taş Atan Göstericilere Müdahale Sırasında Atılan Gaz Bombalarından Etkilenen İha Kameramanı İlker Özkap Baygı..
Toroslara Bin 500 Meşe Fidanı
Toroslara Bin 500 Meşe Fidanı
Tema Adana İl Temsilcisi Halil Akyürek, Bin 500 Meşe Fidanını Toroslarda Toprakla Buluşturduklarını Söyledi.
Şurkav'dan Thm Konseri Şanlıurfa Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı (Şurkav) Tarafından Türk Halk Müziği Konseri Düzenleneceği Bildirildi.
Sobadan Sızan Gazdan Zehirlenen Bir Kişi Öldü Konya'da Bir Kişi Sobadan Sızan Karbonmonoksit Gazından Zehirlenerek Hayatını Kaybetti. Genç Adamın Cesedini Eşi ve 1 Yaşındaki Kızı Buldu.
Çocuklarını Böyle Okutuyor
Çocuklarını Böyle Okutuyor
Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde Doğuştan Sağ Ayak ve Sağ Eli Olmayan 40 Yaşındaki Nezaket Killioğlu, Sağ Dirseğine Bağladığı Bandaja Sıkıştırdığı Tığ ile Oya Yapıp 2 Çocuğunun Eğitim Görmesini Sağlıyor.
Başbakan Erdoğan'dan 'Savunma' Yorumu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Anayasa Mahkemesi'ne Çok Güçlü Bir Dosya Sunduğunu Belirterek, "Biz Savunma Yapmadık, Cevap Verdik" Dedi. Dav..
Başbakan Erdoğan, 1 Mayıs'ta Yaşanan Olayları Değerlendirdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 1 Mayıs Kutlamalarında Yaşanan Olayları, "Çok Büyük Sorun Yaşanmadı" Sözleriyle Değerlendirdi.
Türk Berberin İdam Cezası Onaylandı
Türk Berberin İdam Cezası Onaylandı
Suudi Arabistan'da İdam Cezasına Mahkum Edilen Türk Berberin Cezasının Üst Mahkeme Tarafından Onaylanması Hatay'da Yaşayan Ailesini Perişan Etti.
Bin 200 Kişilik Vıp Turizmci İstanbul'da Avrupalı Turizm Devi Tuı, Bin 200 Turizmciyi Tanıtım İçin Türkiye'ye Getirdi.vıp Turizmciler İlk Durakları Olan Antalya'dan Sonra İkinci Durakları Ol..
Samsunda 1 Mayıs Kutlamaları
Samsun'da 1 Mayıs Kutlamaları
Samsun'da 1 Mayıs Yürüyüşü ve Mitingi, Polisin Tek Tek Aradığı Katılımcıların Attığı Sloganlar ve Halk Oyunlarının Ardından Olaysız Şekilde Sona Erdi.
YÖK Başkanı Prof. Dr. Özcan Kan Verdi
YÖK Başkanı Prof. Dr. Özcan Kan Verdi
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Yusuf Ziya Özcan ve Üyeleri, Kızılay'a Kan Bağışında Bulundu. Kanı Fazla Akarak Gömleğine Taşan Özcan, Espri Yaparak Kızılay Genel Başkanı Küçükali'den Gömlek İstedi.
Yabancıların Taşınmaz Edinmelerine İlişkin Koşullar Değiştiriliyor Yabancıların Taşınmaz Edinmelerine İlişkin Düzenlemeler İçeren Kanun Tasarısı, TBMM Adalet Komisyonu'nda Kabul Edildi. Tasar..
Hollandalılar, Alanyada Kraliçelerinin Doğum Gününü Kutladılar
Hollandalılar, Alanya'da Kraliçelerinin Doğum Gününü Kutladılar
Alanya'da Tatil Yapan Hollandalı Turistler, Kraliçelerinin Doğum Gününü Kutladı.
'Mevlananın Konyası' Konulu Panel
"Mevlana'nın Konya'sı" Konulu Panel
Selçuk Üniversitesi (Sü) Mevlana Araştırma ve Uygulama Merkezi Tarafından Mevlana Celaleddin-i Rumi ve Ailesinin Konya'ya Gelişlerinin 780'inci Yıldönümü Anısına, "Mevlana'nın Konya'sı" Konulu Panel Düzenlendi.
Varis Hastalığında Beslenmeye Dikkat
Varis Hastalığında Beslenmeye Dikkat
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Ama Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ferşat Kolbakır, Kilolu (Obez) Kişilerde Varis Oluşumu Sıklıkla Görüldüğünü Belirterek, Çay Yüzde 61, Soğan...
Uluslararası Marketler Zincirine Malatya da Ekleniyor AK Parti Malatya Milletvekili ve Dış İşleri Komisyonu Üyesi Mehmet Şahin, Dünyanın Çeşitli Ülkelerinde Marketler Zincirleri Bulunan Öneml..
Çağdaş Hukukçular Derneği'nden 1 Mayıs'ta Polis Müdahalesine Protesto Çağdaş Hukukçular Derneği Üyeleri, "Bugün Meydanlardayız" Diyerek, Polisin Göstericilere Müdahalede Bulunmasını Protesto ..
Polis Kameramanı Kovanın Üzerinde Çekim Yaptı
Polis Kameramanı Kovanın Üzerinde Çekim Yaptı
Giresun'da, 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlamalarını Görüntülemeye Çalışan Polis Kameramanı, Boyu Yetişmeyince Çareyi Bir Kovanın Üzerine Çıkarak Çekim Yapmakta Buldu.
Türmob Seçimlerine Yönelik Düzenleme TBMM Genel Kurulu'nda Tartışmalara Neden Oldu Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Türmob Seçimlerine Yönelik Düzenlemeye Tepki Gösteren CHP'nin Telaşını Anlayam..
Burun Estetiğinde Ameliyat Sonrası Şişliklere Son Hılotherapy Yöntemi, Ameliyat Sonrası Geçirilen 6 Saatte Hastaya Uygulanan Klasik Buz Yönteminin Yerini Aldı. Hılotherapy'de Yüze Takılan Mas..
Irak Başkan Yardımcısı Haşimi İha'ya Konuştu Irak Başkan Yardımcısı Haşimi, Neçirvan Barzani Başta Olmak Üzere Kürt Liderlerin Yakında Ankara'ya Gelerek Üst Düzey Temaslarda Bulunacağını Söyl..
Demokrat Parti Genel Başkanı Soylu Nazilli'de Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Bir Dizi Ziyaret İçin Aydın'ın Nazilli İlçesine Geldi. İlk Olarak Partisinin İlçe Teşkilatına G..
Çoban Yıldırım Düşmesi Sonucu Hayatını Kaybeytti Ağrı'nın Aşağıkent Köyünde Hayvanlarını Otlatan Musa Ceşit (19) Adındaki Çoban Yıldırım Düşmesi Sonucu Hayatını Kaybetti.
Anakolu Öğrencileri Arasında Düzenlenen Drama Yarışmasını Özel Burç Anakolu Kazandı Avcılar Fatih Koleji Tarafından Düzenlenen İstanbul Geneli Anaokulları Arası Drama Yarışması Sonuçlandı. 27..
1 Mayıs Mitingi Bursada da Gergin Başladı
1 Mayıs Mitingi Bursa'da da Gergin Başladı
İstanbul ve Ankara'da Olaylı Geçen 1 Mayıs İşçi Bayramı Mitingi Bursa'da Gergin Başladı. Gökdere Meydanı'ndaki Miting Alanına Gitmek İsteyen Bir Grup İşçi, Yolu İşgal Edince Eylemcilerle Polis Arasında Gerginlik Yaşandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10