1 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

1 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
21 Yıllık Dava Sonuçlandı Birinci MİT Raporunda Genelkurmay Eski Başkanı Necdet Üruğ ile İlişkisi Olduğu İddia Edilen Sanatçı Emel Sayın Davasında, Yargıtay Kararı Bozdu.
Kağıthane'de Polise Molotof Kokteylli Saldırı Kağıthane'de İzinsiz Gösteri Düzenleyen Aralarında Çocukların da Bulunduğu Bir Grup, Polise Molotof Kokteyli ile Saldırdı.
Nurtepede Korsan Gösteri Yapan Gruba Polis Müdahale Etti
Nurtepe'de Korsan Gösteri Yapan Gruba Polis Müdahale Etti
Nurtepe'de 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı Bahane Eden Yaklaşık 40 Kişilik Grup, Korsan Gösteri Yaptı. Yollara Barikat Kurup, Ateşe Veren Göstericilere Polis Tayzikli Su ve Biber Gazı ile Müdahale Etti.
Üniversitede Bıçaklı Kavga: 4 Yaralı
Üniversitede Bıçaklı Kavga: 4 Yaralı
Eskişehir'de Karşıt Görüşlü İki Öğrenci Grubu Arasında Çıkan Kavgada 1 Öğrenci Bıçakla, 3 Öğrenci de Darp Sonucu Yaralandı.
İsrail Başbakanı Olmert Sorguya Çağrıldı İsrail'in Kanal 2 Televizyonu, Başbakan Ehud Olmert'in Polis Tarafından Acilen Sorguya Çağrıldığını Bildirdi.
Hamburgda Olaylı 1 Mayıs
Hamburg'da Olaylı 1 Mayıs
Almanya'nın Hamburg Kentinde, 1 Mayıs İşçi Bayramı Gösterileri Bu Yıl da Olaylı Geçti. Nazilerle Aşırı Sol Grupların Aynı Anda Gösteri Yapması, İki Grubu Karşı Karşıya Getirmemeye Çalışan Polisi Zor Durumda Bıraktı.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Makedonya'da Türkiye Cumhurbaşkanı Abdullah Gul Makedonya'nın Ohri Şehrinde 2 -3 Mayıs Tarihleri Arasında Gerçekleşecek Olan 15. Orta Avrupa Cumhurbaşkanları Zirve..
New York'ta Yeni Filmini Çekiyor Ünlü Aktris Catherıne Zeta -Jones, 'The Rebound' İsimli Yeni Filminin Setinde Görüntülendi. New York'ta Çekilen Filmde Jones, Yalnız Bir Anneyi Oynuyor..
Süper Lotoda 6 Bilen Yine Çıkmadı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen Süper Loto 6/54 Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı.
Başbakan Erdoğan ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Haşimi Görüşmesi Sona Erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gelişinde Kapıda Karşıladığı Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Tarık El Haşimi'yi Yine Kapı..
2. Uluslararası Çukurova Sanat Günleri Başladı
2. Uluslararası Çukurova Sanat Günleri Başladı
Adana'da, "2. Uluslararası Çukurova Sanat Günleri" Gerçekleştirilen Açılış Töreniyle Başladı.
ABD'den 770 Milyon Dolarlık Yeni Gıda Yardımı ABD Başkanı George Bush, Az Gelişmiş Ülkelerde Sosyal Ayaklanmaların Yayılması Tehdidine Yol Açan Gıda Fiyatlarındaki Artışın Önlenmesine Yardımc..
İzmir'de Altılı Ganyan 84,95 YTL Verdi İzmir'de Bugünkü At Yarışlarında Altılı Ganyan 84,95 YTL İkramiye Verdi.
Rulet Operasyonu Davası 'Rulet Operasyonu' Davası Kapsamında Tutuksuz Yargılanan Ünlü Manken Tuğba Özay, Adliye Çıkışında, "Herkes Mağduriyet Yaşamış Yeteri Kadar. Basit Bir Gönül İlişkisinin..
Paris'te 1 Mayıs Gösterileri Kaçak İşçi Eylemine Döndü Fransa'nın Başkenti Paris'te Düzenlenen 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlamalarında Alanları Göçmen İşçiler ile Oturma ve Çalışma İzni Olmayan A..
Gazze'de 1 Mayıs İşçi Bayramı Filistinli İşçiler, 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda İsrail Ablukasını ve Geçişlerin Kapatılmasını Protesto Etti.
Balıkesir'de 1 Mayıs Kutlamaları Balıkesir'de 1 Mayıs İşçi Bayramı, Türk-iş ve Disk'in Organize Ettiği Mitingle Kutlandı. Yaklaşık 3 Bin Kişinin Katıldığı Kutlamalarda İşçilere Karanfil Dağıt..
'Komik Yaşıyorum' Mersin Üniversitesi Tarafından Düzenlenen 14. Kültür ve Spor Şenlikleri Dolayısıyla Uğur Oral Kültür Merkezi'nde Öğrencilerle Buluşan Komedyen Ceyhun Yılmaz, Üniversitelerde..
ABD Savunma Bakanlığı Tabuları Yıkıyor ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Silahlı Kuvvetlerde Bugüne Kadar Bir Tabu Olarak Görülen Bir Önlemi Hayata Geçirerek, Cepheden Dönen Askerleri Psikoloj..
Efes En Çok İlgi Çeken 100 Yer Arasında İnternet Üzerinden Seyahat Tavsiyesinde Bulunan Bir Sitenin Yaptığı Araştırmaya Göre, Dünyada Turistlerin En Çok Tercih Ettiği Yerlerin Başında Yeni Ze..
Neçirvan Barzani: Türk Heyetiyle Görüşme 10 Toplantıya Bedeldi (2) Irak'ın Kuzeyindeki Bölgesel Kürt Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani Başkanlığındaki Heyet, Başkent Bağdat'taki Temaslarını..
"Sahte Çürük Raporu" Davasında 13 Tahliye Daha Hava Kuvvetleri Komutanlığı Askeri Mahkemesi, "Askerlikten Kurtulmak İçin Hile Yapmak ve Buna İştirak Etmek" Suçlarından Yargılanan Sanıklardan ..
Kaşıklar Dayanamadı Star Tv'de Yayınlanan Fenomen Programında Programında Uri Geller Seyircilerin ve İzleyenlerin Ellerindeki Kaşıkları Düşünce Gücüyle Eğdi ve Hatta Kırdı.
Gazide Polise Molotof Kokteylli Saldırı
Gazi'de Polise Molotof Kokteylli Saldırı
Gazi Mahallesi'nde Korsan Gösteri Düzenleyen Aralarında Çocukların da Bulunduğu Bir Grup, Polise Molotof Kokteyli ile Saldırdı.
Trabzon'da Trafik Kazası: 6 Yaralı Trabzon'un Maçka İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 6 Kişi Yaralandı.
Uşakta Bir Mayıs Kutlamaları
Uşak'ta Bir Mayıs Kutlamaları
Uşak'ta Gerçekleştirilen 1 Mayıs Kutlamalarında İstiklal Marşı Karmaşası Yaşanırken, Kutlamalar Sonunda Polise Saldıran 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Güler: Yetkilerimi Uyguluyorum İstanbul Valisi Muammer Güler, Disk Genel Başkanı Süleyman Çelebi'nin İstifa Çağrısına İlişkin Soru Üzerine, "Herkes Kendi Sorumluluklarını Yeniden Gözden Geçir..
Haşimi: İlişkilerde Yeni Bir Ortam Oluştu Temaslarda Bulunmak Üzere Türkiye'de Bulunan Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Tarık El Haşimi, Ankara'daki Temaslarının Ardından İstanbul'a Gitti.
Türk Heyeti Bağdat'ta Neçirvan Barzani ile Görüştü (2) Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Temaslarda Bulunan Başbakanlık Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve Türkiye'nin Irak Özel Temsilcisi Mur..
Neçirvan Barzani: Türk Heyetiyle Görüşme 10 Toplantıya Bedeldi Irak'ın Kuzeyindeki Bölgesel Kürt Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani Başkanlığındaki Heyet, Başkent Bağdat'taki Temaslarını Tam..
"Fındıkta Tehlike Kapımızda" Sakarya'nın Akyazı İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Bayraktar, Fındığın Bir Sisteme Oturtulması Gerektiğini Belirterek, "Aksi Halde Pr..
2008 Yılı Kırıkkale Belediyesinin Altılım Yılı Olacak
2008 Yılı Kırıkkale Belediyesi'nin Altılım Yılı Olacak
Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Harun Ulusoy, 2008 Yılının Kırıkkale Belediyesi'nin Altılım Yılı Olacağını Belirterek, Yoğun Bir Tempo ile Çalışacaklarını Söyledi.
Çorum'da Kene Isırması Sonucu Hastanelere Başvuranların Sayısı Artıyor Çorum İl Sağlık Müdürü Dr. Fikret Purtul, Havaların Isınmasıyla Birlikte Kene Isırması Şüphesiyle Sağlık Kuruluşlarına B..
Gül "Elveda Rumeli" Dizisinin Setini Gezdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "15. Orta Avrupa Ülkeleri Cumhurbaşkanları Zirvesi"ne Katılmak Üzere Bulunduğu Makedonya'da Manastır Kentine Giderek, At..
Bush "Dua Etme Günü" İstiyor ABD Başkanı George Bush, Günün Birinde "Dünya Dua Etme Günü" Kutlanmasını İstediğini Söyledi.
Adana'da 1 Mayıs'ta 40 Gözaltı Adana'da, Düzenlenen 1 Mayıs Yürüyüş ve Mitingi Sonrası Çıkan, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Duran Özfen ile Bazı Polis ve Göstericilerin Hafif Şekilde Yaralandığı O..
Rumor Madison Lee Büyüdü Esasında Bu Esinlenmek Kelimesi Rumer'ın Yer Aldığı Son Mayo Kampanyası İçin Hafif Bir Kelime.
Adana'da Olaylı 1 Mayıs Adana'da Düzenlenen 1 Mayıs Kutlamaları Sonrasında Halkevlerine Mensup Bir Grup, Slogan Atıp Polise Mukavemette Bulununca Olay Çıktı. Polis, 40'a Yakın Göstericiyi Göz..
PKK Kuryesi ile Örgüte Katılmak İsteyen 2 Kişi Tutuklandı
PKK Kuryesi ile Örgüte Katılmak İsteyen 2 Kişi Tutuklandı
Şanlıurfa'da PKK İçin Kuryelik Yaptığı Öne Sürülen Bir Kişi ile Terör Örgütüne Katılmak İçin İstanbul'dan Gelen Biri Çocuk 2 Kişi, Çıkarıldıkları Mahkemece Tutuklandı.
Kendisine Bıçakla Zarar Veren Kadın, Biber Gazıyla Etkisiz Hale Getirildi Gaziantep'te Kendisine Bıçakla Zarar Veren Kadın, İkna Edilemeyince Polis Tarafından Biber Gazıyla Etkisiz Hale Getir..
Viyanada 1 Mayıs Kutlamalarına PKK ve DHKP-c Örgütleri Damgasını Vurdu
Viyana'da 1 Mayıs Kutlamalarına PKK ve DHKP-c Örgütleri Damgasını Vurdu
Viyana'daki 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlamalarına Terör Örgütü PKK ve DHKP-c Yandaşları Damgasını Vurdu.
Vali Güler: 'Türk İşçisini Sadece Bir Sendika Temsil Etmemektedir'
Vali Güler: "Türk İşçisini Sadece Bir Sendika Temsil Etmemektedir"
İstanbul Valisi Muammer Güler, Bugün Yaşanan Olaylardan Sendikaları Sorumlu Tutarak, "1 Mayıs Kimsenin Tekelinde Değildir. Türk İşçisini Sadece Bir Sendika Temsil Etmemektir" Dedi.
Büyükoğlu Tuğba Özay ile İlişkisine "Hata" Dedi "Rulet Operasyonu" Davası Kapsamında Tutuklu Yargılanan Abdülkadir Akın Büyükoğlu, "Burada Bulunmamın Sebebi, Tuğba Özay ile Hatalı İlişkimin H..
Manavgatta Öğrenciler Metef Fuarıyla El Meği Göz Nuru 967 Eseri Görücüye Çıkardı
Manavgat'ta Öğrenciler Metef Fuarıyla El Meği Göz Nuru 967 Eseri Görücüye Çıkardı
Antalya'nın Manavgat İlçesinde Bu Yıl Dokuzuncusu Düzenlenen Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı(metef)'nda, Sektör Temsilcileriyle Öğrenciler Biraraya Gelerek Meslek ve Tekniki Eğitimin Ara Elaman Açığını Gidermedeki Önemine...
Güler: 530 Kişi Gözaltında, 38 Yaralı Var İstanbul Valisi Muammer Güler, Şu Ana Kadar Kentte 1 Mayıs Dolayısıyla Kanunsuz Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü Yapmak İsteyen, Polise Direnen, Taş, Sop..
Petrol Fiyatları Geriliyor Varili Geçen Hafta 120 Dolara Doğru Giden Ham Petrol Fiyatları, Bugün Gerilemeye Başladı.
İthib Başkanı Gülle: 'İthalat Yaparak İhracat Yapar Hale Geldik'
İthib Başkanı Gülle: "İthalat Yaparak İhracat Yapar Hale Geldik"
İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu (İthib) Başkanı İsmail Gülle, Türkiye'nin Üreterek Değil İthalat Yaparak İhracat Yapar Hale Geldiğini Söyledi.
Hayvan Otlatmaya Çıkan Genç Kız, Kafasından Vurulmuş Halde Bulundu Samsun'da Komşuları Tarafından Kafasından Vurulmuş Halde Bulunan Genç Kız, Hastanede Tedavi Altına Alındı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10