7 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

7 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Belediye Başkanı Yenigün'den '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' Mesajı Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.
Sobanın Üzerine Düşen Çocuk Elinden ve Yüzünden Yandı Sivas'ta Sıcak Sobanın Üzerine Düşen Bir Çocuğun El ve Yüzünden Yandığı Bildirildi.
Çiftçilere Budama Teknikleri Anlatıldı İlkbahar Döneminin Yaklaşmasıyla Birlikte, Tarım İl Müdürlüğü Tarafından Meyve Yetiştiriciliğinin Daha Sağlıklı Ağaçlarda Yapılması İçin Yeşilyurt İlçes..
Van İhdden Filistin Halkına Yönelik Saldırılara Tepki
Van İhd'den Filistin Halkına Yönelik Saldırılara Tepki
İnsan Hakları Derneği (İhd) Van Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Tahirhan Acar, Filistin Halkına Yönelik Saldırılarını Sürdüren İsrail Terörünü Kınadıklarını İfade Ederek, Devletlerin Siyasi ve Ekonomik Egemenlik İsteklerinin...
Fırat Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı, AB Proje Toplantısına Katılacak
Fırat Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı, AB Proje Toplantısına Katılacak
Elazığ Fırat Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Mesut Bulut, 15 Mart 2008 Tarihinde Ankara'da Düzenlenecek Olan '3. Bologna Sürecinin Türkiye'de Uygulanması, Bologna Uzmanları Ulusal Takımı Projesi' Toplantısına...
Galatasarayda Başkanlığa 5 Aday
Galatasaray'da Başkanlığa 5 Aday
Galatasaray Kulübü'nün 22 Mart 2008 Tarihinde Yapılacak Seçimli Olağan Genel Kurulu Öncesi Başkanlığa 5 Aday Çıkarken, Başkan Adaylarının Seçimde Kullanacakları Oy Pusulalarının Renkleri Belli Oldu.
Merkez Bankası, Mart Ayı 1. Dönem Beklenti Anketi'ni Yayınladı Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 7.02 Oldu.
Mehmetçik Vakfından Aras Cargoya Ödül
Mehmetçik Vakfı'ndan Aras Cargo'ya Ödül
TSK Mehmetçik Vakfı, 30 Ocak Tarihinde Vefat Eden Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Aras'ın Vakfa Verdiği Destek ve Bağışlardan Dolayı Onun Anısına Aras Cargo'ya 'Teşekkür Plaketi' Sundu.
Medikalci Gence Emniyeti Suistimal Gözaltısı
Medikalci Gence Emniyeti Suistimal Gözaltısı
Samsun'da Bir Medikal Şirketinde Çalışan Genç, Tahsil Ettiği Parayı Şirkete Ödemediği İddiasıyla Gözaltına Alındı.
Erzurum'da DTP Kongresinde Bölücü Örgüt Lehine Slogan Attığı İddia Edilen Kişi Yakalandı Erzurum'da Geçtiğimiz Hafta Sonu Yapılan Demokratik Toplum Partisi (DTP) İl Kongresi Sırasında Terör Ö..
Kira Sözleşmesi Usar ve Cas Direktörü Beveridge Arasında İmzalandı KKTC de Gazimağusa Yakınlarında Bulunan Geçitkale Havalimanı, İşadamı Asil Nadir'e Ait İngiltere'deki Cyprus Aviation Servic..
İsveç'te Aylardır Kayıp Olan Kahramanmaraşlı Tuba Mavi'yi Öldüren Kocası Yakalandı Aylardır Çözülemeyen Kahramanmaraşlı Tuba Mavi Cinayeti İsveç Uppsala Polisi Tarafından Aydınlatıldı.
KKTC Cumhurbaşkanı Talat, Prıo Başkanı Tonnesson'u Kabul Etti KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Uluslararası Barış Araştırmaları Enstitüsü (Prıo) Başkanı Dr. Stein Tonnesson'u Kabul Etti.
KKTC Cumhurbaşkanı Talat, AB Haber Heyetini Kabul Etti KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, AB Haber Genel Yayın Yönetmeni Vakur Kaya ile Beraberindeki Heyeti Kabul Etti.
Bakan Yıldırımın Kahramanmaraş Temasları
Bakan Yıldırım'ın Kahramanmaraş Temasları
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye'nin Son 5 Yılda Gerçekleştirdiği İstatistiklerle Uluslararası Normları Alt Üst Ettiğini Belirterek, "Bu, İstikrarın Olumlu Yansımalarıdır. Büyümedeki Rakamları Biliyorsunuz. Bu...
Baz İstasyonu İnşaatı Köylüyü Birbirine Düşürdü
Baz İstasyonu İnşaatı Köylüyü Birbirine Düşürdü
Mersin'in Çiftlikköy Beldesinde Yapılmak İstenen Baz İstasyonu, Köylüleri Birbirine Düşürdü.
Tekerlekli Sandalyelerde İlginç Logo
Tekerlekli Sandalyelerde İlginç Logo
Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkezi'nin Türk-amerikan Derneklerinin Destekleri ile Türkiye'ye Getirttiği İddia Edilen Tekerlekli Sandalyelerin Üzerinde Latter-day Saint Charities (Son Zaman Azizleri) İsimli Kuruluşa...
Türkiye, Kadın Siyasetçi Sayısında Kongo ve Mozambik'ten Daha Geri Ankara Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu, Seçim Yapılan ve Kadın Parlamenteri Olan 173 Ülke Arası..
Üniversitelerarası Kurul Toplantısı
Üniversitelerarası Kurul Toplantısı
Üniversitelerarası Kurul Başkanı Mustafa Akaydın, Tüm Üniversitelerarası Kurul Üyelerinin Son Derece Onurlu, Dik, Cumhuriyetçi, Atatürkçü Bir Duruş Sergilediğini Söyledi.
Emine Erdoğan Halı Dokudu
Emine Erdoğan Halı Dokudu
Başbakan Erdoğan ile Birlikte Uşak'a Gelen Eşi Emine Erdoğan ve Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Bir Açılışta Oradaki Kadınlarla Birlikte Halı Dokudu.
Kızılaydan Kan Kampanyası
Kızılay'dan Kan Kampanyası
Bursa Kan Merkezi ile Mustafakemalpaşa Kızılay Şubesi'nin Ortaklaşa Düzenlediği ve Belediye Kültür Merkezi'nde Yürütülen Kan Kampanyasına Vatandaşlar İlgi Gösterdi.
Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu Başkanı Boztepeden Orhan Gencebaya Ziyaret
Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu Başkanı Boztepe'den Orhan Gencebay'a Ziyaret
Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu Başkanı Kaya Boztepe, Yeni Başkan Seçilmesinin Ardından Türkiye'ye Ziyareti Kapsamında Ankara'nın Ardından İstanbul'a Geldi.
İlaçlama Çalışmasından Çıkan Dumanı Yangın Sandılar
İlaçlama Çalışmasından Çıkan Dumanı Yangın Sandılar
Çanakkale'de Halk Bahçesinde Belediye Ait Küçük Bir Odadan Duman Çıktığını Gören Vatandaşların Yangın İhbarı, Polis ile İtfaiyeyi Alarma Geçirdi.
Geliboluda İnternet Kafeler Denetlendi
Gelibolu'da İnternet Kafeler Denetlendi
Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde Bulunan İnternet Kafeler, Polis, Zabıta, Milli Eğitim, İlçe Tarım ve Sağlık Görevlileri Tarafından Denetlendi.
Yenice'de Orman Yangını Karabük'ün Yenice İlçesine Bağılı Kayadibi Mevkii Kayaarkası Köyünde Ormanlık Alanda Yangın Çıktı.
Kitap, Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri Bölge Fuarı Açıldı
Kitap, Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri Bölge Fuarı Açıldı
Malatya'da, Kitap, Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri Bölge Fuarı Açıldı.
Maksifed Başkanı Serhas Bekişoğlu:
Maksifed Başkanı Serhas Bekişoğlu:
Marmara ve Kuzey Anadolu Sanayicileri ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Maksifed) Başkanı Serhas Bekişoğlu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) ve İhracatçı Birliklerinin Kuruluş ve Görevlerini Yeniden Düzenleyen...
Halterde Büyükler Ferdi Türkiye Şampiyonası Boluda başladı
Halterde Büyükler Ferdi Türkiye Şampiyonası Bolu'da başladı
Halter Federasyonu'nun düzenlediği Büyükler Ferdi Türkiye Şampiyonası Bolu'da başladı. 17 Temmuz Spor Salonu'nda iki gün sürecek olan şampiyonaya, 194 erkek, 58 bayan sporcunun yanı sıra 42 hakem, 10 federasyon görevlisi...
Öncüpınar Refüj İhalesi Yapıldı
Öncüpınar Refüj İhalesi Yapıldı
Kilis Belediyesi Tarafından "Türkiye-suriye Bölgelerarası İşbirliği Programı" Çerçevesinde Hazırlanan Proje Kapmasında Öncüpınar Refüj Projesi İhalesi Yapıldı.
Elektrik Faturası Karşılığı Satılığa Çıkartılan Tablo
Elektrik Faturası Karşılığı Satılığa Çıkartılan Tablo
Van'daki Mülteci ve Sığınmacı Gençler, 3 Ay Boyunca Yaptıkları Ahşap Süsleme, Takı İşlemeciliği ve Seramik Çalışmalarını Van Kültür Sarayı Salonunda Sergilerken, Eserler Arasında Bir Elektrik Faturası Eklenmiş Tablo...
Ereğlide Çocuk Meclisi Kuruldu
Ereğli'de Çocuk Meclisi Kuruldu
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Belediyenin Desteği ile Kurulan Çocuk Meclisi Yönetim Kurulunu Belirledi. Meclisin İlk Gününde Çocukların Heyecanlı Oldukları Görüldü.
Kilis'te "Ülkemi Seviyorum Belgemi Alıyorum" Kampanyası Kilis Defterdarı Bayram Yıldız, "Ülkemi Seviyorum, Belgemi Alıyorum" Kampanyası Düzenlendiklerini Bildirildi.
İdilde Eski Cezaevi Çay Bahçesi Oluyor
İdil'de Eski Cezaevi Çay Bahçesi Oluyor
Şırnak'ın İdil İlçesinde Bulunan Eski Cezaevi ve Kilisenin İdil Belediyesi ve Kilise Vakfı Tarafından İlçeye Kazandırılmasına Çalışılıyor.
Kayseride Hayatını Kaybeden Filistinli Müslümanlar İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Kayseri'de Hayatını Kaybeden Filistinli Müslümanlar İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Kayseri'de Hayatını Kaybeden Filistinli Müslümanlar İçin Hunat Caminde Öğle Namazının Ardından Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı. Yapılan Duanın Ardından Amerika ve İsrail'in Aleyhinde Sloganlar Atıldı.
Zonguldakta Özel Ufuk Kolejinden Türkiye Birinciliği
Zonguldak'ta Özel Ufuk Koleji'nden Türkiye Birinciliği
Maliye Bakanlığı Tarafından Düzenlenen ve €˜vergi' Bilincini Okul Çağındaki Çocuklara Aşılamak Amacıyla Düzenlenen Şiir Yarışmasında Zonguldak Özel Ufuk İlköğretim Okulu Öğrencisi Doğuş Kökarttı Türkiye Birincisi Oldu.
Arıcılık Kursuna Katılanlar Sertifikalarını Aldı
Arıcılık Kursuna Katılanlar Sertifikalarını Aldı
Sakarya'nın Akyazı İlçesine Bağlı Dokurcun Beldesinde Düzenlenen Arıcılık Kursunu Başarıyla Tamamlayan Kursiyerlere, Düzenlenen Törenle Belgeleri Verildi.
Kuş Gribi ile Grip Karıştırılıyor
Kuş Gribi ile Grip Karıştırılıyor
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Ferzan Göncü, Kuş Gribi ve Gribin Karıştırılmaması Gerektiğini Söyledi.
Ahtisaari, AB üyelerinden Kosova'yı tanımalarını istedi BM Kosova Özel Temsilciliği yaparak Kosova'nın geleceğine ilişkin rapor yazan Martti Ahtisaari, Avrupa Birliği (AB) üyelerinin Kosova'y..
Van Valisi Çakacaktan İl Genel Meclisi Üyeleri ve Kamu Kurum Amirlerine Yemek
Van Valisi Çakacak'tan İl Genel Meclisi Üyeleri ve Kamu Kurum Amirlerine Yemek
Van Valisi Özdemir Çakacak, İl Özel İdaresi'nin 2007 İş Programının Gerçekleşmesi Sebebiyle İl Genel Meclisi Üyeleri ile İl Özel İdaresi'nden Kaynak Alarak Yatırım Yapan Kamu Kuruluşlarının Amirlerine Bir Yemek Verdi.
Buca Cezaevinde toplu nikah töreni düzenlendi
Buca Cezaevi'nde toplu nikah töreni düzenlendi
İzmir'deki Buca Cezaevi'nde, toplu nikah törenlerinin üçüncüsü düzenlendi. Törenle dinî nikahlı 14 çiftin resmî nikahı kıyıldı.
Bayan Çalışanlara Kutlama
Bayan Çalışanlara Kutlama
Türk-iş Sinop Temsilciliği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Bir Gün Önceden Kutlayarak, Telekom Çalışanı Bayanlara Karanfil Dağıttı. Türk-iş Sinop İl Temsilciliği Koordinesinde Haber-iş Sendikası'na Üye Telekom Çalışanı...
Karakola 300 metre mesafedeki kumarhaneye baskın yapıldı
Karakola 300 metre mesafedeki kumarhaneye baskın yapıldı
İzmir'in Alsancak semtinde, karakola 300 metre mesafede reklam ajansı olarak kayıtlı bir işyerinin kumarhane olarak çalıştırıldığını belirleyen polis, buraya baskın düzenledi. İşyeri ortağı iki kişiyle kumarhanede...
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
AK Parti Kütahya İl Başkanı Şükrü Nazlı, "Kadınlar Sadece Toplumumuzun Yarısını Oluşturdukları İçin Değil, Her Şeyden Önce Birey ve Sağlıklı Nesillerin Yetiştirilmesinde Birinci Derecede Etkin Oldukları İçin Yılların...
Türk kadını günümüze önemli eserler bırakmıştır
'Türk kadını günümüze önemli eserler bırakmıştır'
Tarihçi yazar Gülfidan Uğurluel, Türk kadınının günümüze kadar çok sayıda imarethane, cami, külliye ve vakıf gibi önemli eserler bıraktığını söyledi.
Zehirlenen Öğrencilerin Tamamı Sağlığına Kavuştu Balıkesir'in İvrindi İlçesinde Yedikleri Öğle Yemeğinden Sonra Rahatsızlanan ve Gıda Zehirlenmesi Tanısı Konulan 720 Öğrencinin Tamamının Balı..
AKTİSADın yeni sloganı: 'İş dünyası güç birliği yapmalı'
AKTİSAD'ın yeni sloganı: "İş dünyası güç birliği yapmalı"
Konya Aktif İşadamları ve Sanayicileri Derneği (AKTİSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akın, derneğin fikri muktesebatıyla Konya iş dünyasına önemli katkılar sağladığını söyledi. Görevi devraldıkları noktadan daha iyi bir...
İlköğretim Ğrencilerinden Emniyete Ziyaret
İlköğretim Ğrencilerinden Emniyete Ziyaret
Adıyaman'ın Kahta İlçesinde İlköğretim Okulu Öğrencileri, İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Saygılı'yı Makamında Ziyaret Etti.
Ak Partinin Burdurda tek belediyesi kaldı
Ak Parti'nin Burdur'da tek belediyesi kaldı
Batı Akdeniz'in en küçük şehri olan Burdur'da 19 beldeden 15'i kapatılıyor. Geriye kalan belde belediyeler içinde başkanı AK Partili olan tek belde Bağsaray.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10