7 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

7 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Silahlı kavga: 2 yaralı Adana'da iki kardeş tabanca ve tüfekle yaralandı.
Fenerbahçeli Alex'ten İddialı Açıklama Fenerbahçe'nin Brezilyalı Futbolcusu Alex de Souza, Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalinde Eşleşecekleri Rakiplerinin İşinin Çok Zor Olduğunu Belirter..
Okul Önünde Öğrenciyi Bıçaklayan Genç Tutuklandı
Okul Önünde Öğrenciyi Bıçaklayan Genç Tutuklandı
Samsun'da, Mesleki Eğitim Merkezi 3. Sınıf Öğrencisi Genci Bıçakladığı İddiasıyla Gözaltına Alınan Genç, Çıkarıldığı Nöbetçi Mahkeme Tarafından Tutuklandı.
Kırmızı Işıkta Duramayan Kamyon 3 Araca Çarptı
Kırmızı Işıkta Duramayan Kamyon 3 Araca Çarptı
Manavgat İlçesinde Kırmızı Işıkta Duramayan Hazır Beton Taşıyan Bir Kamyon, 3 Araca Çarparak Durabildi.
Rio Grubu Liderleri Biraraya Geliyor Kolombiya Güvenlik Güçlerinin Geçtiğimiz Hafta Ekvador'da Sınır Ötesi Operasyon Düzenlemesiyle Yaşanan Krizin Ardından Kolombiya, Ekvador ve Venezüela Dev..
Felluce'ye Sadr Ailesinden Yatırım Irak'ın Ulusal Televizyon Kanallarından Kanaat Esselam'ın, Felluce'deki Büro Açılışında, Sadr Ailesinden, Hüseyin El Sadr'ın Sahibi Olduğu Televizyon Kanalı..
Mısır, Müslüman Kardeşlerden 26 Kişiyi Daha Gözaltına Aldı Mısır Polisi, Kahire Merkezli Yaptığı Operasyonlarda Müslüman Kardeşler Örgütü Üyesi Olduğunu İleri Sürdüğü 26 Kişiyi Gözaltına Aldı..
Gazze'li Kadın Yönetmen Başar, Gazzeli Kadınlarla Gurur Duyuyor Açlık ve Sefaletin Hüküm Sürdüğü, Elektrik, Su ve Benzinin Neredeyse Hiç Bulunamadığı Gazze'de Özellikle Kadınlar İçin Yaşam Zo..
Beyaz Rusya, ABD Büyükelçisini Kovmaya Karar Verdi Beyaz Rusya Hükümeti, Devlete Ait Belneftekhim Şirketinin Yurtdışındaki Hesaplarını Dondurarak Beyaz Rusya'ya Ekonomik Ambargo Uygulama Kara..
Başbakan Erdoğan Muhalefete Cevap Verdi
Başbakan Erdoğan Muhalefete Cevap Verdi
Uşak'a Çeşitli Açılışlar İçin Gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda Konuştu. Sınır Ötesi Operasyonlarla İlgili Yaşanan Gelişmeleri de Değerlediren Başbakan Erdoğan, Sınır Ötesi Operasyonu...
DTP Muş Milletvekili Sırrı Sakık: Demokratik Toplum Partisi (DTP) Muş Milletvekili Sırrı Sakık, DTP Milletvekilleri Hakkında Hazırlanan Fezlekelerin Çoğunun ya Kürtçe "Merhaba" Dedikleri ya d..
Kadın Platformlarından Protesto Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları Üyesi Yaklaşık 30 Kadın, Sultanahmet'teki İstanbul Adliyesi Önünde Toplanarak, Kadınlara Yönelik Tecavüz ve Cinsel Taciz Gibi ..
Taş Ocağındaki Patlama Depreme Yol Açtı Rize Belediyesi Tarafından Bir Taş Ocağında Gerçekleştirilen Patlama Sonucu 2,7 Büyüklüğünde Suni Bir Deprem Meydana Geldi.
Kadın Çiftçiler Yarıştı
Kadın Çiftçiler Yarıştı
Zonguldak'ta, Kadın Çiftçiler, Düzenlenen Bir Yarışmada Kıyasıya Yarıştı. Dereceye Giren Kadın Çiftçiler, Bölge Finallerine Kaldı.
'Bayrampaşa'nın Antakya Galası Cezaevinde Yapıldı
"Bayrampaşa"nın Antakya Galası Cezaevinde Yapıldı
Senaryo Yazarları Derneğinin (Sender) Bayrampaşa ve Paşakapısı Cezaevlerinde Başlattığı "Hayal Kurmak Serbest Film Atölyesi" Projesi Kapsamında, Adalet ve Kültür ve Turizm Bakanlıklarının Desteğiyle Çekilen "Bayrampaşa...
Eylemlere Sahne Olan Taksim Meydanı Bu Kez İlginç Bir Gösteriye Ev Sahipliği Yaptı
Eylemlere Sahne Olan Taksim Meydanı Bu Kez İlginç Bir Gösteriye Ev Sahipliği Yaptı
Eylemlere Sahne Olan Taksim Meydanı Bu Kez İlginç Bir Gösteriye Ev Sahipliği Yaptı. Bir Cips Firmasının Sitesinde Taksim Meydanı'ndaki Dev Ekranda Futbol Oynamak İstediğini Yazan Genç, Hayaline Kavuşmasının Sevincini...
Denizlide Dilenci Operasyonu
Denizli'de Dilenci Operasyonu
Denizli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Cami Çevrelerinde Dilenen 17 Dilenciyi Yakaladı.
200 Yıllık Pileki Mağarası Turizme Kazandırılacak
200 Yıllık Pileki Mağarası Turizme Kazandırılacak
Rize'nin İyidere İlçesinin Çiftlik Köyünde Bulunan 200 Yıllık Yapay Pileki Mağarasını Turizme Kazandırmak İçin Çalışma Başlatıldı.
Taş Ocağındaki Patlama Küçük Çaplı Depreme Yol Açtı Rize Belediyesi Tarafından Bir Taş Ocağında Gerçekleştirilen Patlama Sonucu 2.7 Büyüklüğünde Suni Bir Deprem Meydana Gelirken, Vatandaşlar ..
TBMMde Kilis Tanıtım Sergisi Yenilenecek
TBMM'de Kilis Tanıtım Sergisi Yenilenecek
İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) Bulunan Kilis Tanıtım Sergisinin Yenileneceğini Bildirdi.
Şanlıurfa'da İki Ayrı Altılı Ganyan Şanlıurfa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda İki Ayrı Altılı Ganyan, 3.813,08 ve 3.535,77 YTL İkramiye Verdi.
Alex'ten Avrupalı Rakiplerine Gözdağı Fenerbahçe Futbol Takımı'nın Kaptanı Alex de Souza, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Finalde Eşleşecekleri Muhtemel Rakiplerine Adeta Göz Dağı Vererek,..
Fedakar Öğretmenden Isıtan Yardım
Fedakar Öğretmenden Isıtan Yardım
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İlköğretim Okulu'nda Müzik Öğretmeni Olan Nurgül Karaman, Eşinin de Yardımı ile Bütün Okul Öğrencilerine Giyim Yardımında Bulundu.
Sema Törenlerine Düzenleme Konya İl Genel Meclisi Tarafından Hazırlanan Mevlana Anma Törenlerinin Sadece Konya'da ve Usulüne Uygun Olarak Yapılmasıyla İlgili Rapor, İl Genel Meclisinde Oy Bir..
Adliye Personeli Yemeğine Akademik Destek
Adliye Personeli Yemeğine Akademik Destek
Samsun Adliyesi Personelinin Sağlıklı Beslenmeleri İçin Yedikleri Yemekler, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Gıda ve Diyet Bölümü Uzmanları Gözetiminde Hazırlanılıyor.
Neşet Ertaşa Vefa Borcu Ödenecek
Neşet Ertaş'a Vefa Borcu Ödenecek
Kırşehir İl Genel Meclisi Toplantısında Alınan Kararla, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Onur Ödülünün Türk Halk Müziğinin Duayeni Neşet Ertaş'a ve Halk Arasında 'Ahi Baba' Olarak Bilinen Mustafa Karagüllü'ye...
Çetin Akdeniz Resitaline Büyük İlgi
Çetin Akdeniz Resitali'ne Büyük İlgi
Ünlü Bağlama Virtüözü Çetin Akdeniz'in Gaziantep Üniversitesi'nde (Gazü) Düzenlenen Resital ve Söyleşi Gününe İlgi Büyük Oldu.
Denizlisporun hedefi galibiyet
Denizlispor'un hedefi galibiyet
Denizlispor, yarın sahasında oynayacağı Ankaraspor maçında galibiyet hedefliyor.
Yaşar İpek Beraat Etti Eski Sevgilisi Asuman Krause'yle Mahkemelik Olan İpek, Beraat EttiEski Sevgilisi Asuman Krause'yle Mahkemelik Olan İpek, Beraat Etti
Kurumlar ve gelir vergisinde dereceye girenlere plaket verildi
Kurumlar ve gelir vergisinde dereceye girenlere plaket verildi
Niğde Ticaret ve Sanayi Odası, 2007 yılı kurumlar ve gelir vergisinde dereceye girenlere plaket verdi.
Kazakistan'ın turizm merkezini Türkler inşa edecek "Kazakistan'ın Alp dağları " olarak bilinen Burabay tatil beldesi 10 yıl içerisinde 93 milyon turiste hizmet verebilecek kapasitede çağdaş..
Batman Belediyesini kadınlar yönetti
Batman Belediyesi'ni kadınlar yönetti
Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla görevi vekaleten kadın meclis üyelerinden Evin Bilge'ye bıraktı. Başkan vekili Bilge'nin ilk uygulaması ise bütün yönetim kadrosunda kadınları...
8 Mart Günü Dünya Kadınlar Günü
8 Mart Günü Dünya Kadınlar Günü
Bitlis'in Ahlat İlçesinde Bazı Kadınlar '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Zorlaşan Günlük Yaşantılarını Kolaylaştırmak İçin Çalışarak Geçiriyorlar.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Nedeniyle Adıyaman'da Birçok Sivil Toplum Kuruluşu ve Siyasi Parti Günün Anlamına İlişkin Açıklamalarda Bulundu.
Milli Eğitim Bakanı Çelik: '2008de eğitime 3 milyar Dolarlık yatırım yapacağız'
Milli Eğitim Bakanı Çelik: "2008'de eğitime 3 milyar Dolar'lık yatırım yapacağız"
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, ıÜü2008 yılında bütçeden eğitim için 1 katrilyon 300 trilyon Türk Liralık yatırım bütçesi ayrılmasına rağmen 2008 yılında 3 milyar dolarlık yatırım yapacaklarını belirtti.
Tarsus Belediyesinde Toplu Sözleşme Sevinci
Tarsus Belediyesi'nde Toplu Sözleşme Sevinci
Mersin'in Tarsus İlçe Belediyesi ile Hizmet-iş Sendikası Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.
Meclis üyesinin ‘makamı işgal ediyorsunuz’ tepkisi, tarım il müdürünü sinirlendirdi
Meclis üyesinin ‘makamı işgal ediyorsunuz’ tepkisi, tarım il müdürünü sinirlendirdi
Erzurum İl Genel Meclis Üyesi Saffan Ağyürek, Tarım İl Müdürü Bektaş Erdoğan'a "Tarım ve hayvancılık çalışmaları yeterli değil. Yıllardır o makamı işgal ediyorsunuz" diye hitap etmesi gerginliğe neden oldu.
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muz'dan '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' Mesajı Elazığ Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hamdi Muz, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Yayınladığı Mesaj..
Yerel medyadan, Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'ne haksız rekabet tepkisi Adapazarı'nda Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı, açık hava reklam ihalesini il dışından bir firmanın kazanması, yerel ..
Huzurevi Sakinlerine Kadınlar Günü Jesti
Huzurevi Sakinlerine Kadınlar Günü Jesti
100. Yıl Atatürk Huzurevinde Kalan Bayanlara,8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla Saç ve Cilt Bakımı Yapıldı.
CHP Genel Başkan adayı Koç, Boluda aradığı desteği bulamadı
CHP Genel Başkan adayı Koç, Bolu'da aradığı desteği bulamadı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) genel başkan adayı Samsun Milletvekili Haluk Koç, partisinin Bolu İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek kongre öncesinde destek istedi, ancak aradığı desteği bulamadı.
Vartoda Kuş Gribi Semineri
Varto'da Kuş Gribi Semineri
Muş'un Varto İlçesinde, Anaokulu Öğrencilerinin Velilerine ve Halk Eğitim Merkezi'ndeki Kursiyerlere Kuş Gribi ile İlgili Bir Seminer Verildi.
Türk-işten Eylem Kararı
Türk-iş'ten Eylem Kararı
Türk-iş Başkanlar Kurulu, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısına İlişkin Yaptığı Toplantıda Bir Dizi Eylem Yapılmasını Kararlaştırdı.
Muğlada 1 milyon 250 bin adet fidan üretilecek
Muğla'da 1 milyon 250 bin adet fidan üretilecek
Muğla Orman Bölge Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü'nce başlatılan Millî Ağaçlandırma Seferberliği çalışmalarında kullanılmak üzere 1 milyon 256 bin 500 adet fidan üretecek. Üretimde görev alacak teknik elemanlar, Gökova...
Bu Fotoğrafa Dikkatli Bakın
Bu Fotoğrafa Dikkatli Bakın
Farkı Fark Edince Çok Şaşıracaksınız. Böyle Kurnazlığa Tilkilik Denir...
Anaokulu Öğrencilerinden Ailem ve Ben Sergisi
Anaokulu Öğrencilerinden 'Ailem ve Ben' Sergisi
Van'da İpekyolu Anaokulu Öğrencilerinin Aileleri ile Birlikte Hazırladığı "Ailem ve Ben" Konulu Sergi Yapılan Törenle Açıldı.
İzmirde şebeke suyu memnuniyet anketi yapılacak
İzmir'de şebeke suyu memnuniyet anketi yapılacak
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, vatandaşların şebeke suyu konusundaki memnuniyetini ölçmek ve çalışmalarına yön vermek üzere anket yapacak. 3 bin haneyle yüz yüze görüşülerek içtikleri suyun kalitesi...
Antalya Valiliğinden Kadına Yönelik Şiddeti Önleme Projesi
Antalya Valiliğinden Kadına Yönelik Şiddeti Önleme Projesi
Antalya Valiliği Tarafından Başlatılan Proje Kapsamında Kadın ve Çocuklara Yönelik Şiddet ile Töre ve Namus Cinayetlerinin Önlenmesi Amaçlanıyor.
Psikolog Ensari: 'Kadınlar erkeklerden bir hamle önde olmalı'
Psikolog Ensari: "Kadınlar erkeklerden bir hamle önde olmalı"
AK Parti Niğde İl Kadın Kolları tarafından 8 Mart Dünya kadınlar Günü münasebetiyle "Biz Kadınız" konulu konferans düzenledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10