5 Mart 2008 Çarşamba Günü Haberleri

5 Mart 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ercişteki Olayların Ardından
Erciş'teki Olayların Ardından
Van'ın Erciş İlçesinde, Demokratik Toplum Partisi (DTP) Başkanlığı Tarafından '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' Nedeniyle Düzenlenen Etkinlik Sonrası Çıkan Olaylarda Yaralanan 4 Polis Memurundan 1'i Van'a Sevk Edildi.
Türkmenistan Dışişleri Bakanı Meredov Bakü'de Türkmenistan Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Raşid Meredov, Bakü'de Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov'la Bir Araya Geldi.
Yıldırımda Polis-belediye Dayanışması
Yıldırım'da Polis-belediye Dayanışması
Yıldırım Belediyesi, Sosyal Belediyecilik Anlayışıyla Yaptığı Projelerine Bir Yenisini Daha Ekledi. Yıldırım Belediyesi ve Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü İşbirliği ile Halkı Bilinçlendirmek Amacıyla Hazırlanan...
Almanya'da Açılan Uluslararası Turizm Borsası'na Türkiye 68 Kuruluşla Katıldı Türkiye Uluslararası Turizm Borsası, Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'na (Itb) Bu Yıl 68 Kuruluşla Katıldı.
Malatyada Köylere Yapılan Asflat Yollar Mercek Altına Alınıyor
Malatya'da Köylere Yapılan Asflat Yollar Mercek Altına Alınıyor
Malatya'da Asfaltlanan Köy Yollarının Standartlar Ölçüsünde Yapılmadığı İddiası ile Araştırma Yapılacak. Araştırma Sonucunda Müteahhitler Sorumlu Bulunursa Mahkeme Yoluna Gidilecek.
MHP Milletvekili Ertugay, Bazı Belediyelerin Kapatılmasını Öngören Kanun Tasarısını Eleştirdi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili Zeki Ertugay, Türkiye Büyük Millet Meclisi'..
Edirnede Balkan Kongre Merkezinin İnşaatı Hızla Sürüyor
Edirne'de Balkan Kongre Merkezi'nin İnşaatı Hızla Sürüyor
İhalesi 2006 Yılı Aralık Ayında Gerçekleşen ve Anahtar Teslimi 10 Ay Sonra Yapılacak Olan Trakya Üniversitesi Güllapoğlu Yerleşkesi'ndeki Balkan Kongre Merkezi İnşaatı Hız Kazandı. Rektör Prof. Dr. Enver Duran,...
Temsa İllerarası Engel Atlama Binicilik Yarışları
Temsa İllerarası Engel Atlama Binicilik Yarışları
Adana Atlıspor Kulübü Başkanı Süha Mutlu, Adana'da 8-9 Mart Tarihleri Arasında Düzenlenecek Temsa İllerarası Engel Atlama Binicilik Yarışları'nın Dünya Standartlarında Olacağını Söyledi.
dekoltesi kriz Yarattı ! İngiltere'de Yayınlanan Buzda Dans Programının Sunucusunun Giydiği Dekolte Yüzünden Ülkede Kelimenin Tam Anlamıyla Bir Kriz Çıktı. Foto Galeri
Yıldırımda Yıkımlar Sürüyor
Yıldırım'da Yıkımlar Sürüyor
Kaçak ve Çarpık Yapılaşmayla Mücadelesine Devam Eden Yıldırım Belediyesi, Yıkımlara Devam Ediyor.
CHP ve MHP'den Genelkurmay'a Sert Yanıt Genelkurmay'ın Dün Akşam İnternet Sitesinde Yayınladığı Çok Sert Açıklamaya Muhalefetten İlk Tepkiler Geldi..
Şirin Miyim Dünyanın En Şirin Varlıkları Artık Gazetevatan.com'da Arz-I Endam Ediyor. Kim mi Bu Şirinler?
Konya 112 Komuta Kontrol Merkezi Törenle Açıldı
Konya 112 Komuta Kontrol Merkezi Törenle Açıldı
Konya'da 112 Komuta Kontrol Merkezi Açılışı ve Ambulans Dağıtımı, Telekonferans Aracılığıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Gerçekleştirildi.
Gazprom, Ukrayna ile Uzlaşmaya Yakın Rus Gaz Devi Gazprom ve Ukrayna'nın Gaz Borcu Konusundaki Anlaşmazlığı Aşmak Üzere Olduğu Bildirildi.
Karaman'da 2. Etap TOKİ Konutları 15 Nisan'da İhaleye Çıkıyor Karaman Belediye Başkanı Ali Kantürk, Karaman'da Yapılacak Olan 2. Etap TOKİ Konutlarının 15 Nisan 2008 Tarihinde İhaleye Çıkacağ..
Ekmeğe Yüzde 25 Zam Geliyor
Ekmeğe Yüzde 25 Zam Geliyor
Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, Maliyetlerdeki Artışlar Nedeniyle Esnaf Odalarına Yeni Maliyetler ve Fiyat Tarifelerinin Gönderildiğini, Onaylandığı Gün Daha Önceden Aldıkları Kararın...
Beytüşşebapta Köy Yollarının Açılmasıyla Esnafın İşleri de Açıldı
Beytüşşebap'ta Köy Yollarının Açılmasıyla Esnafın İşleri de Açıldı
Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinde Kapalı Köy Yollarının Açılması Esnafa Rahat Bir Nefes Aldırdı.
Antalyada Flamenko Gösterisi
Antalya'da Flamenko Gösterisi
Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Konseyi Aracılığıyla Ankara'dan Antalya'ya Gelen Akdeniz Flamenko Topluluğu'nun "Flamenko Gösterisi", Pizza Box'un Sponsorluğunda, Yaklaşık 200 Kişinin Katılımıyla, Atatürk Konferans...
Oecd Türkiye Masası Başkanı Gönenç: "Siyasiler ve Toplum Kayıt Dışını Can Simidi Olarak Görüyor" Oecd Türkiye Masası Başkanı Rauf Gönenç, Türkiye'de Siyasetçilerin ve Toplumun Ülkenin Kriz Dö..
Jmodan Başkan Duraka Ziyaret
Jmo'dan Başkan Durak'a Ziyaret
Yeni Seçilen Jeoloji Mühendisleri Odası (Jmo) Adana Şube Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak'ı Makamında Ziyaret Etti.
Organize Perakende Sektörü Büyümeye Devam Ediyor Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği'nin (Ampd) Perakende Endeksinin Ocak Ayı Sonuçlarına Göre, Sektörün Cirosu Geçen Yılın Aynı Dön..
Şemdinlide Askeri Hareketlilik
Şemdinli'de Askeri Hareketlilik
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin K.ırak Bölgesine Yönelik Düzenlediği Harekatın Bitmesinin Ardından, Sınır Bölgesindeki Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde Askeri Hareketlilik Sürüyor.
Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi, 8 Mart'ta Tüm Kadınlara Ücretsiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri Kapsamında Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi'ni Ziyaret Edecek Kad..
Yüksekovada Gerginlik
Yüksekova'da Gerginlik
Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde, Sınır Ötesi Operasyonları Kınamak İçin Demokratik Toplum Partisi (DTP) İlçe Teşkilatı Tarafından Düzenlenen Toplantı Sonrası Olaylar Çıktı.
İstanbul'da Su Kesintisi İstanbul'da İçme Suyu Şebeke Hattının Yer Değişikliği Çalışmaları Nedeniyle 6 Mart Perşembe Günü Bazı Bölgelerde Su Kesintisi Uygulanacağı Bildirildi.
Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Tasarısının İptali İçin İmza Kampanyası
Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Tasarısının İptali İçin İmza Kampanyası
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde, 'Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası' Yasa Tasarısının İptal Edilmesi İçin 'Bandırma Demokrasi Platformu' Tarafından İmza Kampanyası Başlatıldı.
Mehmetçik Karların Eridiği Cudi Dağında Operasyonlarını Arttırdı
Mehmetçik Karların Eridiği Cudi Dağı'nda Operasyonlarını Arttırdı
Terör Örgütü PKK'nın Kuzey Irak'tan Türkiye'ye Geçmek İçin Kullandığı Geçiş Noktalarından Olan ve Kuzey Irak'a Kadar Uzanan Cudi Dağı'nda Mehmetçik Alarma Geçti. Cudi Dağı'nda Karların Erimeye Başlamasıyla Arazi Arama...
Bakan Yazıcı'dan Sivil Toplum Örgütlerine "Tanıtım" Çağrısı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Türkiye'nin AB Ülkelerinde Tanıtımını Sivil Toplum Örgütleriyle Birlikte Yapma ..
'Lizbon Stratejisinin Yaygınlaştırılmasına Yönelik Kurumlararası İşbirliği ve Eğitim Projesi'
"Lizbon Stratejisinin Yaygınlaştırılmasına Yönelik Kurumlararası İşbirliği ve Eğitim Projesi"
İngiltere Dışişleri Bakanlığı'nın Global Fırsatlar Kurulu Tarafından Sağlanan Fonla Uygulanan "Lizbon Stratejisinin Yaygınlaştırılmasına Yönelik Kurumlararası İşbirliği ve Eğitim Projesi" Kapsamında Mersin'de Bölgesel...
Şırnakta Tank Tatbikatı
Şırnak'ta Tank Tatbikatı
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Şırnak'ta Bulunan Cudi ve Gabar Dağlarında PKK Terör Örgütüne Yönelik Operasyonlarına Devam Ederken, Cizre Tank Taburu'ndaki Tanklar, Cudi ve Gabar Dağlarının Kesiştiği Çemzeytin Mevkiinde...
Sosyal Hizmetler Müdürü Özürlü Evliliğinden Dert Yandı
Sosyal Hizmetler Müdürü 'Özürlü Evliliğinden' Dert Yandı
Ordu Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Yaşar, Ordu'da Çok Sayıda Özürlünün Bakım Ücretleri İçin Maaş Bağlatmak Amacıyla Başvurduğunu Söyledi.
Rusya Astrahan Bölgesi, Sakarya ile işbirliği yapmak istiyor
Rusya Astrahan Bölgesi, Sakarya ile işbirliği yapmak istiyor
Rusya Federasyonu Astrahan Bölgesi Uluslararası İşbirliği Bakanı Aksar Kabikeyev, Astrahan ve Sakarya'nın her konuda karşılıklı işbirliği yapmasını istedi.
Türk Telekom e-fatura ile 70 bin ağacı kesilmekten kurtaracak Türk Telekom, üzerinde çalıştığı e-fatura projesi sayesinde, yılda bin 500 ton kâğıt tasarrufu sağlanarak 70 bin çam ağacın kesil..
Mısır Türkiye ile ekonomik ilişkilerini arttırmak istiyor Mısır'ın Ankara Büyükelçisi Dr. Alaa El Hadidi, iki ülke arasında siyasi ilişkilerin çok iyi olduğunu, ticari ilişkilere ağırlık verm..
Almanya'da grevler halkın canını sıkmaya başladı Ver.di sendikasının Almanya genelinde sürdürdüğü grev halkı mağdur etmeye devam ediyor. Toplu taşıma araçlarında dün greve giden sendika üyele..
Kürt yönetimi: Türk ordusu yeni saldırılarda bulunmadı Irak'ın kuzeyindeki Kürt yönetimine bağlı Peşmerge Kuvvetleri'nin Sözcüsü Cebbar Yaver, Türkiye'nin bölgeye yeni bir kara harekatı düzen..
Karamürselde öğrenciler sigara karşıtı yürüyüş yaptı
Karamürsel'de öğrenciler 'sigara karşıtı' yürüyüş yaptı
Karamürsel Nazmi Oğuz İlköğretim Okulu öğrencileri sigaranın zararlarına karşı vatandaşları bilinçlendirmek için yürüyüş yaptı.
İsveçin Kalmar şehri ile Amasya kardeş şehir oluyor
İsveç'in Kalmar şehri ile Amasya kardeş şehir oluyor
Amasya'ya gelen İsveç'in Kalmar Belediye heyeti, Amasya Belediye Başkanlığı ile işbirliği protokolü imzaladı. İki ülke belediye ekipleri, imzaladıkları protokol çerçevesinde turizm ve turizm eğitimi konularında işbirliği...
Gazı var denilerek gönderildikten sonra hayatını kaybeden Kübra Bal son yolculuğuna uğurlandı
Gazı var denilerek gönderildikten sonra hayatını kaybeden Kübra Bal son yolculuğuna uğurlandı
Bursa'da karın ağrısı ile gittiği hastaneden gazı var denilerek gönderildikten 2 gün sonra hayatını kaybeden Kübra Bal, Ordu'nun Perşembe ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
Suşehrinde internet evi açıldı
Suşehri'nde internet evi açıldı
Sivas'ın Suşehri ilçesinde, Suşehri Kaymakamlığı, Suşehri Belediye Başkanlığı ve Türk Telekom işbirliği ile internet evi kuruldu.
Trabzon Valiliği ve TOG arasında protokol imzalandı
Trabzon Valiliği ve TOG arasında protokol imzalandı
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından HSBC Bank'ın desteği ile yoksulluğu karşı yürütülen "Mikro Kredi ile Toplum Destek Projesi" için, Trabzon Valiliği ve TOG arasında protokol imzalandı.
(DÜZELTME) Filistin'de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılan grup, İsrail bayrağı yaktı Sayın Abonemiz....Servis ettiğimiz haberde, eylem yapan yaklaşık bin kişilik grubun Özgü..
Kadir Topbaş, Bakırköy Belediyesi'nin İBB'den 31 milyon YTL tazminat kazandığı davayı değerlendirdi İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Bakırköy Belediyesi'nin kamulaştırm..
'Maymun İştahlı Değilim' Tuba Ünsal, Boxer Dergisi'ne İlginç Açıklamalarda BulunduTuba Ünsal, Boxer Dergisi'ne İlginç Açıklamalarda Bulundu
Türkan Saylan: "Totaliter gibi gözüken Meclis'in var olması utanç verici" Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Başkanı Türkan Saylan, üniversitelerde kılık kıyafeti serbest bırakan Anayasa..
Emre ve İzzet Servis Yapacak Ünlü İşletmeciler Emre Ergani ile İzzet Çapa, Coca-cola Zero'nun Sponsorluğundaki Partilerde Garsonluk Yapacak.Ünlü İşletmeciler Emre Ergani ile İzzet Çapa, Coca-cola Zero'nun Sponsorluğundaki Partilerde Garsonluk Yapacak.
Karpuzlulu Çiftçilerin İşleri Fıstık, Cepleri Boş
Karpuzlulu Çiftçilerin İşleri Fıstık, Cepleri Boş
Aydın'ın Karpuzlu İlçesi'nde Halkın Önemli Geçim Kaynaklarından Biri Olan Yer Fıstığı, Üreticisinin Yüzünü Güldürmez Oldu. Yer Fıstığının da Desteklenmesini İsteyen Üreticiler, Son Yıllarda Fiyatlarla Birlikte Düşen...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10