4 Mart 2008 Salı Günü Haberleri

4 Mart 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AKP'ye İçeriden 'muhalefet' Bakan Tüzmen Enflasyonunun Beklentinin Çok Üzerinde Çıkmasına 'Yüzde 100 Yanıldık' Yorumunu Yaptı
Çalık Enerji: Tpao Anlaşması gizli Değil Çalık Enerji, 'Tpao Anlaşması gizli Bir Anlaşma Değildir' Açıklaması Yaptı.
Garih Cinayetinde ergenekon izi Kan Örnekleri, Dna Testleri ve Otopsi Raporu Bulundu
YÖK Başkanı'na Yumurtalı Protesto YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'a Üniversite Öğrencilerinden Yumurtalı Protesto
Arabası Olan Yandı! Soygun Gibi Vergi Geliyor
1905 Gsyiad Yönetimi'nden Özhan Canaydın'a Ziyaret 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (Gsyiad) Başkanı Teoman Cem Kadıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Galatasaray Kulübü Başkanı..
Çalık Enerji: "Tpao Anlaşması, 'Gizli' Bir Anlaşma Değildir" Son Günlerde Medyada Yer Alan, Çalık Enerji'nin Bir Devlet Kuruluşu ile Gizli Anlaşmalar Yaptığını İma Eden Çeşitli Haber ve Yorum..
14 Yaşındaki Öğrenci, Okul Bahçesinde Müdür Yardımcısına Bıçakla Saldırdı Samsun'da Bir İlköğretim Okulunun Bahçesinde Müdür Yardımcısına Bıçakla Saldıran 14 Yaşındaki Öğrenci, Gözaltına Alın..
Müdüre Taciz Suçlaması Adana'da Bir İlköğretim Okulu Öğrencisi, Ailesiyle Birlikte, Eğitim-öğretim Gördüğü Okulun Müdürü Hakkında Kendisine Tacizde Bulunduğu Gerekçesiyle Suç Duyurusunda Bulu..
Mal Beyanında Bulunmamaktan Hapse Girilmeyecek Anayasa Mahkemesi, İstanbul 10. İcra Mahkemesi'nin, Mal Beyanında Bulunmamak Suçundan Dolayı İcra ve İflas Yasası'nın Öngördüğü 10 Günlük Disipl..
Ayağı Kesilen Alman Kadın, Başbakan Merkele Tepki Gösterdi
Ayağı Kesilen Alman Kadın, Başbakan Merkel'e Tepki Gösterdi
Alanya İlçesinde, Periferik Damar Hastalığına Yakalanan Alman Kadına, Kendi Ülkesindeki Devlet Yetkilileri Sahip Çıkmayınca, Türk Dostları Sahip Çıktı. Sağ Bacağı Dizüstünden Kesilen 65 Yaşındaki Alman Kadın Ingrid...
TBMM Genel Kurulu'nda Belediyeler Yasası Tartışılıyor Hükümet, En Geç 28 Mart 2008'de Yürürlüğe Girmesini Amaçladığı Tartışmalı Belediyeler Yasa Tasarısının Yasalaşması İçin Çaba Harcıyor. CH..
Çalık Enerji: "Tpao Anlaşması Gizli Anlaşma Değil" Çalık Enerji, Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulu'nun Yayınladığı "Tpao 2006 Yılı Raporu"nda Geçen Bilgilere Dayanarak Yapılan ve Şirketleri..
Tüzmen: "Enflasyondaki Sapmanın Bedeli İhracatçıya Çıktı" Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Enflasyon Hedeflerindeki Yüzde 100'lük Sapma ile En Büyük Bedeli İhracatçı ve Sanayicinin Ödediğini Beli..
Esnaf Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen:
Esnaf Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen:
Karabük Esnaf ve Odalar Birliği Başkanı Nurettin Tümen, Esnaf ve Sanatkarların Durumlarının Hiç İç Açıcı Olmadığını Söyledi.
Vanlı Atlet Muğdat Öztürk'ten Yeni Bir Başarı İzmir İlinde Gerçekleştirilen '23 Yaş Altı Atletizm Balkan Şampiyonası'na Katılan Vanlı Atlet Muğdat Öztürk'ün Türkiye Üçüncüsü Olduğu Bildirildi..
Van'dan Kısa Kısa Van'da Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişiler, Girdikleri İnşaat Halindeki Bir Binadan Bin 532 Adet Su Vanası Çalalar Kayıplara Karıştılar.
Köylerde İçme Suları Kontrol Altına Alınacak
Köylerde İçme Suları Kontrol Altına Alınacak
Bursa'da İl Özel İdare, İçme Suyu Bol Olan Köylerde Bilinçsizce Kullanılan Suları Sayaç Takarak, Kontrol Altına Almayı Planlıyor. İl Genel Meclisine Gelen Konu Meclis Üyelerini İkiye Bölerken, Başkan Nurettin Avcı,...
Çine Barajında Çalışmalar Son Sürrat Devam Ediyor
Çine Barajı'nda Çalışmalar Son Sürrat Devam Ediyor
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, İnşaat Çalışmaları Devam Eden Çine Barajı'nda İncelemelerde Bulundu. Çalışmaları Yerinde İnceleyen Erdem, Yüklenici Firma Yetkililerden Bilgiler...
Bandırmada Okullar Arası İstiklal Marşı Okuma Yarışması Düzenlendi
Bandırma'da Okullar Arası İstiklal Marşı Okuma Yarışması Düzenlendi
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde, İstiklal Marşı'nın Kabul Edilişinin 87. Yılı Münasebetiyle Okullar Arası İstiklal Marşı Okuma Yarışması Düzenlendi.
Nizipte Trafik Güvenliği Konuşuldu
Nizip'te Trafik Güvenliği Konuşuldu
Gaziantep'in Nizip İlçesinde Trafik Güvenliğinde Yeni Açılımlar, Hedefler ve Çözüm Projelerinin Ele Alındığı Toplantı Düzenlendi.
Van Belediyesi Meclis Toplantısı
Van Belediyesi Meclis Toplantısı
Van Belediyesi Tarafından Her Ayın İlk Haftasında Yapılan Meclis Toplantısının İkinci Oturumu Bugün Gerçekleştirildi.
Azerbaycan - Ermenistan sınırında çatışma: 4 Azeri askeri şehit oldu Ermenistan'ın işgal ettiği Karabağ bölgesinde çıkan çatışmalarda bugün şehit düşen Azeri asker sayısının 4'e çıktığı bildi..
Çivril'deki okulda çocuklara türban dağıtıldığı yönündeki haberler yalan çıktı Denizli'nin Çivril ilçesindeki Şevkiye Özel Anadolu Öğretmen Lisesi pansiyonunda kalan kız öğrencilere eşarp dağ..
Antalya Emniyeti, Evimizin ve Antalyamızın Trafik Polisiyim projesi başlattı
Antalya Emniyeti, 'Evimizin ve Antalya'mızın Trafik Polisiyim' projesi başlattı
Antalya Emniyeti 'Evimizin ve Antalya'mızın Trafik Polisiyim' projesi başlattı. Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa hazırlanan proje kapsamında 50 günde 50 bin öğrenciye trafik eğitimi verilmesi hedefleniyor.
Bankaya giren silahlı soyguncuyu kasığından vuran güvenlikçi serbest bırakıldı
Bankaya giren silahlı soyguncuyu kasığından vuran güvenlikçi serbest bırakıldı
Antalya'da kurusıkı tabancayla bir bankayı soymak isteyen soyguncuyu kasıklarından vuran güvenlik görevlisi Cumhuriyet Savcılığı tarafından serbest bırakıldı. Kasıklarından ağır yaralanan soyguncunun ise hayati tehlikeyi...
Bakan Tüzmen'den "Enflasyon" Değerlendirmesi Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Enflasyon Hedefinde Yüzde Yüzden Fazla Bir Sapma Olduğunu Belirterek, "Bu Şekilde Enflasyon Hedeflemesi Yapılırken Tü..
Emekli Polisler Dolandırıcılıktan Gözaltına Alındı İstanbul'da İzinsiz Bağış Topladıkları İleri Sürülen ve Aralarında Emekli Bir Başkomiser ile 2 Polisin de Bulunduğu 5 Kişinin Gözaltına Alın..
Halk Otobüsü Eve Çarptı
Halk Otobüsü Eve Çarptı
Alanya İlçesinde, Freni Patlayan Halk Otobüsü, 3 Araç ve 1 Motosiklete Çarptıktan Sonra Eve Çarparak Durabildi. Kazada, 3 Kişi Yaralandı.
Sırbistan Önce Kosova Diyor Sırbistan Başbakanı Vojislav Kostunitça, Sırbistan'ın Toprak Bütünlüğünün Avrupa Birliği Üyeliğinden Önemli Olduğunu İfade Etti.
Talabaninin Türkiye Ziyareti
Talabani'nin Türkiye Ziyareti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabi'nin Ne Zaman Türkiye'ye Geleceğine İlişkin Bir Soruya, "Açıklanınca Görürsünüz. Programımız Yok Daha" Cevabını Verdi.
YÖK Başkanı Özcana Yumurtalı Protesto
YÖK Başkanı Özcan'a Yumurtalı Protesto
Kocaeli Üniversitesi'nde Senato Toplantısına Katılan Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan'ın Aracı, Bir Grup Sol Görüşlü Öğrenci Tarafından Yumurta Yağmuruna Tutuldu.
Trafik Ekiplerinden Rekor Ceza
Trafik Ekiplerinden Rekor Ceza
Zonguldak'ta, Rekor Sayıda Sürücünün Emniyet Kemerini Kullanmaması Polisi Şaşırttı. Polis, Bir Saat İçerisinde 78 Araç Sürücüsüne Toplam 4 Bin 235 YTL Ceza Kesti.
Belediye Meclisinde Yumruklar Konuştu
Belediye Meclisi'nde Yumruklar Konuştu
Kemer Belediye Meclisi'nde Birbirlerini Kaçak İnşaat Konusunda Suçlayan Başkan Vekili Bağımsız Mustafa Bilici ile Bağımsız Üye Hakan Tuncer Arasında Yumruklaşma Yaşandı. Birbirlerine Küfürler Yağdıran Bilici ve Tuncer'i...
Fenerbahçeli Eski Futbolcu Erdi Demir Cezaevinden Tahliye Edildi
Fenerbahçeli Eski Futbolcu Erdi Demir Cezaevinden Tahliye Edildi
Fenerbahçeli Eski Futbolcu Erdi Demir, İki Aydır Tutuklu Bulunduğu Bandırma M Tipi Kapalı Cezaevi'nden Tutuksuz Yargılanmak Üzere Tahliye Edilerek İstanbul'a Döndü.
Siirtte Kızılay Tarafından İlk Yardım Eğitimi Veriliyor
Siirt'te Kızılay Tarafından İlk Yardım Eğitimi Veriliyor
Siirt Kızılay Şubesi, Vatandaşlara Yönelik Olarak İlk Yardım Eğitimi Düzenledi.
Yabancılar Pazarı Esnafı Kredi Kartlarından Şikayetçi
Yabancılar Pazarı Esnafı Kredi Kartlarından Şikayetçi
Samsun Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Olcay İnanç, Kredi Kartlarının Yaygınlaşması ile Küçük Esnafın Sıkıntılı Bir Duruma Düştüğünü Söyledi.
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu'nda Lider Kardemir Karabükspor'un Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu, Dardanelspor da Güçlü Bir Takım Olduğunu Fakat Şansın Kendilerine Güldüğünü Söyledi.
Bakan Tüzmen: "Enflasyon hedeflemesinde yüzde 100'ün üzerinde sapma var" Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, "Açık söylemek gerekirse enflasyon hedeflemesinde yüzde 100'den fa..
Hatay'ı Türkiye-Suriye Ekonomik Forum Zirvesi heyecanı sardı Suriye'de yapılacak Türkiye-Suriye Ekonomik Forum Zirvesi için komşu ülkenin işadamları Hatay'a geldi. Önce İskenderun Belediyesi'..
Suşehri Kaymakamı Demir, Halk Eğitim Kurslarını Ziyaret Etti
Suşehri Kaymakamı Demir, Halk Eğitim Kurslarını Ziyaret Etti
Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Sanat ve Halk Eğitim Müdürlüğü Bünyesinde Açılan Kursları Ziyaret Eden Kaymakam Abdullah Demir, Kursiyerlerle Görüştü.
Hakkari'de Hain Tuzak Son Anda Önlendi Hakkari-çukurca Karayoluna Yerleştirilen ve Cinsi Belirlenemeyen Patlayıcı Bir Madde Son Anda Fark Edilerek İmha Edildi.
Türkiye'den Gazze Şeridi'ne Yardım Türkiye'nin Gazze Şeridi'ne İnsani Yardımları Bölgeye Ulaşmaya Başladı.
Afyonkarahisar, yılda 13 bin ton sucuk imalatı yapıyor Afyonkarahisar Sanayi ve Ticaret Odası (ATSO) Başkanı Melih Yurter, kentte yıllık 25 bin ton kırmızı et üretimi yapıldığını ve bunun 13 ..
Budur, TİM'in ek vergi getirmesini istemiyor Burdur Ticaret Odası Başkanı Yusuf Keyik, ihracatçıların vergilerin düşürülmesini beklerken tam tersi bir çalışma yapıldığını söyledi. Keyik, ihra..
Manavgatın köylerinde toprak tahlili yaptırarak alternatif tarımı yaygınlaştırılıyor
Manavgat'ın köylerinde toprak tahlili yaptırarak alternatif tarımı yaygınlaştırılıyor
Antalya'nın Manavgat ilçesinde ekilmeyen pamuk tarlalarının toprak tahlilleri yaptırılarak alternatif tarım alanları oluşturuluyor.
İş Bankası ile Ereğli Tso Arasında Kredi Protokolü İmzalandı
İş Bankası ile Ereğli Tso Arasında Kredi Protokolü İmzalandı
İş Bankası ile Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (Tso) Arasında Kredi Kullandırmaya İlişkin Protokol Düzenlenen Törenle İmzalandı.
Hollandalılar Wilders'in filminden rahatsız Hollandalı aşırı sağcı politikacı Geert Wilders'in Kur'an-ı Kerim'i ve İslam'ı hedef alan filmi konusunda sokaktaki Hollandalıların da rahatsız old..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10