4 Mart 2008 Salı Günü Haberleri

4 Mart 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Partili Boyraz, Savcıları Göreve Davet Etti
AK Parti'li Boyraz, Savcıları Göreve Davet Etti
AK Parti Tokat İl Başkanı Mustafa Boyraz, Üniversitelerde Başörtüsü Yasağının Kaldırılmasını Uygulamayan Rektörlere Karşı Cumhuriyet Savcılarının Üzerine Düşeni Yapmasını Beklediklerini Söyledi.
Türk-iş'ten İmza Kampanyası Türk-iş'e Bağlı Sendikalar, Kıdem Tazminatlarının Kaldırılması veya Fona Devredilmesinden Vazgeçilmesi İçin İmza Kampanyası Başlattı.
Sokakları Çamur Deryasına Dönen Beytüşşebapta Vatandaşlar Yardım Bekliyor
Sokakları Çamur Deryasına Dönen Beytüşşebap'ta Vatandaşlar Yardım Bekliyor
Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinde Caddeler Eriyen Kar Nedeniyle Adeta Çamur Deryasına Dönerken, Özellikle Okula Gidip Gelen Öğrenciler Büyük Sıkıntı Yaşıyor.
Hava Sıcaklığı Hamsi Fiyatını Ucuzlattı
Hava Sıcaklığı Hamsi Fiyatını Ucuzlattı
Kilosu 5 YTL'den Satılan Hamsinin Fiyati, Hava Sıcaklığının Artması Üzerine 2.5 YTL'ye Kadar Düştü.
Melikgazi İlkbahar İçin Süs Bitkisi Satın Alacak
Melikgazi İlkbahar İçin Süs Bitkisi Satın Alacak
Kayseri'de Melikgazi Belediyesi, İlkbahar Döneminde Çiçek Parkı Yapmak Üzere 3 Ayrı Tür de 82 Ayrı Cinste Fidan, Süs Bitkisi ve Çiçek Satın Alacak.
Özel Mirkelam Göz Lazer Merkezinde Doktor Sayısı 4e Yükseldi
Özel Mirkelam Göz Lazer Merkezi'nde Doktor Sayısı 4'e Yükseldi
Özel Mirkelam Göz Lazer Merkezi'nde Doktor Sayısı 4'e Yükseldi.
DTP'li Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan'ın Yargılanmasına Devam Edildi Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan Hakkında 5 Yıla Kadar Hapis İstemiyle Açılan Davanın Görülmesine Başlandı.
Niğde'de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hazırlıkları Niğde'de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları İçin Hazırlıklar Tamamlandı.
Esnaf, Belediye Meclis Toplantısını Bastı
Esnaf, Belediye Meclis Toplantısını Bastı
Şanlıurfa'da İş Yerleri Mühürlenen Sanayi Esnafı, Belediye Meclis Toplantısını Basarak Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya Tehditler Savurdu. Güçlükle Yatıştırılan Grup, Polis Tarafından Dışarı Çıkarıldı.
Engelliler Grubundan Shçek İl Müdürü Gülşene Teşekkür
Engelliler Grubundan Shçek İl Müdürü Gülşen'e Teşekkür
Mersin Engelliler Gönüllü Destek Grubu Başkanı Aytürk Eroğlu, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (Shçek) İl Müdürü Azmi Gülşen'i Ziyaret Ederek, Engellilere Yaptığı Hizmetler Nedeniyle Teşekkür Belgesi Verdi.
Rusya Merkezi Seçim Komisyonu, Yasa İhlali Olaylarını Doğruladı Rusya Merkezi Seçim Komisyonu Başkanı Vladimir Çurov, Bazı Yükseköğretim Yurtlarında Yurt Müdürlerinin Tehdit Yoluyla Öğrencile..
Almanya'da Türklerin Bulunduğu Bina Kundaklandı Almanya'nın Dortmund Şehrinde Osterholzstr Semtindeki 3 Türk Ailesinin de Oturduğu Bir Bina Sabaha Karşı Saat 05.00 Sıralarında Kimliği Belirsi..
Askf Binası 'Zor Bulunması' Nedeniyle Dev Işıklı Tabelalarla Donatıldı
Askf Binası "Zor Bulunması" Nedeniyle Dev Işıklı Tabelalarla Donatıldı
Zonguldak'ta Yaklaşık 20 Yıldır Aynı Yerde Bulunan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (Askf) Binası, Üyelerin Bulmakta Zorlanması Nedeniyle Dev Işıklı Tabelalarla Donatıldı.
Rusya ve Çin, Uaea'da İran'la İlgili Kararı Engelledi Rusya ve Çin, Batılı Ülkelerin Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı'nın (Uaea) Toplantısında İran'ın Nükleer Programıyla İlgili Olarak Almak..
Demokrat Parti Bursa İl Başkanlığına Kadın Eli
Demokrat Parti Bursa İl Başkanlığı'na Kadın Eli
Demokrat Parti (Dp) İl Başkanlığı'na Getirilen Füsun Yaşar, Görevi Eski Başkan Mümin Ekici'den Devraldı. Çiçeği Burnunda Başkan Füsun Yaşar, Demokrat Parti'yi Bu Dönemde Layık Olduğu Yere Getireceklerini Belirtti.
DTP TBMM Grup Toplantısı
DTP TBMM Grup Toplantısı
DTP Eşbaşkanı Emine Ayna, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin K. Irak'ta Bölücü Terör Örgütü PKK'yı Hedef Alan Kara Harekatında Etkisiz Hale Getirilen Teröristler İçin 'Gerilla' İfadesi Kullanırken, Öldürülen Her Teröristin...
Bakan Babacan, Gana Dışişleri Bakanı Oasi'yi Kabul Etti Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Gana Dışişleri Bakanı Akvasi Oasi'yi Makamında Kabul Etti.
Attan Düşen Çocuğun Yaşam Savaşı
Attan Düşen Çocuğun Yaşam Savaşı
Antalya'da, En Büyük Tutkusu Ata Binmek Olan ve 2 Yıldır At Binen 8 Yaşındaki İlköğretim Okulu Öğrencisi Arzu Özpolat, Bindiği Atın Ürkmesi Sonucu Dengesini Kaybederek 200 Metre Sürüklendi. Babasıyla Birlikte Bindiği...
Kurtarma Tatbikatı Nefes Kesti
Kurtarma Tatbikatı Nefes Kesti
Ordu Fatsa İlçesinde, Sivil Savunma Haftası Nedeniyle Atatürk Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi'nde Yapılan Yangın ve Can Kurtarma Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı.
Ardahanda 18 Gündür Kapalı Olan Köy Yolu Ulaşıma Açıldı
Ardahan'da 18 Gündür Kapalı Olan Köy Yolu Ulaşıma Açıldı
Ardahan'ın Posof İlçesine Bağlı ve İlçeye 25 Kilometre Uzaklıktaki Derindere-balgöze Köy Yolları 18 Gün Sonra Ulaşıma Açılabildi.
Talim ve Terbiye Kurulu Eski Başkanı İrfan Erdoğan'ın Açıklamaları Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı, Kurulun Ülkenin ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) Saygın ve Yetkin Kurullarından Biri ..
Ayakta Tedavi Yönetmeliğine İptal Davası Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan, ayakta teşhis ve tedavi yapan özel sağlık kuruluşlarının çalışma koşullarını yeniden düzenleyen yönetmeliğin i..
UİB Dış Ticaret Eğitim Semineri başladı
UİB Dış Ticaret Eğitim Semineri başladı
Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen Dış Ticaret Eğitim Kursu'nun ikincisi İslam Uyar Anadolu Ticaret Meslek Lisesi'nde yapılan açılış töreniyle başladı. Açılış töreninin ardından ilk eğitim gününe başlayan...
Hollandalı aşırı sağcı Wilders'e karşı film yapılıyor Aşırı sağcı siyasetçi Geert Wilders'in çektiği ve her an yayınlanması beklenen İslam'ı karalayıcı Fitne adlı filmine bir cevap da Düzgün ..
Irak'ta nakliye helikopteri kum fırtınasında kayboldu Irak'ın kuzeyinde çıkan bir kum fırtınasında Irak ordusuna ait bir nakliye helikopterinin kaybolduğu ve ABD ile Irak güçlerinin helikopte..
Rektör Alıcı: İnatla etik değerlerin oluşmasına katkıda bulunmak gerekir
Rektör Alıcı: İnatla etik değerlerin oluşmasına katkıda bulunmak gerekir
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi, 30. kuruluº yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde "Bilim ve Araştırma Etiği" konulu bir sempozyum düzenledi. Derslikler grubu konferans salonundaki sempozyumun açılış törenine...
Anadolu Hastanesi BSK ortaklığı ile güçleniyor Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi, merkezi İstanbul'da bulunan, sağlık kuruluşları yatırım ve yönetim şirketi olan Birleşik Sağlık Kurumları (BSK..
Kuşadası'nda 18 kaçak göçmen yakalandı Aydın'ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı beldesinde 18 kaçak göçmen yakalandı.
Çocuklarının din dersinden muaf tutulmasını isteyen Aleviler, Danıştay'ın kararına sevindi Danıştay'ın zorunlu din dersleri ile ilgili verdiği karar dava sahiplerini sevindirdi. Konuyu Danışt..
9/G sınıfı aynı gün çifte acı yaşadı
9/G sınıfı aynı gün çifte acı yaşadı
Bursa'da kaldırıldığı hastanenin acil servisinde hayatını kaybeden lise 1. sınıf öğrencisi Kübra Bal'ın (17) sınıfı 9/G'de çifte acı yaşandı. Yıldırım Kız Meslek Lisesi'nde 9/G sınıfında Songül Boz'un babası da...
Baykal Rest Çekti, Erdoğan Siper Oldu Genelkurmay, AKP ve CHP Üçgeninde kartlar Yeniden Dağıtıldı
Baykal: "Birileri Türkiye'nin nihai hedefe ulaşmasını istemedi" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Efendim biz zaten bütün bunları zaten Cuma günü saat 04.00'da çekilmek üzere planlamıştık. Ne ..
Ümit Karabel'in Cenazesi Toprağa Verildi İstanbul'da Dün Vefat Eden Devlet Opera ve Bale Sanatçısı Ümit Karabel'in (53) Cenazesi Toprağa Verildi.
SDÜlü öğrenciler Rektör Baydar hakkında suç duyursunda bulundu
SDÜ'lü öğrenciler Rektör Baydar hakkında suç duyursunda bulundu
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'ndeki (SDÜ) başörtülü öğrenciler, derslere alınmamaktan sorumlu tuttukları Rektör Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Öğrenciler derslere...
Tff 2. Lig 4. Klasman Grubu Tff 2. Lig 4. Klasman Grubu Takımlarından Değirmenderespor'da Kulüp Başkanı Serkan Kılıç, Akçaabat Sebatspor ile 6 Puan Değerinde Bir Müsabaka Oynayacaklarını Beli..
Tff 2. Lig 4. Klasman Grubu Tff 2. Lig 4. Klasman Grubu Takımlarından Değirmenderespor'da Kulüp Başkanı Serkan Kılıç, Akçaabat Sebatspor ile 6 Puan Değerinde Bir Müsabaka Yapacaklarını Belirt..
Selçuk Üniversitesi'nde Sinema Günleri Başlıyor Selçuk Üniversitesi Bünyesinde Faaliyet Gösteren Temel Eğitime Destek Topluluğu, Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı, Radyo-televizyon ..
Kepez Su Temalı Parklarla Güzelleşiyor
Kepez Su Temalı Parklarla Güzelleşiyor
Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner, Denize Sınır Olmayan Bölgeyi Su Temalı Parklarla Güzelleştirdiklerini Söyledi. Başkan Öner, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde Varsak Köprüsü'nün Yanında, Kaçak Yapı İşgalinden Temizlenen Alan...
Yeni Laguna, Arzu Pavlova ile Görücüye Çıktı
Yeni Laguna, Arzu Pavlova ile Görücüye Çıktı
Adana Çukurova Otoshow 2008 Fuarı'nda Yeni Renault Laguna, Ünlü Manken Arzu Pavlova ile Görücüye Çıktı.
Vestel, En Yeni Ürünleriyle Bu Yıl da CeBITte
Vestel, En Yeni Ürünleriyle Bu Yıl da CeBIT'te
Vestel, 4-9 Mart Tarihleri Arasında Almanya'da Düzenlenen Dünyanın En Büyük Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı CeBIT Hannover 2008'de, Vestel City'de Üretilen Son Teknoloji Ürünlerini Tanıtıyor.
Facebookta Sanal Portföy Heyecanı Devam Ediyor
Facebook'ta Sanal Portföy Heyecanı Devam Ediyor
Türkiye'nin Önde Gelen Teknoloji Şirketlerinden Magiclick Digital Solutions Tarafından Facebook Üzerinde Gerçekleştirilen Ödüllü 4. Sanal Portföy Yarışması, 1 Mart'ta Başladı.
Hayırsever İş Adamlarından Vali Biliciye Ziyaret
Hayırsever İş Adamlarından Vali Bilici'ye Ziyaret
Kayseri'nin Yahyalı İlçesi'ne 16 Derslik Bir Anadolu Lisesi Yaptıracak Olan İş Adamları Hikmet ve Ali Akın, Vali Mevlüt Bilici'yi Makamında Ziyaret Etti.
Eğitim-sen Hatay Şube Başkanlığına Kavukoğlu Seçildi
Eğitim-sen Hatay Şube Başkanlığına Kavukoğlu Seçildi
Eğitim-sen Hatay Şube Başkanlığına Servet Kavukoğlu Getirildi.
Praktikerin İstanbuldaki 4. Mağazası Bayrampaşada Açılıyor
Praktiker'in İstanbul'daki 4. Mağazası Bayrampaşa'da Açılıyor
Praktiker, Kartal, Ümraniye ve Güneşli'den Sonra İstanbul'daki 4. Mağazasını Bayrampaşa'da Açıyor.
Kadın Çiftçiler Yarıştı
Kadın Çiftçiler Yarıştı
Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Tarafından 4 Yıldır Düzenlenen ve Geleneksel Hale Getirilen "Kadın Çiftçiler Yarışıyor" Bilgi Yarışmasının Gümüşhane Finali Bugün Yapıldı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10