3 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

3 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kahtada Aile İçi İletişim ve Motivasyon Konulu Konferans
Kahta'da Aile İçi İletişim ve Motivasyon Konulu Konferans
Adıyaman'ın Kahta İlçesinde Düzenlenen 'Liderlik ve Aile İçi İletişim ve Motivasyon' Konulu Konferansa Konuşmacı Olarak Katılan Bilişim Uzmanı ve Eğitimci Yazar Prof. Dr. Alişan Kapaklıkaya, Daha İyi Bir Toplum İçin Aile...
Tiyatro Sanatçısı Müşfik Kenter Omüde Sahne Aldı
Tiyatro Sanatçısı Müşfik Kenter Omü'de Sahne Aldı
Ünlü Tiyatro Sanatçısı Müşfik Kenter, 'Bir Garip Orhan Veli' Adlı Tek Kişilik Tiyatro Oyununu Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Kongre ve Kültür Merkezi'nde Sergiledi.
Tevhid-i Tedrisat Kanununun Kabulünün 84. Yıldönümü
Tevhid-i Tedrisat Kanunu'nun Kabulünün 84. Yıldönümü
Tevhid-i Tedrisat Kanunu'nun Kabulünün 84. Yıldönümü Nedeniyle 42 Sivil Toplum Kuruluşu Adına Ortak Basın Açıklaması Yapıldı.
Kadın Çiftçiler Bilgi Yarışması Düzenlecek Şanlıurfa Tarım Müdürlüğü Tarafından 'Kadın Çiftçiler Yarışıyor' Bilgi Yarışması Düzenleneceği Bildirildi.
Türkiye Genişbant İnternet Kullanımında Sınıfta Kaldı Avrupa Ülkelerinde Yüzde 20'ye Ulaşan Genişbant İnternet Kullanım Oranının Artırılması Amacıyla Yeni Yasal Düzenlemeler Yapılması Tartışı..
İl Genel Meclisi Toplandı
İl Genel Meclisi Toplandı
Sakarya İl Genel Meclisi Toplantısına Katılan Vali Hüseyin Atak, Yaklaşık 12 Kilometre Olacak Hendek-düzce Duble Yolunun Yapımı İçin İller Bankası'ndan Borç Alacaklarını Söyledi.
Flaş.. Flaş.. Flaş.. -Orgeneral Büyükanıt: "Etkiyi İspatlasınlar Üniformamı Çıkarırım" Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Irak'ın kuzeyine gerçekleştirilen kara harekatının sona e..
Google'dan 23 Nisan Yarışması . ANKARA (ANKA)– Google, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda ''www.google.com.tr'' adresinde yayınlanacak logoyu belirlemek üzere Türkiye genelinde ..
Malatya İl Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Malatya İl Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Malatya Valisi Halil İbrahim Daşöz, Daire Müdürlerinin Bir İşin Yapılması İçin Sadece Dilekçe Yazmakla ve Telefon Etmekle Yetinmemesi Gerektiğini, İşin Takipçisi Olmaları Gerektiğini Söyledi.
Kit'lerde Çalışan Sayısı 217 Bine Düştü Kit'ler ve Özelleştirme Programındaki 31 Kuruluşun Toplam İstihdamı 2007 Yılında 8 Bin 756 Kişi Azalarak 217 Bin 4 Kişiye Düştü. Personelin Toplam İsti..
Enflasyon Şubat'ta Azdı(1) Şubat Ayında Üretici Fiyatları Bazında Yüzde 2.56, Tüketici Fiyatlarında Yüzde 1,29 Enflasyon Gerçekleşti. Tüfe'de Bir Önceki Yılın Aralık Ayına Göre Artış Yüzde 2,..
Atakent Belediyesinde Kadro Sevinci
Atakent Belediyesi'nde Kadro Sevinci
Adıyaman Merkeze Bağlı Atakent Belde Belediyesi'nde Çalışan 30 Geçici İşçi Kadrolarına Kavuştu.
Sahil Güvenlikten Gemilere Sıkı Denetim
Sahil Güvenlik'ten Gemilere Sıkı Denetim
Bandırma Körfezi'nde Görev Yapan 66 Nolu Sahil Güvenlik Botu, Marmara Denizi'ndeki Gemileri Sıkı Denetim Altına Aldı.
Gercüş Devlet Hastanesinde Hemşire Sıkıntısı Çözüm Bekliyor
Gercüş Devlet Hastanesi'nde Hemşire Sıkıntısı Çözüm Bekliyor
Aklaşık 2 Yıl Önce Hizmete Giren 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi'nde Personel Sıkıntısı Yaşanıyor.
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig
Erzincanspor Yönetimi ile Geçtiğimiz Hafta Prensipte Anlaşan Ancak Sözleşme İmzalamayan Teknik Direktör Erkan Sözeri, "Benim Bu Takıma Faydam Olmaz" Diyerek Kulüple Yollarını Ayırdı.
Fortıs ve Axa Oyak Güç Birliği Anlaşması Yaptı Fortis ve Axa Oyak'ın İmzaladığı Güç Birliği Anlaşması Çerçevesinde, Türkiye Çapında Sayısı 270'e Ulaşan Fortis Şubelerinde, Axa Oyak'ın Element..
Denizlide 'Tornavida' Operasyonu
Denizli'de "Tornavida" Operasyonu
Denizli'de, Jandarma Tarafından Düzenlenen Operasyonda, Bir Hırsızlık Şebekesi Çökertildi.
Medvedev Taraftarları St.petersburg'da Meydanları Doldurdu Rusya'nın St.petersburg Şehrinde Dimitri Medvedev 'İ Destekleyen Yüzlerce Petersburglu Meydanlara Döküldü.
Bartın, ABD Uydusu Konusunda Uyarıldı Bartın Sivil Savunma Müdürlüğü, ABD Uydusu Konusunda Bartınlıları Uyardı. Bartın Sivil Savunma Müdürlüğü, Avrupa-atlantik Afet Mukabele Eş Güdüm Merkezi ..
Jandarmadan Eğitim Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, Vatandaşlara Yönelik Bilgilendirme ve Bilinçlendirme Seminerleri Verdi.
YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan Kırıkkale Üniversitesini Ziyaret Etti
YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan Kırıkkale Üniversitesi'ni Ziyaret Etti
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Kırıkkale Üniversitesi'ni Ziyaret Ederek Üniversitenin Çalışmaları ve Sorunları Hakkında Bilgi Aldı ve Üniversite Senatosuyla Görüştü.
Saadet Partisinden Rektörlere Tepki
Saadet Partisi'nden Rektörlere Tepki
Saadet Partisi Adıyaman İl Başkanı Mustafa Alkayış, İlgili Kanunun Çıkmasının Ardından Üniversitelerde Başörtüsünün Serbest Olduğunu Kaydederek Rektörlere Tepki Gösterdi.
Çorluda İtfaiyeden Deprem ve Yangın Tatbikatı
Çorlu'da İtfaiyeden Deprem ve Yangın Tatbikatı
Çorlu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, Başöğretmen ve Unilever-iş İlköğretim Okullarında Deprem ve Yangın Tatbikatı Gerçekleştirdi.
Fay Hattı yarın Yıldırımda sahneleniyor
Fay Hattı yarın Yıldırım'da sahneleniyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun yeni oyunu 'Fay Hattı', Yıldırım Belediyesi Adile Naşit Sahnesi'nde Yıldırımlı sanatseverlerle buluşuyor.
Orta Asya'dan Medvedev'i ilk Kazakistan kutladı Rusya'da dün yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerini oyların yüzde 70'ni alan devlet başkanı adayı Dimitri Medvedev'i, Orta Asya ülkelerinden ilk ..
Büyükanıt: "İddialar Cumhuriyetimize Saygısızlıktır" Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Irak'ın Kuzeyine Düzenlenen Sınır Ötesi Harekatta Planlanan Hedefe Ulaşıldığını Belirtti. A..
İzmir'de Türk Bayrağı'na Çirkin Saldırı İzmir'in Çimentepe Semtinde Aile Sağlığı Merkezinin Bahçesinde Göndere Çekili Türk Bayrağı ve Kızılay Bayrağı, Jiletle Kesilerek Parçalandı.
Almanya'da her gün 34 kundaklama, bir ölüm vakası yaşanıyor Almanya'da 2006 yılında 187 bin 604 yangın vakası meydana gelirken bunlardan 24 binin kundaklama olduğu bildirildi. Federal Krimina..
Filipinler'de Şiddetli Deprem Meydana Geldi Filipinler'in Doğu Kıyısı Açıklarında Anlık Büyüklük Ölçere Göre 7.0 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Almanya vergi kaçakçılığından her yıl 30 Milyar Euro kaybediyor Maliye idaresinde çalışanların çatı kuruluşu olan Alman Vergi Sendikasının tahminlerine göre Alman devleti vergi kaçakçılığında..
İngiltereye götürülmesi planlanan eroinler, X-Ray27ye takıldı
İngiltere'ye götürülmesi planlanan eroinler, 'X-Ray27'ye takıldı
Gaziantep'te düzenlenen "X-Ray27" operasyonunda, otomobil lastiği içine gizlenmiş 5 kilo 165 gram eroin ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
ABD Etkisini Kanıtlayın Üniformamı Çıkartacağım
'ABD Etkisini Kanıtlayın Üniformamı Çıkartacağım'
Büyükanıt, 'ABD İstedi Operasyon Bitti' Diyenleri Eleştirdi ve 'Bu TSK'ya Değil Türkiye Cumhuriyeti'ne de Yapılan Çok Seviyesiz Bir Saldırıdır. Askerimizin Döktüğü Kana Saygısızlıktır' Diye Konuştu.
Adana Devlet Hastanesi, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi aldı
Adana Devlet Hastanesi, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi aldı
Adana'nın en eski hastanesi olan Adana Devlet Hastanesi 3 yıl süren çalışmalar sonunda TSE'den ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi aldı.
Aşkalenin kurtuluşu kutlandı
Aşkale'nin kurtuluşu kutlandı
Aşkale'nin düşman işgalinden kurtarılışının 90 yıl dönümünü düzenlenen coşkulu törenlerle kutlandı.
Tunceli-Erzincan yolu ulaşıma açıldı
Tunceli-Erzincan yolu ulaşıma açıldı
Tunceli'de dün akşam saatlerinden itibaren başlayan kar nedeniyle kapanan Tunceli-Erzincan karayolu ulaşıma açıldı.
Sınırda Alarm İntikam için 20 Kişilik Terörist Grubun Türkiye'ye Sızdığı Öğrenildi
Erzurum İl Genel Meclisi, Petrol Ofisi Dolum Tesisi’nin faaliyete geçmesi için çalışma başlattı
Erzurum İl Genel Meclisi, Petrol Ofisi Dolum Tesisi’nin faaliyete geçmesi için çalışma başlattı
Erzurum İl Genel Mecilisi, Ilıca sınırları içerisinde bulunan ve NATO tarafından yapıldığı ileri sürülen Petrol Ofisi Dolum Tesisi'nin sivil amaçlı kullanılması için çalışma başlattı.
Şüpheli şahsın aracında ve evinde, uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi Rize'nin Çayeli ilçesinde şehir merkezine seyir eden şüpheli bir araç üzerinde çalışma yapan polis, araçta ve şüphel..
Sakarya Valiliği, yurt dışına işçi götürme dolandırıcılığına karşı vatandaşları uyardı Sakarya Valiliği vatandaşları, yurt dışına işçi olarak götürme vaadinde bulunan dolandırıcılara karşı di..
Kimse Yok mu Derneği Gaziantep Şubesi bir yıllık faaliyetlerini kamuoyu ile paylaştı Kimse Yok mu Derneği Gaziantep Şubesi bir yıllık faaliyetlerini kamuoyu ile paylaştı. Gökkuşağı Derneği il..
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt: "ABD'nin etkisinin olduğu kanıtlansın üniformamı çıkartırım" Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın brifingi sona erdi. Genelkurmay Başkanı ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10