3 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

3 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kadınlar ve Meme Estetiği Kadınlarda Büyük Memeye Estetik Ameliyatı Yapmak İçin Üç Neden Gerekiyor: Hamilelik Sonrası Memelerin Büyümesi, Emzirme Sonucunda Büyüme, Aşırı Kilo Alıp Verme Sonuc..Kadınlarda Büyük Memeye Estetik Ameliyatı Yapmak İçin Üç Neden Gerekiyor: Hamilelik Sonrası Memelerin Büyümesi, Emzirme Sonucunda Büyüme, Aşırı Kilo Alıp Verme Sonucunda Oluşan Büyüme.
Kapatılması Planlanan Beldelerden Protesto Eylemi Konya'nın Beyşehir, Seydişehir, Hüyük, Derebucak, Derbent, Taşkent İlçelerine Bağlı Nüfusu 2 Binin Altında Kalan Beldelerin Belediye Başkanla..
Yabancı Damat Dizisinin "Eftalya Babaannesi" Atina'da Ödül Aldı Yabancı Damat Dizisinde Canlandırdığı "Eftalya Babaanne" Rolü ile Yunanistan ve Türkiye'de Büyük İlgi Toplayan Tülin Oral, Atin..
Gülün Romanya Ziyareti
Gül'ün Romanya Ziyareti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Romanya Ziyareti Sürüyor. Gül, Romanya'nın Başkenti Bükreş'te Romanya Cumhurbaşkanı Traian Bacescu ile Ortak Basın Toplantısı Düzenledi.
Diyala'da El Kaide'ye Karşı Operasyon El Kaide Terör Örgütünün Irak'taki Kalelerinden Biri Olarak Bilinen Diyala Kentinde Bugün, İçinde Çok Sayıda Silahın Bulunduğu Depolar Ortaya Çıktı.
Batan Gemide 4 Ay Sonra Cesedi Bulunan Mustafa Şen Toprağa Verildi
Batan Gemide 4 Ay Sonra Cesedi Bulunan Mustafa Şen Toprağa Verildi
Danimarka Açıklarında 4 Ay Önce Alabora Olan Gemide Hayatını Kaybeden ve Cesedi 4 Ay Sonra Bulunabilen Mustafa Şen, Doğum Yeri Ordu'nun Fatsa İlçesinde Toprağa Verildi.
'Çüş Demek İçin Gerideyiz' Diyen Başkan Zeybekciden Açıklama
"Çüş Demek İçin Gerideyiz" Diyen Başkan Zeybekci'den Açıklama
Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, Kendilerine Gerici Diyenlere Karşı Söylediği "Çüş Demek İçin Gerideyiz" Sözlerine Açıklık Getirdi.
Rfef Seçimleri Erteleme Kararı Aldı İspanya Futbol Federasyonu (Rfef), Hükümetten Gelen Baskıya Rağmen, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA) İsteği Üzerine Seçimleri Erteleme..
Zonguldak Belediyesinin En Acı Günü
Zonguldak Belediyesinin En Acı Günü
Zonguldak Belediyesi, En Acı Gününü Yaşıyor. Bir Belediye Encümeni Rahatsızlığı Sonucu Hayatını Yitirirken, Bir Belediye Meclis Üyesi Annesini, Diğer Meclis Üyesi de Babasını Kaybetti.
Ankaraspor Susiç ile Anlaştı Teknik Direktör Hikmet Karaman ile Yollarını Ayıran Ankaraspor, Saffet Susiç ile Anlaştı.
ETB yıllık 255 milyon YTLlik işlem hacmi ile bölgenin en güçlü borsası
ETB yıllık 255 milyon YTL'lik işlem hacmi ile bölgenin en güçlü borsası
Erzurum Ticaret Borsası (ETB), 2007 yılında gerçekleştirdiği yıllık 255 milyon YTL'lik işlem hacmi ile bölgenin en güçlü borsası oldu.
Ukrayna'daki Türk işadamları derneği yeni başkanını seçti Ukrayna'da faaliyet gösteren Türk işadamları derneği yeni başkanını seçti.
Sapanca Gölü havzasında koruma amaçlı imar planı hakkında arazi sahipleri bilgilendirildi
Sapanca Gölü havzasında koruma amaçlı imar planı hakkında arazi sahipleri bilgilendirildi
Sapanca Gölü havzası sınırları içerisindeki sit alanında yapılacak, Koruma Amaçlı İmar Planları hakkında, arazi sahiplerine yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Kütahyadaki ulaşım sorunu üniversite öğrencilerinin de tepkisine yolaçtı
Kütahya'daki ulaşım sorunu üniversite öğrencilerinin de tepkisine yolaçtı
Kütahya'da 15 Şubat'tan itibaren uygulanmaya başlanan halk otobüsleri ile yapılan toplu taşıma sistemi, sonunda üniversite öğrencilerinin de tepkisine yolaçtı.
Erkenek Tüneli'nin ıslah çalışmaları yapılacak AK Parti Malatya Milletvekili Fuat Ölmeztoprak, Erkenek Tüneli ıslahı ve Malatya Gölbaşı bölünmüş yol çalışmalarının takipçisi olduklarını söyle..
Manavgatın Almanlardan sonra yeni gözde turistleri Belçikalılar
Manavgat'ın Almanlar'dan sonra yeni gözde turistleri Belçikalılar
Antalya'nın Manavgat ilçesinde 2008 turizm sezonunun gözde turistleri Belçikalılar olacak. Belçikalı turistlerin, yeni yılda İspanya ve İsviçre'ye gitmek yerine Türkiye'yi tercih ettikleri bildirildi.
ADDnin pankart ve afişlerini UÜ öğrencileri hazırladı
ADD'nin pankart ve afişlerini UÜ öğrencileri hazırladı
Atatürkçü Düşünce Derneği'nin, Tevhid-i Tedrisat Kanunu'nun kabul edilişi nedeniyle yaptığı gösterinin pankart ve afişleri Uludağ Üniversitesi öğrencileri tarafından üniversite kampüsü içerisinde hazırlandı.
Engelli envanterine büyük ilgi var
Engelli envanterine büyük ilgi var
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hayata geçirilen 'Engelli envanterinin oluşturulması projesi' engelli vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.
Yağmurun altında saatlerce maaş almayı beklediler
Yağmurun altında saatlerce maaş almayı beklediler
Şanlıurfa ve Siverek'te, 3 ayda bir dağıtılan yaşlı ve sakatlık maaşını almak isteyenler, sabahın erken saatlerinde banka önüne gelerek yağmurlu havaya aldırış etmeden saatlerce kuyrukta bekledi.
'Ünertan Sendromu'nun Geni Bulundu Çukurova Üniversitesi (Çü) Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Üner Tan Tarafından 3 Yıl Önce Tanımlanan 'Genetik Hastalık Sonucu ..
Beko Basketbol Ligi'nde Görünüm Beko Basketbol Ligi'nde 22. Hafta Maçları Tamamlanırken, Beşiktaş Cola Turka, 39 Puanla Liderliğini Sürdürdü.
Gazprom, Gazın Miktarını Yüzde 10 Daha Düşürdü Rus Gaz Devi Gazprom, Ukrayna'ya Verdiği Gazın Miktarını Yüzde 10 Daha Düşürerek Kesinti Miktarını Yüzde 35'e Çıkardı.
İşte Rum Liderin Çözüm Önerisi
İşte Rum Liderin Çözüm Önerisi
Kıbrıs Rum Yönetiminin Yeni Lideri Dimitris Hsitofyas, İlk Yurt Dışı Ziyaretini Yarın Yunanistan'a Yapacak.
film Karesi değil Gerçek Asker de Ağlar... İşte O An
?yasak İlişki Yaşadım, tahliyemi İsteyemem? Kocasını Sevgilisine Öldürten 3 Çocuk Annesi Kadın, Mahkemede Cinayeti Büyük Bir Soğukkanlılıkla Anlattı
Erdoğan'a Mesaj: Osmanlı Dönemi Bitti AKP Kongresinde ?biz Osmanlıyız? Şarkısı Çalınmıştı
Mersin'de Balık Çiftlikleri Kurulması Tartışmaları Sürüyor Mersin Sanayici ve İşadamları Derneği (Mesiad) Başkanı Ali Doğan, Doğanın Bütün Güzelliklerini Bir Arada Sunan Mersin'in, Turizm Açı..
'Kaybolan Hayatlar' Oyunu Okullarda Sahnelendi
"Kaybolan Hayatlar" Oyunu Okullarda Sahnelendi
Malatya Eczacılar Odası, Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Çerçevesinde, Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Bağlı Lise ve Dengi Okul Öğrencilerine Uyuşturucu ve Uyuşturucu Maddelerin Zararlarını Anlatan Bir Tiyatro Oyunu Sahneledi.
Hitmagazin Artde Başladı.
Hitmagazin Art'de Başladı.
Antalya'da Art Ekranlarında Yepyeni Bir Program Daha Başlıyor. Yeni Yayın Döneminde Program Ataklarıyla Adından Söz Ettiren Art'de Son Olarak "Hit Magazin" Başladı. Kentin Cemiyet Hayatının Nabzını Tutacak Olan Hit...
Adasudan Karakamışa 10 Kmlik Yatırım
Adasu'dan Karakamış'a 10 Km'lik Yatırım
Adapazarı Su ve Kanalizasyon İdaresi (Adasu), Katı Atık Tesisi ve Karakamış Kanalizasyon Hattı İnşaatı'nın Yapımına Başladı. Adasu Genel Müdürü Rüstem Keleş, "Proje Üzerindeki Çalışmalarımızı Tamamlayarak, Şebeke...
Kadıköy'de Bulunan El Bombasıyla İlgili Gözaltına Alınan Şahıs Mahkemeye Sevk Edildi Kadıköy'de Bir Restoranın Tuvaletinde Bulunan El Bombasıyla İlgili Gözaltına Alınan Yener Y. Mahkemeye Sev..
13 Yaşındaki Yankesici Suçüstü Yakalandı
13 Yaşındaki Yankesici Suçüstü Yakalandı
Samsun'da Bir Kadının Çantasından Cüzdanını Çalmak İsteyen Yankesicilik Suçundan Sabıkalı 13 Yaşındaki Kız, Suçüstü Yakalandı.
Bira Hırsızı Bira İçerken Yakalandı
Bira Hırsızı Bira İçerken Yakalandı
Samsun'da Bir Dernekten Bira Çaldığı İddiasıyla Polis Tarafından Aranan Şahıs, Bira İçerken Yakalandı.
Çalıntı Otomobili İş Yerinde Parçalayan Şahıs Gözaltına Alındı
Çalıntı Otomobili İş Yerinde Parçalayan Şahıs Gözaltına Alındı
Samsun'da, İş Yerinde Çalıntı Otomobili Parçalara Ayırıp Bir Başka Aracın Motor Şase Numarasını Vurmaya Çalıştığı İddia Edilen Şahıs Gözaltına Alındı.
Aysad, Yönetim Kurulu'nu Belirledi Ayaktan Teşhis ve Tedavi Sunan Özel Sağlık Merkezleri Derneği'nin (AYSAD) 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
AYSAD'ın Genel Kurulu'nda sağlık sektörünün g..
Ahmedinecad Irak'tan Ayrıldı Ran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad Irak Temaslarını Tamamlayarak Irak'tan Ayrıldı.
CHP İstanbul İl Başkanı Tekin : "Son Dönemde Seçmenin Ayağına Gitmeyi İhmal Ettik" CHP İstanbul İl Başkanlığı, Hayata Geçirdiği Bir Projeyle Yerel Seçime Kadar İstanbul'daki Her Eve 3 Kez Gid..
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli'nin Basınla Sohbet Toplantısı AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, Ek 17. Madde Konusunda MHP ile Sağladıkları Mutabakatta Başladıkları Noktada Bulu..
Bulduğu Altınları Polise Teslim Etti
Bulduğu Altınları Polise Teslim Etti
Isparta'da, Yolda Yürürken Bulduğu Altınları Polise Teslim Eden Şerafettin Taşkıran'a Emniyet Müdürü Kemal Seyhan Tarafından Teşekkür Belgesi Verildi.
Afyonkarahisar Camileri Kitaplaştırıldı
Afyonkarahisar Camileri Kitaplaştırıldı
Afyonkarahisar İl Merkezinde Bulunan Toplam 118 Cami Hakkında Edinilen Bilgiler Kitaplaştırıldı.
Kara Harekatı Sınırlı mı Planlanmıştı?
Kara Harekatı Sınırlı mı Planlanmıştı?
Emekli Orgeneral Edip Başer, Kuzey Irak'a Yönelik Gerçekleştirilen Kara Harekatının, Sınırlı Olarak Planlanmış Bir Harekat Olduğunu İfade Etti ve Bir Noktaya Dikkat Çekti.
Afyonkarahisarda Halk Sağlığı Söyleşisi
Afyonkarahisar'da 'Halk Sağlığı' Söyleşisi
Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Sağlık Çalışma Gurubu ve Acıbadem Hastanesi İş Birliğinde "Halk Sağlığı" Söyleşilerinin İkincisi Düzenlendi.
Adanaspor Teknik Direktörü Kılıç, görevinden ayrıldı
Adanaspor Teknik Direktörü Kılıç, görevinden ayrıldı
Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Yükselme Grubunda mücadele eden Adanaspor'da Teknik Direktör Kemal Kılıç yönetimin isteği üzerine görevden ayrıldığını açıkladı.
Fenerbahçe, Sevilla'da coşkuyla karşılandı (Düzeltme) Şampiyonlar Ligi'nde yarın akşam Sevilla ile karşılaşacak Fenerbahçe, Sevilla Havalimanı'nda çok sayıda sarı-lacivertli taraftar karşılad..
Adana Demirspor'da galibiyet sevinci Haftasonu 5 Ocak Stadı'nda oynanan 2. Lig Yükselme Grubu'nun derbi maçında Adanaspor'u 1-0 yenen Adana Demirspor'da sevinç yaşanıyor.
Doğu Karadenizde küçük ölçekli çiftçiler için alternatif alanlar oluşturuluyor
Doğu Karadeniz'de küçük ölçekli çiftçiler için alternatif alanlar oluşturuluyor
'Doğu Karadeniz Bölgesi'ndeki Küçük Ölçekli Çiftçilerin Yaşam Seviyelerinin İyileştirilmesi' projesinin dördüncü katılımcı komite toplantısı Trabzon'da yapıldı.
Hollanda hükümeti, Kuran-ı Kerim karşıtı filmin yasaklanmasını tartışıyor
Hollanda hükümeti, Kur'an-ı Kerim karşıtı filmin yasaklanmasını tartışıyor
Hollanda'da Kuran-ı Kerim karşıtı film ile ilgili endişeler artıyor. De Telegraaf Gazetesi filmin yasaklanabileceğini ileri sürdü.
YÖK eski Başkanı Gürüz: 'YÖK Başkanı Anayasada YÖK başkanlığı için öngörülmüş şartları taşımıyor'
YÖK eski Başkanı Gürüz: "YÖK Başkanı Anayasa'da YÖK başkanlığı için öngörülmüş şartları taşımıyor"
YÖK eski Başkanı Kemal Gürüz, YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ın Anayasa'da YÖK başkanlığı için öngörülmüş şartları taşımadığını iddia etti. Gürüz, ÖSS'ye başörtülü öğrencilerin de alınması tartışmalarıyla ilgili olarak da,...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10