29 Mart 2008 Cumartesi Günü Haberleri

29 Mart 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tarım ve Köyişleri Bakanı Eker: 'Milletten alamadıkları iktidarı başka oyun ve tezgahlarla almaya çalışanlar var'
Tarım ve Köyişleri Bakanı Eker: "Milletten alamadıkları iktidarı başka oyun ve tezgahlarla almaya çalışanlar var"
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, tarih boyunca demokrasiden yana olanlarla olmayanlar arasında bir mücadele olduğuna dikkat çekerek bazılarının milletten alamadığı iktidarı başka oyun ve tezgahlarla almaya...
TRT Yasa Tasarısı Taksimde protesto edildi
TRT Yasa Tasarısı Taksim'de protesto edildi
Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu'na(KESK) bağlı Haber-Sen üyeleri TRT Yasa Tasarısı'nı protesto etti. Galatasaray Meydanı'nda toplanarak Taksim Gezi Parkı'na yürüyen protestocular pankart açıp, slogan attı.
Utandıran Geçmiş Ortaya Çıktı Beyazperdenin Müzmin Bekarlarından George Clooney'in Kız Arkadaşı Sarah Larson'ın Ünlü Aktörle Birlikte Olmaya Başlamdan Önce Çekilen Skandal Fotoğrafları Gündem..Beyazperdenin Müzmin Bekarlarından George Clooney'in Kız Arkadaşı Sarah Larson'ın Ünlü Aktörle Birlikte Olmaya Başlamdan Önce Çekilen Skandal Fotoğrafları Gündeme Bomba Gibi Düştü.
Kaçamak Pahalıya Patladı Berk Çiller ile Yaptığı Kaçamak Tuba Ünsal'a Pahalıya Patladı!Berk Çiller ile Yaptığı Kaçamak Tuba Ünsal'a Pahalıya Patladı!
TBMM Başkanı Toptan: Anayasa Paketi Değişikliği Ne Zaman Gerekiyorsa O Zaman Yapılır TBMM Başkanı Köksal Toptan, Anayasa Paketi Değişikliğinin Ne Zaman Yapılması Gerekiyorsa O Zaman Yapılacağ..
Köşk'ten Muhalefet Turu Açıklaması Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Siyasi Parti Liderleriyle Gerçekleştirdiği Görüşmelerde, Başta Güvenlik ve Terörizm Olmak Üzer..
Sokak Ortasında Erkek Çocuğa Taciz Okula Gitmek için Evden Çıkan D.d'nin Yanına Yaklaştı ve Dudağından Öptü
sabah İyice Tuhaflaştı Son Dönemde Temel Gazetecilik İlke ve Kurallarını Bir Kenara Bırakan Sabah; Akp?nin Resmi Yayın Organı? Oldu
İngiltere Savunma Bakanı Browne: "Taliban ile görüşmeye hükümet istekli olmalı" İngiltere Savunma Bakanı Des Browne, Taliban ve diğer aşırı grupların şiddeti terk etmesi için hükümetin bu gru..
Şüphelendiği yabancı uyruklu şahsın röngenini çeken polis, zehir tacirinin midesinde eroin buldu
Şüphelendiği yabancı uyruklu şahsın röngenini çeken polis, zehir tacirinin midesinde eroin buldu
İstanbul narkotik polisinin uyuşturucu kullanıcıları ve satıcılarına yönelik çalışmaları, uyuşturucu kuryelerinin akıl almaz yöntemlerini deşifre ediyor.
Beyoğlunda Nevruz protestosu
Beyoğlu'nda Nevruz protestosu
Beyoğlu Galatasaray Meydanı'nda toplanan bazı parti ve sivil toplum örgütü üyeleri Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde Nevruz sonrası yaşanan olayları protesto etti.
AK Parti Artvin Milletvekili Çolak: 'Yusufeli Barajının temeli 2008 yılı içinde atılacak'
AK Parti Artvin Milletvekili Çolak: "Yusufeli Barajı'nın temeli 2008 yılı içinde atılacak"
AK Parti Artvin Milletvekili Ertekin Çolak, Yusufeli'ndeki baraj çalışmalarının son noktaya geldiğini ve 2008 yılı içerisinde baraj inşaatının başlayacağının müjdesini verdi.
İffet Der, okula gitmeyen çocuklar yararına kermes açtı
İffet Der, okula gitmeyen çocuklar yararına kermes açtı
Niğde'de İffet Derneği tarafından fakir öğrenciler yararına kermes açıldı. Eski Bor garajının karşısında açılan kermes büyük ilgi gördü.
Eğitim gönüllüsü hanımlar ana sınıfını yeniledi
Eğitim gönüllüsü hanımlar ana sınıfını yeniledi
Osmaniye'de eğitim gönüllüsü bir grup bayan, bir okulun ana sınıfını baştan aşağı yeniledi. Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu ana sınıfı, yardımlar sayesinde öğrencilerin daha sağlıklı eğitim alabileceği düzeye getirildi.
Rus hackerlerla işbirliği yapan kredi kartı dolandırıcıları yakalandı
Rus hackerlerla işbirliği yapan kredi kartı dolandırıcıları yakalandı
İzmir'de Bilişim Polisi, "Çarşı-35" koduyla düzenlediği operasyonda Rus hackerlerden internet yoluyla bilgi temin ederek sahte kredi kartı yapan ve bu kartları anlaşmalı işyerlerinde kullanarak para transferi yaptıkları...
Tunceli'deki operasyonlarda örgütün döşediği patlayıcılar imha ediliyor Tunceli'de güvenlik güçleri tarafından geniş çaplı operasyonlarda, PKK tarafından tuzaklanmış patlayıcılar bulunarak im..
Balaman 4 yıllık hizmetini anlattı: 'Belediyeyi makamdan değil, araziden yönettik'
Balaman 4 yıllık hizmetini anlattı: "Belediyeyi makamdan değil, araziden yönettik"
Isparta Belediye Başkanı Hasan Balaman düzenlediği basın toplantısıyla 4 yıllık çalışmalarını anlattı. Isparta Belediyesi Kültür Merkezi ve Sineması'nda yapılan toplantıda belediyenin dört yıldan bu yana yapmış olduğu...
Özel Kumluca İlköğretim Okulundaki öğrenciler Okuma Bayramıını kutladı
Özel Kumluca İlköğretim Okulu'ndaki öğrenciler 'Okuma Bayramı'ını kutladı
Antalya'nın Kumluca ilçesinde faaliyet gösteren Özel Kumluca İlköğretim Okulu'nda okuyan öğrencilerin 'Okuma Bayramı' coşkulu şekilde kutlandı.
Haririyi Suç Şebekesi Öldürmüş!
Hariri'yi Suç Şebekesi Öldürmüş!
Ortadoğu Siyasetini Etkileyen, Büyük Gerilimlere Yol Açan 'Hariri Suikastı' BM'ye Göre 'Suç Şebekelerinin İşi'.
Çorumda Orta Şiddette Deprem
Çorum'da Orta Şiddette Deprem
Çorum'da 4.5 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi.çorum'da Sabah Saatlerinde Seydim Beldesi Merkezli Meydana Gelen Depremler Paniğe Neden Oldu.
Büyükanıt: Kıbrıs Türkleri Hapsedilmiştir
Büyükanıt: Kıbrıs Türkleri Hapsedilmiştir
Genelkurmay Başkanı Büyükanıt Ada'dan Ayrılmadan Önce Çok Önemli Açıklamalar Yaptı.
CHP'li Selvi, Başbakan Erdoğan'ı İstifaya Çağırdı CHP Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Selvi, 'Türkiye'nin kayalara çarpmasına' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın neden olduğunu savundu ve istifa..
Tunceli'de PKK'nın Tuzakladığı Patlayıcı Madde Düzeneği Bulundu Tunceli'de, PKK tarafından 5 kilogram Amonyum Nitrat kullanılarak tuzaklanmış patlayıcı madde düzeneği bulundu.
Genelkurm..
Disk, Kesk ve Ttb'den Ortak Açıklama: Hükümet Bölme, Oyalama Taktiği İzledi Disk, Kesk ve Ttb, Sosyal Güvenlik Düzenlemesi Üzerinde Uzlaşma Görüşmelerinde Hükümetin, Emek Platformu'nun Talepl..
Ankara Vergi Rekortmeni Türker: Enerji Yatırımlarına Ağırlık Vereceğiz Ankara Gelir Vergisi Rekortmeni Kazım Türker, Yeni Dönemde Rüzgar ve Termik Santraller Başta Olmak Üzere Enerji Yatırıml..
NATO, Rusya'dan AKKA'ya dönmesini istedi NATO yayınladığı açıklama ile Rusya'nın Aralık 2007'de askıya aldığı Avrupa Konvansiyonel Kuvvetler Anlaşması'na (AKKA) geri dönmesini istedi.
Ukrayna Başbakanı Timoşenko, hükümetin  ilk 3 aylık hesabını verdi
Ukrayna Başbakanı Timoşenko, hükümetin ilk 3 aylık hesabını verdi
Ukrayna Başbakanı Yuliya Timoşenko, düzenlediği basın toplantısında, hükümetinin 3 aylık icraatlarını anlattı. Timoşenko'nun basın açıklaması yapacağı binanın girişinde sayıları 20'yi geçmeyen bir gurup ellerindeki...
Mazlumder, 154 haftadır eylem yapıyor
Mazlumder, 154 haftadır eylem yapıyor
İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği (Mazlumder) Kocaeli Şubesi, başörtü yasağına karşı sürdürdükleri eylemlerinin bugün 154.'uncusunu düzenledi. Eylemde, Ak Parti'ye kapatma davasına tepki gösterildi.
Jandarma, uyuşturucu baronu Cemal Nayır ile bağlantısı olan Kadir E. ile 7 adamını yakaladı Uluslararası uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen Kadir E.'nin liderliğindeki organize suç şebeke..
Bafra, ürünleri ile  Antalyada ilgi odağı oldu
Bafra, ürünleri ile Antalya'da ilgi odağı oldu
Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım AŞ (ANFAŞ) tarafından 27- 29 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen, "Fresh Antalya Fuarı"nda, görücüye çıkan Bafra, ilgi odağı oldu.
Büyükanıt'tan Derbi Yorumu Fenerbahçeli Büyükanıt'ın Sözleri Büyük Tartışma Yaratacak
Fem Dershanesi Sinopta, öğrecilerine yönelik motivasyon semineri verdi
Fem Dershanesi Sinop'ta, öğrecilerine yönelik motivasyon semineri verdi
Sinop Fem Dersanesi ve Bektaşağa Atatürk Yatılı Bölge İlköğretim Okulu (YİBO), öğrencilerin ders çalışma temposundan kopmamaları amacıyla motivasyon semineri düzenledi.
Ağrı Valisi Akpnar, ağaçlandırma çalışmalarını inceledi
Ağrı Valisi Akpnar, ağaçlandırma çalışmalarını inceledi
Ağrı'da çevre yolların ağaçlandırma çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Halil İbrahim Akpınar, bu sayede şehrin girişinin güzel bir görünüme kavuşacağını söyledi.
Sosyal Güvenlik Yasasını protesto eden kadınlar oturma eylemi yaptı
Sosyal Güvenlik Yasası'nı protesto eden kadınlar oturma eylemi yaptı
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) görüşülmeye başlanan Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu (SSGSS), bir grup kadın tarafından protesto edildi. Taksim Metro İstasyonu çıkışında oturma eylemi yapan...
En Işıklı Annesin Önceki Akşam Kenan Erçetingöz'ün Yüz Yüze Adlı Programına Katılan Gülben Ergen, Yeni Çıkan Albümünden, Şov Eşliğinde Verdiği Konserlere ve Özel Hayatına Dair Tüm Sorulanlara..Önceki Akşam Kenan Erçetingöz'ün Yüz Yüze Adlı Programına Katılan Gülben Ergen, Yeni Çıkan Albümünden, Şov Eşliğinde Verdiği Konserlere ve Özel Hayatına Dair Tüm Sorulanlara Tüm Sıcaklığıyla Yanıt Verdi.
Kılıçdaroğlu'ndan Sendikacılara Ağır Suçlama CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, Kesintisiz Demokrasi İstediklerini ve Darbelere Karşı Olduklarını İfade Ederek, 'Ama Şunun da Altını Çiz..
Ertuğrul Günay'dan Çevre Güvencesi Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 'Türkiye Turizmi, Ormanı, Doğayı, Yeşili Tahrip Eden Bir Doğrultuda Kesinlikle Yürümeyecektir, Bunu Bir Taahhüt Olar..
Yargıtay Herkesi Uyardı
Yargıtay Herkesi Uyardı
Yargıtay, 'Kim Olursa Olsun Herkes ve Her Kurum Yasalara Uygun Davranmak; Toplumun Her Kesiminin Teminatı Olan Yargıya ve Yargı Bağımsızlığı İlkesine Saygılı Olmak Durumundadır,' Açıklaması Yaptı.
Ankara'nın Gelir Vergisi Rekortmeni Kazım Türker(3) Ankara Vergi Dairesi Başkanı Şinasi Candan, 2007 Yılı Gelirlerine İlişkin Olarak Verilen Gelir Vergisi Beyannamelerinde İlk 100 Sırada Yer ..
Ankara'nın Gelir Vergisi Rekortmeni Kazım Türker(4)-kira Gelirleri İçin 143 Milyon YTL Vergi Ödenecek Ankara Vergi Dairesi Başkanı Şinasi Candan, Gayrimenkul Sermaye İradı (Gmsi) Mükellefleri..
Vederson: "Beşiktaş maçı mutlaka kazanılması gerekiyor" Fenerbahçeli Gökçek Vederson, Beşiktaş maçını kazanılması gereken bir mücadele olarak gördüklerini belirterek, takım içinde atmosferin ..
Maldonado: "Motive ve sakin olursak derbiyi kazanırız" Fenerbahçeli Claudio Maldonado, çok önemli olarak tanımladığı Beşiktaş maçında liderliğin avantajını kullanıp, motive ve sakin olmaları ..
Ankara Gelir Vergisi rekortmeni Kazım Türker; Rahmi Koç ikinci sırada yer aldı Ankara Vergi Dairesi Başkanı Şinasi Candan, 2007 yılında Ankara'nın vergi rekortmenleri ve vergi gerçekleşmeleri..
Günler 25 Saat Olacak
Günler 25 Saat Olacak
Dünyanın Kendi Ekseni Etrafında Dönüşü Yavaşlıyor. Günler 24 Değil 25 Saat Olacak.
Başbakandan Sert Açıklamalar
Başbakan'dan Sert Açıklamalar
Başbakan Erdoğan, 'Bazıları Darbe Çığırtkanlığı Yapıyor. Ama Kaybeden Tayyip Erdoğan Değil Darbe Çığırtkanları Olacak' Dedi.
Heron Buldu, Meteler Vurdu
Heron Buldu, Meteler Vurdu
Şırnak'ın Bestler Dereler Bölgesi'nde Tespit Edilen Kalabalık Terörist Grubuyla Güvenlik Güçleri Arasında Çatışma Çıktı. 'Meteler''in Sıcak Temas Sağladığı Teröristler Ağır Kayıp Verdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10