28 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

28 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Harmanyeri 1915' adlı oyun yeniden sahne aldı
"Harmanyeri 1915" adlı oyun yeniden sahne aldı
Gümüşhane Lisesi öğrencileri tarafından Şehitleri Anma Günü nedeniyle Atatürk Kültür Merkezi Salonu'nda sahneye konulan 'Harmanyeri-1915' adlı oyun, öğrenci ve velilerin yoğun isteği üzerine tekrar sahnelendi.
Aksaraylı işadamları Ağrıda bin 500 aileye yardım etti
Aksaraylı işadamları Ağrı'da bin 500 aileye yardım etti
Kurban Bayramı'nda yaşanan Doğu-Batı kardeşliğine bir destek de Aksaraylı işadamlarından geldi. Ağrı'da iki TIR dolusu gıda malzemesinin dağıtıldığı yardım kampanyasında duygu dolu anlar yaşandı.
Adnan Akfırat'ın avukatları tutuklamaya itiraz etti Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan gazeteci Adnan Akfırat'ın avukatları karara itiraz ederek müvekkillerinin serbest bırakılmasın..
Dağdaki Çobanla Oyum Eşit Olmaz! 'Haydi Gel Bizimle Ol' Programında, Müjde Ar ile Pınar Kür ve Aysun Kayacı Arasında Sert Bir Tartışma Yaşandı. Aysun Kayacı'nın Tartışma Sırasında Söylediği S..'Haydi Gel Bizimle Ol' Programında, Müjde Ar ile Pınar Kür ve Aysun Kayacı Arasında Sert Bir Tartışma Yaşandı. Aysun Kayacı'nın Tartışma Sırasında Söylediği Sözler AK Parti'ye Oy Verenleri, Gecekondu da Oturanları Çok Kızdıracak.
Karamehmet?in turkcell?deki Hakimiyeti Sona mı Eriyor Rus Alfa Turkcell?in Sahibi Olmak için Harekete Geçti
Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, bir maçlık seyircisiz oynama cezasını haksız buldu... (2) Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, bir maç seyircisiz oynama cezası ile ilgili olarak, '..
Avrupa Şampiyonası'nda Milli Takımımızı izleme şansı yakalayan Ağrılı talihliler belli oldu Ağrı merkez ve 7 ilçesinden birer kişi Türkiye Futbol Federasyonu'nun davetlisi olarak, Avrupa Ş..
UEFA’nın sitesindeki ankette Fenerbahçe tur için Chelsea’den daha şanslı UEFA'nın sitesindeki ankette Fenerbahçe tur için Chelsea'den daha şanslı gösteriliyor. Avrupa Futbol Federasyonları Bi..
EXPO 2015 adaylığı - Milano Belediye Başkanı kendinden emin konuştu
EXPO 2015 adaylığı - Milano Belediye Başkanı kendinden emin konuştu
İzmir'in EXPO 2015 için yarıştığı Milano'nun Belediye Başkanı Letizia Moratti, Pazartesi günü yapılacak oylamada ipi göğüsleme konusunda kendinden emin konuştu.
Ailecek dolandırıcı çıktılar
Ailecek dolandırıcı çıktılar
İzmir'de ailecek kurdukları iddia edilen hayali oto kiralama şirketinde, vatandaşların araçlarını kiralayan ve daha sonra bunları sahte belgelerle başka şahıslara sattığı ileri sürülen karı koca, oğlu ve yeğenleri...
Bakan Çelik: 'Topluma karamsarlık pompalamak isteyenler var, onların gözü güzellikleri görmez'
Bakan Çelik: "Topluma karamsarlık pompalamak isteyenler var, onların gözü güzellikleri görmez"
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, bazılarının, yapılan güzellikleri görmediğini söyledi. Bakan Çelik, Antalya'daki anaokulu sayısını 5'ten 16'ya çıkardıklarını söyledi. Antalya'da okul öncesi okullaşma oranını yüzde...
Bakan Çelik: "Vatandaş bir yılda farkı görecek" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, sosyal güvenlik il müdürlerine seslenerek, prim tahsilatı yapılmasında vatandaşa kaliteli ve iyi..
Konya OSB, ilanla yatırımcı arıyor
Konya OSB, ilanla yatırımcı arıyor
Konya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, "Geleceğin yatırım şehri: Konya" sloganıyla yatırımcıları çekmeye çalışıyor.
Stand-By Sonrası İki Model Olabilir 'Ral' Yetişmez Giorgianni, Seçenekleri; Stand-By"a Benzer Anlaşma ve Düşük Yoğunluklu Gözetim Olarak Sıraladı. IMF Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni, ..
Komşular Ekonomiyi İlk Kez KKTC'de Tartışacak Yunanistan, Güney Kıbrıs, Kuzey Kıbrıs ve Türkiye"nin Oda Birlikleri İlk Defa Adanın Türk Tarafında Ekonomik İşbirliği için 23 Mayıs"ta Bir Araya..
E-Fatura'nın Altyapısı Oluşturuluyor Gelir İdaresi Başkanlığı, ""elektronik Fatura Kayıt Sistemi"" için Gerekli Adımları Tamamladı. ""elektronik Fatura"" Altyapısının Bütün Unsurları ile Haya..
Sanayi İşçisi Kamuda Özel Sektörün İki Katı Ücret Alıyor İmalat Sanayii İşçisinin Kamu Kesiminde, Özel Sektördekinin Yaklaşık İki Katı Ücret Aldığı Belirlendi. Türkiye İstatistik Kurumu"nun (..
Dolar 1,2700 YTL Seviyesinde İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,2700 YTL, Avro 2,0000 YTL"den Güne Başladı. Kapalıçarşı"da 1,2600 YTL"den Alınan Dolar 1,2700 YTL"den Satılıyor. 1,9900 YTL"den ..
Bakan Şimşek: Türkiye, 900 Milyar Doların Üzerinde Ekonomik Büyüklüğe Erişti Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, AB"nin Önemli Bir Ekonomik veya Siyasi Güç Olması İçin, Türkiye Gibi Dinamik Ülkelere..
Borsa İlk Seansta %0.07 Yükseldi İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 26,65 Puan Artarak 40.661,54 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 0,07 Değ..
4 Örgüt 1 Nisan'da İş Bırakacak Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (Kesk) Başkanı İsmail Tombul, Sosyal Güvenlik Reformu Yasa Tasarısını Protesto Amaçlı Olarak 4 Sendikanın 1 Nisan"da..
Gelir Vergisi Rekortmenleri Belli Oldu İş Adamı Aydın Doğan, 2007 Yılında İstanbul Gelir Vergisi Rekortmeni Oldu. İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığının Açıkladığı 2007 Vergilendirme Dönemi Gel..
Dolar Şahlandı! Haftaya Sakin Seyirle Başlayan Dolar Yükselişe Geçti.. İşte Son Rakamlar...
İstanbul'da Gelir Vergisi Rekortmenleri Açıklanadı Geçen Yıl İkinci Sırada Yer Alan Aydın Doğan, Bu Yıl Tahakkuk Eden 10 Milyon 454 Bin YTL Gelir Vergisiyle Birinci Sırada Yer Aldı.
İş Bankası Kar Rekortmeni Oldu
İş Bankası Kar Rekortmeni Oldu
Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, 2007 Yılında Brüt 3.7 Milyar YTL ile Bankacılık Sektöründe En Yüksek Karı Elde Ettiklerini, Net Karın da Bir Önceki Yıla Göre Yüzde 53 Artışla 1.7 Milyar YTL Olarak...
 Dolar 1.30a Yaklaştı
Dolar 1.30'a Yaklaştı
Son Günlerin Hareketli Para Birimi Dolar, Bugün Öğleden Sonra Yeniden Yükselişe Geçti.
Maaşlarını Alamayan İşçiler Eylem Yaptı
Maaşlarını Alamayan İşçiler Eylem Yaptı
Denizli Belediyesi'nin Üçler Beldesi'nde Yaptırdığı Toplu Konut İnşaatında Çalışan İşçiler, 7 Ay Boyunca Maaşları Ödenmeyince İsyan Etti. Kent Merkezine Gelip Yol Kapatan İşçiler, Belediyeye ve Yüklenici Firmaya...
Dün Başka Bugün Başka Konuşuyorlar
'Dün Başka Bugün Başka Konuşuyorlar'
Bakan Çelik, Bugün Eylem Kararını Açıklayan Beş Sivil Toplum Örgütüne Kızarak, 'Kendi Tabanlarına Dönük Mesaj Gayreti İçine Girdiler' Diyerek Şu Açıklamalarda Bulundu:
Yıllardır Sağduyuyu Çağırıyoruz Ama... Türban, AKP Kapatma Davası, Anayasa Değişikliği Çalışmaları, Ergenekon Gözaltıları, Siyasiler Arasındaki Derin Görüş Ayrılıkları Türkiye'yi Tel Gibi Ger..
Star'a Geçti Reytingi Düştü! Arım Balım Peteğim İsimli Programıyla Televizyona İddialı Bir Giriş Yapan Petek Dinçöz'ün Yıldızı Star Tv'ye Geçtikten Sonra Söndü.. Reytingleri Yerlerde Sürünen ..Arım Balım Peteğim İsimli Programıyla Televizyona İddialı Bir Giriş Yapan Petek Dinçöz'ün Yıldızı Star Tv'ye Geçtikten Sonra Söndü.. Reytingleri Yerlerde Sürünen Sanatçının Programı da Eskisi Kadar İlgil Görmüyor..
Ebru Şallı'dan Fitness Dersleri Madonna'nın Sporu Olarak Tanınan Pilates'te Eğitmenlik Sertifikası Sahibi Olan Manken Ebru Şallı, Geniş Kitleleri Bu Sporla Tanıştırmak Amacıyla Dvd Hazırlığın..Madonna'nın Sporu Olarak Tanınan Pilates'te Eğitmenlik Sertifikası Sahibi Olan Manken Ebru Şallı, Geniş Kitleleri Bu Sporla Tanıştırmak Amacıyla Dvd Hazırlığına Başladı.
Galatasaray Adidas ile Sözleşmesini 2015'e Dek Uzattı Galatasaray, Adidas ile Olan Sponsorluk Sözleşmesini 2015 Yılına Kadar Uzattı.
Arıkanoğlu Adliyeye Sevk Edildi 'Ergenekon Soruşturması' Kapsamında Gözaltına Alınan Taraf Gazetesi Muhabiri Soner Arıkanoğlu, Adliyeye Sevk Edildi.
Kanada'da Fok Avına Görüntü Yasağı Bu Gizlilikle Orada Neler Olabileceğini Buradan Tüm Dünyaya Haykırıyoruz. Dünya Bu Vahşeti Duymalıdır? Dedi.
Tur İçin Şanslı Takım Fenerbahçe Fenerbahçe, UEFA'nın İnternet Sitesinde Yapılan Ankette, Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Turunda Fc Chelsea'den Daha Şanslı Görülüyor.
Çelik, Eylem Kararı Alan Sendikacılara Kızdı: "Kendi Tabanlarına Dönük Mesaj Gayreti İçindeler" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bugün Eylem Kararını Açıklayan Beş Sivil Toplum ..
İki deniz otobüsü ve bir feribotu filosuna katan İDOnun toplam gemi sayısını 107ye yükseldi
İki deniz otobüsü ve bir feribotu filosuna katan İDO'nun toplam gemi sayısını 107'ye yükseldi
İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş (İDO) tarafından yeni alınan Murat Reis ve Mehmet Reis Deniz Otobüsleri ile Orhan Gazi Hızlı Feribotu düzenlenen törenle hizmete girdi. Hizmete giren 2 yeni deniz otobüsü ve 1 feribotla...
TGC'den gazetecilere uyarı Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu, son günlerde siyasi gerginliğin ulaştığı boyutları ve "Ergenekon" tartışmalarını endişeyle izlediğini açıkladı. T..
ÇESİADdan Fas gezisi
ÇESİAD'dan Fas gezisi
Çankırı Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ÇESİAD)'nin düzenlediği beş günlük Fas gezisi yeni iş anlaşmalarıyla tamamlandı.
Bakan Çelik, eylem kararı alan sendikaları eleştirdi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Emek Platformu'ndan ayrı bazı sendikaların kitlesel eylem kararı almasını eleştirdi.
Perihan Savaşın annesi Fahrunnisa Karakulak toprağa verildi
Perihan Savaş'ın annesi Fahrunnisa Karakulak toprağa verildi
Sinema sanatçısı Perihan Savaş'ın annesi, Fahrunnisa Karakulak Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Yakınları ve sanatçı dostaları Orhan Gencebay, Serdar Gökhan ve eski eşi İbrahim...
Kesk, Disk, TMMOB, TTB ve TDBden kitlesel eylem kararı
Kesk, Disk, TMMOB, TTB ve TDB'den kitlesel eylem kararı
Emek Platformu'na üye DİSK, KESK, TMMOB, TTB ve TDB Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'na karşı kitlesel eylem kararı aldıklarını açıkladı.
Bank Asya 1. Lig'de 28. haftanın hakemleri... Bank Asya 1. Lig'de yarın ve 30 Mart Pazar günü oynanacak olan 28. hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler açıklandı.
Adnan Polat Resmen Cimbomun Başkanı
Adnan Polat Resmen Cimbom'un Başkanı
Galatasaray Kulübü'nün 22 Mart'ta Yapılan Başkanlık Seçiminde, Kulübün 33. Başkanı Olarak Göreve Gelen Adnan Polat, Mazbatasını Bugün Aldı.
MÜSİAD Şube Başkanı Sarı: "Türkiye'nin ihtiyacı huzur, istikrar, demokrasi ve hür teşebbüs gücü" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Trabzon Şube Başkanı Ahmet Sarı, Türkiye'nin ..
Sınır illerinden vergi alınmaması teklifi Karslı iş adamlarını beklentiye soktu Kafkas Sanayici ve İşadamları Derneği (KARSİAD), Kars'taki sivil toplum kuruluşları, oda ve dernek başkanları i..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10