27 Mart 2008 Perşembe Günü Haberleri

27 Mart 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Muhalefetten Hükümete Sosyal Güvenlik Eleştirisi Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasasında Değişiklik Öngören Tasarının Görüşmelerine Meclis Genel Kurulu'nda Başlandı. Muhalefette..
Amerikan Askerlerine Tv'de "Türk Saati" Programı ABD'deki Çeşitli Tv Kanallarında Üç Yıldır Yayın Yapan, "Turkish Hour" (Türk Saati) Adlı Televizyon Programı Amerikan Askeri Üslerinde Yayına ..
Gül, Bahçeli Görüşmesi Sona Erdi
Gül, Bahçeli Görüşmesi Sona Erdi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Çankaya Köşkü'ndeki görüşmeleri sona erdi. Gül, liderlerle görüşme çerçevesinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul etti.
Gümüşhane Boksta ilgi odağı olma yolunda ilerliyor
Gümüşhane Boksta ilgi odağı olma yolunda ilerliyor
Boks antrenörü Şahin Özdamar, Gümüşhane'nin adını boksta Türkiye ve dünyaya duyurmak için yetkililerden destek istedi.
Tavşanlı Belediyesi, masa tenisi turnuvası düzenliyor Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde bu yıl 4.sü dzenlenecek olan geleneksel kurumlar arası masa tenisi turnuvasına müracaatlar başladı.
2008'de hedef büyüten Turizm sektörünün tek kaygısı Türkiye'de huzur ortamının bozulması Etkilerinin boyutu henüz belli olmayan ve Türkiye'nin de etkilenmesi muhtemel küresel dalgalanma ile s..
Zabıta'dan kaçak sebze ve meyveye geçit yok Başkent'te kaçak meyve ve sebze denetimlerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, yaklaşık 150 ton kaçak soğana el koy..
Derik Kaymakamı Gençoğlu, Mehmet Mercan Okuma Salonunu ziyaret etti
Derik Kaymakamı Gençoğlu, Mehmet Mercan Okuma Salonu'nu ziyaret etti
Mardin'in Derik Kaymakamı Rıza Gençoğlu, fakir öğrencilere ücretsiz eğitim veren Mehmet Mercan Okuma Salonu'nu ziyaret etti.
Tarsus'ta 'Yeşilyol' operasyonu Mersin'in Tarsus ilçesinde gerçekleştirilen operasyonda 21 kilo kubar esrar ele geçirildi. Konuyla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
Adana'da 4 mahallenin gürültü haritası çıkarıldı Adana'da Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi Yönetmeliği çerçevesinde 4 mahallenin gürültü haritası çıkarıldı.
Mersin'de bölücü örgüt yandaşı 7 kişi tutuklandı Mersin'de Nevruz'u bahane ederek bölücü örgüt lehine yapılan gösterilere katılarak polislere taş ve molotof attığı iddia edilen 7 kişi çıkarıl..
Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliği üyeleri Şanlıurfaya geldi
Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliği üyeleri Şanlıurfa'ya geldi
Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliği'ne üye 40 belediye yöneticisi, Şanlıurfa Belediyesi'nin şehre kazandırdığı yatırımları incelemek üzere Şanlıurfa'ya geldi.
Esnaftan DTPli vekile huzur istiyoruz, orta yolu bulun mesajı
Esnaftan DTP'li vekile 'huzur istiyoruz, orta yolu bulun' mesajı
Van'da 22 Mart olayları sonrası zarar gören esnafları ziyarete giden DTP Van Milletvekili Özdal Üçer'e bir esnaf huzur istediklerini söyledi.
Hande Ataizi Nişanlandı Hande Ataizi Nişanlandı. Tektaş Yüzüğü ile Hava Atıyor.
Erdoğana Her Durumda Destek Kararı
'Erdoğan'a Her Durumda Destek' Kararı
AKP Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ Bugün Aralarında Bülent Arınç ile Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya'nın da Bulunduğu Yaklaşık 50 Milletvekiliyle Yemekli Toplantıda Bir Araya Geldi.
Sanat Kurumu: "Tarihi Tiyatro Binalarının Yıkılması Çocukların Bedel Ödemesidir" Sanat Kurumu Tarafından "27 Mart Dünya Tiyatro Günü" Nedeniyle Yayınlayan Kutlama Mesajında, Tarihi ve Kültüre..
Kürşat Yılmaz Savcıya İfade Verdi
Kürşat Yılmaz Savcıya İfade Verdi
Kürşat Yılmaz, Yaklaşık 1,5 Saat Süreyle 'Ergenekon Soruşturması'nı Yürüten Savcıya 'Şüpheli' Sıfatıyla İfade Verdi.
Teoman Emniyette İfade Verdi Şarkıcı Fazlı Teoman Yakupoğlu, 'Uygunsuz Fotoğraflarla Kendisine Şantaj Yapıldığı' İddiasına İlişkin Emniyette İfade Verdi.
Türk Eximbank 250 milyon Euro tutarındaki sendikasyon kredi anlaşmasını imzaladı Türkiye İhracat Kredi Bankası Türk Eximbank, Londra'da Lanesborough Otel'inde düzenlenen imza töreninde 250 mi..
ABD Büyükelçisi 'Özbekistanda askeri üs açma girişimimiz yok'
ABD Büyükelçisi "Özbekistan'da askeri üs açma girişimimiz yok"
Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Taşkent Büyükelçisi Norland Richard, Özbekistan'da askeri üs açma konusunda herhangi bir taleplerinin olmadığını söyledi.
Maliki: Operasyonlar sonuna kadar sürecek Irak Başbakanı Nuri el Maliki, Basra'daki operasyonun sonuna kadar devam edeceğini söyledi.
Vakfıkebir Ballı İlköğretimde okuma saati
Vakfıkebir Ballı İlköğretim'de okuma saati
Vakfıkebir Kaymakamı Fikret Zaman Ballı İlköğretim Okulu'nda öğrencilerin okuma saati programına katıldı.
Mustazaf-Der Genel Başkanı Yılmaz: 'DTP ve PKK, İslami bilinçlendirme çalışmalarını kendileri için tehlikeli görüyor'
Mustazaf-Der Genel Başkanı Yılmaz: "DTP ve PKK, İslam'i bilinçlendirme çalışmalarını kendileri için tehlikeli görüyor"
Mustazaflar ile Dayanışma Derneği (Mustazaf-Der) Genel Başkanı Mehmet Hüseyin Yılmaz, Demokratik Toplum Partisi (DTP) ile terör örgütü PKK'nın İslami bilinçlendirme çalışmalarını kendileri için tehlikeli olarak gördüğünü...
Fransanın Ankara Büyükelçisi Emie, Adanada
Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Emie, Adana'da
Alliance Française Kültür Derneği'nin açılışı ve Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali'ne katılmak üzere Adana'ya gelen Fransa Büyükelçisi Bernard Emie, Büyükşehir Belediye Başkanı Başkanı Durak'ı ziyaret etti.
Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü yeni hizmet binasına taşındı Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) 31 Mart 2008 Pazartesi gününden itibaren çalışmalarını y..
Türkiyede en fazla taşımazı bulunan ülke İngiltere
Türkiye'de en fazla taşımazı bulunan ülke İngiltere
Türkiye genelinde en çok taşınmazı bulunan yabancıların İngilizler olduğu bildirildi.
Ekren: Kayıtdışılığın Önlenmesine Ağırlık Vereceğiz Devlet Bakanı Nazım Ekren, Ekonomik Sorunları Değerlendirme Kurulu (Esdk) Toplantısında, Tekstil, Konfeksiyon, Hazır Giyim ve Deri Sektörle..
Cumhurbaşkanı Gül Bahçeli'yi Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Dış Politika ve Güvenlik Konularını Ele Almak Üzere Siyasi Parti Liderleriyle Yaptığı Görüşmeler Çerçevesinde MHP Genel Baş..
Baykal: İç Siyasetle İlgili Değerlendirme Yapılmadı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı Kabulünde İç Siyasetle İlgili Bir Değerlendirme Yapılmadığı Belirtildi.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 27 Mart 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Köşk'te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün daveti üzerine saat 16.00'da Çankaya Köşkü'ne geldi.(ANKA)
(ÇAĞ/ZG)
Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek isttifa etti (1)
Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek isttifa etti (1)
Denizlispor'daki mali kriz istifa ile sonuçlandı. Denizlispor Kulüp Başkanı Ali İpek, bugün futbolcularla 4 saat görüştü. Kulüpten alacağı olan futbolcuları ikna edemeyen İpek, "Sözümün dinlenmediği yerde ben durmam."...
TURAB, 2015 EXPO Fuarı'nın İzmir'de düzenlenmesi için tam destek verdi Türk Arap Ülkeleri İşadamları Derneği (TURAB) Genel Başkanı Doğan Narin, 2015 EXPO Fuarının İzmir'de yapılması için tam ..
DİTİB, Ludwigshafen yangınında zarar görenlere 183 bin Euro yardımı teslim etti Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB), Ludwigshafen yangınında yakınlarını kaybeden aileler için başlatılan..
Hollanda'da İslam karşıtı bir film daha Hollanda'da bir İslam karşıtı film daha, İran kökenli genç siyasetçi Ehsan Jami'den geliyor.
Yunanistan'daki soydaş derneklerinde artık 'Türk' ibaresi olacak Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) 'Türk' adıyla dernek kurmasını yasaklayan Yunanistan'ı iki kez mahkum etti.
Sahipsiz pitbull, İngiliz kadın ve köpeğine saldırdı
Sahipsiz pitbull, İngiliz kadın ve köpeğine saldırdı
Antalya'nın Alanya ilçesinde sahipsiz pitbull cinsi köpek, bir İngiliz kadın ve köpeğine saldırdı. Köpeklerini kurtarmak isteyen İngiliz kadını başından ve kolundan yaralayan pitbull, çevredeki vatandaşlar tarafından...
Şırnak'ta güvenlik güçlerine teslim olan 7 terörist mahkemeye çıkarıldı Şırnak'ın Silopi ilçesinde PKK'dan kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan 7 terörist Silopi'de adliyeye çıkartıldı. Verim..
Şimdi de Bahçeli Köşkte
Şimdi de Bahçeli Köşk'te
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün MHP Lideri Devlet Bahçeli ile Son Siyasi Gelişmeleri, Artan Siyasi Kutuplaşmayı, Dış ve İç Gelişmeleri Değerlendirmesi Bekleniyor.
BBP Lideri Yazıcıoğlu Cumhurbaşkanı Gül tarafından kabul edilecek BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu, Çankaya Köşk'ünde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından kabul edilecek.
Cumhurbaşkanı Gül, DSP Genel Başkanı Sezer'le de görüşecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, siyasi parti liderleriyle görüşmesini DSP Genel Başkanı Zeki Sezer'le sürdüreceği öğrenildi. Sezer'in..
Tek Eksik Sarp! Kısa Süre Sonra Oğullarını Kucaklarına Alacak Olan Gül Gölge ve Murat Saygı Çifti, Hazırlıkları Tamamladı.Kısa Süre Sonra Oğullarını Kucaklarına Alacak Olan Gül Gölge ve Murat Saygı Çifti, Hazırlıkları Tamamladı.
Antalyaspor Teknik Direktör Hikmet Karaman ile anlaştı
Antalyaspor Teknik Direktör Hikmet Karaman ile anlaştı
Bank Asya 1. Ligi'nde mücadele eden Antalyaspor'un teknik direktörlüğüne Hikmet Karaman getirildi. Kırmızı Beyazlı takımda son haftalarda alınan kötü sonuçlar nedeniyle öceki gün teknik direktör Ümit Turmuş ile yollar...
Demirtaş'ın Yargılanmasına Başlandı DTP Genel Başkanı Nurettin Demirtaş'ın, Roj Tv'de Yaptığı Bir Konuşmada, Terör Örgütünün Propagandasını Yaptığı İddiasıyla Yargılanmasına Başlandı.
Bursa 5. Oto Show Fuarı, 01-06 Nisan'da Bursa'da gerçekleştirilecek Bursa Oto Show 2008 Bursa 5. Otomobil Ticari Araçlar Motosiklet Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı, 01-06 Nisan 2008 tarihleri ..
Pekin Olimpiyat Stadı mağdurları yeni evlerine ayak uydurmaya çalışıyor
Pekin Olimpiyat Stadı mağdurları yeni evlerine ayak uydurmaya çalışıyor
2008 Pekin olimpiyatları bünyesindeki Ulusal Stadyum (Kuş Yuvası)'nın inşası için evlerinden olan Çinliler, yeni yerlerine uyum sağlamaya çalışıyor. Sakinlerin bir kısmı hayatlarından memnunken, bazılarının da zorla mı,...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10