27 Mart 2008 Perşembe Günü Haberleri

27 Mart 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kumlu: Platform Tüm Taleplerinde Israrlı
Kumlu: Platform Tüm Taleplerinde Israrlı
Emek Platformu Dönem Sözcüsü ve Türk-iş Genel Başkanı Kumlu, Emek Platformu'nun, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarı'sı Konusunda, Tüm Taleplerinde Israrlı Olduğunu Vurguladı.
Ankara'da Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinden Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle Ankara'nın Bazı Yerlerine 30 Mart Pazar Günü Elekt..
Antalya Lara Birlik Başkanı İsmail Erten, saldırıya uğradı Antalya Lara Birlik Başkanı İsmail Erten, mahkeme kararı olmasına rağmen, birliğe ait sahil şeridinde yapılan kaçak yapıları yıkmak ..
Gazeteci Arıkanoğlu Gözaltına Alındı
Gazeteci Arıkanoğlu Gözaltına Alındı
Taraf gazetesi muhabiri Soner Arıkanoğlu, son dönemde yaptığı haberler nedeniyle, Ergenekon soruşturması kapsamında bilgisine başvurulmak üzere gözaltına alındı.
Şahin: Türkiye Bu Süreçten Yara Almadan Çıkacak
Şahin: Türkiye Bu Süreçten Yara Almadan Çıkacak
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, AK Parti'nin Kapatılması İstemiyle Açılan Davayla İlgili, 'Türkiye Bu Süreçten Yara Almadan Çıkacaktır. İktidar Olarak Bu Kararlılık İçindeyiz' Dedi.
Suçlanan müdüre Milletvekili Özçelik sahip çıktı Okul müdürlerine mail atarak kitap veren gazetelerin alınmasını tavsiye ettiği için eleştirilen Burdur Milli Eğitim Müdürü Recep Yiğit'e AK Pa..
Kentsel Tasarım Ulusal Proje Yarışması
Kentsel Tasarım Ulusal Proje Yarışması
Adana Büyükşehir Belediyesi ve Mimarlar Odası Adana Şubesi tarafından düzenlenen "Ziyapaşa Mahallesi Mimar Sinan Parkı Kesimi Kentsel Tasarım Ulusal Proje Yarışması'nın sergisinin açılışı yapıldı.
İstanbul'dan getirdikleri Kokaini kullanıcılarına satmaya çalışan 7 kişi tutuklandı Antalya polisi uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Özellikle eğlence merkezlerinin yoğun olduğu yerlerde..
After Party Reina'da Mıss Turkey 2008 Finalinin Hemen Sonrasında, Güzeller ve Parıs Hılton'un Katılımıyla Gerçekleşecek Olan After Party İçin Reina Bu Gecce Kanal 1 Televizyonu Tarafından Kap..Mıss Turkey 2008 Finalinin Hemen Sonrasında, Güzeller ve Parıs Hılton'un Katılımıyla Gerçekleşecek Olan After Party İçin Reina Bu Gecce Kanal 1 Televizyonu Tarafından Kapatıldı.
Bir Zamanlar İmaj Makerıydı Seda Sayan, Son Kocası Onur Şan'ı, 6 Yıl Önce Gökhan Şükür'le Evli Olduğunda Tanıyıp İmaj Makerlığını Yapmış.Seda Sayan, Son Kocası Onur Şan'ı, 6 Yıl Önce Gökhan Şükür'le Evli Olduğunda Tanıyıp İmaj Makerlığını Yapmış.
Özok: İddianamede Eksiklik Yok Türkiye Barolar Birliği Başkanı Özdemir Özok, 'AK Parti'yi Kapatma Davası İddianamesinde Hukuki Yönden Hiçbir Eksiklik Yok" Dedi.
Arda Lig Maçına Yetişecek (A) Milli Futbol Takımı'nın, Belarus ile Dün Gece Deplasmanda Yaptığı Maçta Sol Uyluk Bölgesine Aldığı Darbe Nedeniyle Oyundan Çıkan ve Gerekli Ön Müdahalesi Yapılan..
Gazeteci Arıkannoğlu Gözaltına Alındı Taraf gazetesi muhabiri Soner Arıkanoğlu, Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alındı. (ANKA)
(SÜRECEK)
BBP Lideri Yazıcıoğlu: "Cumhurbaşkanı Gül, Türkiye'nin İstikrara Olan İhtiyacını Vurguladı" BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le yaptığı görüşmede dış politika v..
Gül, Görüşmelerini Sezer ve Uras'la Sürdürecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bugün CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile Ya..
Türkiye'den Afrika Ülkelerine 50 Milyon Dolarlık Yardım Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'nin, Afrika ülkelerine 50 milyon dolarlık kalkınma projesi yardımında bulunacağını açıkladı.
Dışişle..
Sahte para basarak lüks yaşam süren şebeke çökertildi İstanbul'da sahte para basarak piyasaya sürdükleri ve bu yolla elde ettikleri gelirle lüks yaşam sürdükleri belirlenen bir şebeke polis t..
Cumhurbaşkanı Gül ile görüşen BBP Lideri Yazıcıoğlu: 'İçerideki siyasi hareketler ve gündemle ilgili konuşmadık'
Cumhurbaşkanı Gül ile görüşen BBP Lideri Yazıcıoğlu: "İçerideki siyasi hareketler ve gündemle ilgili konuşmadık"
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, muhalefet liderleri ile bugün gerçekleştirdiği görüşmelerin sonuncusunu Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile gerçekleştirdi. BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun...
'Son Poliçe' operasyonunda 1 kişi tutuklandı
"Son Poliçe" operasyonunda 1 kişi tutuklandı
Bursa'da, mali polis tarafından yapılan 'Son Poliçe' kod adlı operasyonda, sigorta poliçelerinde sahtecilik yaparak 1 milyon YTL'lik dolandırıcılık yaptıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 14 kişiden bir kişi...
TOBB Deniz Ticaret Odaları Konseyi yarın toplanıyor Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Deniz Ticaret Odaları Konseyi Toplantısı, 28 Mart 2008 Cuma günü yapılacak.
Alliance Française, Türkiyede ilk defa Adanada açıldı
Alliance Française, Türkiye'de ilk defa Adana'da açıldı
Türkçe birleşme ve nişan yüzüğü anlamını taşıyan Alyans Fransızca dil kursu Adana'da açıldı.
Taraf Gazetesi Soner Arıkanoğlu muhabiri gözaltına alındı Taraf Gazetesi Ankara muhabiri Soner Arıkanoğlu gözaltına alındı. Yargıtay'ın krokisinin İşçi Partisi'nde bulunduğu yönünde haber yap..
27 Mart Dünya Tiyatro Günü kutlanıyor Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Bursa Devlet Tiyatrosu sanatçıları, '27 Mart Dünya Tiyatro Günü' nedeniyle Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.
MHP Lideri Bahçeli: İç Siyasi Gelişmeler Konuşulmadı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Gül'le yaptığı görüşmede iç siyasi gelişmelerin konuşulmadığını söyledi.
MHP Genel B..
TBMM'de Bomba Paniği: Şüpheli Paketten Teyp Çıktı TBMM bahçesinde bulunan şüpheli paket, paniğe yol açtı.
TBMM kampusu içerisinde bulunan Isı Merkezi yanında saat 16.30 sıralarında nöbe..
NATO'nun genişlemesi günümüz gerçekleri ile çelişiyor Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, NATO'nun genişleme stratejisinin günümüz dünyasının gerçekleri ile çeliştiğini söyledi.
Yangınlarla zarar gören 108 yıllık Enver Paşa köşkü restore edildi
Yangınlarla zarar gören 108 yıllık Enver Paşa köşkü restore edildi
Enver Paşa'nın Büyükçekmece'deki köşkü, geçirdiği büyük yangınlardan sonra onarılarak müze haline getirildi. 108 yıllık tarihi köşk 430 bin YTL'ye aslına uygun olarak restore edildi.
Cumhurbaşkanı Gül ile görüşen Yazıcıoğlu: "Görüşme yararlı geçti'' BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile dış politika ve Irak'ın kuzeyine yönelik sınır ötesi kar..
Herkesin Evet Diyeceği Bir Düzenleme Yaptık
'Herkesin 'Evet' Diyeceği Bir Düzenleme Yaptık'
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sosyal Taraflarla Varılan Uzlaşma Gereği Getirecekleri Önergelerle Herkesin 'Evet' Diyebileceği Bir Tasarı Hazırladıklarını Söyledi.
Meclis'teki şüpheli paketten oto teybi çıktı TBMM bahçesinde bulunan şüpheli paket, bomba imha uzmanları tarafından fünye ile patlatılarak imha edildi. Şüpheli paketten oto teybi çıktığı açık..
Yarın Güney Afrika'ya Gidiyor Türkiye'den Cumartesi Sabahı Ayrılması Beklenen Parıs Hılton Planını Değiştirdi. Çünkü...Türkiye'den Cumartesi Sabahı Ayrılması Beklenen Parıs Hılton Planını Değiştirdi. Çünkü...
Bahçeli: İç Siyasete Girilmedi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Yaptıkları Görüşmede, İç Siyasetteki Gelişmelere Girilmediğini Söyledi.
Gaziantep'te ziyarete açılan Sakal-ı Şerif'i, 2 saatte yaklaşık 3 bin kişi gördü Gaziantep'te, Hz. Muhammed'in (SAV) Sakal-ı Şerifi'ni görmek isteyen binlerce mümin, Hacı Nasır Camii'ne koştu..
Sürgündeki Filistinli müzik grubu Antakyada
Sürgündeki Filistinli müzik grubu Antakya'da
Memleketleri Filistin'den sürgün olarak Suriye'ye gelen Al Awda müzik grubu üyeleri, İstanbul'da düzenlenecek konsere gitmek üzere yola çıktı ve Antakya'da mola vererek bir basın toplantısı düzenledi.
BASK temsilcisi Yılmaz, annesini kaybetti
BASK temsilcisi Yılmaz, annesini kaybetti
Bağımsız Kamu Sendikaları Konfederasyonu(BASK) Hatay İl Temsilcisi Metin Yılmaz'ın 65 yaşındaki annesi Hacı Şükriye Yılmaz vefat etti.
Çelik: Düzenleme Gelecek 50-70 Yıla Dönük Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Türkiye'nin Sosyal Güvenliğini, 50-60 Yıllık Bir Perspektifte Görme Zorunluluğu Var. Bu, Geleceğin 50..
Durmuş Yılmaz: Türkiye Artık Daha Dayanıklı Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Türkiye Ekonomisinin, Geçmiş Yıllara Kıyasla, Küresel Piyasalardaki Dalgalanmalara Karşı G..
TOBB Deniz Ticaret Odaları Konseyi Yarın Toplanıyor Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Deniz Ticaret Odaları Konseyi Toplantısı, yarın Birlik Merkezi'nde yapılacak.
TOBB'dan yapıl..
Trabzonda yine tabela krizi kapıda
Trabzon'da yine tabela krizi kapıda
Trabzon'daki tabela tartışması bir türlü gündemden düşmüyor. Belediye Başkan Volkan Canalioğlu, daha önce Karayolları ekiplerinin kaldırdığı tabelanın yakın bir yerine 'Çöp sorununu çözdük' yazılı tabelayı dikti....
Başbakan Erdoğan, Bulgaristan'da Şişecam'ın üretim tesislerini açtı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şişecam Bulgaristan Üretim Tesisleri'nin açılışını yaptı.
Ukrayna'daki helikopter kazasında 12 asker öldü Ukrayna'da bugün düşen askeri helikopterde bulunan 12 kişinin öldüğü açıklandı. Karadeniz'de düşen helikopterdeki 12 askerin de hayatını kaybe..
TBMM Bahçesinde Şüpheli Paket TBMM Bahçesinde Bulunan Şüpheli Paket, Bomba İmha Uzmanlarınca Etkisiz Hale Getirildi. İmha Edilen Paketten Araba Teybi Çıktı.
Fransız Atlet Ghezıelle'de Doping Çıktı Bin 500 Metre Dünya Üçüncüsü Fransız Atlet Bouchra Ghezielle'nin Kanında Doping Maddesine Rastlandığı Bildirildi.
Sondaj kuyusuna düşen küçük Ardayı kurtaran itfaiyeciler para ile ödüllendirildi
Sondaj kuyusuna düşen küçük Arda'yı kurtaran itfaiyeciler para ile ödüllendirildi
Çanakkale'nin Güzelyalı köyünde Çevre ve Orman Müdürlüğü'ne ait piknik alanında açık unutulan sondaj kuyusuna düşen 2.5 yaşındaki Arda Turan'ı kurtaran itfaiye erleri ödüllendirildi. Yaklaşık 3 saat süren kurtarma...
Cahideliler Cahide'de Buluşacak! Cahide Cabaret Özel Bir Gecce İçin 28 Mart Cuma Akşamı Kapılarını Bir Kez Daha Açıyor.Cahide Cabaret Özel Bir Gecce İçin 28 Mart Cuma Akşamı Kapılarını Bir Kez Daha Açıyor.
Derece alan öğrencilerden Başkan Binicioğluna teşekkür ziyareti
Derece alan öğrencilerden Başkan Binicioğlu'na teşekkür ziyareti
Yalova Belediye Başkanı Barbaros H. Binicioğlu voleybol ve futbolda şampiyonluk kazanan İsmetpaşa Mazlum Palabıyık İlköğretim Okulu öğrencilerini makamında ağırladı. Yalova'da voleybolda il birinciliği elde eden bayan...
Asansör kabinine binmek isterken üçüncü kattan bodruma düştü
Asansör kabinine binmek isterken üçüncü kattan bodruma düştü
Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde üçüncü kattan 'kabin var' zannederek asansör kapısını açan genç, asansör boşluğundan bodrum kata düştü. İtfaiye ekipleri tarafından kurtarılan yaralı genç hastaneye kaldırıldı....
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10