25 Mart 2008 Salı Günü Haberleri

25 Mart 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Aroma Meyve Suları, çiftçiye 100 bin meyve fidanı dağıttı
Aroma Meyve Suları, çiftçiye 100 bin meyve fidanı dağıttı
Aroma Meyve Suları'nın, "Karaman Çöl Olmasın Projesi" çerçevesinde sürdürdüğü çiftçilere ücretsiz fidan dağıtım projesi tamamlandı. Proje kapsamında, 100 bin adet elma fidanı, ücretsiz olarak çiftçilere dağıtıldı.
Borsa, günü 151.18 puanlık kayıpla 40.992,42 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, günü 151.18 puanlık kayıpla 40.992,42 puandan tamamladı.
Kırgız yazar Aytmatov da 'Orta Asya Birliği'ni istiyor Kırgızistan'ın dünyaca ünlü yazarı Cengiz Aytmatov, "Orta Asya Birliği" fikrini desteklediğini söyledi.
Rusya Mısır'la nükleer santral anlaşması imzaladı(2) Rusya, Mısır'a inşa edilecek sivil amaçlı nükleer santralle ilgili ön anlaşmayı imzaladı. İmza töreninde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Put..
Prof. Tiryaki'nin evi jandarma tarafından mühürlendi Kızı Başak Aydıntuğ tarafından öldürülen Prof. Dr. Olcay Tiryaki Aydıntuğ'un evi jandarma ekipleri tarafından mühürlendi. Sitenin güvenlik..
Kırkayak Parkı, yaza hazırlanıyor
Kırkayak Parkı, yaza hazırlanıyor
Gaziantep merkez Şahinbey Belediyesi'nin, Kırkayak Parkı'nda başlattığı çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.
Taraklıda fırtına çatıları uçurdu, ağaçları yerinden söktü
Taraklı'da fırtına çatıları uçurdu, ağaçları yerinden söktü
Sakarya'nın Taraklı ilçesinde etkili olan fırtına bazı evlerin çatılarını uçurdu, ağaçları yerinden söktü.
Cezaevinde 'pantolon krizi' iddiası
Cezaevinde "pantolon krizi" iddiası
Batman M Tipi Cezaevi önünde tutuklu yakınları ile cezaevi görevlileri arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
Dıck Cheney, Türkiye'den Ayrıldı Ankara'daki Resmi Temaslarının Ardından İstanbul'a Gelen ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, Buradaki Ziyaretlerinin Ardından Türkiye'den Ayrıldı.
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu: 'Çeteler ve eşkiyalar derin devlet olamaz'
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu: "Çeteler ve eşkiyalar derin devlet olamaz"
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, çetelerin ve eşkıyalığın derin devlet olamayacağını söyledi. Yazıcıoğlu, Ergenekon operasyonunda yargının sonuna kadar devam etmesi gerektiğini...
Basra'daki Çatışmalarda 12 Ölü, 16 Yaralı Irak'ın Güneyindeki Basra Kentinde Güvenlik Güçleriyle Şii Milisler Arasında Çıkan Çatışmalarda İlk Belirlemelere Göre 12 Kişinin Hayatını Kaybettiği..
Hülya Avşar Savcılıkta İfade Verdi Sanatçı Hülya Avşar, Hakkında Başlatılan Bir Soruşturma Kapsamında Savcılıkta İfade Verdi.
Baykal: Değişiklik Paketi Anayasayı Tebdil Girişimidir CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Yapılacak Anayasa Değişikliğinin, Sıradan Bir Anayasa Değişikliği Değil; Anayasayı Tebdil ve Tağyir Etme..
Vakfıkebir Şenocak köyünde mağdur aile yardım bekliyor
Vakfıkebir Şenocak köyünde mağdur aile yardım bekliyor
Trabzon Vakfıkebir ilçesi Şenocak köyünde yaşayan yardıma muhtaç Aydın ailesi yardım bekliyor.
Bir ferdini kemik erimesine kurban veren Delibaş ailesinin diğer fertleri yardım bekliyor
Bir ferdini kemik erimesine kurban veren Delibaş ailesinin diğer fertleri yardım bekliyor
Ağrı'nın Patnos ilçesinde yaşayan Delibaş ailesinin durumu görenlerin içini sızlatıyor.
N N
Eğitim seviyesi düşük işçiler daha çok iş kazası yapıyor İş kazası oranının, işçilerin eğitim seviyesi yükseldikçe azaldığı belirtildi. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yapılan bir..
Osmaniyede çocuklar sıcakların tadını çıkarmaya başladı
Osmaniye'de çocuklar sıcakların tadını çıkarmaya başladı
Türkiye'nin birçok yerinde soğuk ve yağışlı hava etkisini devam ettirirken Osmaniye'de çocuklar sıcakların tadını çıkarmaya başladı.
Para İçin Her Role Girerim Oyuncuysanız, Daha Doğrusu Hollywood Yıldızıysanız, Bu Paraya İhtiyacınız Yok Anlamına Gelmez. Herkes Gibi Onların da Sıkıştıkları Anlar Var Muhakkak. İşte Ew.com'u..Oyuncuysanız, Daha Doğrusu Hollywood Yıldızıysanız, Bu Paraya İhtiyacınız Yok Anlamına Gelmez. Herkes Gibi Onların da Sıkıştıkları Anlar Var Muhakkak. İşte Ew.com'un Seçtiği Aşağıdaki Listede Ünlü Oyuncuların Zor Durumlarını Atlatmalarını Sağlayan Filmlerin Listesi.
Azerbaycan Eğitim Bakanı'ndan YÖK Başkanı Özcan'a Ziyaret Azerbaycan Eğitim Bakanı Misir Merdanov, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan'a Ziyarette Bulundu. Görüşmede, Azerbaycan'dan Türkiy..
Gözler Perşembeye Çevrildi
Gözler Perşembe'ye Çevrildi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Meclis'te Muhalefet Parti Gruplarını Ziyaret Ederek, Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı ile İlgili Gelinen Son Durumu Hakkında Bilgi Verdi.
Zorlu Enerji Grubu'nun Yeni Başkan Yardımcısı, Mehmet Ali Neyzi Zorlu Enerji Grubu Başkan Yardımcılığı Görevine Mehmet Ali Neyzi Getirildi. Nisan'da Göreve Başlayacak Olan Neyzi, Enerji Grubu..
Siirt Belediye Başkanı Gül İfade Verdi Siirt Belediye Başkanı Mervan Gül, TOKİ'ye Devredilmek Üzere Satın Alınan Arsa ile İlgili Savcılığa İfade Verdi.
Sivas Suşehrindeki tarihi mezarlar incelendi
Sivas Suşehri'ndeki tarihi mezarlar incelendi
Sivas'ın Suşehri ilçesinde 2 paşa ve iki mollaya ait olduğu iddia edilen 4 mezar, yetkililer tarafından incelendi. Suşehri ilçesine bağlı Güngören köyünde, 1177 Hicri, 1760 Miladi yıllarında hayatlarını kaybettiği...
Kazım Karabekir Belediyesi temizlik seferberliği başlattı
Kazım Karabekir Belediyesi temizlik seferberliği başlattı
Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte Erzurum Kazım Karabekir Belediyesi Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü, cadde ve sokakları temizlemeye başladı.
Başbakan Erdoğan, İzzetbegoviç'in anıt mezarını ziyaret etti Resmi ziyaretler için Bosna Hersek'te bulunan Basbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek eski Cumhurbaskani Aliya İzzetbegoviç'in..
Rusya Mısır'la nükleer santral anlaşması imzaladı (1) Rusya, Mısır'a inşa edilecek sivil amaçlı nükleer santralle ilgili ön anlaşmayı imzaladı. İmza töreninde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Pu..
Tgc'den, Gazeteciye Yönelik Polis Saldırısına Kınama Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Hakkari Yüksekova'daki Nevruz Kutlamaları Sırasında, Polisin Altı Gazeteciye Sert Müdahalesi Sonucu İki Gaze..
Uşakta 70 aileye toplam 140 büyükbaş hayvan dağıtıldı
Uşak'ta 70 aileye toplam 140 büyükbaş hayvan dağıtıldı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Genel Müdürlüğü'nün bağlı olduğu Devlet Bakanlığı ile Tarım ve Köyişleri Bakanlığı arasında, yoksullukla mücadele kapsamında ekonomik ve sosyal yoksulluk içinde bulunan kişi ve...
Dink Komisyonu Çalışmalara Devam Kararı Aldı Meclis İnsan Hakları'nı İnceleme Komisyonu Bünyesinde Hrant Dink Cinayetini Araştırmak Üzere Kurulan ve Çalışmalarına Son Vermesi Nedeniyle Eleşti..
Ergenekon Bombası Nerede Patlar Göreceğiz
'Ergenekon Bombası Nerede Patlar Göreceğiz'
CHP Lideri Baykal, Ergenekon Soruşturmasına İlişkin Sürecin Biran Önce Netleştirilmesi Gerektiğini Belirterek, Soruşturmanın Sonucunu Merakla Bekleyeceklerini Söyledi.
Ankara Barosu: "Sosyal Güvenlik Reformu Yasa Tasarısı Derhal Geri Çekilmeli" Ankara Barosu Yönetim Kurulu Tarafından, "Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı"nın Kadınların..
Eğitim-sen: "Anadolu Liseleri'ndeki Karmaşanın Sorumlusu MEB'dir" Eğitim-sen, 2005 Yılında 350 Lisenin Anadolu Lisesi'ne Dönüştürmesinin Ardından Öğretmen Açığının da Sınavsız Atama Yoluyla K..
"Okullar Tüm Din Mensuplarına Açılsın" İngiltere'de Faaliyet Gösteren Ulusal Öğretmenler Sendikası, Ülkede Tek Dini İnancın Mensuplarının Eğitim Gördüğü Okul Sistemine Son Verilmesini, Bütün ..
Salihlideki hurda motosikletler MKEye yollandı
Salihli'deki hurda motosikletler MKE'ye yollandı
Manisa'nın Salihli ilçesinde, borçları sebebiyle icra ve haciz yoluyla trafikten men edilen, cezai işlem sonucu teslim alınmayan ve haciz yoluyla satışa sunulmasına rağmen alıcısı çıkmayan 200 hurda motosiklet, Makine ve...
Atletizm Okullarda Yaygınlaştırılıyor Atletizm Federasyonu Başkanı Mehmet Terzi, Atletizmin Okullarda Yaygınlaştırılmasına Yönelik İmzalanan Protokol Çerçevesinde Belirlenecek Pilot İllerde, ..
Müşterilerin kredi kartını kopyalayarak alışveriş yapan kasiyer tutuklandı
Müşterilerin kredi kartını kopyalayarak alışveriş yapan kasiyer tutuklandı
Çanakkale'de bir alışveriş merkezinde, müşterilerin kredi kartı bilgilerini kopyalayarak internetten alışveriş yaptığı belirlenen kasiyer ve erkek arkadaşı tutuklandı.
Fatsa Belediyesi her eve 1 lale kampanyası düzenledi
Fatsa Belediyesi 'her eve 1 lale' kampanyası düzenledi
Ordu'nun Fatsa Belediyesi tarafından 'her eve 1 lale' kampanyası düzenlendi.
17 Bin 500 Köy Okuluna 600 Bin Bilgisayar Ulaştırma Baklanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı Arasında 17 Bin 500 Köy Okulunun Bilgi Teknolojileri Sınıfının Yenilenmesine İlişkin Protokol İmzalan..
Baykaldan Erdoğana cevap: 'Biz derin devleti değil Türkiye Cumhuriyetini kurduk'
Baykal'dan Erdoğan'a cevap: "Biz derin devleti değil Türkiye Cumhuriyeti'ni kurduk"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "Derin devletin mimarı sizsiniz" ifadesine cevap verdi. Baykal, ülkenin modern bir nitelik taşıdığını belirterek, kendilerinin...
Balkan Odaları Birliği Genel Kurulu toplanıyor Balkan Odaları Birliği'nin (ABC), TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığındaki 2008 yılı ilk Genel Kurul Toplantısı, 26 Mart 2008 Ça..
ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, İstanbul'dan ayrıldı ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, İstanbul'dan ayrıldı. Ankara'daki resmi ziyaretinin ardından dün akşam İstanbul'a gelen Cheney'i İst..
YÖK, Vakıf Üniversitelerine Yaklaşıyor YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Devlet Üniversiteleri Rektörlerinden Umduğunu Bulamayınca Vakıf Üniversiteleri Rektörleri ile İletişime Geçti.
Diyarbakır-İstanbul seferini yapan yolcu otobüsünde 20 kilo esrar çıktı Diyarbakır-İstanbul seferini yapan bir yolcu otobüsünde yapılan aramalarda 20 kilo esrar ele geçirildi.
Nusaybinde DTPliler yine olay çıkardı
Nusaybin'de DTP'liler yine olay çıkardı
Mardin'in Nusaybin ilçesinde Nevruz sonrası bölgede yaşanan olayları protesto etmek amacıyla Demokratik Toplum Partisi (DTP) ilçe örgütü tarafından düzenlenen basın açıklaması olaylı geçti. Polis 2 kişiyi gözaltına aldı.
'Huzur Goncagül' Ayakta Alkışlandı Adana'da, Rumuz Goncagül Adlı Tiyatro Oyununu 'Huzur Goncagül' Olarak Sahneleyen Seyhan Belediyesi Huzurevi Sakinleri, İzleyenler Tarafından Uzun Süre Ayakt..
Çelik: Sosyal Güvenlik Reformu Perşembe Günü Meclis'te Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununda Değişiklik Öngören Tasarının, TBMM ..
Bafra Belediyespor'a silahlı saldırıda bahis mafyası hesaplaşması iddiası Samsun'un 3. Lig takımlarından Bafraspor Kulübü'ne silahlı saldırı düzenlendi.
Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Cumali Doğru, görevini Behcet Homurluya bıraktı
Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Cumali Doğru, görevini Behcet Homurlu'ya bıraktı
Adana Çiftçiler Birliği Başkanlığı'nı 16 yıldır yürüten Cumali Doğru, görevini 39. olağan genel kurulda Behcet Homurlu'ya bıraktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10