24 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

24 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sadri Şener: "Liglerin bitimiyle transferleri de tamamlamak istiyoruz" Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, liglerin tamamlanmasıyla birlikte önümüzdeki sezonun transferi de bitirmek amacı..
2008 Pekin Olimpiyatları Meşalesi Yakıldı 2008 Yaz Oyunlarına Evsahipliği Yapacak Olan Pekin İçin Olimpiyat Meşalesi, Yunanistan'ın Olimpia Kentindeki Geleneksel Törenin Ardından Yakıldı.
Rekortmen Yüzücüde Doping Fenerbahçeli Milli Yüzücü Esma Gizem Papila'nın Türkiye Şampiyonası'nda Alınan İdrar Örneklerinde Doping Maddesine Rastlandı.
2008 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri Sahiplerini Buldu Marmara Çalışanlar Federasyonu 2008 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri Topkapı Eresin Otel'de Sahiplerini Buldu.
Eskişehir'deki Yangın Dehşeti Eskişehir'de Bir Apartmanda Çıkan ve 30 Öğrenci, 8 Polis ve 1 İtfaiye Görevlisinin Zehirlendiği Yangının Mumdan Kaynaklandığı Tespit Edildi.
Komşu Talimatıyla Adam Kaçıran Haraç Çetesi Çökertildi İstanbul'da, İşadamını Kaçırıp 100 Bin YTL Haraç İstedikleri Öne Sürülen 12 Kişilik Çete Polisin Operasyonuyla Çökertildi. Kaçırılan İşa..
Irak'ın Kuzeyinde Deprem Irak'ın Kuzeyinde, Richter Ölçeği Tam Olarak Tespit Edilemeyen Art Arda İki Deprem Meydana Geldiği Bildirildi.
Japonya'daki Budist Tapınağında Köpek de İbadet Ediyor Japonya'nın Güneyindeki Bir Budist Tapınağının Müdavimleri Arasında Bir Köpek de Var.
Demircide, Köye Su Arıtma Sistemi Kuruldu
Demirci'de, Köye Su Arıtma Sistemi Kuruldu
Manisa'nın Demirci İlçesine Bağlı Marmaracık ve Çağıllar Köylerinde Uzun Süredir İçme Suyunda Yaşanan Sıkıntı, Kurulan Su Arıtma Sistemiyle Giderildi.
Kırıkkalede Sertifikalı Aşçılar Yetişiyor
Kırıkkale'de Sertifikalı Aşçılar Yetişiyor
Kırıkkale Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Bir İlke Daha İmza Atarak, Aşçılara Eğitim Vermeye Başladı. 288 Saat Sürecek Olan Aşçılık Eğitiminde Başarı Gösteren Aşçı Adayları Kurs Sonunda Sertifika Alacaklar.
Bandırma Organize Sanayi Bölgesine Yatırımcı İlgisi
Bandırma Organize Sanayi Bölgesi'ne Yatırımcı İlgisi
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Yeni Kurulan Organize Sanayi Bölgesi'ne Yatırımcıların İlgi Gösterdiği ve Bölgedeki Tüm Parsellerin Satışlarının Tamamlandığı Belirtildi.
Kocaeliye Psikoteknik Merkezi
Kocaeli'ye Psikoteknik Merkezi
Kocaeli'de Psikolog Zümrüt Sevinç Tarafından Psikoteknik Merkezi Açıldı.
Fınancıal Tımes'ın Türkiye Yorumu İngiliz Ekonomi Gazetesi Financial Times Bünyesindeki Küresel Olaylar Birimi, Türkiye'nin, Siyasi Belirsizliklere Rağmen Doğrudan Yabancı Sermaye Çekmeye Dev..
Pwc'den Yolsuzlukla Mücadele Raporu Pricewaterhousecoopers'ın (Pwc) 'Yolsuzlukla Mücadele' Raporuna Göre, Küresel Şirketlerin Üçte İkisi Yolsuzlukla Karşı Karşıya Kalıyor ve Şirketlerin Büyük..
Yüksekova'da İzinsiz Gösteriler Bugün de Devam Etti Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde Nevruz Bahane Edilerek Dün Yapılan İzinsiz Gösteriler Bugün de Devam Etti.
Türkiye'yi 2 Ayda 2 Milyon Turist Ziyaret Etti Kültür ve Turizm Bakanlığı Ocak-şubat 2008 Dönemi Turizm İstatistiklerini Açıkladı. İstatistiklere Göre İlk İki Aylık Dönemde Türkiye'yi Ziyaret..
"Oks Yerine Sbs" Resmi Gazete'de Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nın (Oks) Gelecek Yıldan İtibaren Kaldırılması ve Yerine Seviye Belirleme Sınavı'nın (Sbs) Getirilm..
BBP: "Türk Askeri Afganistan'a Gönderilmemeli" BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Şanverdi, ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney'in Ankara ziyaretini değerlendirerek, "Elinde Afganistan ve İran d..
Mimar Sinan Günleri'ne Bakan Günay da katılacak Ölümünün 420. yılında anılan Mimar Sinan için memleketi Kayseri'nin Ağırnas beldesinde düzenlenecek 'Mimar Sinan Günleri' etkinliklerine Kültür..
Danışmanlık şirketinden gıda güvenliği yönetim sistemi semineri
Danışmanlık şirketinden gıda güvenliği yönetim sistemi semineri
Kütahya'da faaliyet gösteren Genç Danışmanlık firması tarafından, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) kimya ve biyoloji bölümlerinde eğitim gören öğrencilere yönelik "Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi" semineri verildi.
IHT Abdullah Gül'ü Türkmenistan'a gönderdi Amerikan International Herald Tribune (İHT) gazetesi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün ikili ilişkileri görüşmek üzere Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat..
Bartın Fen Lisesi yakıt sistemini değiştirdi, 140 bin YTL kâra geçti
Bartın Fen Lisesi yakıt sistemini değiştirdi, 140 bin YTL kâra geçti
Bartın Fen Lisesi, yakıt sisteminin değiştirilmesi sonucu 140 Bin YTL kâra geçti.
Köksal Toptan, İslamofobia'ya karşı mücadele çağrısı yaptı Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) Başkanı Köksal Toptan, İslam Konferansı Örgütü Parlamento Birliğinin (İKÖPAB) İkinci Olağanüstü K..
Çocuklar Yaşlarına Uygun Oyuncakla Oynamalı Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. İlhan Özer, Çocukların Yaşlarına Uygun Oyuncaklarla Oynamasının, Kişiliklerinin..
Alanyada bir haftada yapılan denetimlerde 210 araca cezai işlem uygulandı
Alanya'da bir haftada yapılan denetimlerde 210 araca cezai işlem uygulandı
Antalya'nın Alanya ilçesinde son 1 hafta içerisinde yapılan denetimlerde 254 araç kontrol edildi. Toplam 210 araca cezai işlem uygulanırken, 8 araç ise trafikten men edildi.
Ankara'da Cheney'nin gelişi protesto edildi Kızılay'da toplanan şavaş karşıtları, ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney'in Türkiye ziyaretini protesto etti.
Evleri Yanan 5 Kişilik Aile Sokakta Kaldı Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Meydana Gelen Yangında Bir Aile Evsiz Kaldı.
BM, Kıbrıs'taki Lokmacı Barikatındaki Çalışmalara Yakın Zamanda Başlayacağını Açıkladı Kıbrıs'taki Birleşmiş Milletler Barış Gücü Sözcüsü Jose Diaz, 30 Yıldan Uzun Bir Süredir Kapalı Olan Lok..
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Hristofyas: Fileleftheros Gazetesi, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Dimitris Hristofyas'ın, "Kayıp Akıbetlerin Belirlenmesi İçin Türkiye'yi, Arşivlerini Aç..
Gap'ta Su Sorunu Güneydoğu Anadolu Projesi'nin (Gap) 1995 Yılında Hayata Geçmesi ile Birlikte Bölgede Sulu Tarıma Başlanmasına Rağmen, Hala Bazı Bölgelere Su Verilemiyor.
Eğitim-bir-sen Tavşanlı Şube Başkanı Mehmet Onuk:
Eğitim-bir-sen Tavşanlı Şube Başkanı Mehmet Onuk:
Eğitim Bir-sen Tavşanlı Şube Başkanı Mehmet Onuk, İnternetin, Bütün Olumlu Yönlerine, Sunduğu Bilgi Kaynaklarına Rağmen, Şiddet, Müstehcenlik, Kötü Alışkanlıklar Gibi Çok Önemli Konularda Özellikle Küçükler Açısından...
Vali Çolaktan Huzurevi Ziyareti
Vali Çolak'tan Huzurevi Ziyareti
Bilecik Valisi Musa Çolak, Yaşlılar Haftası Dolayısıyla Huzurevinde Düzenlenen Programa Katıldı.
Antalyada Burdurlular ve Trabzonlular Gecesi...
Antalya'da Burdurlular ve Trabzonlular Gecesi...
Antalya Burdurlular Derneği'nin ve Antalya Trabzonlular Derneği'nin Dayanışma ve Kaynaşma Gecesine Katılan Başkan Öner, Bu Tür Etkinliklerin Hemşeriler Arasında Dayanışmayı ve Yardımlaşmayı Artırdığını Söyledi.
Doğan Ersözlü Ödüllerinin Sahipleri Açıklandı
Doğan Ersözlü Ödüllerinin Sahipleri Açıklandı
Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Busiad) Tarafından Düzenlenen '2007 Yılı Doğan Ersözlü Ödülleri'nin Sahipleri Açıklandı.
Kepezden Kalp Semineri
Kepez'den Kalp Semineri
Sosyal Projelerle İlçe Halkının Eğitim Sağlık ve Diğer Alanlardaki Sorunlarının Çözümüne Yardımcı Olan Kepez Belediyesi, Andeva Kalp Hayat Hastanesi İşbirliği ile "Koroner Arter Hastalığı ve Beslenme" Konulu Seminer...
'Dünya Ormancılık, Su ve Meteoroloji Günleri' Kutlandı
"Dünya Ormancılık, Su ve Meteoroloji Günleri" Kutlandı
Adana'da, "Dünya Ormancılık Günü", "Dünya Su Günü" ve "Dünya Meteoroloji Günü", Düzenlenen Programla Kutlandı.
Taşköprü Sarımsağı Bilimsel İçerik Kazandı Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Tübitak ve Taşköprü Belediyesi Tarafından Ortaklaşa Yürütülen "Türkiye'de Ye..
Milletvekili Fatsa'nın Açıklaması AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Fatsa'da 2 Yıl İçinde Yapmak İstedikleri Önemli Yatırımlar Olduğunu Belirterek, "Bu Projeler Bittiğinde Fatsa Büyük Şe..
Demirci'de, Fedakar Öğretmen Adaylarına Hediye Manisa'nın Demirci İlçesinde Maddi Durumu İyi Olmayan Öğrencilere Ücretsiz Kurs Veren, Celal Bayar Üniversitesi (Cbü)demirci Eğitim Fakültesi'nd..
Mahkemeye Davet Etti Umut Elçioğlu'nun, Pınar Altuğ'un Eski Sevgilisi Tony Teodoridis'ten Yaşadıklarını Anlatmasını İstediği İddia Edildi...Umut Elçioğlu'nun, Pınar Altuğ'un Eski Sevgilisi Tony Teodoridis'ten Yaşadıklarını Anlatmasını İstediği İddia Edildi...
Komedi Dükkanını Cem de İzliyor Komedi Dükkanı Programını Yapan Tolga Çevik, Aynı Zamanda Eşinin Ağabeyi Olan Cem Yılmaz'ın da Programını İzlediğini ve Çok Beğendiğini Söyleyerek Bir Sürprizi..Komedi Dükkanı Programını Yapan Tolga Çevik, Aynı Zamanda Eşinin Ağabeyi Olan Cem Yılmaz'ın da Programını İzlediğini ve Çok Beğendiğini Söyleyerek Bir Sürprizin de Sinyalini Verdi...
BM: Lokmacı Kapısı Ay Sonunda Açılsın KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Lokmacı Kapısı'nın Açılacağı Tarihin Henüz Belirlenmediğini, Ancak BM'nin Bu Tarihin '31 Mart Civarında' Olmasını İs..
Lider Gözlükleri Dünyaya Hangi Gözlükle Bakıyorlar. Onların Taktıkları Gözlük Pembe Gösteriyor mu? İşte Liderler ve Gözlükler...
'Doktor Asansörde At Var' Hiçbir Engelle Karşılaşmadan Atıyla Hastaneye Girdi ve Asansöre Bindi. Nedenini İse Şöyle Açıkladı.
Arap Liderler Gazze Kuşatmasına Yardım Etti
'Arap Liderler Gazze Kuşatmasına Yardım Etti'
El Kaide'nin İkinci Adamı Eyman El Zevahiri, Arap Liderlerin Gazze Kuşatmasına Yardım Ettiklerini Belirterek Suudi Arabistan, Mısır ve Ürdün Liderlerini Tehdit Etti.
Sivasspor'da yüzler gülüyor Konyaspor'u yenerek zirve yarışını sürdüren Sivasspor'da yüzler gülüyor. Bu sonuçla puanını şehrin plaka sayısı olan 58'e çıkaran Kırmızı Beyazlı ekip, Beşiktaş'ın..
Kızılay, Kosovada 3 Bin Aileye Yardımda Bulundu
Kızılay, Kosova'da 3 Bin Aileye Yardımda Bulundu
Türk Kızılayı Kosova'da İhtiyaç Sahibi 3 Bin Aileye Gıda Yardımında Bulundu. Üç Tir Dolusu Yardımla Kosova'ya Gelen Türk Kızılayı Bu Ülkeye Dört Parçadan Oluşan Gıda Yardımında Bulunma Kararı Aldı.
İran ŞİÖ üyeliği için resmi başvuru yaptı İran Şanghay İşbirliği Örgütü'ne (ŞİÖ) tam üyelik için başvuruda bulundu. İran ŞİÖ toplantılarına gözlemci statüsünde katılıyor.
Microsoft Word Tehdit Altında
Microsoft Word Tehdit Altında
Microsoft, Siber Suçluların Windows Word Yazılımında Buldukları Bir Güvenlik Açığından Faydalanarak Bilgisayarlara 'Kötü Niyetli' Programlar Yüklenebileceğini Bildirdi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10