23 Mart 2008 Pazar Günü Haberleri

23 Mart 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Almanya'da Polisin Şiddetine Maruz Kaldığını İleri Süren Türk, Hukuki Mücadele Başlattı Almanya'nın Rheinland-pfalz Eyaletinde Geçtiğimiz Ay Polisin Küfür, Hakaret ve Şiddetine Maruz Kaldığın..
Siirtte Kızılay Derneği İlk Yardım Eğitim Merkezi Kuruldu
Siirt'te Kızılay Derneği İlk Yardım Eğitim Merkezi Kuruldu
Kızılay Derneği Siirt Şube Başkanlığı, Şirvan Bakır Madenleri'nde Çalışan İşçilere İlk Yardım Kursu Veriyor. Türkiye'de Açılan 35 İlk Yardım Eğitim Merkezlerinden Birinin Siirt'te Açıldığını Belirten Kızılay Şube Başkanı...
Trakya'da 21 Belde Belediyesi Kapatılarak Köye Dönüştürüldü Nüfusu 2 Binin Altında Olan Belde Belediyelerinin Kapatılmasına Yönelik Düzenlemeye Göre, Trakya'da 21 Belde Belediyesi Kapatılarak..
Kartal'da Tekel İşçileri Gösteri Yaptı Özelleştirmeye Karşı Çıkan Tekel İşçileri, Kartal'da Gösteri Yaptı.
Köy Muhtarlarına Bilgisayar Dağıtıldı
Köy Muhtarlarına Bilgisayar Dağıtıldı
Kilis'in Musabeyli ve Elbeyli İlçesine Bağlı Köylerin Muhtarlarına Bilgisayar Dağıtıldı.
Bilecik Esnafına Sedir Fidanı Dağıtıldı
Bilecik Esnafına Sedir Fidanı Dağıtıldı
Bilecik'te Dünya Ormancılık ve Ağaç Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde Esnafa 3 Bin Adet Sedir Fidanı Dağıtıldı.
Uzun Ömürlü Organizasyonların Sırrı Uyumlu Çalışma
Uzun Ömürlü Organizasyonların Sırrı Uyumlu Çalışma
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Yüksek İstişare Heyeti Üyesi Dr. Mustafa Özel, Uzun Ömürlü Şirketlerin Sırrının Güç Olmadığını, Asıl Sırrın Uyum Olduğunu Belirtti.
4 Yılda 1 Milyon 200 Bin YTL'lik Sosyal Yardım Erzincan Belediyesi 4 Yıl İçinde İhtiyaç Sahibi Ailelere Toplam 1 Milyon 200 Bin YTL Tutarında Sosyal Yardımda Bulundu.
Öğrenciler Matematik Yarışmasında Ter Döktü
Öğrenciler Matematik Yarışmasında Ter Döktü
Güneydoğulu Öğrenciler, Gaziantep'te Faaliyet Gösteren Özel Güney Eğitim Kurumları'na Bağlı Özel Sunguroğlu Liseleri'nce Bu Yıl 7.si Düzenlenen Gaziantep Matematik Yarışması'nda Ter Döktü.
Yaşlılar Haftası
Yaşlılar Haftası
Balıkesir Huzurevi'ndeki Yaşlılar Vali Selahattin Hatipoğlu'nu Ziyaret Etti.
Chelsea'den Fatih Terim Sürprizi Chelsea'nin Başına Önümüzdeki Sezon Fatih Terim'in Getirileceği İddia Edildi.Chelsea'nin Başına Önümüzdeki Sezon Fatih Terim'in Getirileceği İddia Edildi.
Malezya Grand Prixsi Raikkonenin
Malezya Grand Prix'si Raikkonen'in
Formula 1'de Sezonun 2. Yarışı Olan Malezya Grand Prix'sini, Ferrari'nin Fin Pilotu, Geçen Yılın Dünya Şampiyonu Kimi Raikkonen Kazandı.
Taşıma Vaadiyle Alınan Yükler Çalınıyor Mersin Nakliyeciler Derneği, Türkiye'de taşıma vaadiyle alınan yüklerin çalınmasında ciddi bir artış olduğunu belirterek, bu durumun cezaların caydırıc..
İnek, Üçüz Buzağı Doğurdu
İnek, Üçüz Buzağı Doğurdu
Adapazarı'nda bir inek, üçüz buzağı doğurdu. Merkeze bağlı Abalı Köyünde yaşayan Nail Kaya isimli çiftçiye ait ineğin üçüz buzağısı dünyaya geldi.
Demirtaş beldesinde 80 dönüm araziye şehitlik ve mezarlık yapılıyor
Demirtaş beldesinde 80 dönüm araziye şehitlik ve mezarlık yapılıyor
Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı Demirtaş beldesinde 80 dönüm araziye şehitlik ve mezarlık yapılıyor. Çevre ve Orman Bakanlığı'nın tahsis ettiği alanda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Şehitlik ve mezarlık mayıs...
Mehmetçik, havaların ısınmasıyla mayın taramasına çıktı Türk Silahlı Kuvvetleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri'nde terör örgütü PKK'ya yönelik başlattığı operasyonları genişletti. Haval..
Güneydoğulu öğrenciler, Gaziantep Matematik Yarışmasında buluştu
Güneydoğulu öğrenciler, 'Gaziantep Matematik Yarışması'nda buluştu
Güneydoğu Anadolulu öğrenciler, Gaziantep Özel Güney Eğitim Kurumları'na bağlı Özel Sunguroğlu Liseleri'nce bu yıl 7.si düzenlenen ve bölgenin Matematik olimpiyatı olarak nitelendirilen 'Gaziantep Matematik Yarışması'nda...
TBB Kapatma Davasını ve  Gözaltıları Değerlendirdi
TBB Kapatma Davasını ve Gözaltıları Değerlendirdi
Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulu, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Tarafından AKP'ye Açılan Kapatılma Davası ile Ergenekon Soruşturması Arasında Paralellik Kurma İddialarını, Değerlendirdi.
Müsiad, Türkiye'nin Enerji Sorununu Masaya Yatırdı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (Müsiad) 3 Aylık Ekonomi ve Düşünce Dergisi Çerçeve, 45. Sayısında Türkiye'nin Hayati Sorunların..
Hakkari'de Gözaltına Alınan İtalyan Heyet Serbest Bırakıldı Nevruz Kutlamalarını İzlemek Üzere Hakkari'ye Gelen ve Gözaltına Alınan 5 Kişilik İtalyan Heyet, Serbest Bırakıldı.
Samsun'da Otomobil Takla Attı: 3 Yaralı Samsun'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 3 Kişi Yaralandı.
Elektrik Kontağından Çıkan Yangında Ev Küle Döndü Ordu'nun Gölköy İlçesinde, Bir Evde Elektrik Kontağından Çıkan Yangında Büyük Çaplı Maddi Hasar Meydana Geldi.
Pendik Belediye Başkanı Erol Kaya Diyarbakır'da AK Parti Diyarbakır Milletvekili Abdurrahman Kurt ile Pendik Belediye Başkanı Erol Kaya, Diyarbakır'daki 7 Belde ve İlçe Belediye Başkanı ile ..
"Bir Fidan-bir Hayat" Kampanyası Gürpınar Belediyesi ile Haliloğulları Orman Ürünleri'nin "Çocuklarımız Oksijensiz Kalmasın" Sloganıyla Başlattığı "Bir Fidan-bir Hayat" Kampanyası Kapsamında ..
Gölde Yüzen Köpeği 'Van Gölü Canavarı' Sandılar Van'ın Edremit İlçesinde, Kendisini Kovalayan Birkaç Kişiden Kaçarken Van Gölü'ne Atlayan Köpeği 'Van Gölü Canavarı' Sanan Vatandaşlar, Cep Tel..
Lösemili Çocuklar ve Aileleri Anıtkabir'i Ziyaret Etti Türkiye'nin Dört Bir Yanından Ankara'ya Gelen Bin Lösemili Çocuk ve Ailesi, Anıtkabir'i Ziyaret Etti.
2007 Yılında Mardin'e 500 Bin Turist Geldi Tarihi ve Mimari Yapısıyla "Sit Alanı" İlan Edilen, Unesco'nun Dünya Kültür Mirası Listesine Girmesi Amacıyla Birçok Çalışma Başlatılan Mardin, Yerl..
Kazlıçeşme'de Nevruz Kutlamaları Kazlıçeşme'deki Nevruz Kutlamaları Demokratik Toplum Partisi (DTP) Milletvekillerinin de Katılımıyla Sürerken, Halay Çeken Vatandaşlar Yakılan Ateşin Üzerinde..
Emek Platformu Başkanlar Kurulu Yarın Toplanacak Emek Platformu Başkanlar Kurulu, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'nda Öngörülen Değişikliklerle İlgili Olarak Çalışma..
Gölköy'de 7 Bin Kişiye 967 Bin YTL'lik Yardım Yapıldı Ordu'nun Gölköy İlçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından 2007 Yılında 7 Bin 403 Kişiye Toplam 967 Bin 851 YTL Tu..
Çanakkale Fotoğraf Sergisine Yoğun İlgi
Çanakkale Fotoğraf Sergisi'ne Yoğun İlgi
Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediyesi'nce 18 Mart Çanakkale Zaferi Dolayısıyla Düzenlenen 'Çanakkale Fotoğraf Sergisi' Sona Erdi.
Öğrencilere Beslenme ve Obezite Eğitimi
Öğrencilere Beslenme ve Obezite Eğitimi
Sağlık Bakanlığı Temel Hizmetler Genel Müdürlüğü Fiziksel Aktiviteler Daire Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı İşbirliğiyle Yürütülen' İlköğretim Okullarında Beslenme Eğitimi Programı' ile Ülke Genelindeki İlköğretim...
Osyeg 21 Adam Olacak Çocuklara Çevre Bilincini Aşılıyor
Osyeg 21 'Adam Olacak Çocuklar'a Çevre Bilincini Aşılıyor
Bursa'da, Osmangazi Belediyesi Yerel Gündem 21 (Osyeg21) Çocuk Meclisi'nin, 'Geridönüşüm Dostu Okullar Projesi' Kapsamında Tayyare Kültür Merkezi'nde Düzenlediği ve Merhum Sanatçı Barış Manço'ya Benzerliği ile Tanınan...
Mesiad Yılın İşadamlarını Seçiyor Mersin Sanayici ve İşadamları Derneği (Mesiad), Yılın İşadamı Ödülleri'nin 4'ncüsünü Bu Yıl Verecek.
Alkollü Bayan Sürücü Kırmızı Işıkta Otomobile Çarptı
Alkollü Bayan Sürücü Kırmızı Işıkta Otomobile Çarptı
Konya'da Alkollü Bir Bayan Sürücü, Kırmızı Işıkta Yavaşlayan Otomobile Arkadan Çarpması Sonucu Ağır Yaralandı.
Sıkışan Kadın Sürücü Bagajdan Çıkarıldı Bursa'da Elektrik Direğinin Ok Gibi Saplandığı Otomobilin İçinde Sıkışan Kadın Sürücü, Polis, İtfaiye ve Sağlık Ekiplerince Bagajdan Çıkarılabildi. Ağı..
Torunuyla Birlikte Bisikletten Düşen Şahıs Öldü Bursa'nın Kestel İlçesinde Torunuyla Birlikte Bindiği Bisikletten Düşen Şahıs Hayatını Kaybetti.
Arabanda Örnek Köy Kapsamında Yapılacak Çalışmalara Başlandı
Araban'da Örnek Köy Kapsamında Yapılacak Çalışmalara Başlandı
Gaziantep'in Araban İlçesinde Kaymakamlık Tarafından Örnek Köy Seçilen Körhacıobası Köyü'ne Park Başta Olmak Üzere Bir Çok Hizmet Götürülmesi İçin Çalışmalara Başlandı.
Ergenekon Operasyonu Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Gazeteci Adnan Akfırat, Adliyeye Sevk Edildi.
Bursada Kanserli Çocuklar Yararına Mantı Günü
Bursa'da Kanserli Çocuklar Yararına Mantı Günü
Bursa'da, Melike Pınar Okulları, Uludağ Üniversitesi'nde Kanser Teşhisi Konulmuş Çocuklar Yararına Mantı Günü Düzenledi.
İl Koordinasyon Kurulu Toplanacak Gaziantep 1. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Yarın Toplanarak Yatırımları Ele Alacak.
Yeşilbayırın Gurur Tablosu
Yeşilbayır'ın Gurur Tablosu
Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı, 2006 Yılında Mükellefler Arasında En Yüksek Katma Değer Vergisi (Kdv) Ödeyen Yeşilbayır Belediye Başkanlığı'na Üçüncülük Sertifikası ve Plaket Verdi.
Iraklı Bakandan Mültecilere Umut Verici Sözler Saddam Hüseyin Döneminde Baskı Altında Kalan ve Devlet Şiddetine Maruz Kalan Iraklılar, Rejimin Devrilmesinden Sonra Ortaya Çıkan Terör ve Mezhe..
Beyşehir Gölünde Avlanmaya Rüzgar Engeli
Beyşehir Gölünde Avlanmaya Rüzgar Engeli
Şiddetli Rüzgar Konya'nın Beyşehir İlçesi'nde Günlük Yaşamı Olumsuz Yönde Etkiliyor.
Marmara'da Bozcamgöz Yakalandı Marmara Denizi'nde 2.5 Metre Uzunluğunda Bir Bozcamgöz Köpekbalığı Yakalandı.
Osmaniyeli gençler Çanakkaleyi gezecek
Osmaniyeli gençler Çanakkale'yi gezecek
Osmaniye Atatürk Gençlik Merkezi üyesi 20'si bayan 40 genç, Bilecik ve Çanakkale'yi ziyaret edecek.
Toroslar Belediyesinin Meslek Edindirme Kursları
Toroslar Belediyesi'nin Meslek Edindirme Kursları
Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Meslek Edindirme Kurslarıyla Mesleksiz İnsanları Meslek Sahibi Yapmayı Amaçladıklarını Söyledi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10