21 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

21 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İbradı Kardelen Festivali 29 Martta Yapılacak
İbradı Kardelen Festivali 29 Mart'ta Yapılacak
Antalya'nın İbradı İlçesinde Nisan Ayının İlk Haftasında Geleneksel Olarak Düzenlenen Kardelen Festivalinin Üçüncüsü 29 Mart 2008 Yapılacak.
Tarsusta Nevruz Kutlamaları
Tarsus'ta Nevruz Kutlamaları
Mersin'in Tarsus İlçesinde Nevruz Bayramı Coşkuyla Kutlandı.
Bursada 'İş Güvenliği' Paneli
Bursa'da "İş Güvenliği" Paneli
Bosch Sanayi ve Ticaret A.ş. Genel Müdürü Hermann Butz, Güven Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Ettiklerini Söyledi.
Sosyal Hizmetler İl Müdürü Murat Konan İddiaları Yanıtladı Malatya Sosyal Hizmetler Müdürü Murat Konan, Yemek İhalesiyle İlgili Olarak, "İddiaları Ortaya Atan Firma, En Yüksek Teklifi Verdi" ..
Kariyer.net Artık Cep Telefonunda
Kariyer.net Artık Cep Telefonunda
Online İnsan Kaynakları Alanında Faaliyet Gösteren Kariyer.net, Yepyeni Bir Hizmet Daha Sundu. Adaylar Artık Kariyer.net'te Yayınlanan İlanlara Cep Telefonlarını Kullanarak Wap.kariyer.net Adresi Üzerinden Ulaşabiliyor...
Hakkaride Çok Miktarda Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi
Hakkari'de Çok Miktarda Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi
Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince Sürdürülen Çalışmalar Neticesinde Çok Miktarda Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi.
Aveadan Evlere Servis Hat
Avea'dan Evlere Servis Hat
Avea, Hat Almak İsteyenlere Hayatlarını Kolaylaştıracak Yeni Bir Hizmet Sunuyor.
Erdemlide Hafızlık, Kuran ve Ezan Okuma Yarışması
Erdemli'de Hafızlık, Kur'an ve Ezan Okuma Yarışması
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Tarafından Her Yıl Düzenlenen "Hafızlık, Kur'an-ı Kerim Okuma ve Ezan Okuma Yarışması"nın Mersin Ayağı Erdemli İlçesinde Gerçekleştirildi.
Bp ve Garanti Bankasından İşbirliği
Bp ve Garanti Bankası'ndan İşbirliği
Petrol Şirketi Bp, Garanti Bankası ile Müşterilerine En Cazip Koşullarla Alışveriş Fırsatı Sunabilmek İçin İşbirliği Anlaşması İmzaladı.
Gökçeler Sağlık Ocağına Ebe Alınacak Zonguldak'ın Ereğli İlçesine Bağlı Gökçeler Beldesinde Bulunan Sağlık Ocağı Tabipliğine Bir Vekil Ebe Alınacağı Açıklandı.
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle 23-26 Mart Tarihleri Arasında Ankara'nın Bazı Yerle..
Shell ile Akbanktan Axess Kart Sahipleri İçin İşbirliği
Shell ile Akbank'tan Axess Kart Sahipleri İçin İşbirliği
Akaryakıt Şirketi Shell ile Akbank, Axess Kredi Kartıyla Alışveriş Yapan Müşterilerine "Chip-para" Kazandıracak Bir Kampanyayla İşbirliğine İmza Attı
Yeniden İşleme Açılan Goldaş Hisseleri Düşüşte İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Tarafından Fransız Societe General ile Goldaş Arasında Yaşanan İhtilaf Sonrasında Borsada İşleme Kapatt..
Ahmet Türk: Bu Topraklarda Kardeşçe Yaşamak İstiyoruz Demokratik Toplum Partisi (DTP) Grup Başkanı ve Mardin Milletvekili Ahmet Türk, 'Biz Türkiye'yi Vatanımız Olarak Biliyoruz ve Bu Toprakla..
Vw Passat Sedan ve Passat Varıant 1.4 Tsı Türkiyede
Vw Passat Sedan ve Passat Varıant 1.4 Tsı Türkiye'de
Volkswagen'in "Küçük Ama Güçlü" Sloganıyla Tanıttığı ve Global Çapta Önemli Teknoloji Ödüllerine Layık Görülen Yeni Nesil 1.4 Litrelik Motor Serisinin 122 Hp'lik Versiyonuyla Donatılan Vw Passat Model Ailesi Türkiye'de...
Ahlatta Nevruz Bayramı Kutlamaları
Ahlat'ta Nevruz Bayramı Kutlamaları
Bitlis'in Ahlat İlçesinde Nevruz Bayramı Düzenlenen Çeşitli Etkinliklerle Coşkulu Bir Şekilde Kutlandı.
MB: "Türkiye ve ABD İşsizlik Rakamları Aynı Yöntemle Hesaplanıyor" Merkez Bankası, Türkiye ve ABD'nin Resmi İşsizlik Rakamlarının Aynı Yöntemle Hesaplanmakta Olduğunu Bildirdi.
Ünyeye Mobese Sistemi Kurulması İçin İlk Adım Atıldı
Ünye'ye Mobese Sistemi Kurulması İçin İlk Adım Atıldı
Ordu'nun Ünye İlçesinde Hayata Geçirilmesi Planlanan "Kent Güvenlik Sistemi Projesi" (Mobese) ile İlgili Tanıtım Toplantısı Düzenlendi. İlçe Kaymakamı Dr. Osman Günaydın Başkanlığında Ticaret Borsası Toplantı Salonu'nda...
Goldaş: Goldaş Kuyumculuk Fransız Bankası Societe Generale Aralarındaki Ticari İhtilaflı Miktarın 3 Bin 250 Kg Brüt Altın Olup Değer Olarak 94 Milyon Dolar Olduğunu Açıkladı.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışa Göre 128,71 Puan Düşüşle 39.719,08 Puandan Kapandı.
Dünya Ormancılık Günü Burdurda da Kutlandı.
Dünya Ormancılık Günü Burdur'da da Kutlandı.
21 Mart Dünya Ormancılık Günü Burdur'da da Çeşitli Etkinlikler Kutlanıyor.
Temadan Ormancılık Günü Açıklaması
Tema'dan Ormancılık Günü Açıklaması
Tema Vakfı Gemlik Şubesi Temsilcisi İbrahim Yıldırım, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü Münasabetiyle Basın Açıklaması Yaptı.
Nevruz Alanında Bomba İhbarı Alan Siirt Polisi Yasadışı Poster ve Afiş Buldu
Nevruz Alanında Bomba İhbarı Alan Siirt Polisi Yasadışı Poster ve Afiş Buldu
Siirt'te Nevruz Bayramı'nın Kutlanacağı Alanda Bomba Olduğu İhbarı Alan Polis Ekipleri, Dedektörlerle Yapılan Aramalar Sonucu Alanın Yeni Kazıldığı Tespit Edilen Noktalarında Toprağa Gömülü Olarak Yasadışı Poster ve...
Konyada Tarihi Eser Operasyonu
Konya'da Tarihi Eser Operasyonu
Konya'da Düzenlenen Operasyonda 206 Parça Tarihi Eser Ele Geçirildi.
Ulusal Kanal Binasından 3 Çuval Dolusu Doküman Çıkarıldı Ergenekon Soruşturması Kapsamında Yapılan Polis Baskının Ardından Ulusal Kanal Binasından 3 Çuval Dolusu Doküman Çıkarıldı.
Çanakkale Zaferinin 93. Yılı
Çanakkale Zaferi'nin 93. Yılı
Denizli Belediyesi'nin Hazırladığı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Programı Çerçevesinde, Denizli Belediyesi Çocuk Korosu Tarafından 'Çanakkale Oratoryosu' Gösterisi Sunuldu
Aüde 'Engelsiz Meslek Eğitimi' Projesi
Aü'de "Engelsiz Meslek Eğitimi" Projesi
Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Aü) Rektörü Fevzi Sürmeli, Gönüllülük Esasıyla Başlattıkları "Engelsiz Meslek Eğitimi" Projesinin, Engellilere Büyük Bir Umut Işığı Olacağını Söyledi.
500 Milyon Dolarlık Altın Kayıp Societe ile Goldaş '15 Ton Altın Kayıp' Kavgasına Tutuştu!Societe ile Goldaş '15 Ton Altın Kayıp' Kavgasına Tutuştu!
Fergıe Hamile mi 'Ben de Çocuk İstiyorum' Dediğinden Beri Ünlü Şarkıcı Fergıe'nin Hamile Olduğuna Dair Birçok Haber Çıktı ve Çıkmaya da Devam Ediyor.'Ben de Çocuk İstiyorum' Dediğinden Beri Ünlü Şarkıcı Fergıe'nin Hamile Olduğuna Dair Birçok Haber Çıktı ve Çıkmaya da Devam Ediyor.
Kefen Giyen Kadınlar Belediyeyi Protesto Etti
Kefen Giyen Kadınlar Belediyeyi Protesto Etti
Maltepe'de Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında Evleri Yıkılacak Olan Başıbüyük Mahalleli Kadınlar, Kefen Giyerek Belediyeyi Protesto Etti. Merkeze Doğru Yürüyüşe Geçen Kalabalığı Polis, Yola Barikat Çekerek Durdurdu.
Samsun'da Nevruz Kutlamaları Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bekir Şişman, "Nevruzun Bir Kalkışma, Terör ve B..
Gytede Nevruz Kutlamaları
Gyte'de Nevruz Kutlamaları
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü (Gyte) Tarafından Düzenlenen Nevruz Programında Konuşan Marmara Üniversitesi Ataürk Eğitim Fakültesi Sosyolog Dr. Mustafa Aksoy, Nevruzun Türk Devletine Baş Kaldırı Olarak Kullanıldığını...
Kayseride Ev Yangını
Kayseri'de Ev Yangını
Kayseri'de, Bir Evde Sobadan Çıktığı Belirtilen Yangında 5 Kişi Zehirlendi.
Yargıtay Başkanı Gerçeker: 'Hukukçular olarak her zaman hukukun üstünlüğü ilkesinin egemen olmasını düşünüyoruz'
Yargıtay Başkanı Gerçeker: "Hukukçular olarak her zaman hukukun üstünlüğü ilkesinin egemen olmasını düşünüyoruz"
Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, AK Parti hakkındaki kapatma davası ile ilgili olarak, "Biz hukukçular olarak her zaman hukukun üstünlüğü ilkesinin egemen olmasını düşünen insanlarız. Bunun da toplum için demokrasi için...
Turkcellden Vanlı Çiftçilere Jest
Turkcell'den Vanlı Çiftçilere Jest
Turkcell İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi'nin 2008 Yılına Ait En Büyük Yatırımını Van'a Yapmaya Hazırlandığı Bildirildi.
Göçmen Kaçakçılığı
Göçmen Kaçakçılığı
Yabancı Uyruklu Kişileri Türkiye'den Yurt Dışına Kaçak Yolla Götürmek İsterken Yakalanan Aralarında Bir Astsubay Başçavuşun da Bulunduğu 7 Kişi Marmaris Adliyesi'ne Çıkarıldı.
Kilis'ten Kısa Kısa Kilis'te, Bir Otomobilin Yayaya Çarpması Sonucu Bir Kişi Yaralandı.
DTP Milletvekili Binici'nin şalvarı, başına dert oldu Gaziantep'teki Nevruz kutlamalarına katılan DTP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici'nin giydiği şalvar, başına dert oldu.
E-5 Sular Altında Kaldı
E-5 Sular Altında Kaldı
Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Sağanak Yağış Sebebiyle E-5 Yolu Sular Altında Kalırken, Sürücüler Zor Anlar Yaşadı.
Eğitim gönüllüsü işadamı Kadir Has, ölümünün birinci yıldönümünde anıldı
Eğitim gönüllüsü işadamı Kadir Has, ölümünün birinci yıldönümünde anıldı
Eğitime verdiği önemle tanınan işadamı ve eğitim gönüllüsü Kadir Has, ölümünün birinci yıldönümünde düzenlenen törenle anıldı. Kadir Has Üniversitesi'nde düzenlenen törene, Kadir Has'ın eşi Rezzan Has, manevi oğulları...
Siirtte Nevruz Bayramı Coşku ile Kutlandı
Siirt'te Nevruz Bayramı Coşku ile Kutlandı
Siirt'te Nevruz Bayramı Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
8 İlde Hırsızlık Yaptığı İleri Sürülen Zanlı Çorumda Yakalandı
8 İlde Hırsızlık Yaptığı İleri Sürülen Zanlı Çorum'da Yakalandı
Türkiye Genelinde 8 İlde 11 Ayrı İş Yeri Hırsızlığından Aranan Zanlı Çorum'da Yakalandı.
DTPli Pervin Buldan, PKKyı terör örgütü olarak görmediklerini söyledi
DTP'li Pervin Buldan, PKK'yı terör örgütü olarak görmediklerini söyledi
Demokratik Toplum Partisi (DTP) Iğdır İl Başkanlığı'nın düzenlediği Nevruz şenliklerinde konuşan DTP Iğdır Milletvekili Pervin Buldan, "PKK'yı terör örgütü olarak görmüyoruz. PKK Türkiye'nin bir gerçeğidir." dedi.
Ergenekon Operasyonu Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınanların Sayısı 13'e Yükselirken, İşçi Partisi (İp) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in Gözaltına Alınmasını Protesto Eden Bir G..
Mesir 468. defa dualarla karıldı
Mesir 468. defa dualarla karıldı
Uluslararası Manisa Mesir Festivali, Cumhuriyet Meydanı'nda çelenk koyma töreni ardından sembolik macun karmayla başladı. Nevruz ateşinin yakılmasının ardından sembolik olarak, 41 çeşit baharatla şifalı macun kazanda...
"ya Sev ya Terk Et" Soruşturması Tamamlandı Cumhuriyet Başsavcılığı Tarafından Hrant Dink'in Katil Zanlısı O.s.'nin İçinde Bulunduğu Kocaeli F Tipi Cezaevi'ne Ait Aracın Üzerinde Bulunan "ya ..
Beşeylül İlköğretim, Futbolda Şampiyon Oldu
Beşeylül İlköğretim, Futbolda Şampiyon Oldu
Manisa'nın Alaşehir İlçesinde Lig Heyeti Tarafından Düzenlenen Küçük Erkekler Futbol Turnuvası'nda, Beşeylül İlköğretim Okulu Şampiyon Oldu.
Kocaeli Çetesi Lideri Ergenekon Soruşturması Kapsamında Adliyeye Getirildi Kamuoyunda Kocaeli Çetesi'nin Lideri Olarak Tanınan ve Organize Suç Örgütü Elebaşı Olduğu İddiasıyla Tutuklu Bulunan..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10