21 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

21 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şanlıurfada 62 Kursiyere  Belgeleri Verildi
Şanlıurfa'da 62 Kursiyer'e Belgeleri Verildi
Şanlıurfa'da, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği, Mesleki Eğitim ve Küçük Sanayi Destekleme Vakfı (Meksa) ile Türkiye İş-kur Şanlıurfa İl Müdürlüğü Tarafından Özelleştirme Sosyal Destek...
Düzce Valiliğinden Yağış Uyarısı Düzce Valiliği'nden Yapılan Açıklamada, Yağışlar Sonrasında Büyük Melen Çayında Su Debisinin Yükseldiği Belirtilerek, Vatandaşlar Uyarıldı.
Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi
Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi
Türkiye Bayanları Basketbol 1. Ligi'nin 21. Haftasında Oynanan Karşılaşmada Çankaya Üniversitesi, Sahasında Botaş'a 88-69 Mağlup Oldu.
Bergama Belediyesinden Değerlendirme Toplantısı
Bergama Belediyesi'nden Değerlendirme Toplantısı
İzmir'in Bergama İlçesi Belediye Başkanı Raşit Ürper, 4 Yıllık Hizmet Süresini Değerlendirmek Üzere Basın Toplantısı Düzenledi. Başkan Ürper, Bergama'nın Önde Gelen Sorunlarını 4 Yıl Gibi Kısa Bir Süre İçerisinde...
Tff 3. Lig
Tff 3. Lig
Tff 3. Lig 1. Grup Lideri Malatya Belediyespor'da Futbolcular Günü Dinlenerek Geçirdi.
Kuşadasında Lise Öğrencilerine Uyuşturucu Konferansı
Kuşadası'nda Lise Öğrencilerine Uyuşturucu Konferansı
Kuşadası'nda Lise Öğrencilerini Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı Konusunda Konferans Verildi. Kuşadası Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Müdürlüğü ile Okul Aile Birliği'nin Düzenlediği Konferansa Konuşmacı Olarak Umut...
Bakan Çelik, bugün de iş dünyasıyla görüştü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sosyal Güvenlik Reformu ile ilgili sosyal tarafları dinlemeye devam ediyor. Çelik, reform yasası ile..
Bank Asya 1. Lig Sakaryaspor Yönetim Kurulu Yaptığı Açıklamada, "Simsar Operasyonu" ile İlgili Herhangi Bir Yorumda Bulunulmayacağı, Yargı Sürecine Müdahil Olarak, Kulübün Hakkının Aranacağı ..
"Kurumsal Sosyal Sorumluluk Konferansı" İTO Sponsorluğunda Gerçekleştirilecek Marmara Çalışanlar Federasyonu Tarafından Organize Edilen "Kurumsal Sosyal Sorumluluk Konferansı", 22 Mart Cumart..
Oks Kursları Başladı
Oks Kursları Başladı
Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından İlköğretim 7. Sınıflara Yönelik Yapılan Başarı Değerlendirme Sınavında İlk 100 İçerisine Giren Öğrencilere Yönelik Oks Kursu, Cumhuriyet İlköğretim Okulunda Başladı.
Antalya 2010 yılında dünyada tüm spor dallarının yapıldığı şehir haline gelecek
'Antalya 2010 yılında dünyada tüm spor dallarının yapıldığı şehir haline gelecek'
AK Parti Antalya Milletvekili Dr. Abdurrahman Arıcı, turizmi şehrinin 2010 yılında dünyada tüm spor dallarının yapıldığı sayılı ve saygın şehirlerarasında yer alacağını söyledi.
Yalovada Nevruz etkinliklerle kutlandı
Yalova'da Nevruz etkinliklerle kutlandı
Valilik, Belediye ve İl Kültür Turizm Müdürlüğü işbirliğiyle baharın gelişini simgeleyen 21 Mart Nevruz Bayramı Yalova'da etkinliklerle kutlandı. Havanın yağışlı olması dolayısıyla Yalova Lisesi Spor Salonu'nda...
'Su Yasası Çıkmalı'
"Su Yasası Çıkmalı"
Enerji, Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası (Esm) Samsun Şube Başkanı Müşfik Veysel Erdoğan, Kalkınma ve Gelişme Planlarımıza Uygun, Ulusal ve Toplumsal Karakterli Bir Su Yönetim Anlayışının Kurumsallaşması 'Su...
Ispartada oyuncak piyano çantası bomba paniğine neden oldu
Isparta'da oyuncak piyano çantası bomba paniğine neden oldu
Isparta'da bir bankta unutulan oyuncak piyano çantası bomba paniğine neden oldu.
Silopide Nevruz Kutlamaları Sonrasında Olaylar Çıktı
Silopi'de Nevruz Kutlamaları Sonrasında Olaylar Çıktı
Şırnak'ın Silopi İlçesinde Nevruz Kutlamaları Bitimimin Hemen Ardından Olaylar Çıktı.
SBSde dereceye giren Özel Ufuklu öğrenciler ödüllendirildi
SBS'de dereceye giren Özel Ufuklu öğrenciler ödüllendirildi
Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan Seviye Belirleme Sınavı'nda (SBS) Özel Ufuk İlköğretim Okulu'ndan dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı sınavda 6 ve 7.sınıflarda ilk...
21 Mart Dünya Ormancılık Günü
21 Mart Dünya Ormancılık Günü
Dünya Ormancılık Günü Nedeniyle Tema Vakfı Temsilcisi Ahmet Çelik, Ormanların Korunması, Geliştirilmesi ve İyi Bir Şekilde İşletilmesi Gerektiğini Bildirdi.
Sahte Belediye Başkanı Şifa Vaadince Yakayı Ele Verdi
Sahte Belediye Başkanı Şifa Vaadince Yakayı Ele Verdi
Ordu'nun Ünye İlçesinde Bir Gözü Görmeyen 79 Yaşındaki Bir Kişiyi, Gözünün Tedavi Edilebileceğini Söyleyip İlaç Alacağını Belirterek Dolandırmak İstediği Gerekçesiyle Gözaltına Alınan Şahsın, 5 Ay Önce de Kendini...
Artvin'de Orman-su-toprak Kardeşliği Sergisi Artvin'de 21 Mart Dünya Ormancılık Günü Münasebetiyle Orman-su-toprak Kardeşliği Sergisi Açıldı.
Rektör Fatih Hilmioğlu: 'Dış güçler kendilerine hizmet edecek siyasi yapıları Türkiyede bulabiliyor'
Rektör Fatih Hilmioğlu: "Dış güçler kendilerine hizmet edecek siyasi yapıları Türkiye'de bulabiliyor"
İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Fatih Hilmioğlu, ulus birliğini bozmaya çalışan dış güçlerin Türkiye'de amaçlarına hizmet edecek siyasi yapıları bulabildiğini ileri sürdü.
Midyat'ta öğrenci servisi kaza yaptı: 20 yaralı Mardin'in Midyat ilçesinde bir öğrenci servisinin karıştığı kazada 18'i öğrenci 20 kişi yaralandı.
İzmir Valiliğinden Gündoğdu Meydanı'nda Nevruz Talebine Red İzmir'de DTP'liler Tarafından Kutlanması İstenen Gündoğdu Meydanındaki "Nevruz Bayramı" Kutlamalarına Valilik Tarafından İzin Veril..
Çorumda Sahte Para Operasyonu
Çorum'da Sahte Para Operasyonu
Çorum'da Sahte Para ile İki Ayrı Marketten Alışveriş Yaptığı İleri Sürülen İki Kişi Polis Ekipleri Tarafından Yakalandı. Gözaltına Alınan Zanlılar Çıkarıldıkları Mahkeme Tarafından 'Piyasaya Sahte Para Sürmek Suçundan'...
Ereğli Devlet Hastanesi Telefonları Değişti Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Devlet Hastanesi ve Fiziksel Engelliler Derneği'nin Telefon Numaralarının Değiştiği Bildirildi.
İzmir Valiliği: Nevruz kutlamaları için Gündoğdu Meydanı'na izin vermedi İzmir Valiliği, DTP'nin pazar günü için Gündoğdu Meydanı'ndaki Nevruz Kutlama taliplerine müsaade etmedi.
Çiftlikköyde Nevruz kutlandı
Çiftlikköy'de Nevruz kutlandı
Baharın gelişini müjdeleyen Nevruz Bayramı Yalova'nın Çiftlikköy ilçesinde düzenlenen törenle kutlandı.
Diyarbakır'da Nevruz coşkulu başladı, olaysız bitti Diyarbakır'da bugün kutlanan Nevruz, sabah erken saatlerinde coşkulu başladı, olaysız sona erdi.
Sakarya'da Bomba Alarmı Adapazarı'nda Banka Şubelerine Yapılan Bomba İhbarı Polisi Alarma Geçirdi.
Kocaeli Çetesi lideri Hadi Özcan, Ergenekon soruşturması kapsamında adliyeye getirildi ıÜüKocaeli, Sakarya ve İstanbul'da yapılan eşzamanlı operasyonda çökertilen "Kocaeli Çetesi"nin lideri o..
Bayan Avukatı Tabanca ile Yaralayan Zanlı, Adliyeye Sevk Edildi
Bayan Avukatı Tabanca ile Yaralayan Zanlı, Adliyeye Sevk Edildi
Dershanesine İcra İşlemi İçin Gelen Bayan Avukatı Tabanca ile Yaralayan K.ö Çorlu'da Yakalandıktan Sonra Getirildiği Tekirdağ'da Adliyeye Sevk Edildi.
İspanya'da Bomba Yüklü Araç Patladı: 8 Yaralı İspanya'nın Kuzeyindeki Calahorra Şehrinde Bomba Yüklü Bir Aracın İnfilak Etmesi Sonucu 8 Kişinin Hafif Şekilde Yaralandığı Bildirildi.
Emniyet Müdüründen Lastik Yakan Çocuklara Çikolata
Emniyet Müdüründen Lastik Yakan Çocuklara Çikolata
Adana'da İzinsiz Gösteri Sırasında Kendilerine Taş Atan Çocuklara Muz Dağıtan Adana Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdür Yardımcısı Asım Bulat, Bu Kez de Lastik Yakan Çocuklara Çikolata Dağıttı.
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Tff 2. Lig Yükselme Grubu Takımlarından Adanaspor'a, İstanbul'daki Adanalı İşadamı Selahattin Aydoğdu Moral Yemeği Verdi.
Yüksekova'da Resmi Nevruz Kutlamaları Hakkari'nin Yüksekova İlçe Kaymakamlığı Tarafından Organize Edilen Nevruz Bayramı Etkinlikleri, Spor Salonunda Yapıldı.
Burdur Valisi Rasih Özbek, Cumhurbaşkanı Gülü Ziyaret Etti
Burdur Valisi Rasih Özbek, Cumhurbaşkanı Gül'ü Ziyaret Etti
Ankara'ya Giden Burdur Valisi Rasih Özbek, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü Ziyaret Etti.
Çöp Toplama Rampası Hizmete Girdi
Çöp Toplama Rampası Hizmete Girdi
Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde Belediye Tarafından Yapılan Çöp Rampa Tesisi Hizmete Girdi.
Ardahan'da Nevruz Kutlamaları Nevruz Bayramı Ardahan'da Valilik ve Demokratik Toplum Partisi'nce Düzenlenen İki Ayrı Programla Kutlandı.
Okullardaki Atatürk Büstleri ve Bayraklar Bakıma Alındı
Okullardaki Atatürk Büstleri ve Bayraklar Bakıma Alındı
Sivas'ta, Suşehri Milli Eğitim Müdürlüğü Ekipleri, İlçe Merkezindeki ve Köylerdeki Okullarda Bulunan Atatürk Büstlerini Bakıma Alırken, Türk Bayrakları da Yenileri ile Değiştirildi.
Kadıköy Belediyesi Baharı Güllerle Karşıladı
Kadıköy Belediyesi Baharı Güllerle Karşıladı
Baharı Güllerle Karşılayan Kadıköy Belediyesi, Kadıköylüler'in Bahçelerine Dikmeleri İçin 15 Bin Adet Gül Fidanı Dağıtıyor.
Mersin'de Nevruz Mitingi Olaysız Sona Erdi Mersin'de, DTP Tarafından Düzenlenen Nevruz Mitingi Olaysız Olarak Sona Erdi. Dağılım Sırasında Olay Çıkarmak İsteyen Gruplara Polis İzin Vermezken,..
22 Mart Dünya Su Günü Orman Mühendisleri Odası Doğu Akdeniz Şubesi 2. Başkanı Alaattin Sinan, Türkiye'nin Su Sıkıntısı Çeken Ülkeler Arasında Yer Aldığını Belirterek, Mevcut Sular ve Su Kayna..
Yargıtay Başkanı ve Üyelerine Eü'den Plaket Kayseri'de, Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, Yargıtay Daire Başkanları ve Üyelerine Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kütüphanesi'ne Yaptıkları ..
Trabzonda Bir Çöp Ev Belediye Ekipleri Tarafından Boşaltıldı
Trabzon'da Bir Çöp Ev Belediye Ekipleri Tarafından Boşaltıldı
Trabzon'un 2 Nolu Beşirli Mahallesinde Bir Apartman Katında Bulunan Çöp Ev Trabzon Belediye Ekipleri Tarafından Boşaltıldı.
Eceabat'ta "Her Okula Bir Projeksiyon Cihazı" Kampanyası Çanakkale'nin Eceabat İlçesinde Kaymakamlık, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Avustralya'nın Çanakkale Konsolosluğu'nun Ortaklaşa Düzenl..
Kazdağlarında 4 Mevsim...
Kazdağları'nda 4 Mevsim...
Balıkesir'in Edremit İlçesinde, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü Münasabetiyle Açılan Fotoğraf Sergisi Büyük İlgi Gördü.
DTP'li Vekilin Giydiği Şalvar Başına Dert Oldu Gaziantep'te Düzenlenen Nevruz Kutlamalarına Yöresel Kıyafet Giyerek Katılan Demokratik Toplum Partisi (DTP) Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Bini..
Emekli Orgeneral, "Türk Askeri ABD'nin Talimatıyla Çekildi" Diyenlere Sert Çıktı Emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Kuzey Irak'a Düzenlenen Kara Harekatının Erken Bitmesiyle İlgili Açıklama Yapan..
Bakan Çelik TOBB, ATO ve Aso Başkanları ile Görüştü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sosyal Güvenlik Reformu Yasa Tasarısı'na İlişkin, "Her Konuda Herkesle Mutabakat Sağlanması ..
Şahinbey Belediyesinden Başbakana Afişli Karşılama
Şahinbey Belediyesi'nden Başbakan'a Afişli Karşılama
AK Parti Gaziantep İl Kadın Kolları 2. Olağan Kongresi'ne Katılmak İçin Gaziantep'e Gelecek Olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Şahinbey Belediyesi, Hizmetlerin Tanıtıldığı Afişlerle Muhteşem Bir Karşılama Hazırladı.
Kuduz Sebebiyle 13 Köy Karantinaya Alındı Denizli Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Mehmet Ali Uzakgider, Bugüne Kadar 13 Yerleşim Yerinde Kuduz Vakasına Rastlandığını Belirterek, Bu Bölgeler..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10