2 Mart 2008 Pazar Günü Haberleri

2 Mart 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fırat Nehri Üzerinde Salla Araç Taşınıyor
Fırat Nehri Üzerinde Salla Araç Taşınıyor
Gaziantep'in Araban İlçesi ve Köylerinden Şanlıurfa'nın İlçe ve Köylerine Gitmek İçin Uzun Olan Karayolunu Tercih Etmeyen Sürücüler, Fırat Nehri Üzerinden En Az 150 Kilometre Daha Yakın ve Daha Ekonomik Olduğu İçin Salla...
Askerden Şehit Korucuların Ailelerine Taziye Ziyareti
Askerden Şehit Korucuların Ailelerine Taziye Ziyareti
Hakkari Dağ Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Azmi Utfan Cinek, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'a Düzenlediği Kara Harekatında Şehit Olan 3 Korucunun Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu.
Çin tek çocuk politikasından vazgeçiyor
Çin tek çocuk politikasından vazgeçiyor
Dünya nüfusunun yüzde 20'sine sahip Çin'in, 70'li yıllardan beri uygulanan tek çocuk politikasından vazgeçilebileceği belirtildi.
Rusya halkı, istikrar için Medvedeve oy veriyor
Rusya halkı, istikrar için Medvedev'e oy veriyor
Rusya'da iktidar değişiminin önemli aşamalarından biri olan başkanlık seçimleri için yağmur ve kara rağmen halk sandığa gidiyor.
Taraftarlar Futbolcuları Pikniğe Götürdü
Taraftarlar Futbolcuları Pikniğe Götürdü
Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) 3.lig 1. Grup'ta Mücadele Eden Bingöl Belediyespor'un Bir Grup Taraftarı Futbolcu ve Teknik Heyeti Pikniğe Götürdü.
Ecevitin Köykent rüyasını kara kış yerle bir etti
Ecevit'in Köykent rüyasını kara kış yerle bir etti
Eski başbakanlardan rahmetli Bülent Ecevit'in üretim ve istihdam sağlayarak köylerde şehirler oluşturulması için örnek uygulamanın yapıldığı Ordu'nun Mesudiye ilçesine bağlı Dayılı köyündeki ağaç işleri fabrikası...
Trafik Polisleri Göz Açtırmıyor
Trafik Polisleri Göz Açtırmıyor
Zonguldak'ta Trafik Ekipleri Tarafından Trafik Kurallarına Uymayan Sürücülere Ceza Kesildi.
Uşak Belediyesi Gençlik Kulüpleri Açıldı
Uşak Belediyesi Gençlik Kulüpleri Açıldı
Uşak Belediyesi, Tarafından Oluşturulan Gençlik Kulüpleri'nin Açılışını Ünlü Tiyatrocu Levent Kırca Yaptı. Daha Önce Uşak'ta Bir Dizi Çekimi Gerçekleştiren Usta Oyuncu Kentteki Gelişmelerin Heyecan Verici Olduğunu...
Tüketiciler Birliği'nden Telefon Servislerine İhmalkarlık Eleştirisi Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Nazım Kaya, Cep Telefonlarının Serviste Uzun Süre Bekletilmesi Sonucu Tüketicinin Mağdur..
Putin'in Desteklediği Medvedev Oyunu Kullandı Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Desteklediği 42 Yaşındaki Başbakan Birinci Yardımcısı Aleksandır Medvedev, Sabah Saatlerinde Eşiyle Birlikte Oy ..
Talat, 6 Martta Türkiye'ye Gelecek KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, 6 Mart 2008'de Türkiye'ye Çalışma Ziyaretinde Bulunacak.
Almanya'da El Kaide Kaygısı Almanya İçişleri Bakanı Wolfgang Schaeuble, Terör Örgütü El Kaide'nin Almanya'ya Karşı Saldırı Düzenleyebileceği Yönündeki Kaygısını Tekrarladı.
Ispartada 4. Geleneksel Atatürk Halk Koşusu Yapıldı
Isparta'da 4. Geleneksel Atatürk Halk Koşusu Yapıldı
Ulu Önder Atatürk'ün Isparta'ya Gelişinin 78. Yıldönümü Dolayısıyla Isparta Belediyesi Tarafından Bu Yıl 4.'sü Düzenlenen Geleneksel Atatürk Halk Koşusu Yapıldı. Havanın Soğuk ve Yağışlı Olması Yarışa Katılımın Düşük...
Misland Alışveriş Merkezi Temmuz Ayında Açılıyor Mis Holding Tarafından Yapımına Devam Edilen Misland Alışveriş Merkezi'nin Yeni Bölümlerinin 2008 Yılı Temmuz ya da Ağustos Ayında Açılmasının..
Hem Annesi Hem de Kardeşi İçin Gözyaşı Döktü
Hem Annesi Hem de Kardeşi İçin Gözyaşı Döktü
Konya'da Annesinin Fenalaşması Üzerine Ambulans Çağıran 20 Yaşındaki Genç, Yolda Ambulansı Bekleyen Kardeşinin de Baygınlık Geçirmesiyle Paniğe Kapılarak Gözyaşlarına Boğuldu. Hastaneye Çıplak Ayakla Gelen Genç,...
Lodos 29 Kişiyi Zehirledi Bursa'da, Dün Akşam Şiddetli Lodos Nedeniyle Sobadan Sızan Karbonmonoksit Gazından 29 Kişi Zehirledi.
Rizenin Düşman İşgalinden Kurtuluşu
Rize'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu
Rize'nin, Rus İşgalinden Kurtuluşunun 90. Yıldönümü Bugün Düzenlenen Etkinliklerle Kutlandı.
Aşkale Çimento, bu kez enerji pazarına el attı
Aşkale Çimento, bu kez enerji pazarına el attı
Çok ortaklı yapısı ile Türkiye'nin ilk 300 sanayi kuruluşu arasında büyümeyi hızla sürdüren Aşkale Çimento AŞ, bu kez enerji sektörüne el attı. Şirket, 6 hidroelektrik, 1 jeotermal ve 1 doğalgaz santrali için açılan...
RIS Mersin Turizm Platformu Başkanı Olcar: 'Balık çiftliklerinin bölgeye gelmesi utanç verici'
RIS Mersin Turizm Platformu Başkanı Olcar: "Balık çiftliklerinin bölgeye gelmesi utanç verici"
RIS Mersin Turizm Platformu Başkanı Numan Olcar, çevre ve insan sağlığını olumsuz etkileyen, turizmin gelişmesini engellediği için tepkilere neden olan balık çiftliklerinin Mersin'e kurulmak istenmesine tepki gösterdi.
Ankarada Yaşayan Ruslar, Büyükelçilikte Oy Kullanıyor
Ankara'da Yaşayan Ruslar, Büyükelçilikte Oy Kullanıyor
Rusya'da Bugün Yapılan Başkanlık Seçimleri Kapsamında Türkiye'de Yaşayan Ruslar da, Büyükelçilik ve Konsolosluklarda Oy Kullanıyor.
Karadeniz Yolu Heyelan Nedeniyle Kapandı Sivas'ın Suşehri İlçesi ile Giresun'un Şebinkarahisar İlçesi Arasındaki Karadeniz Yolunda, Eriyen Karlar Nedeniyle Öğle Saatlerinde Heyelan Meydana Ge..
Balıkçıların Tehlikeli Buz Kırma Mücadelesi
Balıkçıların Tehlikeli Buz Kırma Mücadelesi
Konya'nın Beyşehir İlçesinde Göl Kıyısındaki Buzlanma Nedeniyle Yaklaşık 2 Aydır Avlanamayan Balıkçılar, Çareyi Buz Kırma Operasyonu Başlatmakta Buldu.
TBB Başkanı Özdemir Özok: "Anayasa Mahkemesi'nin başörtüsüyle ilgili vereceği karar herkesi bağlar" Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Özdemir Özok, üniversitelerde başörtüsü serbestliği get..
Bülent Ersoy'a Güneydoğu'da Büyük İlgi Batman Belediyesi, Bülent Ersoy?u Ekim Ayında Düzenleyeceği Festivale Davet Ederken, Bir Yandan da Adını Kentin İşlek Bir Caddesine Vermek için Hazırlığ..
17 Öğretmene fare Zehirli tuzak! 14 Yaşındaki Öğrenci: Bir Öğretmen Beni Dövüyordu. İntikam Almak İstedim Ama Çaydanlıktan Hepsi İçti
PKK'nın uyuşturucu kuryesi yakalandı Van'ın Başkale ilçesinde PKK'nın sözde Zap Kampı Komutanı Ape Hüseyin kod adlı Kadri Çelik'in uyuşturucu kuryesi olduğu belirlenen bir kişi yakalandı. Yap..
Sulhi'den İzin Çıkmadı Sibel Can, Türkan Şoray'la Birlikte Yeni Bir Sinema Filmi İçin Kamera Karşısına Geçeceğini Açıklamıştı.Sibel Can, Türkan Şoray'la Birlikte Yeni Bir Sinema Filmi İçin Kamera Karşısına Geçeceğini Açıklamıştı.
Engelli Çocuktan Ağlatan Konuşma
Engelli Çocuktan Ağlatan Konuşma
Dolunay Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Tarafından Düzenlenen Yemekte Teşekkür Konuşması Yapan ve Şiir Okuyan Bedensel Engelli Umut Yılmaz, Salondakileri Ağlattı.
İkizlerinin İsimleri Belli Oldu New York'taki North Shore Üniversitesi Hastanesi'nde Geçtiğimiz Günlerde İkiz Bebek Dünyaya Getiren Jennifer Lopez ve Marc Anthony Çiftinin Bebeklerinin İsimle..New York'taki North Shore Üniversitesi Hastanesi'nde Geçtiğimiz Günlerde İkiz Bebek Dünyaya Getiren Jennifer Lopez ve Marc Anthony Çiftinin Bebeklerinin İsimleri Belli Oldu.
Tümsiaddan 417 Milyon Dolarlık Gezi
Tümsiad'dan 417 Milyon Dolarlık Gezi
Türkiye Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (Tümsiad) Kayseri Şubesi Başkanı Kemal Özırmak, Türkiye Genelindeki Dernek Üyeleri ile Gerçekleştirdikleri Suudi Arabistan Gezisinde Bir Dizi Ticaret Anlaşmasıyla...
Muharip Gazilere Saygı Örneği
Muharip Gazilere Saygı Örneği
Kayseri'deki Muharip Gaziler, Onurlarına Verilen Yemekte Bir Araya Geldi.
Vali Hüseyin Atak, İl Genel Meclisi Toplantısına Katılacak Sakarya İl Genel Meclisi, Mart Ayının İlk Toplantısını Yarın Gerçekleştirecek.
Özok: "Sorun, Türban Sorunu Değil" Türkiye Barolar Birliği Başkanı Özdemir Özok, 'Bugün Yaşanan Sorunun Türban Sorunu Değil, Türkiye'de Dinin Siyasete Alet Edilip Edilmemesi Sorunu Olduğunu' ..
Ahmedinejad: Birleşik Irak Bölgenin Çıkarınadır İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Birleşik ve Gelişmiş Bir Irak'ın Bölgenin Çıkarına Olduğunu Söyledi.
Türk Eğitim-sen'den Uyuşturucu Araştırması Türk Eğitim-sen'in Yaptığı Araştırmaya Göre, Öğretmenlerin Yüzde 79.1'i Öğrencilerin Sigara İçtiğini Düşünürken, Yüzde 6.4'ü Alkol, Yüzde 4.3'ü Uçuc..
AB, İsrail'in Gazze Saldırısını Kınadı Avrupa Birliği (AB), İsrail'in 'Toplu Cezalandırma' Anlamına Gelen 'Gazze'de Filistin Halkına Yönelen Orantısız Güç Kullanımını' Kınadı.
Çankaya Belediyesi'nden Ücretsiz Telefon Olanağı Çankaya Belediyesi, "444 0 723" Numarası ile Belediyeyi Arayan Yurttaşlara Ücretsiz Telefon Olanağı Sağladı.
Hükümete "AB Sürecine Sahip Çık" Çağrısı Aralarında Baskın Oran, Tarhan Erdem, İlter Turan, Rakel Dink ve Mehmet Altan Gibi İsimlerin Bulunduğu 100'ü Aşkın Gazeteci, Sanatçı ve Akademisyen, H..
Türk Eğitim-sen: "Öğrenciler Sigara ve Uyuşturucunun Pençeside" Türk Eğitim-sen'in, "Okullarda Uyuşturucu Alarmı" Konulu Anketine Göre Okullarda Zararlı Alışkanlıklara Sahip Öğrenci Oranı Yüz..
11 Yıl Sonra Facebook'ta Bulduğu Sınıf Arkadaşının Hayatını Kurtardı New York'ta, Birbirlerini Kaybettikten Tam 11 Yıl Sonra Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook Aracılığı ile Yeniden Bulan İki..
TBB Başkanı Özok'tan YÖK Başkanı'na "Türban" Eleştirisi Türkiye Barolar Birliği Başkanı (TBB) Özdemir Özok, YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ın Türbanı Yükseköğretimde Serbest Bırakan Anayasa'nın..
Silahlı Çatışmada 2 Kardeş Yaralandı
Silahlı Çatışmada 2 Kardeş Yaralandı
Kayseri'nin Develi İlçesinde İki Grup Arasında Eskiden Beri Sürdüğü İddia Edilen Kan Davasından Dolayı Çıkan Silahlı Çatışmada, 2 Kardeş Ağır Yaralandı.
Siirtte Gap Toplantısı
Siirt'te Gap Toplantısı
Siirt'te, Gap Bölgesinde Sele Maruz Kalan Alanlarda Sel Riskinin Azaltılmasına Yönelik Yapılan 3 Günlük Eğitim Toplantısı Tamamlandı.
Palandökende Kayak Keyfi
Palandöken'de Kayak Keyfi
Palandöken Kayak Merkezi, Hafta Sonu Tatilini Geçirmek İsteyen Kayakseverlerin Akınına Uğradı.
Elazığ'da 5 Belde Belediyesi Kapatılacak Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (Adnks) Sonuçlarına Göre, Nüfusu 2 Bin Altında Kalan Belediyeler Kapatılacak.
Runtalya bitti, şampiyon rekor kıran Kenyalı atlet oldu
Runtalya bitti, şampiyon rekor kıran Kenyalı atlet oldu
Runtalya 2008 Maratonu'nu 2:16:13'lük derecesi ile Kenyalı atlet Philip Makau Muia kazandı. Muia, elde ettiği derece ile parkur rekoru kırdı.
Batmanlı Çocukların Kayak Macerası
Batmanlı Çocukların Kayak Macerası
Hayatlarında İlk Kez Kar Gören Batmanlı Çocuklar, Palandöken'de Düşe Kalka Kayak Yapmayı Öğrendi.
TOKİ Konutları Satışa Sunuyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Tarafından Elazığ'da Yapılan 34 Konutun Satışı İçin Başvuruların Alınmasına Devam Edildiği Belirtildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10