17 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

17 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çanakkale şehitlerini anlatan konuşmacı, hem kendisi ağladı hem katılımcıları ağlattı
Çanakkale şehitlerini anlatan konuşmacı, hem kendisi ağladı hem katılımcıları ağlattı
Osmaniye'de bir dernek tarafından düzenlenen programda Çanakkale şehitlerini anlatan konuşmacı hem ağladı, hem de katılımcıları ağlattı.
Ömre Bedel Sergi
Ömre Bedel Sergi
AK Parti Osmangazi Yönetim Kurulu Üyesi Binnur Hayal'in Huzurevinde Kalan Yaşlıları Objektifine Yansıttığı 'Bir Ömür Geçti Sessizce' Adını Verdiği Fotoğraf Sergisi, Gökdere Kültür Merkezi'nde Açıldı.
Roberto Carlostan Expo İzmir 2015e Destek
Roberto Carlos'tan Expo İzmir 2015'e Destek
Uluslararası Boyutta Düzenlenen Dünyanın En Büyük Organizasyonu Expo'nun 2015 Ayağı İçin Aday Olan İzmir'e Bir Destek de Brezilyalı Oyuncu Roberto Carlos'tan Geldi.
Türkiye ile Kosova Hentbol Maçında Karşılaşacak Geçtiğimiz Günlerde Bağımsızlığını İlan Eden Kosova, İlk Milli Müsabakasını Oynamak İçin Türk Milli Hentbol Takımını Tercih Etti.
Gaziantep Lisesinin Kuruluş Yılı Etkinleklerle Kutlanacak
Gaziantep Lisesi'nin Kuruluş Yılı Etkinleklerle Kutlanacak
Gaziantep Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği, Gaziantep Lisesi'nin Kuruluşunun 75. Yılını, Yıl Boyunca Düzenleyecekleri Çeşitli Etkinliklerle Kutlayacak.
Konyaspor, Sivasspor Maçı Hazırlıklarına Başladı
Konyaspor, Sivasspor Maçı Hazırlıklarına Başladı
Konyaspor, Turkcell Süper Lig'in 27. Haftasında Deplasmanda Oynayacağı Sivasspor Maçı Hazırlıklarına Ara Vermeden Başladı.
İlkbaharın Müjdecisi Nergis  İlgi Görüyor
İlkbahar'ın Müjdecisi Nergis İlgi Görüyor
İlkbaharın Müjdecisi Olarak Bilinen Nergis Çiçeği Malatya'da İlgi Görüyor.
18 Mart Şehitleri Anma Günü
18 Mart Şehitleri Anma Günü
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (Ksü) İşletme Topluluğu ile Kültür-medeniyet Topluluğu, "18 Mart Şehitleri Anma Günü" Dolayısıyla Bir Program Düzenledi.
Esder Genel Başkanı Çelikus: 'Esnaf Kriz Kaldıramaz'
Esder Genel Başkanı Çelikus: "Esnaf Kriz Kaldıramaz"
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (Esder) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, AK Parti'nin Kapatılması İstemiyle Dava Açılmasına Tepki Gösterdi.
Doğanşehirde Okul Öncesi Eğitimde Atak
Doğanşehir'de Okul Öncesi Eğitimde Atak
Malatya'nın Doğanşehir İlçesindeki Muammer Şahin Zafer İlköğretim Okulu'nun, Toplam Kalite Yönetimi İçerisinde Kurduğu İyileştirme Ekibi ile Okul Öncesi Eğitimde Başarı Elde Ettiği Bildirildi.
Aksigorta'nın 2007 Yılı Net Karı 114 Milyon YTL Aksigorta A.ş., Prim Üretimini 2007 Yılı Sonunda Yüzde 19'luk Artışla 794 Milyon YTL'ye, Dönem Net Karını İse Yüzde 54'lük Büyümeyle 114 Milyon..
Türkiye-suriye Ticaret Ofisi Açılıyor
Türkiye-suriye Ticaret Ofisi Açılıyor
"Türkiye-suriye Bölgelerarası İşbirliği Programı" Kapsamında, Gaziantep Ticaret Odası (Gto) Bünyesinde Faaliyet Gösterecek Olan Türkiye-suriye Ticaret Ofisi, Çarşamba Günü Düzenlenecek Törenle Açılacak.
Eskişehirde Ağaçlandırma Seferberliği
Eskişehir'de Ağaçlandırma Seferberliği
Eskişehir Valiliği ile İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, 'Milli Ağaçlandırma Seferberliği' Çerçevesinde 5 Günde 50 Bin Fidan Dağıtacak.
Kentkart'tan Çanakkale Otobüslerinde 18 Mart Mesajı Kentkart, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıldönümü Haftası Nedeniyle Çanakkale'deki Otobüslerde Görüntülü Mesaj Yayımlayacak.
Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi 160. Yılını Kutladı
Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi 160. Yılını Kutladı
Manisa' Nın Akhisar İlçesinde Anadolu Öğretmen Lisesi, Öğretmen Okullarının Kuruluşunun 160. Yıl Dönümünü Kutladı.
Türkiye, Iı. Cardist Kart Teknolojileri Fuarına Hazırlanıyor
Türkiye, Iı. Cardist Kart Teknolojileri Fuarı'na Hazırlanıyor
Kart Teknolojilerini Yoğun Biçimde Kullanan Bankacılık, Finans, Bilişim, Telekomünikasyon, Perakende, Kamu, Sağlık, Lojistik, Kargo, Eğitim ve Turizm Gibi Farklı Sektörlerin Katılacağı Iı. Cardist Kart Teknolojileri...
Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıldönümü Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (Sesob) Başkanı Beşir Köksal, Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıldönümünde Tüm Şehitleri Andığını Belirterek, "Allah Bi..
Gümüşhanede Muhtaç ve Özürlü Aileler Yararına Kermes
Gümüşhane'de Muhtaç ve Özürlü Aileler Yararına Kermes
Gümüşhane'de Faaliyet Gösteren Şefkat Eli Derneği Muhtaç ve Özürlü Aileler Yararına Kermes Düzenledi.
Türksat 3a Fırlatılışa Hazır
Türksat 3a Fırlatılışa Hazır
Türkiye'nin Yeni Uydusu Türksat 3a, Tüm Testleri Tamamlanarak Üretildiği Fransa'daki Thales Alenia Space Tesislerinden, Fransız Guyanası'ndaki Kourou Uydu Fırlatma Bölgesi'ne Ulaştırıldı.
Muradiyede Öğretmen Okullarının 160. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması
Muradiye'de 'Öğretmen Okullarının 160. Kuruluş Yıldönümü' Kutlaması
Van'ın Muradiye İlçesinde 'Öğretmen Okullarının 160. Kuruluş Yıldönümü' Düzenlenen Etkinlikle Kutlandı.
'Oryantali Erkeğe Yakıştıramıyorum' Oryantal Tanyeli, İngiliz Belgeselci Michael Palin'in 'Erkeklerin Oryantal Yapmaları Mümkün mü?' Sorusuna İlginç Bir Cevap Vermiş:Oryantal Tanyeli, İngiliz Belgeselci Michael Palin'in 'Erkeklerin Oryantal Yapmaları Mümkün mü?' Sorusuna İlginç Bir Cevap Vermiş:
Malatya Vali Vekili Erdinç Filize Ziyaret
Malatya Vali Vekili Erdinç Filiz'e Ziyaret
Malatya Vali Vekili Erdinç Filiz, "Şehit Yakınları ve Gazilerimize Önem Vermeliyiz" Dedi.
Muhteşem Konser Derya Baykal, Didem Uzel, Ali Kocatepe, Yasemin Yalçın, Deniz Kurbanzade, Ayşe Özyılmazel, Fikret Ercan, Mehmet Ali Birand, Hakkı Devrim, Yüksel Aytuğ, Onur Baştürk, Emre Irma..Derya Baykal, Didem Uzel, Ali Kocatepe, Yasemin Yalçın, Deniz Kurbanzade, Ayşe Özyılmazel, Fikret Ercan, Mehmet Ali Birand, Hakkı Devrim, Yüksel Aytuğ, Onur Baştürk, Emre Irmak ve Daha Birçok Ünlü İsmin de İzlediği Konserin Her Dakikası Heyecan ve Sürpriz Doluydu.
Tokat'ta "Safra" Operasyonu Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nde (Goü) Yapılan "Safra" Operasyonunda 12 Kişi Gözaltına Alındı.
Çanakkale Zaferi'nin 93.yıl Dönümü Kutlamaları Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıl Dönümü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.
Kocaeli'de Bıçaklı Kavga: 2 Yaralı Kocaeli'de Gençler Arasında Çıkan Bıçaklı Kavgada 2 Kişi Yaralandı.
Şanlıurfa'da 18 Mart Şehitleri Anma Günü Etkinlikleri 18 Mart Şehitleri Anma Günü Etkinlikleri Kapsamında Şanlıurfa'da Biz Dizi Etkinlik Düzenleneceği Bildirildi.
Sivastaki Şifa 58 Operasyonu
Sivas'taki 'Şifa 58' Operasyonu
Sivas'ta 14 Mart Tıp Bayramı'nda Yapılan ve 'Şifa 58' Adı Verilen Operasyonda Gözaltına Alınan 78 Kişiden İfadeleri Alınan 7'si Doktor 17 Kişi, Muayenelerinin Ardından Savcılığa Sevk Edildi.
Nevşehir Üniversitesinde Dış Ticaret Sektörü Sizden Ne Bekliyor Konulu Panel Düzenlendi
Nevşehir Üniversitesi'nde 'Dış Ticaret Sektörü Sizden Ne Bekliyor' Konulu Panel Düzenlendi
Nevşehir Üniversitesi'nde Gerçekleştirilen 'Dış Ticaret Sektörü Sizden Ne Bekliyor' Adlı Panele Başkanlık Eden İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şükrü Akdoğan, Dış Ticaretin Günümüzde Eskisinden Daha...
Kütahya Vali Kocatepe, İstiklal Marşını Ezbere Okuyan Öğrenciyi Ödüllendirdi
Kütahya Vali Kocatepe, İstiklal Marşı'nı Ezbere Okuyan Öğrenciyi Ödüllendirdi
Kütahya'da, Mehmet Arif Ersoy'u Anma Gününde İstiklal Marşı'nı Ezbere Okuyan Fatih İlköğretim Okulu Birinci Sınıf Öğrencisi Didem Eylenen, Vali Şükrü Kocatepe Tarafından Ödüllendirildi.
Estonya Başbakanı Ankara'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi davetlisi olarak Ankara'da bulunan Estonya Başbakanı Andrus Ansip temaslarına başladı.
Estonya Başbakanı Andrus Ansip i..
76 Yıllık Malatyagücü'nün Hedefi Büyük Malatya Amatör Futbolda Şampiyon Olan Malatya'nın Köklü Takımlarından 76 Yıllık Kulüp Malatyagücü'nün Hedefi Büyük.
Türklere Vizenin Kaldırılacağı Yanlış Anlamaymış
Türkler'e Vizenin Kaldırılacağı Yanlış Anlamaymış
Yargıç Dr. Klaus Dienelt'in Açıklamalarının, Yanlış Anlaşılması Üzerine Basında 'Almanya Türkler'e Vizeyi Yıl Sonuna Kadar Kaldıracak' Şeklinde Haberler Çıktığını Bildirdi ve Düzeltilmesini İstedi.
Euro Yüzde 4.89, Dolar 3.56 Değerlendi Merkez Bankası'nın Gösterge Niteliğindeki Döviz Alış Kurlarına Göre Euro Bugün Yüzde 4.89, Dolar da Yüzde 3.56 Değerlendi.
YÖK Yürütme Kurulu Krizi Sürüyor
YÖK Yürütme Kurulu Krizi Sürüyor
YÖK Yürütme Kurulu'na Seçilmesinin Ardından İstifa Ettiğini Açıklayan Prof. Dr. Fikret Şenses'in İstifa Mektubu YÖK'e Ulaşmadı.
Hizbullah Üyesi Bir Kişi Gözaltına Alındı Giresun'un Piraziz İlçesinde, Hizbullah Terör Örgütü Üyesi Olduğu Belirlenen Bir Kişi Gözaltına Alındı.
CHP'den AKP'ye Anayasa Değişikliği Tepkisi: AKP Camcı Dükkanına Girmiş Fil Gibi CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı'nın Açtığı Kapatma Davasının Ardınd..
Türksat 3a Mayıs Ayında Fırlatılıyor Türkiye'nin Uydu Haberleşme Kapasitesini Yüzde 50 Artıracak Türksat 3a Uydusu, Fırlatılacağı Fransız Guyanası'ndaki Kourou Uydu Fırlatma Bölgesi'ne Ulaştı..
Ankara'da Simsar Operasyonu Ankara Polisi Tarafından Başlatılan Simsar Adlı Operasyonda, Çeşitli Kamu İhalelerine Yolsuzluk Yaptıkları İddiasıyla 16 Kişiyi Gözaltına Aldı. Gözaltına Alınanlar..
Yanarak Ölen 2 Çocuk Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Yanarak Ölen 2 Çocuk Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Ereğli İlçesinde, Bir Evde Çıkan Yangında Hayatlarını Kaybeden Çocuklar Sude ve Irmak, Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi.
Kızıyla Karşıya Geçerken Otomobilin Çarptığı Kadın Öldü Konya'da, Kızıyla Birlikte Karşıdan Karşıya Geçerken Otomobilin Çarptığı Kadın Hayatını Kaybetti.
Taksim Meydanında Liseli Kızların 'Namus' Kavgası Kanlı Bitti
Taksim Meydanı'nda Liseli Kızların "Namus" Kavgası Kanlı Bitti
İnternetteki Küfürleşme Olayının Ardından Taksim Meydanı'nda Buluşan Liseli Genç Kız Grupları Birbirine Girdi. Falçatayla Yaralanan Öğrenciler Gözyaşlarıyla Hastaneye Kaldırılırken, Olayın Zanlısı Genç Kız, "İbret Olsun....
İsrail ve Filistinliler Arasında Gizli Barış Görüşmeleri İsrailli ve Filistinli Müzakereciler Arasında Gizli Görüşmeler Yapıldığı Bildirildi. İsrailli Yetkililer Müzakerecilerin Bugün de Görü..
Polis Tarafından 6 Kişinin Öldürüldüğü Aksı'da Halk Mahkemesi Kuruldu Kırgızistan'ın Celalabad Eyaletinde, Aksı İlçesi Karaciğaz Köyünde Aksı Olayları ile İlgili Kurulan Halk Mahkemesi, Sabah..
Yunanistan'da Belediye İşçilerinin Grevi Devam Ediyor Yunanistan'ın Başkenti Atina'da, Hükümetin Hayata Geçirmek İstediği Sosyal Güvenlik Reformuna Karşı Çıkan Belediye İşçileri, Greve Devam ..
Rusya NATO'nun Kosova'da Soğukkanlı Olmasını İstedi Rusya, Kosova'nın Kuzeyindeki Mitroviça'da Sırp Göstericiler ve NATO Güçleri Arasında Çıkan Çatışmaların Ardından, Uluslararası Polis Birli..
Hakkari Belediyesinden Bahar Temizliği
Hakkari Belediyesi'nden Bahar Temizliği
Havaların Isınmasıyla Birlikte Hakkari Belediye Başkanlığı Bahar Temizliği Çalışmaları Başlattı.
Başbakan Erdoğan, Meclis'te Kurmaylarıyla Durum Değerlendirmesi Yaptı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'de Kurmaylarıyla Durum Değerlendirmesi Yaptı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10