17 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

17 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sivil Savunma Ekiplerine Trafik Eğitimi
Sivil Savunma Ekiplerine Trafik Eğitimi
Samsun Sivil Savunma ve Kurtarma Birlik Müdürlüğü Ekiplerine Trafik Eğitimi Verildi.
Balıkesirde Yerel Yönetimler
Balıkesir'de Yerel Yönetimler
Balıkesir'de, Belediye Tarafından Yürütülen, "Atatürk Parkı Yenileme Projesi" Nihayet Tamamlandı. Balıkesir'in Simgelerinden Olan Kent Merkrezindeki Yeşil Alan, Yeni Yüzüyle Halkın Kullanımına Açıldı. Yeni Park, Hafta...
Kuşadası'nda Sahte Para Şebekesi Yakalandı Kuşadası'na Bağlı Güzelçamlı Beldesi'nde İki Kişi Sahte Para Yapımında Kullanılan Malzemelerle Birlikte Ele Geçirildi.
Başbakan Erdoğan: "Olay Hukuki Bir Süreç" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Şu anda tabii ki daha bu işin başındayız. Arkadaşlarımızla değerlendirmeler yapıyoruz.
Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıldönümü Çanakkale Zaferinin 93.yıldönümü Sebebiyle AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Belediye Başkanı Mehmet Buyruk ve AK Parti Erzincan İl Başka..
Vartoda Nevruz Hazırlıkları
Varto'da Nevruz Hazırlıkları
Muş'un Varto İlçesinde Demokratik Toplum Partisi (DTP) Teşkilatı, Düzenlenen Bir Toplantıyla Halepçe Katliamı'nı Kınanırken, Yaklaşan Nevruz İçin de Yapılacak Olan Etkinlikleri Ele Aldı.
Halepçe Katliamının 20. Yıldönümü
Halepçe Katliamının 20. Yıldönümü
İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği (Mazlum-der) Van Şubesi ile Hak ve Özgürlük Partisi (Hak-par) Van İl Başkanlığı Düzenledikleri Birer Basın Açıklamasıyla Halepçe Katliamını Kınadılar.
Bitliste Katı Atık Projesi Çalışmaları
Bitlis'te Katı Atık Projesi Çalışmaları
Bitlis'te Avrupa Birliği Fonlarından Yararlanarak Yapılması Planlanan Katı Atık Projesi (Bika) İçin Bir Araya Gelen Belediye Başkanları ve Encümenler, İller Bankası'ndan Kredi Alma Kararına Vardı.
Devrekte Yaşlılar Haftası İçin Toplantıya İlginin Az Olması Kaymakamı Sinirlendirdi
Devrek'te Yaşlılar Haftası İçin Toplantıya İlginin Az Olması Kaymakamı Sinirlendirdi
Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Yaşlılar Haftası Nedeniyle Düzenlenen Toplantıya İlginin Az Olması Devrek Kaymakam'ı Yakup Tat'ı Sinirlendirdi. Tat, Sitem Ettiği Salondakilerden Tespit Edilen Yaşlıları Ziyaret Etmelerini...
Vanda Öğretmen Okullarının 160. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması
Van'da 'Öğretmen Okullarının 160. Kuruluş Yıldönümü' Kutlaması
Van'da 'Öğretmen Okullarının 160. Kuruluş Yıldönümü' Düzenlenen Etkinlikle Kutlandı.
Otomobillerden Hırsızlık Yapan Şahıs Tutuklandı Gaziantep'te Bir Kişi, 4 Ayrı Otomobilden Hırsızlık Yaptığı Gerekçesiyle Çıkarıldığı Mahkemece Tutuklandı.
Kuşadası'nda Sahte Para Şebekesi Yakalandı Kuşadası'na Bağlı Güzelçamlı Beldesinde İki Kişi Sahte Para Yapımında Kullanılan Malzemelerle Birlikte Ele Geçirildi.
Öğretmen Okullarının Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
Öğretmen Okullarının Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Eğitim Fakültesi Tarafından "Öğretmen Okulları ve Öğretmen Yetiştirme" Adlı Kongerans Düzenlendi.
Yaşlılar ve Öğrenciler Buluşuyor Projesi
Yaşlılar ve Öğrenciler Buluşuyor Projesi
Samsun'un Vezirköprü Kaymakamlığı'nca '18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası' Çerçevesinde 'Yaşlılar ve Öğrenciler Buluşuyor Projesi' Hazırlandı. Kaymakam Adem Arslan, Proje Kapsamında Okul Müdürleriyle Toplantı Yaptı....
AK Parti Hakkındaki Kapatma Davasına Tepkiler Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (Uetd) Genel Merkezi, AK Parti'nin Kapatılması İstemiyle Açılan Davayı Yazılı Bir Bildiriyle Kınadı.
'İslamda Ailenin Önemi' Konferansı
"İslam'da Ailenin Önemi" Konferansı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Osman Şahin, "Aile Yaşantısında Bugünün En Büyük Sıkıntısı Şefkat ve Güven" Dedi.
Nazilli'de Film Gibi Soygun Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde Meydana Gelen Olayda Bankaya Emekli İkramiyesini Yatırmaya Gelen Emekli Astsubayın Elindeki Para Dolu Çanta, 3 Kişilik Bir Hırsızlık Şe..
Kore Gazisine Hüzünlü Veda
Kore Gazisine Hüzünlü Veda
Samsun'un Bafra İlçesinde Hayatını Kaybeden 78 Yaşındaki Kore Gazisi Cemal Koyun, Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi.
Erdoğan: Siyasi Sorunlar Parlamentolarda Çözülmeli
Erdoğan: Siyasi Sorunlar Parlamentolarda Çözülmeli
Erdoğan AKP'ye Açılan Kapatma Davasını, 'Türkiye Demokratik Bir Ülkedir. Siyasi Sorunlar AB'ye Üye Ülkelerdeki Gibi Parlamentolarda Çözülmesi Gerekir, Mahkemelerde Değil' Sözleriyle Değerlendirdi.
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Bafra İlçesinde Bir Eve Giren Hırsız veya Hırsızlar, 8 Adet Altın Bilezik Çaldı. Edinilen Bilgiye Göre, İshaklı Mahallesi'nde Meydana Gelen Olayda, Kimliği Beli..
MHP Zonguldak İl Başkanı Korkutandan Zonguldak Lobisine Temszilciler Kurulu Çağrısı
MHP Zonguldak İl Başkanı Korkuta'ndan Zonguldak Lobisi'ne Temszilciler Kurulu Çağrısı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkanı Mustafa Korkutan, Yaptığı Basın Toplantısında Son Günlerde Zonguldak Lobisini Oluşturmak Amacıyla Başlatılan Çalışmaları Olumlu Bulduğunu İfade Ederken, Vakit...
Eski Aşkına Şiir Yazdı Manken ve Oyuncu Tuba Ünsal'ın Bir Dönem Aşk Yaşadığı ve Uğruna Kocasından Boşandığı Şarkıcı Yalın İçin Şiir Yazdığı Ortaya Çıktı.Manken ve Oyuncu Tuba Ünsal'ın Bir Dönem Aşk Yaşadığı ve Uğruna Kocasından Boşandığı Şarkıcı Yalın İçin Şiir Yazdığı Ortaya Çıktı.
Dört Yıl Sonra Seden Gürel, Yaklaşık Dört Yıl Aradan Sonra 'Bir Nefes' Adlı Albümünü Çıkardı.Seden Gürel, Yaklaşık Dört Yıl Aradan Sonra 'Bir Nefes' Adlı Albümünü Çıkardı.
KFOR ve UNMIK Mitroviça'nın kuzeyinde yaşananları kınadı (2) Kosova'nın bölünmüş kısmı Mitroviça'nın kuzeyinde bu sabah Birleşmiş Milletler (BM) asker ve polisi ile (KFOR ve UNMIK) Sırp göste..
Yanarak can veren Sude ve Irmak kardeşler toprağa verildi
Yanarak can veren Sude ve Irmak kardeşler toprağa verildi
Zonguldak Ereğli'de dün çıkan yangında yaşamlarını yitiren Irmak ve Sude Erol kardeşler, cenaze namazının ardından toprağa verildi.
Denizlide AB desteği ile Çanakkale Savaşı çadırı kuruldu
Denizli'de AB desteği ile Çanakkale Savaşı çadırı kuruldu
Avrupa Birliği (AB) Gençlik projeleri kapsamında Denizli Eğitim Gönüllüleri Derneği (DEGDER) tarafından hazırlanan "İnsanlığın Savaşı Yendiği Yer; Çanakkale Savaş Alanları" isimli çadır törenle açıldı.
DTPli Bengi ve Kalkana soruşturma
DTP'li Bengi ve Kalkan'a soruşturma
Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan ve DTP Batman Milletvekili Bengi Yıldız hakkında soruşturma açıldı. Başkan Kalkan, adliyeye giderek ifade verirken, Bengi Yıldız hakkında hazırlanan fezlekenin ise TBMM'ye...
Milletvekili Kılıçın Çanakkale Zaferi Açıklaması
Milletvekili Kılıç'ın 'Çanakkale Zaferi' Açıklaması
AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Çanakkale Zaferi'nin Sıradan Bir Düşman Ordusuna Karşı Değil, Dünyanın Bütün Sömürgeci Güçlerine ve Nereye Geldiğini Bile...
Erdoğan-ansip Ortak Basın Toplantısı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Hakkında Açılan Kapatma Davasının 'Ekonomiyi Etkileyeceği' Uyarısında Bulunarak, "Borsada İniş Var, Bunların Üzeri..
Zapsu: Bilhassa Don Meselesi Dikkatimi Çekti
Zapsu: Bilhassa 'Don Meselesi' Dikkatimi Çekti
AK Parti Kurucu Üyesi Cüneyt Zapsu, 71 Kişilik Siyasi Yasak İstenenler Listesinde Bulunmanın Kendisi İçin Şeref Olduğunu Belirtti, 'Şaşırdım ve Üzüldüm. Bilhassa 'Don Meselesi' Dikkatimi Çekti.' Dedi.
Hollandanın multimilyoner Türkü, Ortel Mobil hisselerinin büyük çoğunluğunu Hollandalı KPNe sattı
Hollanda'nın multimilyoner Türkü, Ortel Mobil hisselerinin büyük çoğunluğunu Hollandalı KPN'e sattı
Türk kökenli işadamlarının Hollanda'da kurdukları şirketler, artık etnik pazar bir yana ülkenin köklü markalarıyla rekabet eder hale geldi. Hollanda'nın uluslararası alandaki en önemli markalarından birisi olan Kraliyet...
Livni'den Babacan'a Müjde: "İsrail İzmir'in Expo Adaylığını Destekliyor" İsrail Dışişleri Bakanı Livni, Akşam Saatlerinde Dışişleri Bakanı Babacan ile Yaptığı Telefon Görüşmesinde İsrail'in İ..
Başbakan Erdoğan, Bosna-Hersek, Arnavutluk ve Bulgaristan'ı ziyaret edecek Yargıtay tarafından, liderliğini yaptığı AK Parti'ye kapatma davası açılmasına rağmen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ..
Kaldırımda yürüyen anne ve kızına otomobil çarptı; anne öldü, kızı ağır yaralandı Konya'da kaldırıma çıkan otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybederken, 11 yaşındaki kızı ağır yaralandı.
Penelope de Evlat Edinmek İstiyor Evlat Edinmek Hollywood Starlarında Tam Bir Moda Haline Dönüştü. Angelina Jolie, Madonna Gibi Evlat Edinmede Öncülük Yapan Hollywod Yıldızlarına Şimdide Pene..Evlat Edinmek Hollywood Starlarında Tam Bir Moda Haline Dönüştü. Angelina Jolie, Madonna Gibi Evlat Edinmede Öncülük Yapan Hollywod Yıldızlarına Şimdide Penelope Cruz Katılmak İstiyor.
Başbakan Erdoğan: "Demokrasi zedelenirse ekonomi her zaman zedelenir" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, demokrasi ile ekonominin atbaşı olduğunu belirterek, "Demokrasi zedelenirse ekonomi her za..
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Lideri Kardemir Karabükspor'da Basın Sözcüsü Ahmet Gölbek, Erzurumspor Mağlubiyetiyle İlgili, "Her Takımın Başına Gelecek Bir Hadise. Her Maçımızı Kazanacağız Diye Bir Olay Yok" Dedi.
Fortis Türkiye Kupası Maçlarının Hakemleri Belli Oldu Fortis Türkiye Kupası Yarı Final İlk Maçlarını Yönetecek Hakemler Belli Oldu.
DSP Lideri Sezer tartıştığı tostçuyu provakasyon yapmakla suçladı Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Zeki Sezer, Kadir Has Üniversi'tesinde katıldığı konferansta bir tostçu ile tartıştı. Üniv..
Cumhurbaşkanı Gül, Vakıfbank Güneş Sigorta Bayan Voleybol Takımı'nı Kutladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Avrupa Çalenç Kupası'nı Kazanan Vakıfbank Güneş Sigorta Bayan Voleybol Takımı'nı Kutlad..
Barolardan Ortak Açıklama: Millet İradesi Esastır
Barolardan Ortak Açıklama: Millet İradesi Esastır
Kapatma Davasıyla İlgili 7 İlin Baro Başkanlığından Ortak Tepki Geldi. Açıklamada, 'Milletin İradesinin Tecelli Ettiği TBMM İradesinin Üzerinde Hiçbir Kişi, Kurum ve Organ Olamaz' Denildi.
Bakan Tüzmen işadamlarıyla Hindistan’a gitti ıÜüDevlet Bakanı Kürşad Tüzmen, çoğu müheahhitlerden oluşan 170 kişilik bir heyetle Hindistan'a gitti. Tüzmen ve beraberindeki işadamları bu ülked..
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig Takımlarından Elazığspor'da Teknik Direktör Adnan Şentürk, Geçen Hafta Kendi Sahalarında Oynayacakları Kayseri Erciyesspor Maçında Hakem Hataları Nedeniyle G..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10