17 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

17 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eğitim-sen Bölge Toplantısı Yapıldı
Eğitim-sen Bölge Toplantısı Yapıldı
Eğitim-sen Karabük Şubesi Tarafından Düzenlenen Bölge Toplantısı Öğretmen Evinde Gerçekleştirildi.
İkizler Marc'a İyi Gelmedi Dünyanın En Çok Kazanan Kadınları Arasında Yer Alan Jennifer Lopez, Doğumdan Sonra İlk Kez Eşi Marc Anthony ile Sokağa Çıktı. İkilinin Görünüşleri Arasında Epey Far..Dünyanın En Çok Kazanan Kadınları Arasında Yer Alan Jennifer Lopez, Doğumdan Sonra İlk Kez Eşi Marc Anthony ile Sokağa Çıktı. İkilinin Görünüşleri Arasında Epey Fark Vardı.
Sp'den AK Parti'nin Kapatılması Davasına Tepki Saadet Partisi (Sp) Samsun İl Başkanı Nuri Başar, "Milletin İradesi ile Kurulan AK Parti İçin Açılan Kapatma Davasını Tasvip Etmiyoruz" Dedi.
Operasyonun Her Safhasını Heyecanla Yaşadık
'Operasyonun Her Safhasını Heyecanla Yaşadık'
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Irak'ın Kuzeyine Yönelik Sınırötesi Kara Harekatının Her Safhasını Aynı Heyecanla Yaşadığını Söyledi.
Başbakan Erdoğan'dan Rusya Devlet Başkanı Medledev'e Kutlama Telefonu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanlığı'na Seçilen Dmitry Medledev'i Telefonla Arayarak Kutladı. Erdoğan G..
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Tff 2. Lig Yükselme Grubu Takımlarından Adana Demirspor, Mersin İdmanyurdu Maçında Kaybedilen 2 Puanın Üzüntüsünü Yaşıyor.
Çalışan Kadınlara Bebek Bakımı Eğitimi
Çalışan Kadınlara Bebek Bakımı Eğitimi
Nazilli'deki Uğur Soğutma Fabrikası'nda Çalışan Kadınlara Bebek Eğitimi Veriliyor.
Açık Öğretim'in Yeni Kayıt Dönemi Başladı Halk Eğitimi Merkezi Bünyesinde İş ve İşlemleri Yürütülen Açık İlköğretim Okulu'nun Yeni Kayıtlarının Başladığı Bildirildi.
18 Mart Çanakkale Zaferinin 93. Yıl Dönümü ve Şehitleri Anma Günü Etkinlikleri Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 93. Yıl Dönümü Etkinlikleri Kapsamında Mesaj Yayımlad..
Melikgazide Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Devam Ediyor
Melikgazi'de Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Devam Ediyor
Melikgazi Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kalifiyeli ve Eğitimli İş Gücü ile Hizmette Hem Kalitenin Hem de Etkinliğinin Artığını Bu Nedenle Personelin Hizmet İçi Eğitim Seminerlerine Büyük Önem Verdiklerini Söyledi.
Kuyumcular Altının Yükselmesinden Rahatsız
Kuyumcular Altının Yükselmesinden Rahatsız
Malatya Kuyumcular Odası Başkanı Murat Özhüsrev, Altındaki Fiyatın Yükselmesinin İşlerini Olumsuz Etkileyeceğini Söyledi.
Endüstri Meslek Lisesi İdarecileri ve Okul Aile Birliğinde Ntsona Ziyaret
Endüstri Meslek Lisesi İdarecileri ve Okul Aile Birliğinde Ntso'na Ziyaret
Nevşehir Endüstri Meslek Lisesi İdarecileri ve Okul Aile Birliği, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (Ntso) Başkanı Arif Parmaksız'ı Ziyaret Etti.
Kütahyada Kültür ve Turizm İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Kütahya'da Kültür ve Turizm İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Kütahya Kültür ve Turizm İl Koordinasyon Toplantısı, İl Özel İdare Toplantı Salonu'nda Yapıldı. Vali Yardımcısı Mustafa Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Nejat Özturan, İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanları ile Özel...
Mersine Bilim Merkezi Kurma Girişimleri
Mersin'e Bilim Merkezi Kurma Girişimleri
İstanbul Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Karadoğan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Erol Ertan'ı Ziyaret Etti.
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü
AK Parti Kayseri Milletvekili ve Kit Komisyonu Üyesi Ahmet Öksüzkaya, 18 Mart Çanakkale Zaferi ile İlgili Yaptığı Açıklamada, "Tarihi Şan ve Şerefle Dolu Büyük Türk Milletinin Vatan Sevgisinin, Şahadetle İmtihan Olduğu...
Yozgat Valisi Amir Çiçekten Açıklama
Yozgat Valisi Amir Çiçek'ten Açıklama
Yozgat Valisi Amir Çiçek, Eğitimde Başarı Seviyesinin Artırılması İçin Çocukların Daha Küçük Yaşlarda Eğitilmesi Gerektiğini Belirterek, Okul Öncesi Eğitime Büyük Önem Verdiklerini Söyledi.
Erdemlide 'Mesleki Eğitim ve Meslek Edindirme Kurulu' Toplantısı
Erdemli'de "Mesleki Eğitim ve Meslek Edindirme Kurulu" Toplantısı
Mersin'in Erdemli İlçesinde, Gençlik Hizmetleri Kurulu Mesleki Eğitim ve Meslek Edindirme Alt Kurulu Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Hüseyin Doğru Başkanlığında Gerçekleştirildi.
Sürpriz Yemek İsim Britney Olunca Herşeyi Beklemek Mümkün Artık. Ünlü Şarkıcı Bizleri Şaşırtmayı Seviyor. Spears Geçen Cumartesi Akşamı Ünlü Aktör ve Yönetmen Mel Gibson'la Yemek Yedi.İsim Britney Olunca Herşeyi Beklemek Mümkün Artık. Ünlü Şarkıcı Bizleri Şaşırtmayı Seviyor. Spears Geçen Cumartesi Akşamı Ünlü Aktör ve Yönetmen Mel Gibson'la Yemek Yedi.
Karabük Esnafı Yeni Bina Yapımı İçin Yer Arıyor
Karabük Esnafı Yeni Bina Yapımı İçin Yer Arıyor
Karabük Esnaf Odaları Birliği, Yapmayı Planladıkları İdari ve Sosyal Hizmet Verecek Bir Bina Yapımı İçin Yer Arayışına Başladı.
Park Halindeki İş Makinası Çalındı Zonguldak'ın Devrek İlçesinde, Park Halindeki İş Makinesi Bilinmeyen Kişi veya Kişiler Tarafından Çalındığı Bildirildi.
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Dolayısıyla Bir Açıklama Yapan Demokrat Parti (Dp) Genel İdare Kurulu Üyesi Mustafa Eraslan, Çanakkale Savaşının, Türk Milletinin En Güçsüz ve Sıkıntılı Anında Bile...
Beyşehir Gölünde Sudak Balığı Avlanma Yasağı Başladı
Beyşehir Gölü'nde Sudak Balığı Avlanma Yasağı Başladı
Türkiye'nin En Önemli Tatlı Su Ürünü Avlanma Merkezlerinden Olan Beyşehir Gölü'nde Sudak Balığı Avlanma Yasağı Başladı.
Sesli'den 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Mesajı Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Sesli Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıldönümü Nedeniyle Kutlama Mesajı Yayınladı.
Nazilli Fatih İlköğretim Okulu Hentbol Takımı İlçenin Gururu Oldu Nazilli Fatih İlköğretim Okulu Spordaki Başarıları ile Aydın'da Rakip Tanımıyor. Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen..
Başhekim, Başarı İçin İstişare Ziyaretlerinde
Başhekim, Başarı İçin İstişare Ziyaretlerinde
Malatya Devlet Hastanesi Başhekimi Vahap Boztepe, Hastane Yönetimiyle Birlikte Muhtarlar Derneği ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ni Ziyaret Etti.
Dpden Şehit Ailelerine Ziyaret
Dp'den Şehit Ailelerine Ziyaret
Demokrat Parti (Dp) Zonguldak İl Yönetimi ve İlçe Teşkilatı Şehit Aileleri Derneğini Ziyaret Etti.
Belediye Başkanı Ünver, Siyaset Akedemisi'nde Tecrübelerini Anlattı AK Parti Genel Merkezi Ar-ge Başkanlığı Tarafından Başlatılan Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı Çerçevesinde Mala..
AK Parti Sivas Teşkilatı Üyesi 100 Kişi Çanakkaleye Gitti
AK Parti Sivas Teşkilatı Üyesi 100 Kişi Çanakkale'ye Gitti
Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın da Katılacağı 10 Mart Çanakkale Zaferi Programını Sivas'tan 100 AK Parti Gençlik Kolları Üyesi Takip Edecek.
Vali Salihoğlu Masal Saatinde
Vali Salihoğlu Masal Saatinde
Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu Nesrin-halit Zarbun Anaokulu'nda Uygulanmakta Olan "Masal Saati" Etkinliğine Katıldı.
Kadın Girişimciliği Destekleme Projesi
Kadın Girişimciliği Destekleme Projesi
Avrupa Birliği(ab) ile Samsun Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği(esob) Tarafından Finanse Edilen 'Kadın Girişimciliği Destekleme Projesi'nin Resmi Açılışı ve Tanıtımı Yapıldı.
Arapgir'de Yolcu Taşımaya Zam Malatya'nın Arapgir İlçesinde Yolcu Taşıma Ücreti Arttırıldı.
Salihlide Deve Güreşleri Çekişmeli Geçti
Salihli'de Deve Güreşleri Çekişmeli Geçti
Manisa'nın Salihli İlçesine Bağlı Emirhacılı Köyünde Yapılan Deve Güreşlerinde, Çekişmeli Güreşler Heyecanlı Dakikaların Yaşanmasına Neden Oldu.
Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıldönümü Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıl Dönümünde Yaptığı Açıklamada, "Kanının Rengini Bayrağımıza, Canının Azizliğini Vatanımıza Ve..
Denizli Belediye Başkanı Zeybekciden 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajı
Denizli Belediye Başkanı Zeybekci'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajı
Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, Çanakkale Zaferi'nin Türk Milletinin Kaderiyle Birlikte, Dünya Tarihinin Seyrini de Değiştiren En Önemli Olaylardan Biri Olduğunu Bildirdi.
Türk Eğitim-senden Hatıra Ormanı
Türk Eğitim-sen'den Hatıra Ormanı
Balıkesir'in Edremit İlçesinde Faaliyet Gösteren Türk Eğitim-sen Balıkesir 2 No'lu Şube Başkanlığı, Yüzlerce Ağaç Dikerek Hatıra Ormanı Oluşturdu.
18-24 Mart Yaşlılar Haftası Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, "Her İnsan İçin Değişik Mana ve Önem İfade Eden Yaşlılık, Hayatın Çok Özel Bir Dönemidir" Dedi.
Besni İlçesinde Okuma Salonu Açıldı
Besni İlçesinde Okuma Salonu Açıldı
Adıyaman Sema Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Sema-der) Tarafından Besni İlçesine Yapılan Okuma Salonu Törenle Açıldı.
AK Parti Sivas Milletvekili Hamza Yerlikaya, Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıldönümünü Kutladı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas Milletvekili Hazma Yerlikaya, Yayınladığı Mesaj ile Çanak..
Van Şoförler Odası Yeni Hizmet Binasına Taşındı
Van Şoförler Odası Yeni Hizmet Binasına Taşındı
Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Faruk Alpaslan, Çalışmalarını Artık Yeni Hizmet Binalarında Sürdüreceklerini İfade Ederek, Herkese Hayırlı Olsun Temennisinde Bulundu.
3’üncü Çukurova Aşıklar Yarışması sonuçlandı
3’üncü Çukurova Aşıklar Yarışması sonuçlandı
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Çukurova Halk Ozanları Kültür ve Araştırma Derneği'nin (ÇOKDER) ortaklaşa düzenlediği "Geleneksel 3'üncü Çukurova Aşıklar Yaşarışması" sonuçlandı.
Milletvekili Erdoğan, Yaşlılar Haftasını Kutladı
Milletvekili Erdoğan, Yaşlılar Haftasını Kutladı
AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Fazlı Erdoğan, Yaşlılar Haftası'nı Kutlama Mesajı Yayınladı.
Alperen Ocaklarından Fotoğraf Sergisi
Alperen Ocakları'ndan Fotoğraf Sergisi
Alperen Ocakları İl Temsilcili Tarafından, Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıldönümü Dolayısıyla Şehitleri Anmak İçin Fotoğraf Sergisi Açıldı. Atatürk Kültür Merkezi'nde Açılan Fotoğraf Sergisinde Çanakkale Savaşı'nı Anlatan...
Aliağa Belediye Başkanı Kayadan 18 Mart Mesajı
Aliağa Belediye Başkanı Kaya'dan 18 Mart Mesajı
Aliağa Belediye Başkanı Tansu Kaya Çanakkale Savaşlarının 93. Yıldönümü Nedeniyle ile Bir Mesaj Yayınladı. Mesajında Türk Ulusunun Bölünmez Bütünlüğünün En Önemli Simgelerinden Birinin Çanakkale Savaşları Olduğunun...
Başkan Genç, Muhtarla Buluştu
Başkan Genç, Muhtarla Buluştu
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Merkez İlçe Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi. Canik Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde Yapılan Toplantıya Başkan Osman Genç, Başkan Yardımcısı Selçuk Kemeröz, Meclis Üyesi Ömer Çelebi,...
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Etkinlikleri Kapsamında, AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan ve Zkü Rektörü Prof. Dr...
Çerkezköyde Ek Okul Binası Açılışı
Çerkezköy'de Ek Okul Binası Açılışı
Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesine Bağlı Kanıkağıl Köyüne Yapılan 8 Derslikli Ek Okul Binasının Açılışına Katılan Vali Aydın Nezih Doğan, Köyün Türkiye'de En Çok Kamu Yatırımı Alan Köy Olduğunu Söyledi.
AK Parti Hakkındaki Kapatma Davasına Tepkiler
AK Parti Hakkındaki Kapatma Davasına Tepkiler
Avrupa Parlamento (AP) Milletvekili Cem Özdemir, AK Parti Hakkında Açılan Kapatma Davasının, Türkiye Demokrasisi İçin Ciddi Soru İşaretleri Doğmasına Neden Olduğunu Söyledi.
Aydın Tarımsal Kuraklık İl Kriz Merkezi İlk Toplantısını Yaptı
'Aydın Tarımsal Kuraklık İl Kriz Merkezi' İlk Toplantısını Yaptı
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarafından Hazırlanan "Tarımsal Kuraklık Yönetiminin Görevleri, Çalışma Usul ve Esaslarına Dair Yönetmeliğin" Yürürlüğe Girmesinin Ardından Oluşturulan Aydın Tarımsal Kuraklık İl Kriz Merkezi...
Başkan Kaldırım, Şehit Aileleri ile Bir Araya Geldi
Başkan Kaldırım, Şehit Aileleri ile Bir Araya Geldi
Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, Şehit Aileleri ve Gaziler ile Bir Araya Geldi. Gazi Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Üyelerinin Çanakkale Şehitlerini Anma Haftası Etkinlikleri Kapsamında Düzenledikleri...
Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
2007 Yılı Son Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Valilik Toplantı Salonunda Vali Enver Salihoğlu'nun Başkanlığında Yapıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10