16 Mart 2008 Pazar Günü Haberleri

16 Mart 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yazar Mustafa Armağan, Gölbaşılılara Asımın Neslini anlattı
Yazar Mustafa Armağan, Gölbaşılılara Asım'ın Nesli'ni anlattı
Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Çanakkale Haftası nedeniyle, Tarihçi-Yazar Mustafa Armağan, 'Asım'ın Nesli' konferansıyla Mehmet Akif Ersoy ve Çanakkale ruhunu anlattı.
Dadaşlar Erzurumun 90. kurtuluş yıl dönümünü kutladı
Dadaşlar Erzurum'un 90. kurtuluş yıl dönümünü kutladı
Erzurum'un 90. kurtuluş yıl dönümü dolayısıyla Kocaeli'de faaliyet gösteren Erzurum Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen program büyük ilgi gördü.
Mazlum Der: "Parti kapatma demokratik kazanımları geri götürür" Mazlum Der Batman Şubesi, AK Parti hakkında açılan kapatma davasına tepki gösterdi. Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Mazlum..
Ameliyat sonrası sakat kalan çocuk iyileşmek istiyor
Ameliyat sonrası sakat kalan çocuk iyileşmek istiyor
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde oturan Ramazan Kılıç (15), 3 yıl önce belinde geçirdiği rahatsızlığından dolayı Erzurum Atatürk Üniversitesi Aziziye Hastanesi'nde geçirdiği ameliyat sonrası sakat kaldı. Yapılan...
Yaşar Okuyan: "Parti kapatılması hoş değil fakat partilerin de Anayasaya uygun davranma mecburiyeti var" Milliyetçi Hareket Partisi Eski Milletvekili Mehmet Gül'ün Fatih Camisi'nden kılınan c..
Tarihçi Yazar Vakkasoğlu: 'İngilizler Çanakkaleyi geçeceklerine o kadar çok inanıyordu ki paralarını bile basıp geldiler'
Tarihçi Yazar Vakkasoğlu: "İngilizler Çanakkale'yi geçeceklerine o kadar çok inanıyordu ki paralarını bile basıp geldiler"
Edirne'nin Uzunköprü ilçe Müftülüğü 'Bir Destandır Çanakkale' konulu bir konferans düzenledi. Konferansa Uzunköprü Kaymakamı Mehmet Aydın, Belediye Başkanı Ercan Çobanoğlu ve İlçe Müftüsü Sait Emin Arvas'ın yanısıra...
Kapatma davasına sivil toplum örgütlerinden sert tavır Elazığ'da sendikalar ve siyasi partiler AK Parti'ye kapatılma davasının açılmasını eleştirerek tepki gösterdi.
Alkollü sürücüler dehşet saçtı: 3 ölü, 10 yaralı
Alkollü sürücüler dehşet saçtı: 3 ölü, 10 yaralı
Sakarya'nın Pamukova ilçesinde alkollü sürücünün neden olduğu kazada iki otomobilin çarpışması sonucu aynı aileden 3 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı. Kent merkezinde alkollü sürücünün yayalara çarpması sonucu meydana...
Ayaklarını kaybeden gaziye gençlerden moral ziyareti
Ayaklarını kaybeden gaziye gençlerden moral ziyareti
Şırnak'ın Bestler Dereler mevkiinde mayına basarak 2 bacağını kaybeden Osmaniyeli Gazi Harun Özdemir'i(29) gençler unutmadı.
Zonguldak AK Parti İstişare Toplantısı Yapıldı
Zonguldak AK Parti İstişare Toplantısı Yapıldı
AK Parti Zonguldak Genişletilmiş Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı Yapıldı. Toplantıya Katılan Milletvekilleri, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya Tarafından AK Parti Hakkında Açılan Kapatma...
Müftü M. Sena Geçit, görevine başladı
Müftü M. Sena Geçit, görevine başladı
Ağrı Doğubayazıt Müftülüğü'ne atanan M. Sena Geçit, görevine başladı.
Savarona'da Şov Viskiseverleri Özel Bir Etkinlikte Buluşturan Johnnie Walker, Savarona'da Bir Gecce Düzenledi.Viskiseverleri Özel Bir Etkinlikte Buluşturan Johnnie Walker, Savarona'da Bir Gecce Düzenledi.
Bitlis'te Trafik Kazası: 3 Yaralı Bitlis'te Meydana Gelen Trafik Kazasında, 3 Kişi Yaralandı.
TBB "Yargısal Sürecin Tamamlanmasını Beklemeye" Çağırdı Türkiye Barolar Birliği (TBB), 40 İlin Baro Başkanlarının Katıldığı Toplantının Ardından Yayımladığı Sonuç Bildirisiyle, Yargıtay Cumhu..
İsveç ordusunda Nazi skandalı
İsveç ordusunda Nazi skandalı
İsveç'te Nordik Muharebe Grubu (NBG) askerlerinden birinin tanınmış bir Nazi sempatizanı olduğu ortaya çıktı. İsveçteki bu skandalı ortaya çıkaran Boras gazetesi, aynı şahsın Nazi gruplarının mitinglerinden birinde...
SP: 'Parti kapatma millet iradesine müdahaledir'
SP: "Parti kapatma millet iradesine müdahaledir"
Saadet Partisi (SP) Adana İl Başkanı Sıtkı Cengil, Adalet ve Kalkınma Partisi'ne (AK Parti) karşı açılan kapatma davasının demokrasi ve millet iradesine yapılmış bir müdahale olduğunu söyledi.
DTP, nevruzu 23 Martta kutlayacak
DTP, nevruzu 23 Mart'ta kutlayacak
Demokratik Toplum Partisi (DTP) nevruzu Adana'da 23 Mart Pazar günü kutlayacak.
Sokak Köpekleri İçin Kermes
Sokak Köpekleri İçin Kermes
Alanya'ya Yerleşen Hollandalı ve Alman Vatandaşlar, Gazipaşa İlçesinde Sokak Köpekleri İçin Bir Kermes Düzenledi.
Yayla yolları açıldı, piknikçiler yaylalara akın etti
Yayla yolları açıldı, piknikçiler yaylalara akın etti
Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde uzun zamandır karla kaplı olan yayla yolları güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte açılmaya başladı.
Beyazıt'taki Üniversite Olayları ve Halepçe Katliamının Yıldönümü 16 Mart Beyazıt'taki Öğrenci Olayları ve Halepçe Katliamının Yıldönümünde Bir Grup Ezilenlerin Sosyalist Platformu (Esp), Gal..
Adanalılar Mardinde Buluştu
Adanalılar Mardin'de Buluştu
Mardin'de Çalışan ve Görev Yapan Adanalılar Düzenlenen Bir Gecede Bir Araya Geldi.
Kutsal Emanetler Eskişehirde
Kutsal Emanetler Eskişehir'de
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 93. Yıldönümü Dolayısıyla Düzenlenen '11. Zafer Koşusu' Çerçevesinde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Teslim Edilmek Üzere Çanakkale'den Yola Çıkarılan Toprak, Deniz Suyu ve Türk Bayrağı,...
Başbakan Erdoğan Şanlıurfada
Başbakan Erdoğan Şanlıurfa'da
Geceyi Şanlıurfa Polisevi'nde Geçiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Öğle Saatlerinde Şanlıurfa Kent Merkezinde Gezerek Halkı Selamladı.
Marmariste Ordulular Gecesi
Marmaris'te Ordulular Gecesi
Marmaris Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Marmaris'te Ordulular Gecesi Düzenledi.
Marmariste Çocuklar Ebru ve Resim Yaptı
Marmaris'te Çocuklar Ebru ve Resim Yaptı
Marmaris İlçesinde, Kalimerhaba Uluslararası Dostluk İşbirliği ve Tanıtma Derneği Tarafından Düzenlenen Marmaris 3. Kadın ve Sanat Etkinlikleri Çerçevesinde Çocuklar Ebru ve Resim Yaptı.
Galatasaray'da Kaleci Aykut Güven Veriyor Galatasaray'ın Genç File Bekçisi Aykut Erçetin, Son Haftalardaki Performansıyla Güven Veriyor.
Çanakkale Zaferi Çayırovada Dualarla Kutlandı
Çanakkale Zaferi Çayırova'da Dualarla Kutlandı
Kocaeli'nin Çayırova Belediyesi Tarafından Çanakkale Zaferi 93. Yıldönümü Sebebiyle Etkinlikler Düzenlendi.
İsmet Karaokuru Anma Gecesi
İsmet Karaokur'u Anma Gecesi
Kahramanmaraş'ta 1997 Yılında Hayatını Kaybeden Saçaklızade Vakfı Kurucusu İsmet Karaokur İçin Anma Gecesi Düzenlendi.
Şahinbey Belediyesinden Doktorlara Kokteylli Kutlama
Şahinbey Belediyesi'nden Doktorlara Kokteylli Kutlama
Gaziantep Merkez İlçe Şahinbey Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları Kapsamında Sağlık Çalışanlarına Kokteyl Verdi.
Striptizci Anchorwoman Dönemi Haber Sunuculuğunda Sıkı Yarış Sürerken, Anchormanlara, Striptizci Anchorwoman Rakipler Gerliyor.
Türk Sunucuya Büyük Onur Almanya'nın En Güzel Sunucularından Türk Kökenli Nazan Eckes, Bu Sabah Yapılacak Formula 1 Yarışlarını Sunacak.Almanya'nın En Güzel Sunucularından Türk Kökenli Nazan Eckes, Bu Sabah Yapılacak Formula 1 Yarışlarını Sunacak.
Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu 20 ülkeden 258 sporcunun katılımı ile başladı
Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu 20 ülkeden 258 sporcunun katılımı ile başladı
Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu Dünya Kupası birinci ayağı 20 ülkeden 258 sporcunun katılı ile başladı. Maratonun startını Manavgat Köprübaşı'nda saat 10.30'da Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, AK Parti Antalya...
İngilltere'de İşçi Partisi'ne destek son 25 yılın en düşük seviyesinde İngiltere'de ikitdardaki parti olan İşçi Partisi'ne halk desteğinin, son 25 yılın en düşük seviyesine gerilediği ortaya ..
Horasanın düşman işgalinden kurtuluşu kutlandı
Horasan'ın düşman işgalinden kurtuluşu kutlandı
Erzurum'un Horasan ilçesinin düşman işgalinden kurtarılışının 90. yıl dönümü düzenlenen törenle kutlandı. Tören alanına alkışlarla gelen askerler yine alkışlarla uğurlandı. Törenlere yoğun ilgi gösteren vatandaşlar alanı...
Öğrencilerine meyveyi sevdirdi
Öğrencilerine meyveyi sevdirdi
Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk beldesi Necmi Şahin İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Fadime Doğan, yaptığı ilginç uygulamayla öğrencilerine meyveyi sevdirdi. 2.sınıf öğretmeni Fadime Doğan'ın öğrencilerine...
Siirt Üniversitesinden Bilgisayar Kursu
Siirt Üniversitesinden Bilgisayar Kursu
Siirt Üniversitesi Rektörlüğü, Autocat Bilgisayar Kursu Açıyor. Siirt Üniversitesi Rektör Vekili Prof.dr. Asaf Varol, Daha Önce Açtıkları KPSS Hazırlık Kursunun Devam Ettiğini Belirterek "Üniversite Rektörlüğü Olarak...
Türk Firmalar Artık Markalaşma Yarışında Türkiye'deki Yerli Firmalar Artık Markalaşma Yarışında İlerliyor. Türkiye'de Son 10 Yıl İçinde Yerli ve Yabancı Olmak Üzere Toplam 446 Bin 440 Adet Ma..
İzmitte Korkutan Yangın
İzmit'te Korkutan Yangın
Kocaeli'nin Köseköy Beldesinde Bir Evde Çıkan Yangın, Mahalle Sakinlerine Korku Dolu Anlar Yaşattı.
AK Parti Milletvekili Bülent Arınç: "Ölüm En Büyük Gerçek, Bunu Başsavcı da Görmeli" AK Parti Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Kapatma Davasıyla İlgili Olarak, "Ölüm En Büyük Gerçek. Bunu Ba..
AK Parti'ye Kapatma Davası Saadet Partisi (Sp) Adana İl Başkanı Sıtkı Cengil, "Yargı Yetkisini Kullananlar, Bir Takım Varsayımlara Dayanarak Bu Yetkilerini Millet İradesine Karşı Odak Haline ..
Bel Ağrısı Şikayetiyle Gittiği Hastanede Ameliyat Sonrasında Sakat Kaldı
Bel Ağrısı Şikayetiyle Gittiği Hastanede Ameliyat Sonrasında Sakat Kaldı
Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinde İkamet Eden 15 Yaşındaki Ramazan Kılıç, 3 Yıl Önce Bel Ağrısı Şikayetine Şifa Bulmak İçin Gittiği Hastanede Geçirdiği Ameliyat Sonrasında Sakat Kaldı.
Erzurumun Kurtuluş Yıl Dönümü Gebzede Kutlandı
Erzurum'un Kurtuluş Yıl Dönümü Gebze'de Kutlandı
Erzurum'un 90. Kurtuluş Yıl Dönümü, Gebze Erzurumlular Derneği Federasyonu Tarafından Düzenlenen Gecede Kutlandı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10