15 Mart 2008 Cumartesi Günü Haberleri

15 Mart 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Muhasebeciler, Çalışanlara Haklarını Anlattı
Muhasebeciler, Çalışanlara Haklarını Anlattı
18 Yaşından Küçük İşçilerin Gece Çalıştırılmasının Yasak Olduğunu Söyleyen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bülent Fıçıcı, 50 ve Daha Fazla İşçi Çalıştıran İşverenlerin, Yüzde 3 Oranında Özürlü, Yüzde Bir Oranında Eski...
Başbakan Erdoğan Siirtte
Başbakan Erdoğan Siirt'te
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'ye Yönelik Kapatma Davasıyla İlgili İlk Açıklamasını Siirt Kadın Kolları Kongresi'nde Yaptı.
AK Partide Rota Belli Oldu
AK Parti'de Rota Belli Oldu
AK Parti, Kapatma Davasına Karşı İzleyeceği Yol Haritası Belli Oldu. Anayasa Çalışmalarına Yeniden Hız Verme Kararı Alan AK Parti, Kapatma Davası Sonuçlanmadan Mini Bir Anayasa Değişikliği Yapacak.
Başbakan Siirt'te Bu Haberin Detayı
Bahçeli: "Kapatma Davası Çok Vahim Siyasi Sonuçlar Doğuracak" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Altmışbeş Aydır İktidarda Olan Bir Siyasi Partinin Kapatılması İçin Dava Açılmasının, Hukuki Yö..
Vali Tanılır'dan Plaket ve Şilt Genelgesi Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, Yayınladığı Genelgeyle, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Görev Yapan Yönetici ve Personelin Birbirlerine Plak..
HÖC'den Amerika'ya türkülü tiyatro oyunlu protesto Haklar ve Özgürlükler Cephesi (HÖC), tiyatro gösterisi ve türkülerle Amerika'nın Irak işgalini protesto etti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Siirt'ten ayrıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, programını tamamladıktan sonra GAP uçağıyla Siirt'ten ayrıldı.
Sivil toplum örgütleri ABD'nin Irak işgalini protesto etti Kadıköy Meydanı'nda bir araya gelen çok sayıda parti, dernek ve meslek örgütü üyeleri ABD'nin Irak işgalini ile İsrail'in Filistin'e..
Belediye başkanı işçi gibi çalışıyor
Belediye başkanı işçi gibi çalışıyor
Sivas'ta baharın gelmesiyle birlikte temizlik ve çevre düzenleme çalışmaları başlatan Belediye Başkanı Recep Gariper işçilerle birlikte çalışıyor.
Darıca Belediye Başkanı Karabacak Esnafla Bir Araya Geldi
Darıca Belediye Başkanı Karabacak Esnafla Bir Araya Geldi
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleriyle Birlikte Osmangazi Esnafı ile Buluştu.
Vanda Kainatın Yaratılışı ve Kuran Ayetleri Konferansı
Van'da 'Kainatın Yaratılışı ve Kur'an Ayetleri' Konferansı
İstanbul İl Müftülüğü Vaizi Mustafa Akgül, Çağdaş, İlerici ve Aydın Olmak İçin Bazı Kesimlerin Camiden, Seccadeden Uzak Durma Düşüncelerinin Doğru Olmadığını Söyledi.
Arnavutluk'ta silah deposu patladı: 155 kişi yaralandı (4) Arnavutluk'un başkenti Tiran'in yakınlarında bulunan bir silah deposunda patlama meydana geldi. Patlamanın en az 155 kişinin yaralan..
Helin Mali'nin Hostesi Olacak! Kanal 1'de Yayınlanan Çarkıfelek Programında Her Cumartesi Başka Bir Ünlü Mehmet Ali Erbil'e Hosteslik Yapacak.. Bu Haftaki Ünlü Helin Avşar!Kanal 1'de Yayınlanan Çarkıfelek Programında Her Cumartesi Başka Bir Ünlü Mehmet Ali Erbil'e Hosteslik Yapacak.. Bu Haftaki Ünlü Helin Avşar!
Erdoğan: Yargı Milletin İradesini Yok Sayamaz
Erdoğan: 'Yargı Milletin İradesini Yok Sayamaz'
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yargının Milletin İradesini Yok Sayamayacağını Belirterek, 'Türkiye'nin Demokrasisini Tehlikeye Atanlar Bunun Vebalini Omuzlarında Taşıyacaklar.' Dedi.
AK Parti Yerel Yönetimler Şurası
AK Parti Yerel Yönetimler Şurası
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sinop Yerel Yönetimler Şurası Yapıldı.
Romen sanat dünyasının acı kaybı Romen sanat dünyasının ünlü simalarından Ovidiu Iuliu Moldovan 66 yaşında hayatını kaybetti. Uzun süredir şiroz tedavisi gören Moldovan, Çarşamba akşamı ani k..
Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısına Yönelik Tepkiler
Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı'na Yönelik Tepkiler
Eskişehir'de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Üyeleri, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'na Karşı El İlanları Dağıttı.
Kış Kastamonuya Geri Geldi
Kış Kastamonu'ya Geri Geldi
Kastamonu'da Etkili Olan Kar Yağışı Nedeniyle Ilgaz Geçidi'nde Araçlar Yolda Kaldı.
Arı Hastalıklarında Yanlış İlaç Kullanımı
Arı Hastalıklarında Yanlış İlaç Kullanımı
Ordu Üniversitesi (Odü) Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Recep Sıralı, Arılarda İlacın Uzun Süre Kullanılması Sonucu O İlaca Karşı Mikroorganizmalarda ve Zararlılarda Direnç Meydana Geldiğini...
'Elazığ Okuyor, Okuyanlar Yarışıyor' bilgi yarışmasının finali yapıldı
"Elazığ Okuyor, Okuyanlar Yarışıyor" bilgi yarışmasının finali yapıldı
Elazığ okuyor kampanyası çerçevesinde Fırat Üniversitesi'nin Fırat Televizyonu'ndan canlı yayınladığı "Elazığ Okuyor, Okuyanlar Yarışıyor" bilgi yarışmasının finali yapıldı.
Anamur Devlet Hastanesi'nde ihaleye fesat karıştırıldığı iddiası ile 7 kişi tutuklandı Mersin'in Anamur ilçesindeki devlet hastanesinde, yolsuzluk ve ihaleye fesat karıştırdıkları iddiasıyla ..
Ufuk Uras: "AK Parti hakkında açılan dava demokrasimizde büyük tahribata neden olur" Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Genel Başkanı ve Milletvekili Ufuk Uras, AK Parti hakkında açılan kapa..
Alanya'da park halindeki 10 tonluk kurtarıcı kamyon çalındı Antalya'nın Alanya ilçesinde park halindeki 10 tonluk kurtarıcı kamyon kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalındı. Özel bir işyer..
İş dünyasına göre Türkiye’de laiklik ve rejim problemi yok Yargıtay Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın AK Parti'ye kapatma davası açmasına, Anadolu'daki iş dünyasından tepkiler gelmeye dev..
Vanda Sivil Toplum Örgütlerinden AK Partinin Kapatılma Davasına Tepki
Van'da Sivil Toplum Örgütlerinden AK Parti'nin Kapatılma Davasına Tepki
İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği (Mazlum-der) Van Şube Başkanlığı Üyesi Fuat Değer, Halkın Yüzde 47'sinin Oyunu Almış Bir Partiyi Görmezden Gelenlerin Adalet ve Kalkınma Partisi'ni (AK Parti) Kapatarak...
Samsunda 'Stres ve Diyabet' Semineri
Samsun'da "Stres ve Diyabet" Semineri
Halk Sağlığı ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Emin Dinççağ, Her Yönüyle İnsan Sağlığına Zararı Bulunan Stresin Kan Şekerini Artırdığı İçin Diyabetli Hastalar İçinde Risk Oluşturduğunu Söyledi.
Türkiye bu yıl kuduzla mücadelede AB'den 13 milyon Avro kredi aldı Türkiye'de kuduzun kontrolü başlıklı Avrupa Birliği (AB) destekli projenin 2009 yılında tamamlanması hedefleniyor.
Alanya Belediyesinin park ve bahçelere diktiği laleler, renkli görüntüleriyle kentin sembolü haline geldi
Alanya Belediyesi'nin park ve bahçelere diktiği laleler, renkli görüntüleriyle kentin sembolü haline geldi
Antalya'nın Alanya ilçesinde park ve bahçelere dikilen laleler çiçek açtı. Alanya Belediyesi'nin yaz sezonu hazırlıkları kapsamında park, bahçe ve orta refüjlere dikilen laleler, renkli görüntüleriyle kentin adeta...
Tüketiciler Birliği Kütahya Şube Başkanı Nazlı: 'Belediye başkanı halkını düşünmeli'
Tüketiciler Birliği Kütahya Şube Başkanı Nazlı: "Belediye başkanı halkını düşünmeli"
Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça'nın esnafın başkanı olduğunu ifade eden Tüketiciler Birliği Şube Başkanı Ali İhsan Nazlı, "Belediye Başkanı halkını düşünmeli" dedi.
Alanyada bahçesine çöp atan komşusunu 3 yerinden bıçaklayan şahıs tutuklandı
Alanya'da bahçesine çöp atan komşusunu 3 yerinden bıçaklayan şahıs tutuklandı
Antalya'nın Alanya ilçesinde bahçesine çöp atan komşusunu 3 yerinden bıçaklayarak ağır yaralayan Ahmet D. (49) çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Tutuklanan şahıs Alanya L Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.
MMO Şube Başkanı Alkan: "Tüketici, mağdur olmamak için eğitilmeli" Makine Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şube Başkanı Ali Alkan, tüketicilerin yasalardan doğan haklarını korumak ve uğradığı..
Sezer: "Geçmişi ve Geleceği Karanlık Parti Türkiye'yi Karanlığa Sürüklemeye Çalışıyor" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, AKP İktidarının Politikalarını Eleştirerek, "Bu Geçmişi ve Geleceği Karanl..
Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan, AK Parti'nin kapatılması girişimine tepki gösterdi Yargıtay Başsavcılığı'nın AK Parti'nin kapatılması talebiyle Anayasa Mahkemesine açt..
Akdağ: "Heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden yolumuza devam edeceğiz" Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Yargıtay Başsavcısı'nın AK Parti'ye kapatma davası açmasıyla ilgili, "Heyecanımızdan hiçbir ş..
Banker Bilo filminin bir benzeri Ankara'nın Ayaş ilçesinde gerçekleşti Şener Şen ile İlyas Salman'ın başrolünü oynadığı ''Banker Bilo'' isimli Türk filminin bir benzeri Ankara'nın Ayaş ilçesi..
Antalya'da 2 aylık denetimlerde 76 okul servisine ceza kesildi Antalya'da Okul Servis Araçları Denetleme Kurulu'nun yaptığı kontroller sonucunda kurallara uymayan servis araçlarına ceza kesil..
Karayalçın: "Parti kapatılmasına karşıyım" Sosyaldemokrat Halkçı Parti (SHP) Genel Başkanı Murat Karayalçın, AK Parti'ye açılan kapatma davasıyla alakalı "Ben siyasi partilerin kapatılmasına ..
Vakıflar, 17 Projeyi İhale Edecek Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nce Hizmet Kullanımı da Dahil 17 Proje, 2008 Yılında İhale Edilerek Tarihi Yapıların Onarılacağı Belirtildi. Vakıflar Bölge M..
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Adanaspor, Yarın Deplasmanda Oynayacağı Pendikspor Maçından Mutlak 3 Puanla Ayrılmayı Hedefliyor.
Turkcell Süper Lig
Turkcell Süper Lig
Kayserispor, Turkcell Süper Ligi'nin 26. Haftasında Kendi Sahasında Gençlerbirliği'ni 3-0 Mağlup Etti.
1'inci Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi başladı 14-17 Mart tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek olan 1'inci Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi, siyasilerin ve turizm sektörünün ö..
Suşehride şehir içi yolcu taşımacılığı yapacak minibüsler hizmete başladı
Suşehri'de şehir içi yolcu taşımacılığı yapacak minibüsler hizmete başladı
Sivas'ın Suşehri ilçesinde şehir içi yolcu taşımacılığı yapan 45 Nolu Sınırlı Sorumlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından alınan 17 şehir içi minibüs, düzenlenen törenle hizmete başladı.
İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince: "Piyasalar, kapatma davasından etkilenmez" Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, AK Parti'ye açılan kapatma davasının..
Etimesgut Belediye Zabıtası Halkla Esnaf Arasına Sağlık Köprüsü Kurdu
Etimesgut Belediye Zabıtası Halkla Esnaf Arasına Sağlık Köprüsü Kurdu
Etimesgut Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Bu Yıl İçerisinde 30 Bin Esnafı Ziyaret Ederek, İstek ve Taleplerini Dinleyerek Eksiklerini Tespit Etti. 6 Zabıta Noktasında Görev Yapan 63 Zabıta Görevlisi Vatandaşların Sağlık ve...
Burhaniye de Zeytinlikler İpotek Altında
Burhaniye de Zeytinlikler İpotek Altında
Türkiye'nin En Önemli Zeytin Üretim Merkezlerinden Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde, Zeytinliklerin İpotek Altında Olduğu Öğrenildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10