15 Mart 2008 Cumartesi Günü Haberleri

15 Mart 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hat Sanatı ile Filistine Destek Sunuyor
Hat Sanatı ile Filistin'e Destek Sunuyor
Van'da Altın Kalem Hüsn-i Hat-kaligrafi ve Dini Hizmetler Bürosu Sahibi Hüsret Koyuncu, Hat Sanatı Sayesinde Ürettiği Tabaklarla Filistin'e Maddi Destek Sunuyor.
Bilinçli Tüketimin Önemi
Bilinçli Tüketimin Önemi
Tüketiciler Birliği Trabzon Şubesi Başkanı Ahmet Cevher, Tüketiciyi Korumaya Yönelik Çalışmaların Başarıya Ulaşabilmesi İçin Tüketicilerin de Haklarının Bilincinde Olması Gerektiğini Vurguladı.
Avrupa Komisyonu Genişlemeden Sorumlu Üyesi Rehn: Alman Marshall Fonu Tarafından Brüksel'de Düzenlenen Toplantılara Katılan Avrupa Komisyonu Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Burada Türk ..
Fenerbahçeyi Konyada kalabalık taraftar grubu karşıladı
Fenerbahçe'yi Konya'da kalabalık taraftar grubu karşıladı
Turkcell Süper Lig'de zirve mücadelesini sürdüren Fenerbahçe, yarın deplasmanda Konyaspor ile yapacağı maç için Konya'ya geldi. Sarı - lacivertli kafileyi, kalabalık bir taraftar grubu çiçeklerle karşıladı.
Çanda Öğrencilerden Ağaçlandırma Seferlerliği
Çan'da Öğrencilerden Ağaçlandırma Seferlerliği
Çanakkale'nin Çan İlçesinde Özer İlköğretim Okulu Öğrencileri, Okullarının Bahçesine Fidan Dikti.
Bekçilerin Gözü Kulağı Mecliste
Bekçilerin Gözü Kulağı Mecliste
Bekçiler, Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman'ın TBMM Başkanlığı'na Verdiği, "Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin Hizmet Sınıfının Değiştirilmesine İlişkin Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına" Dair Kanun Teklifinin Görüşülüp...
Yeminli Mali Müşavir Hüseyin Bozkurttan Döviz Uyarısı
Yeminli Mali Müşavir Hüseyin Bozkurt'tan Döviz Uyarısı
Yeminli Mali Müşavir Hüseyin Bozkurt, Şubat 2008'de Yapılan Değişiklikle, İhracat Bedellerine İlişkin Dövizlerin Yurda Getirilme Zorunluluğunun Kalktığını ve Değişiklikle İhracat Bedellerine Serbestçe Tasarruf...
İş Akitleri Feshedilen İşçilere Destek Mitingi
İş Akitleri Feshedilen İşçilere Destek Mitingi
Samsun'un Çarşamba İlçe Belediyesi Tarafından İş Akitleri Feshedilen 126 İşçiye Destek İçin Miting Yapıldı.
Bolu Belediye Başkanı Yılmaz: 'İddianamede Adımın Olduğundan Haberim Yok'
Bolu Belediye Başkanı Yılmaz: "İddianamede Adımın Olduğundan Haberim Yok"
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Tarafından AK Parti'nin Kapatılması Hakkında Hazırlanan İddianamede Siyaset Yasağı Talep Edilen Partililer Arasında Adı Geçen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İddianamede Adının...
Pınar Karşıyaka - Türk Telekom: 93 - 96 Salon: Karşıyaka Spor Salonu
Diyarbakır Valisi Mutlu, Kent Ormanında İncelemelerde Bulundu
Diyarbakır Valisi Mutlu, 'Kent Ormanı'nda İncelemelerde Bulundu
Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Silvan Yolu Üzerinde Tesis Edilen 'Kent Ormanı'nı Ziyaret Ederek, Çalışmaları Yerinde İnceledi. Vali Mutlu, Diyarbakırlı Vatandaşların Bu Yaz Doğayla Bütünleşeceklerini Söyledi.
Pankup Ted Kayseri Koleji - Botaş: 71 - 52 Salon: Panküp Ted Kayseri Koleji
Erzurumda Ssangyong Marka Otomobil Tanıtımı Yapıldı
Erzurum'da Ssangyong Marka Otomobil Tanıtımı Yapıldı
Erzurum'da Ssangyong Marka Araçların Tanıtımı Yapıldı. Tanıtım Programı Yoğun İlgi Gördü.
TÜMSİAD Başkanı Yıldırım: 'Türkiye’nin kaybedecek zamanı yok'
TÜMSİAD Başkanı Yıldırım: "Türkiye’nin kaybedecek zamanı yok"
TÜMSİAD Genel Başkanı Mehmet Yıldırım, AK Parti'ye açılan kapatma davasını ibretle ve üzüntüyle izlediklerini belirterek, "Davayı üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Türkiye bu görüntüyü hak etmiyor. Bizler demokratik...
Sapanca Gölüne Lağım Akıyor İddiası…
Sapanca Gölü'ne Lağım Akıyor İddiası…
Türkiye Muhtarlar Derneği Sapanca Şube Başkan Yardımcısı Osman Özkan, Göle Lağım Sularının Akmaya Devam Etmesine Rağmen Sorunun Çözülmesi İçin Bir Çalışma Yapılmadığını İleri Sürdü.
UİB: 'Çağın takipçisi değil, öncüsü olmalıyız, Bursaya tekstil teknoloji merkezi kurulacak'
UİB: "Çağın takipçisi değil, öncüsü olmalıyız, Bursa'ya tekstil teknoloji merkezi kurulacak"
Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından (UİB) düzenlenen Tekstil Teknolojileri Çalışma Grubu Konferansı'nda, Ar-Ge ve inovasyon konusu ile Bursa'da kurulması planlanan Bursa Tekstil Teknoloji Merkezi'nin tekstil sektörüne...
Kaymakam Ümit, Şampiyon Öğrencileri Kabul Etti
Kaymakam Ümit, Şampiyon Öğrencileri Kabul Etti
Danone Küçükler Futbol İl Birinciliği Şampiyonu Çan Şehit Engin Eker İlköğretim Okulu Futbol Takımı, Kaymakam Ahmet Ümit'i Makamında Ziyaret Etti.
Avrupa Birliği, AK Parti'yi kapatma girişimini kınadı (3) Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nun genişlemeden sorumlu üyesi Olli Rehn, Yargıtay Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın AK Parti'nin k..
Arnavutluk: "Patlamada 4 kişi öldü" Arnavutluk'un başkenti Tiran yakınlarındaki silah deposunda meydana gelen patlamada 4 kişi öldü. Silah deposundaki patlama nedeniyle 155 kişi yaralandı. Hü..
Bahçeşehir Eğitim Kurumlarından Öğretmenlere Eğitim Semineri
Bahçeşehir Eğitim Kurumları'ndan Öğretmenlere Eğitim Semineri
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Tarafından Yürütülen Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Öğretmenlere Yönelik Eğitim Semineri Verildi.
Bartında Sel Korkusu Tedirgin Ediyor
Bartın'da Sel Korkusu Tedirgin Ediyor
Batı Karadeniz Bölgesi'nde Etkili Olan Sağanak Yağış Sebebiyle Bartın'ın Kent Merkezindeki Derelerde Su Seviyesi Yükseldi. Sel Korkusu Yaşayan Bartınlılar Tedirgin.
Saadet Partisi'nden AK Parti'ye Destek Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Hilmi Tanış, AK Parti'nin Kapatılmak İstenmesine Karşı Olduklarını Belirterek, Yargının Bağımsız Olduğuna ve Bu Seferki ..
Pragda, 2 bin kişi ABDnin radar yerleştirme planını protesto etti
Prag'da, 2 bin kişi ABD'nin radar yerleştirme planını protesto etti
ABD'nin Çek Cumhuriyeti'nde kurmaya çalıştığı füze kalkanı başkent Prag'da protesto edildi. Tarihi Kale Meydanı'nda toplanan 2 bini aşkın kişi Prag'a 25 kilometre uzaklıktaki Brdy kasabasına kurulması düşünülen radara...
Pakistan'da patlama Pakistan'ın başkenti İslamabad'da büyük bir patlama meydana geldi.
Pakistan'da patlama: Çok sayıda kişi yaralandı Pakistan'ın başkenti İslamabad'da büyük bir patlama meydana geldi. Dawn televizyonu, İtalyan restoranındaki patlamada çok sayıda kişinin yaralan..
Türk Kadın Lobisi'nden 'ermeni sorununda hakikatler ve hurafeler' konferansı Türk Kadın Lobisi (TÜKAL) tarafından İstanbul'da 'Ermeni Sorununda Hakikatler ve Hurafeler' konulu bir konferans d..
Kırşehir Çiftiçisi Konyaya Akın Etti
Kırşehir Çiftiçisi Konya'ya Akın Etti
Kırşehirli 400 Çiftçi, Konya'da Düzenlenen 6. Tarım Hayvancılık Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı'na Katıldı.
Kore Gazisi Nazım Kırtay Vefat Etti Erzurumlu Kore Gazisi Nazım Kırtay, Bugün Sabah Saatlerinde Vefat Etti.
Gs Cafe Crown: 76 Kepez: 72 Beko Basketbol Ligi'nde Son İki Maçta Galibiyet Yüzü Göremeyen Galatasaray Cafe Crown, Kepez Belediyesi Önünde Şeytanın Bacağını Kırdı.
Mersin Büyükşehir: 75 Ttnet Beykoz: 59 Beko Basketbol Ligi'nin 24. Hafta Maçında Mersin Büyükşehir, Ttnet Beykoz'u Sahasında 75-59 Mağlup Etti.
Büyük Ankara Sirki Büyük İlgi Gördü Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Geleneksel Hale Getirilen Büyük Ankara Sirki, Büyük İlgi Gördü.
Kdp'nin Dış İlişkiler Sorumlusu Safin Dizai'den Özel Açıklamalar Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi'nin Etkin Partisi Olan Kdp'nin Dış İlişkiler Sorumlusu Safin Dizai, Irak Cumhurbaşkanı Celal Tala..
Almanya, Fransa ve Çek Cumhuriyeti heyeti, Fethiyede küresel ısınmayı tartıştı
Almanya, Fransa ve Çek Cumhuriyeti heyeti, Fethiye'de küresel ısınmayı tartıştı
Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye tarafından hazırlanan "Küresel Isınma konusunda bir çocuk ne yapabilir" başlıklı projenin ikinci toplantısı Fethiye'de yapıldı. Toplantıya katılan 4 ayrı ülkeden 12 kişilik...
Bu Kez Sınavı Geçti! Daha Önce Sunuculuk Sınavında Sınıfta Kalan Bergüzar Korel, Yeşilçam Ödülleri Geccesinde Yine Sunuculuk Yaptı, Ama Bu Kez Sınavı Geçmeyi Başardı!Daha Önce Sunuculuk Sınavında Sınıfta Kalan Bergüzar Korel, Yeşilçam Ödülleri Geccesinde Yine Sunuculuk Yaptı, Ama Bu Kez Sınavı Geçmeyi Başardı!
Saadet Partisi'nden Yargıtay'a: "Millet iradesine kilit vuramazsınız" Yargıtay Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın AK Parti'ye kapatma davası açmasını değerlendiren Saadet Partisi Bursa İl ..
Lüks araçların camını kırarak hırsızlık yapan şebeke çökertildi İstanbul'da, banka ve tapu daireleri önlerinde bulunan lüks araçların camlarını kırarak hırsızlık yaptıkları belirlenen bir şeb..
Türkiye Futbol Şampiyonasına giden öğrenciler, ailelerinin dualarıyla uğurlandı
Türkiye Futbol Şampiyonası'na giden öğrenciler, ailelerinin dualarıyla uğurlandı
Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinden Türkiye Futbol Şampiyonası'na giden öğrenciler, ailelerinin dualarıyla uğurlandı. Aileler, asker uğurlar gibi uğurladıkları çocuklarından Viranşehir'i en iyi şekilde temsil etmelerini...
Adalet Bakanı Şahin: "71 kişi arasında yer almadığım için üzgünüm" Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, AK Parti'nin kapatılması ile ilgili olarak "Birileri öküz altında buzağı arıyor" dedi. Bakan..
Tokinin 1. etabının devir sözlesmeleri imzalaniyor Isparta'nın Uluborlu ilçesinde 176 konutluk birinci etap TOKİ'nin devir sözleşme işlemleri başladı.
Çanakkalenin 6 bin mermisi NT mağazasında sergileniyor
Çanakkale'nin 6 bin mermisi NT mağazasında sergileniyor
Çanakkale Zaferi'nin bilinen tarihi gerçeği NT Mağazaları Sivas Şubesi tarafından gözler önüne serildi. Metrekareye 6 bin merminin düştüğü Çanakkale Zaferi ile ilgili vatandaşları bilinçlendirmeyi amaçlayan NT Mağazaları...
Baykal'ın ağzını bıçak açmıyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AK Parti'ye açılan kapatma davası ile ilgili konuşmamayı tercih ediyor.
AK Parti'den Teşkilatlara 'Konuşmayın, Sükuneti Koruyun' Genelgesi AK Parti Yönetimi, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın AK Parti Hakkında Açtığı Kapatma Davasının Ardından Olası Gerilimler..
VATBO Başkanı Irak: "Yüzde 47 oyla iktidar olan partinin kapatılması ekonomik ve siyasi kriz oluşturur" Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın AK Parti'nin kapatılması için..
Bursa Valisi Harput: "Bursa, Anadolu kentlerine örnek oluyor" Bursa Valisi Şahabettin Harput, Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin ile birlikte incelemelerde bulunduğu, Merinos Projesi, K..
Eğitim Bir Sen Van Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Okçu: "Açılan dava Türkiye demokrasisi adına utanç verici" Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın AK Parti hakkında Anayasa Ma..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10