14 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

14 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Milli Eğitim Müdürü Fatsa Küçükler Futbol İl Karması Sporcularını Kabul Etti
Milli Eğitim Müdürü Fatsa Küçükler Futbol İl Karması Sporcularını Kabul Etti
Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa, Minikler Futbol İl Karması'na Seçilen Sporcuları Kabul Etti.
İlçe Stadyumunda Tadilat
İlçe Stadyumunda Tadilat
Nizip İlçe Stadyumu Tadilata Alındı.
Koruparkta Grand Vitara Jeep Sahibini Buldu
Korupark'ta Grand Vitara Jeep Sahibini Buldu
Korupark Alışveriş Merkezi'nden Alışveriş Yapan Müşterilere Hediye Edilecek 3 Adet 4x4 Otomobilden Üçüncüsü Yapılan Çekilişle Sahibini Buldu.
Beşiktaş, Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdürdü... Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de bu hafta kendi sahasında Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yaptığı tek antrenmanla sürdürdü..
Başkentgaz, beklentilerin altında 1,6 milyar dolara satıldı Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.'nin (Başkentgaz) özelleştirilmesi ihalesinde en yüksek teklifi 1 milyar 610 milyon dolar ile Global Y..
TMYK, Bakan Çiçek başkanlığında yaptığı toplantıyı tamamladı Terörle Mücadele Yüksek Kurulu (TMYK), Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek başkanlığında yaptığı toplantıyı tamamladı..
Bursalı gönüllü doktorlar bayramlarını Tuncelide sağlık taraması yaparak kutlayacak
Bursalı gönüllü doktorlar bayramlarını Tunceli'de sağlık taraması yaparak kutlayacak
Tunceli'de sağlık taraması yapmak için yola çıkan Bursalı bir grup doktor, Elazığ Havaalanı'nda Özel Yavuz Selim Koleji öğrencileri tarafından çiçeklerle karşılandı.
İş Bırakma Eylemi
İş Bırakma Eylemi
Emek Platformu Tarafından, Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'na Karşı 2 Saatlik İş Bırakma Eylemi Yapıldı. İş Bırakma Eylemi Sonrasında Söke Köprübaşı'nda Bir Basın Açıklaması Yapıldı.
Öğretmen Okullarının Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
Öğretmen Okullarının Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, "Amacımız, Eğitim Fakültelerine Giden Öğrencilerimizin En Fazlasını Anadolu Öğretmen Liselerinden Göndermektir" Dedi.
Yaralı Asker Güneş Operasyonunu Anlattı
Yaralı Asker Güneş Operasyonunu Anlattı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'a Düzenlediği Güneş Operasyonunda Ayağından Yaralanan Komando Çavuş Veysel Ünlü, Memleketi Safranbolu İlçesine Bağlı Ovacuma Beldesine Geldi.
Grev Van-hakkari Karayolunda Ulaşımı Aksattı
Grev Van-hakkari Karayolunda Ulaşımı Aksattı
Türk-iş'in Çağrısı Üzerine Emek Platformu Tarafından Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'nı Protesto İçin Van'da da Başlatılan Grev Nedeni ile Van-hakkari Karayolu Üzerinde Bulunan Güzeldere...
Söke Vf Ege İş Bırakma Eylemi Yaptı
Söke Vf Ege İş Bırakma Eylemi Yaptı
Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısına Karşı Gerçekleştirilen Eylemlere Söke Vf Ege Fabrikası İşçileri de Eylemleri ile Destek Verdi. Didim'den Söke'ye Gelen Katılımcıların Bulunduğu İşçilerin İş Bırakma...
Hastanede Ödül Töreni
Hastanede Ödül Töreni
Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi'nde, €˜14 Mart Tıp Bayramı' Dolayısıyla Düzenlenen Satranç Turnuvasında Dereceye Girenlere Törenle Ödülleri Verilirken, Hastanede 25. Yılını Dolduran Bir Doktor da Plaketle...
İl Özel İdaresi Başkanı Zirve Gazetesini Ziyaret Etti Zonguldak İl Özel İdaresi Başkanı, Saldırıya Uğrayan Zirve Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adnan Küçükvar'ı Ziyaret Etti. Kalaycıoğlu, Zon..
Sinop Osb Müteşebbis Heyeti Toplantısı Yapıldı
Sinop Osb Müteşebbis Heyeti Toplantısı Yapıldı
Sinop Organize Sanayi Bölgesi (Osb) Müteşebbis Heyeti Aylık Toplantısı Bölge Müdürü Osman Güleryüz Başkanlığında Yapıldı. Osb Merkezi'nde Gerçekleştirilen Toplantıya Müteşebbis Heyetini Oluşturan Sinop Ticaret ve Sanayi...
Keleste Muhtarların Sorunları Dinlendi
Keles'te Muhtarların Sorunları Dinlendi
Bursa İl Genel Meclis Başkanı Nurettin Avcı ve AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın, Keles İlçesinde Muhtarlarla Biraraya Gelerek Sorunlarını Dinledi.
Elazığda Okuma-yazma Kursunu Bitirenlere Sertifikaları Verildi
Elazığ'da Okuma-yazma Kursunu Bitirenlere Sertifikaları Verildi
Elazığ Valisi Muammer Muşmal Tarafından 15 Mart 2007 Tarihinde Başlatılan "Elazığ Okuyor" Kampanyası Çerçevesinde Abdullahpaşa Mahallesi 50. Yıl İlköğretim Okulu Tarafından 24 Kasım 2007-12 Mart 2008 Tarihleri Arasında...
Ayasofyanın İbadete Açılması Talebi
Ayasofya'nın İbadete Açılması Talebi
Türk Diyanet Vakıf-sen Tokat Şubesi Başkanı Necmettin Demirden, Ayasofya'nın Cami Olarak Bir An Önce İbadete Açılmasını İstediklerini Söyledi.
Derik Kaymakamı Gençoğlunun Köy Gezileri Vatandaşın Yüzünü Güldürüyor
Derik Kaymakamı Gençoğlu'nun Köy Gezileri Vatandaşın Yüzünü Güldürüyor
Derik Kaymakamı Rıza Gençoğlu, 2 Haftada 59 Köyü Ziyaret Ederek Köylülerin Dertlerini Dinledi.
Yerel Ortamda Rekabet Gücü Aracı Olarak Kümelenmeler
Yerel Ortamda Rekabet Gücü Aracı Olarak Kümelenmeler
Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (Tepav) Ekonomisti Esen Çağlar, Türk Özel Sektörünün Rekabet Gücünün Geliştirilmesinde Kümelenmelere Dayalı Sanayi Politikalarının Kritik Bir Öneme Sahip Olduğunu Söyledi.
Flaşâ…flaşâ…flaşâ…akp'ye Kapatma Davası -Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya, "Laikliğe aykırı eylemlerin odağı olma" gerekçesiyle AKP'ye kapatma davası açtı.
AK Parti Hakkında Kapatma Davası Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya, 'Laikliğe Aykırı Fiillerin Odağı Haline Geldiği' İddiasıyla AK Parti'nin Kapatılması İstemiyle Anayasa ..
İran'ın Irak'ın Kuzeyini Yeniden Top Ateşine Tuttuğu İddia Edildi İran'ın Irak'ın kuzeyindeki Kürt Bölgesini bombaladığı iddia edildi.
KYB internet sitesine göre İran, Irak'ın kuzeyindek..
Elazığ'da 'Sürücü Davranışları Geliştirme Eğitimi' 1 Nisan'da Başlayacak Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından, Alkollü Olarak Araç Kullanan Sürücülere Yönelik Olarak Eğitim Çalışması Planlan..
Baykal, Kapatma Davasını Evinde Öğrendi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AKP hakkında açılan kapatma davasına ilişkin gelişmeleri evinde öğrendi.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın AKP..
Meme Kanserinde Kilo Hastalığı Olumsuz Etkiliyor Kilosu Fazla Olan Meme Kanseri Hastalarının, Hastalığı Normal Kilolulara Göre Daha Ağır Geçirdiği Bildirildi.
Başbakan Erdoğan Kapatılma Davası Açıldığını Partide Öğrendi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın partisi hakkında açtığı kapatma davasını kurmayları ve bakanla..
Şanlıurfa'da Altılı Ganyan 109.656,87 YTL İkramiye Verdi Şanlıurfa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan 109.656,87 YTL İkramiye Verdi.
Canikli Bayanlar Buluştu
Canikli Bayanlar Buluştu
Canikli Bayanlar, Sosyal Tesisler'de Yapılan "Canikli Hanımlar Buluşuyor" Programında Bir Araya Geldi. Canik Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde Yapılan Programa Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Canik Kadın...
Pazaryerinde  Muhtarlara Bilgisayar  Kursu
Pazaryeri'nde Muhtarlara Bilgisayar Kursu
Pazaryeri Halk Eğitimi Merkezi Tarafından Açılan Bilgisayar Kursuna Muhtarlar Büyük İlgi Gösteriyor.
Elazığ DSİ 9. Bölge Müdürlüğüne Atanan Nevzat Aksu Görevine Başladı Elazığ DSİ 9. Bölge Müdürlüğü'ne Atanarak Görevine Başlayan Nevzat Aksu, Teşkilat Olarak Yeraltı ve Yerüstü Su Kaynakları i..
Doktorlar, Tıp Bayramını Kutladı
Doktorlar, Tıp Bayramını Kutladı
Nizip Devlet Hastahanesi'nde Görev Yapan Doktorlar Hastanedi Düzenledikleri Kokteyl ile 14 Mart Tıp Bayramı'nı Kutladılar.
Ses Hakkari Şubesinden Basın Açıklaması
Ses Hakkari Şubesi'nden Basın Açıklaması
Sağlık Emekçileri Sendikası (Ses) Hakkari Şubesi Başkanı Musa Bor, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hükümetinin, 'Sağlıkta Dönüşüm Programı' Adıyla Attığı Her Adımın Sağlık Hizmetlerinin Küresel Sermayeye Peşkeş...
Tob Başkanının Ziyareti Kötü Havaya Takıldı
Tob Başkanının Ziyareti Kötü Havaya Takıldı
Türkiye Odalar Birliği (Tob) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Hava Şartlarının Kötü Olması Nedeniyle Zonguldak Gezisini İptal Etti.
Sındırgı İzci Evinde Doğa Keyfi
Sındırgı İzci Evinde Doğa Keyfi
Balıkesir'in Sındırgı İlçesindeki Oktay Tüfekçi İzci Evi, Ziyaretçilerini Doğada Ağırlıyor.
Bozüyük Belediyesi İşçileri, Çalışmama Eylemi Yaptı
Bozüyük Belediyesi İşçileri, Çalışmama Eylemi Yaptı
Sosyal Güvenlik Yasasının Çıkmaması İçin Emek Platformunun Aldığı Eylem Kararını, Bozüyük Belediyesi İşçileri de Uyguladı.
Erzurum'da Hırsızlık Olayına Karışan 7 Kişi Tutuklandı Erzurum'da Hırsızlık Olayına Karışan 7 Kişi, Erzincan'da Yakalanarak, Tutuklandı.
AB Komisyonu Başkanı Barroso'dan "amaca yoğunlaşalım" mesajı Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, Kıbrıs'taki sorunla ilgili olarak "amaca yoğunlaşalım" mesajı verdi.
Devlet memurları artık yaka kartı takacak Bursa Valiliği, Sabotajlara Karşı Koruma Yönetmeliği gereği, kamu kurumlarında çalışacak tüm personelin daimi giriş kartını, kurumlara gelen ziyaretç..
Diyarbakır'da feci kaza: 6 ölü, 17 yaralı Diyarbakır'da meydana gelen trafik kazasında 6 kişi hayatını kaybetti, 17 kişi de yaralandı.
Nusaybinde yolcu minibüsü takla attı: 6 yaralı
Nusaybin'de yolcu minibüsü takla attı: 6 yaralı
Mardin'in Nusaybin ilçesinde yolcu minibüsünün takla atması sonucu 6 kişi yaralandı.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı AK Parti'nin kapatılması için dava açtı Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, AK Parti'nin kapatılması için dava açtı.
Niğde Belediye Başkanı Zeren, Tıp Bayramını kutladı
Niğde Belediye Başkanı Zeren, Tıp Bayramı'nı kutladı
Niğde Belediye Başkanı Murat Zeren, tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutladı.
Ligin En Fazla Gol Atan Ekibi Fenerbahçe, En Az Gol Yiyen Takımı İse Galatasaray Turkcell Süper Ligi'nde 26. Hafta Maçlarına Girilirken Ligin En Fazla Gol Atan Takımı 52 Kez Rakip Fileleri Ha..
UEFA Kupası'nda Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu UEFA Kupası'nda Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu.
Eduplus Liderlik Zirvesi; Markası ve Konsepti ile Bin İşadamı ve Ceoyu Ağırlayacak
Eduplus Liderlik Zirvesi; Markası ve Konsepti ile Bin İşadamı ve Ceo'yu Ağırlayacak
Eduplus Liderlik Zirvesi; Markası ve Konsepti ile Bin İşadamı ve Ceo'yu Ağırlamaya Hazırlanıyor.
Jandarmadan Kaçak Göçmen Operasyonu Düzce'nin Kaynaşlı İlçesinde Jandarma Ekipleri Kaçak Yollarla Yurda Giren 24 Kaçak Göçmen Yakaladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10