14 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

14 Mart 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yerel Yönetimlerde Kadın Projesi Eğitimi Başladı Kars Valiliği Mahalli İdareler Müdürlüğü Tarafından Hazırlanan ve Uygulanan Birleşmiş Milletler (BM) Kadın ve Kız Çocuklarının İnsan Haklarını..
Demokrasi Konulu Karikatür Sergisi
'Demokrasi' Konulu Karikatür Sergisi
Samsun'un Vezirköprü İlçesinde 'Demokrasi' Konulu Karikatür Sergisi Açıldı.
TÜGİK Başkanı Sesli: "Demokratik bir ülkede ne olursa olsun bir siyasi partinin kapatılması düşünülemez" Türkiye Genç İşadamları Derneği(TÜGİK) Başkanı Hazim Sesli, Yargıtay Cumhuriyet Başsav..
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül: "Seçimle gelen seçimle gitmeli" Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın AK Parti'nin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'nde açtı..
Bayan Milli Boks Takımı, Vali Can Direkçi'yi Ziyaret Etti Rusya'da Yapılacak Boks Turnuvası Hazırlıkları İçin Karabük'te Kamp Çalışmalarını Sürdüren Bayan Boks Milli Takımı, Vali Can Direkçi'..
Kahramanmaraşta Feci Kaza: 4 Ölü, 2 Yaralı
Kahramanmaraş'ta Feci Kaza: 4 Ölü, 2 Yaralı
Kahramanmaraş'ta Kamyon ile Otomobilin Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Hayatını Kaybetti, 2 Kişi de Yaralandı.
Gaziantepte Asayiş Uygulamaları
Gaziantep'te Asayiş Uygulamaları
Gaziantep'te Huzur ve Güvenliğin Devamını Sağlamak Amacıyla Yapılan Uygulamalarda 2 Bin 106 Kişi Kontrol Edilirken Aranan 7 Kişi Yakalandı.
Arsuz'da Mültecileri Taşıyan Tekne Alabora Oldu Hatay'ın İskenderun İlçesine Bağlı Arsuz Beldesi Açıklarında, Mültecileri Taşıyan Teknenin Şiddetli Fırtına Nedeniyle Alabora Olması Sonucu İlk..
Kahramanmaraş'taki Kaza Kahramanmaraş'ta Kamyon ile Otomobilin Çarpışması Sonucu 4 Kişinin Öldüğü 2 Kişinin de Yaralandığı Kazada Ölen 3 Kişinin İsmi Belirlendi.
Baba Katili Gence 25 Yıl Hapis Cezası Adapazarı'nda Evlerinin Bahçesinde Havlayan Köpeği Vurmak İsterken Yanlışlıkla Babasını Vurduğu İddia Edilen Genç, 25 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı.
AK Parti'ye Kapatma Davası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Parti Hakkında Açtığı Kapatma Davasının Hemen Ardından Kurmaylarıyla Bir Araya Geldi.
TOBB Başkanı  Rıfat Hisarcıklıoğlunun Zonguldak Gezisine Kötü Havaya Engeli
TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun Zonguldak Gezisine Kötü Havaya Engeli
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Kötü Hava Koşulları Nedeniyle Zonguldak Gezisini İptal Etti.
Yaprak Dökümü'nün Şevket'ine 6 Yıl Caner Kurtaran Gerçekten Tedaviyi Ret mi Etti?Caner Kurtaran Gerçekten Tedaviyi Ret mi Etti?
Medikal Konferansta Tartışıldı 41 Yaşındaki Nicole Kidman'ın Yüzüne Yaptırdığı Botokslar Medikal Konferansta Örnek Vaka Olarak Gösterildi.41 Yaşındaki Nicole Kidman'ın Yüzüne Yaptırdığı Botokslar Medikal Konferansta Örnek Vaka Olarak Gösterildi.
Bush: Ekonomi Açıkça Güç Bir Süreçten Geçiyor ABD Başkanı George Bush, Ekonominin Güç Bir Süreçten Geçtiğini, Ancak Kendini Toparlayacağından Emin Olduğunu Söyledi.
Yargıtay AKP'nin Temelli Kapatılmasını Talep Etti Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya, AKP hakkında, "laikliğe aykırı fiillerin odağı olduğu" iddiasıyla kapatılması istemiyl..
AKP Hakkındaki Kapatma Davasının Prosedürü Nasıl Olacak? Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya AKP Hakkında Laikliğe Karşı Eylemlerin Odağı Olduğu İddiasıyla Kapatma Talebiyle..
DTP'li Kaplan: Türkiye'nin Gündeminden Parti Kapatma Davalarının Artık Düşürülmesi Lazım DTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı'nın AKP'nin Kapatılması İstemiyle..
AKP Nin Kapatılma İddianamesi Sırra Dönüştü Yargıtay Cumhireyet Başsavcılığı'nın AKP Hakkında Açtığı İddianame Sırra Dönüştü. DTP Hakkında Açtığı Kapatma Davasına İlişkin İddianameyi Basın Ya..
CHPli Vekilden Kredi Kefalet Kooperatifine Ziyaret
CHP'li Vekilden Kredi Kefalet Kooperatifine Ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ni Ziyaret Etti.
2.doğu ve Güneydoğu Anadolu Kış Spor Oyunları Kayak Yarışmaları Başladı
2.doğu ve Güneydoğu Anadolu Kış Spor Oyunları Kayak Yarışmaları Başladı
Bayburt Kop Dağı Kış Sporları ve Kayak Merkezi'nde Düzenlenen 2.doğu ve Güneydoğu Anadolu Kış Spor Oyunları ve Kayak Yarışmalarına Erzurum, Ağrı, Sivas, Van, Bitlis, Tunceli, Hakkari, Erzincan, Kars, Bingöl, Muş,...
Adıyaman Emek Platformu Sgkyı Protesto Etti
Adıyaman Emek Platformu Sgk'yı Protesto Etti
Adıyaman'da Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı Emek Platformu Tarafından Yapılan Basın Açıklamasıyla Protesto Edildi.
Müftülükten 'Zararlı Akımlar ve Kötü Alışkanlıklar' Konulu Konferans
Müftülükten "Zararlı Akımlar ve Kötü Alışkanlıklar" Konulu Konferans
Gümüşhane İl Müftülüğü Tarafından Hazırlanan "Zararlı Akımlar ve Kötü Alışkanlıklar" Konulu Konferans Atatürk Kültür Merkezinde Gerçekleştirildi.
Gaziantepte Kolon Kanseri Bilgilendirme Günleri
Gaziantep'te Kolon Kanseri Bilgilendirme Günleri
Türkiye Gastroenteroloji Derneği ve Tıbbi Onkoloji Derneği Gaziantep'te Bilgilendirme Toplantıları Düzenleyecek.
19 Mayısta Kütüphane ve İnternetevi Açılışı
19 Mayıs'ta 'Kütüphane ve İnternetevi' Açılışı
Samsun'un 19 Mayıs İlçe Belediyesi ve Türk Telekom Tarafından Eğitime Destek Amacıyla Hazırlanan "19 Mayıs İlçesi Modern Halk Kütüphanesi ve 19 Mayıs Belediyesi İnternetevi" Düzenlenen Törenle Açıldı.
Eskader Faaliyete Girdi Kısa Adı Eskader Olan Ergani Sürdürülebilir Kalkınma Derneği Kuruluş Başvurusunu Yaparak Resmi Olarak Faaliyetlerine Başladı. Uzunca Bir Süredir Kuruluş Çalışmaları De..
Sel Bölgesinde İnceleme
Sel Bölgesinde İnceleme
Eriyen Kar Suları Nedeniyle Ev ve Bahçelerini Su Basan Aydınlıkevler Mahallesi Ufuk Sokak Sakinleri, Vali Mehmet Ufuk Erden'i Makamında Ziyaret Ederek Yardım Talebinde Bulundu. Vatandaşları Dinleyen Vali Erden, Gereken...
Gökdeniz’in Rusya’ya transferi UEFA’nın resmi sitesinde...
Gökdeniz’in Rusya’ya transferi UEFA’nın resmi sitesinde...
Trabzonspor ve A Milli Futbol Takım'ın orta saha oyuncusu Gökdeniz Karadeniz'in Rusya'nın Rubin Kazan takımına transfer olması UEFA'nın resmi sitesinde de yer aldı.
Fikri Sağlar, "İktidar olan bir partinin kapatılması demokratik hukuk devleti ile bağdaşmaz" Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın AK Parti'nin kapatılması istemiyle Anaya..
Çanakkale Savaşından 4 bin eser İzmire getirildi, serginin açılışını Devlet Bakanı Aydın yaptı
Çanakkale Savaşı'ndan 4 bin eser İzmir'e getirildi, serginin açılışını Devlet Bakanı Aydın yaptı
İzmirli işadamları, Çanakkale'den getirdikleri 4 bin adet eserle sergi açtı. Serginin açılışını Devlet Bakanı Mehmet Aydın yaptı.
Toktamış Ateş: "Böyle saçmalık olmaz" AK Parti'nin "laikliğe aykırı fiillerin odağı haline geldiği'' iddiasıyla kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'nde açılan davayı değerlendiren Prof. D..
Hakan Köni: "AK Parti'nin kapatılması çok zor" Yeditepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr.Hasan Köni, AK Parti'nin kapatılmasının çok zor olduğunu söyledi. Köni, "Psikolojik olarak AK P..
AK Parti'ye kapatma davasına tepkiler... Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın, 'Laikliğe aykırı fiillerin odağı haline geldiği' iddiası ile AK Parti'ye kapatma davası açm..
Başbakan Erdoğan, hukukçu milletvekillerle toplantı yapıyor Yargıtay'ın açtığı kapatma davasını Ak Parti Genel Merkez Binası'nda öğrenen Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğa..
19 Yaş Altı Bayan Milli Futbol Takımı, Dostluk Maçında Kazakistanı 3-1 Mağlup Etti
19 Yaş Altı Bayan Milli Futbol Takımı, Dostluk Maçında Kazakistan'ı 3-1 Mağlup Etti
Antalya'da Avrupa Bayanlar Futbol Şampiyonası Grup Eleme Maçları Hazırlıklarını Sürdüren 19 Yaş Altı Bayan Milli Futbol Takımı, Dostluk Maçında Kazakistan'ı 3-1 Mağlup Etti.
Ankaraspor, Ferdi Elmas ile Yollarını Ayırdı Ankaraspor, Sezon Başında Çaykur Rizespor'dan Kiraladığı Ferdi Elmas ile Yollarını Ayırdı.
Gül: Bu Talebin Türkiye'ye Ne Kaybettireceğini Düşünmek Lazım Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti Hakkında Açılan Kapatma Davasını Değerlendirirken, 'Meclis'te Bu Kadar Çoğunluğu Olan Bir İk..
Klimalar Ameliyathanelerde Enfeksiyon Riskini Artırıyor
Klimalar Ameliyathanelerde Enfeksiyon Riskini Artırıyor
Makina Mühendisleri Odası (Mmo) Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, Hastaların Ameliyathane ve Yoğun Bakım Ünitelerinde Enfeksiyon Kapmasının Nedenlerinden Birinin Klima Havalandırma Tesisinin Yeterli Olmaması, İyi...
Aşırı Yağmur Nedeniyle Taşan Dere, Köy Yollarını Ulaşıma Kapadı Bartın Karabük Karayolu Potbaşı Mevkiinde Bulunan Derenin Taşması Sonucu, Köprü Sular Altında Kaldı. Köprünün Bağlantı Sağladığ..
Bask: "Asıl Zulüm Başbakanın Yürürlüğe Koymak İstediği Düzenlemedir" Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Resul Akay, Başbakan Erdoğan'ın Eylem Eleştirilerine Ya..
AKP'li Üskül: "Dava Türkiye'deki İstikrarı Bozar" AKP Mersin Milletvekili Zafer Üskül, AKP'nin kapatılması için hiçbir gerekçe bulunmadığını kaydederek, davanın Türk siyaseti üzerinde uzun va..
CHP'li Özyürek: "AKP'nin Laiklik Karşıtı Eylemlerin Odağı Haline Gelmesi Büyük Talihsizlik" CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın AKP Hakkında Açıl..
"Beyaz Bayrak Projesi" Sürüyor Elazığ'daki Okulların Eğitimlerini Hijyenik Ortamda Vermelerini Sağlamak Amacıyla Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı Arasında 2006-2007 Yılında Başlatı..
AKP'ye Kapatma Dünya Ajanslarında AKP'ye Kapatma Davası, Uluslararası Haber Ajansları Tarafından "Acil" İbaresiyle Dünyaya Geçildi.
Valilik'ten Çalışanlarına 'Sabotaj' Uyarısı Bursa Valiliği, Çalışan Personelini, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Olası Bir Sabotaj Olayının Önüne Geçmek İçin Giriş Kartlarını Devamlı Olarak Takı..
Hınısta Kurtuluş Coşkusu
Hınıs'ta Kurtuluş Coşkusu
Erzurum'un Hınıs İlçesinin Düşman İşgalinden Kurtarılışının 90. Yıldönümü, Törenlerle Kutlandı.
Nalbantoğlu Esnafından Şahine Teşekkür
Nalbantoğlu Esnafından Şahin'e Teşekkür
Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, Bursa'ya Yapılan Küçük Büyük Bütün Hizmetlerden Haz Duyduklarını Söyledi.
14 Mart Tıp Bayramı Mesajları
14 Mart Tıp Bayramı Mesajları
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 14 Mart Tıp Bayramı Münasebeti ile Yaptığı Açıklamada Sağlıksız Bir Gün Düşünülemeyeceğini Söyledi.
Sağlık Çalışanlarından Kaymakama Ziyaret
Sağlık Çalışanlarından Kaymakama Ziyaret
Fatsa Sağlık Grup Başkanı Ömer Mehmet Malatyalı, Devlet Hastanesi Doktor, Hemşire ve Sağlık Memurları, '14 Mart Tıp Bayramı' Nedeniyle Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer'i Makamında Ziyaret Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10