12 Mart 2008 Çarşamba Günü Haberleri

12 Mart 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Doğum Günü Zehir Oldu Balıkesir'de, Bir Lisede Arkadaşlarının Doğum Gününü Kutlayan 11 Öğrenci ile 1 Öğretmenin Yedikleri Pastadan Zehirlendikleri İddia Edildi. Hastaneye Kaldırılan Öğretmen ..
TBMM Genel Kurulu Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Bir Üniversiteden Bir Öğretim Üyesinin Alınıp Bir Eğitim Hastanesinde Görevlendirilmesinde Büyütülecek Birşey Olmadığını Belirterek, Bu Frene Basm..
Eski YÖK Başkanı Teziçten Aldığı 4 Bin YTL Tazminatı Mikro Kredi Projesine Hibe Etti
Eski YÖK Başkanı Teziç'ten Aldığı 4 Bin YTL Tazminatı Mikro Kredi Projesi'ne Hibe Etti
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in Ağabeyi Ramazan Çelik, Eski Yüksek Öğretim Kurulu Başkanı (YÖK) Erdoğan Teziç'ten Mahkeme Kararıyla Kazandığı 4 Bin YTL'yi Van'da Uygulanan Mikro Kredi Projesi'ne Hibe Etti.
Büyükşehir Belediyesinden İlaçlama Çalışması
Büyükşehir Belediyesi'nden İlaçlama Çalışması
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, Porsuk Çayı Yatağı ile Sulama Kanallarında Sinek ve Larvalara Karşı İlaçlama Çalışması Başlattı.
Atık Kağıt Toplama Kampanyasına Destek
Atık Kağıt Toplama Kampanyası'na Destek
Samsun Tema İl Temsilciliği, Ayvacık Kaymakamlığı'nın Başlattığı 'Atık Kağıt Dönüşüm Projesi'ne Destek Verdi. Kaymakam Erdinç Dolu'yu Ziyaret Eden Tema Temsilcisi Ömer Faruk Sönmez ve Samsun Tema Gönüllüleri, Kampanya...
Okulda İstiklal Marşı Programı
Okulda İstiklal Marşı Programı
İstiklal Marşı'nın Kabulünün Yıldönümü Nedeniyle Malatya A.kadir Eriş Güzel Sanatlar Lisesi'nde Program Düzenlendi.
Trabzon'da Trafik Kazası: 1 Ölü Trabzon'un Akçaabat İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Kaliteli İletişim ve Kaliteli Yaşam Konferansı Karabük Ted Koleji Tarafından Düzenlenen ve Prof. Dr. Üstün Dökmen Tarafından "Kaliteli İletişim ve Kaliteli Yaşam" Konferansı Düzenlendi. Ted K..
İhd'den Gazeteciye Yapılan Saldırıya Kınama İnsan Hakları Derneği (İhd) Ereğli Şubesi, Yerel Bir Gazetede Genel Yayın Yönetmenliği Yapan Adnan Küçükvar'a Yapılan Saldırıyı Kınadı.
Okuyan Gümüşhane Projesine Çevre Orman Müdürlüğünden Destek
Okuyan Gümüşhane Projesine Çevre Orman Müdürlüğünden Destek
Gümüşhane Valiliği'nce Başlatılan "Okuyan Gümüşhane" Projesi Kapsamında İl Merkezindeki İlk ve Ortaöğretim Öğrencilerine Dağıtılmak Üzere Hazırlanan 80 Adet Kitapçık Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Teslim Edildi.
Karşıyaka Sanat Tiyatrosundan İki Oyun
Karşıyaka Sanat Tiyatrosu'ndan İki Oyun
Karşıyaka Sanat Tiyatrosu Adıyaman'da 'Kaybolan Hayatlar' ve 'Kırmızı Başlıklı Kız' Adlı Tiyatro Oyununu Birlikte Sergiliyor.
ABD'de Seks Skandalı: New York Valisi Elıot Spıtzer Görevinden İstifa Etti New York Valisi Eliot Spitzer, Adının Karıştığı ve ABD'yi Sarsan Seks Skandalının Ardından Görevinden İstifa Ettiği..
Hatay İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Hatay İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Hatay Valisi Ahmet Kayhan, 2007 Yılında İl Genelinde Bin 84 Projenin Tamamlandığını, 206 Projenin İse Devam Ettiğini Bildirdi.
Başbakan Erdoğan: "Eylem Gerekli Değil" Başbakan Erdoğan, Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısıyla İlgili Kurumlarla 10 Gün Önce Görüştüğünü Belirterek, Tasarı Hakkında Yapılacak Eylemleri Gerekli Gö..
Özal: Mumcu'ya Çekilmesi Gerektiğini Söyledim 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın Oğlu Ahmet Özal, İlk Kongrede Anavatan Partisi Genel Başkanlığına Aday Olacağını Belirterek, Erkan Mumcu ile Görü..
Yenişehir Atatürk Anıtında Modernizasyon Çalışmalarına Başlandı
Yenişehir Atatürk Anıtı'nda Modernizasyon Çalışmalarına Başlandı
Karabük'te Tüm Özel ve Resmi Günlerde Törenlerin Yapıldığı Yer Olan ve Konser Alanı Olarak da Kullanılan Yenişehir Atatürk Anıtı'nda Modernizasyon Çalışmalarına Başlandı.
Bim 2007'yi 2.9 Milyar YTL Ciroyla Kapattı Bim Geçen Yıl Toplam Satışlarını Yüzde 34 Oranında Artırarak 2,9 Milyar YTL'ye Çıkardı. Şirketin Geçen Yılki Net Karı İse 108.5 Milyon YTL'ye Ulaştı..
Mehmet Akif Ersoy Besni İlçesinde Anıldı
Mehmet Akif Ersoy Besni İlçesinde Anıldı
Adıyaman'ın Besni İlçesinde İstiklal Marşı'nın Kabulünün Yıl Dönümü Anısına Panel ile Liseler ve İlköğretimler Arası Şiir Yarışması Düzenlendi.
Akif Çayırlıda Anıldı
Akif Çayırlı'da Anıldı
Erzincan'ın Çayırlı İlçesi 29 Ekim İlköğretim Okulu'nda İstiklal Marşının Kabulünün 87.yıldönmü Sebebiyle Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Düzenlendi.
Thkda Turizm Atağı
Thk'da Turizm Atağı
Türk Hava Kurumu (Thk) Karabük Şube Başkanı Cihan Saraç, Karabük ve İlçelerinde Turizme Canlılık Katmak İçin Ketepe Bölgesinde Yamaç Paraşütçülüğü Başlatacaklarını Söyledi.
Yenişehir Mahallesinde Kuruyan Ağaçların Tespiti Yapılıyor
Yenişehir Mahallesinde Kuruyan Ağaçların Tespiti Yapılıyor
Yenişehir Mahallesinin Sit Alanı İçerisinde Olması Nedeniyle Kuruyan Ağaçları Kesemeyen Kardemir A.ş, Kültür ve Tabiat Varlıkları Korumu Kuruluna Başvurması Sonucu, Bu Ağaçların Tespitini Yaptırıyor.
Bank Asya 1. Lig'de 27, 28 ve 29. haftaların programı belli oldu Bank Asya 1. Lig'de 2007 - 2008 sezonunun 27, 28 ve 29. hafta maçlarının programı belli oldu. Futbol Federasyonu'ndan yapılan ..
İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Etkinlikleri
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinlikleri
Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediyesi'nin Düzenlediği "İstiklal Marşı'nı En Güzel Okuma" Yarışmasında, Öğrenciler İstiklal Marşı'nı Gözyaşları İçinde Okudu.
Kuveyt'ten Irak'ın birliğine destek Irak'ın Erbil kentinde gerçekleşen Arap Parlamenterler Birliği Kongresi'ne katılan Kuveyt Meclis Başkanı Casim El Hurafi, Irak'ın birliğine ve istikrarına ..
İş-kurdan Üniversite Öğrencilerine Konferans
İş-kur'dan Üniversite Öğrencilerine Konferans
Zonguldak İş-kur Müdürlüğü'nce, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Öğrencilerine "İş Arama ve Beceri Eğitimi" Konulu Konferans Verildi.
Alman Uyruklu kadın evinde ölü bulundu
Alman Uyruklu kadın evinde ölü bulundu
Antalya'nın Aksu beldesinde yaşayan ve Türk vatandaşıyla evli olan Alman uyruklu bir kadın evinde ölü bulundu. Jandarma olayla ilgili çalışmasını geniş çaplı olarak sürdürüyor.
Besni Belediyesi Vatandaşları Tasarrufa Çağırdı
Besni Belediyesi Vatandaşları Tasarrufa Çağırdı
Adıyaman'ın Besni İlçe Belediyesi, Küresel Isınmadan Dolayı Su Kaynaklarının Azalması Üzerine, Şebeke Suyunu Tasarruflu Kullanmaları Konusunda Halkı Uyardı.
İstiklâl Marşını en iyi okuyan öğrenciler ödüllendirildi
İstiklâl Marşı'nı en iyi okuyan öğrenciler ödüllendirildi
İstiklâl Marşı'nın kabulünün yıldönümünde, en iyi okuyan öğrenciler ödüllendirildi. Denizli'de İstiklâl Marşı'nın kabul edilmesinin 87. yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma toplantısı, Halk Eğitim Merkezi salonunda...
Katı Atık Bertaraf Tesisi, 2008 yılı sonunda işletmeye açılacak
Katı Atık Bertaraf Tesisi, 2008 yılı sonunda işletmeye açılacak
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, ihalesini gerçekleştirdikleri Katı Atık Bertaraf Tesisi'nin 2008 yılı sonunda işletmeye açılacağını bildirdi.
JEWEX mücevher fuarı İzmir'e kazandırılıyor Gençiz Fuarcılık ve İzmir Kuyumcular Odası işbirliğiyle düzenlenen JEWEX Alyans Altın Gümüş Takı Mücevher ve Saat Fuarı İzmir'e kazandırılıyor. İlk..
Fc Zenıt Sportif Direktörü Sarsanıya'dan 'Fatih Tekke' Açıklaması Fc Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, Milli Futbolcu Fatih Tekke'nin Transferiyle İlgili Spekülasyonlara Açıklık G..
Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı ve Seçimli Olağan Genel Kurulda Başkan Adayı Olan Adnan Polat, Önlerinde Zorlu 2 Yılın Bulunduğunu ve 25 Milyon..
Bimin 2007 Cirosu 2,9 Milyar YTL
Bim'in 2007 Cirosu 2,9 Milyar YTL
Bim Geçen Yıl Toplam Satışlarını Yüzde 34 Oranında Artırarak 2,9 Milyar YTL Düzeyine Çıkardı. 2007'de Yaklaşık Olarak Her Bir Buçuk Günde Bir Mağaza Açan Bim Net Karını da Yüzde 51 Oranında Artırdı.
Marmaray'ın Son İhalesine 4 Teklif Alındı İstanbul Boğazı'nı Denizin Altından Aşacak ve İki Kıtayı Birleştirecek Olan Marmaray Projesi'nde Kullanılacak 440 Adet Demiryolu Aracının Temini İçin..
Bıçaklı Kavgada İki Kişi Yaralandı Gaziantep'te İki Grup Arasında Çıkan Bıçaklı Kavgada İki Kişi Yaralandı.
'Çerçeve' Operasyonunda Tutuklu Sayısı 4'e Yükseldi Türkiye'nin Çeşitli Bölgelerinde Lüks Otomobil ve Kamyon Çalarak Sahte Plaka ve Evrak Düzenleyip Satışa Sunduğu Öne Sürülen 1 Kişi Daha Tut..
Kablo Hırsızları Tutuklandı Malatya'da 3 Kişi Telefon Kablolarını Çaldıkları İddiasıyla Yakalanıp Tutuklandı, 1 Kişinin de Arandığı Belirtildi.
Fuhuş Operasyonunda Tutuklu Sayısı 17'ye Yükseldi Gaziantep'te Düzenlenen "Kumbara" Adlı Fuhuş Operasyonunda Aranan Bir Kişi, Yakalanarak Tutuklandı.
Almanya'nın Bürstadt Kentinde Yangın Almanya'nın Hessen Eyaleti'ne Bağlı Olan Bürstadt Kentinde, Bugün Bir Gaz Patlaması Meydana Geldi.
Rusya Futbol Ligi Maçları 14 Sene Aradan Sonra Çeçenistan'da da Yapılacak Rusya'da Birinci Futbol Ligi Bu Hafta Oynanacak Maçlarla Başlarken, 14 Sene Aradan Sonra İlk Kez Çeçenistan'da da Maç..
Almanya'da Yaşayan Türkler, Merkel'in Türklere İlgisiz Olduğunu Düşünüyor Almanya'da Yapılan Bir Anket Çalışmasına Göre, Almanya'da Yaşayan Türkler, Almanya Başbakanı Angela Merkel'in Türkler..
Dp Genel Başkan Yardımcısı Sevindi Vanda
Dp Genel Başkan Yardımcısı Sevindi Van'da
Demokrat Parti (Dp) Genel Başkan Yardımcısı Neval Sevindi, Türkiye'de Türbanın Bölücü Bir Eylem Olarak Kullanılmaması Gerektiğini Dile Getirerek, "Başörtüsünün, Toplumun Doğal Şartları İçerisinde Değerlendirilmesi ve...
Kapatılacak Belediyelerin Başkanları Tüik'e Dava Açtı Isparta Gönen'e Bağlı Güneykent Belediyesi ile Yalvaç'ın Körküler Belediyesi, Tüik'in Beldelerin Kapanmasına Yol Açan Son Nüfus Sayımı So..
Ölüdenizde Otel Sıkıntısı
Ölüdeniz'de Otel Sıkıntısı
Muğla'nın Fethiye İlçesine Bağlı Ölüdeniz'de, Bazı Otellerin Standartları Yakalayamaması ve Kalitenin Düşük Olması Turizmi Olumsuz Etkiliyor. Sezon Hazırlıklarını Değerlendiren Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin...
İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Toplantısı
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Toplantısı
Denizli'de, İstiklal Marşı'nın Kabulünün 87. Yıldönümü ve İstiklal Marşı'nın Şairi Mehmet Akif Ersoy'u Anma Töreni Düzenlendi.
Galatasaray Divan Kurulu toplantısı (2) Galatasaray Kulubü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, önlerindeki iki yılın sıkıntılarla geçeceğini söyledi.
Polat: Önümüzdeki 2 Yıl Pembe Olmayacak Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Önlerindeki 2 Yılın Zorluklar ve Sıkıntılarla Geçeceğini, Pembe Olmayacağını Söyledi.
Polat: "İki kupayı da alacağız" Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı ve başkan adayı Adnan Polat, yönetime alacağı isimlerin kısmen belli olduğunu, ancak tamamlanana kadar açıklamayacağını sö..
TFF 2. Lig 1. Klasman Grubu Stat: Gebze Şehir
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10