11 Mart 2008 Salı Günü Haberleri

11 Mart 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Üniversitede israil gerilimi Üniversite Öğrencileri İsrail Baskonsolosu Mihail Guraryeh'i Kampüse Sokmadı!
'Kandil'e Sen Sebep Oldun!' Baykal, Erdoğan'ın 'Siz Niye Gitmediniz' Eleştirisine Yanıt Verdi
İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı
İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı
AB Türkiye Delegasyonu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Tarafından Düzenlenen İnsan Kaynaklarını Geliştirme Alanında Türkiye'ye Sağlanacak AB Yardımları Konusunda Tanıtım ve Bilgilendirmeyi Amaçlayan Konferans...
Kuzey Irak Gazisine Görkemli Karşılama
Kuzey Irak Gazisine Görkemli Karşılama
Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı Otluca 15. Dağ ve Komando Bölük Komutanlığı'nda Görev Yaparken Gazi Olan Adıyamanlı Piyade Er Abuzer Fırat, Uçakla Getirildiği Memleketi Adıyaman'da Türk Bayrakları ile...
Arzu Aslan Şikayetçi Oldu Fahrettin Aslan'ın Eşi Zeynep Arzu Aslan'ın Evinde Çalışan Yabancı Uyruklu Hizmetçi, Aslan'ın Ziynet Eşyasıyla Birlikte İki Gündür Kayıp..Fahrettin Aslan'ın Eşi Zeynep Arzu Aslan'ın Evinde Çalışan Yabancı Uyruklu Hizmetçi, Aslan'ın Ziynet Eşyasıyla Birlikte İki Gündür Kayıp..
'Herkese Görev Düşüyor' 'Binbir Gecce' Ekibi, İlik Nakli Yapılmayı Bekleyen Hastalar İçin İstanbul Tıp Fakültesi İlik Bankası'na Kan Bağışladı..'Binbir Gecce' Ekibi, İlik Nakli Yapılmayı Bekleyen Hastalar İçin İstanbul Tıp Fakültesi İlik Bankası'na Kan Bağışladı..
Gökçek: 'Başkent doğalgaz dağıtım ihalesini, en yüksek parayı veren firma kazanır'  (2)
Gökçek: "Başkent doğalgaz dağıtım ihalesini, en yüksek parayı veren firma kazanır" (2)
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 14 Mart'ta yapılacak olan Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş'nin ihalesine şartlara uygun her firmanın katılabileceğini belirterek, "Bu ihaleyi en yüksek parayı veren firma...
CHP Lider Baykal: "Operasyonu Niçin Yaptık, Talabani'yi Türkiye'ye Getirebilmek İçin mi (1) CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Kara Harekatıyla İlgili Tartışmalarla İlgili Olarak "Öyle Bir Manza..
Anadolu Hayat Emeklilik'ten 45.4 Milyon YTL Net Kar Anadolu Hayat Emeklilik, 2007 Yılında Brüt Karını Yüzde 85 Artışla, 57 Milyon Liraya, Net Karını İse Yüzde 79.8 Artışla 45.4 Milyon YTL'ye ..
Orta Asya ülkeleri doğalgazda iki kattan fazla zam istiyor (2) Orta Asya'nın doğalgaz ihraç eden ülkeleri Kazakistan, Türkmenistan ve Özbekistan'ın 2009'dan itibaren bin metreküp doğalgaz içi..
Finlandiyalı, bir asır sonra kitabı iade etti Finlandiya'da bir kütüphaneye, geçen yüzyılın başında alınan bir kitap iade edildi.
Çin, 5 yeni süper bakanlık kuruyor
Çin, 5 yeni 'süper' bakanlık kuruyor
Çin yönetimi, hükümetin yeniden yapılandırılması çerçevesinde 5 yeni "süper" bakanlık kuruyor. Çin Başbakanı Wen Jiabao, ülkenin önündeki enerji ve çevre konularındaki problemlerin yanı sıra enflasyon gibi sorunları...
Niğde halk oyunları ekibi 3 birincilik aldı
Niğde halk oyunları ekibi 3 birincilik aldı
Niğde halkoyunları ekibi, Isparta'da yapılan Türkiye grup yarışmalarında 3 birincilik, bir ikincilik alarak büyük başarı elde etti.
Altın Muska
Altın Muska
Dünyanın En Eski Muskalarından Biri Bulundu. Altın Muskanın İçinde İse Şu Cümle Yazılı.
Soda sanayi çalışanları fidan dikti
Soda sanayi çalışanları fidan dikti
Çevre ve Orman Bakanlığı'nın Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Seferberliği Eylem Planı çerçevesinde Soda Sanayi Çalışanları Derneği, Kuyuluk beldesindeki 5 hektarlık araziye fidan dikti.
Şanlıurfa Belediyesi, öğrencilere yönelik sağlık taramalarını sürdürüyor
Şanlıurfa Belediyesi, öğrencilere yönelik sağlık taramalarını sürdürüyor
Şanlıurfa Belediyesi, öğrencilere yönelik sağlık taramalarını sürdürüyor. Yakubiye İlköğretim Okulu'nda eğitim gören bine yakın öğrenciye ücretsiz olarak gerçekleştirilen hepatit aşı taramasında, öğrenciler sağlık...
Adanadaki izinsiz gösteri: 6sı çocuk 10 kişi yakalandı
Adana'daki izinsiz gösteri: 6'sı çocuk 10 kişi yakalandı
Adana'da izinsiz gösteri yapan ve polise taş ile sopalarla saldırarak molotof kokteyli atan 6'sı çocuk 10 kişi gözaltına alındı.
Yaşlı kadının bagajında esrar bulundu Şanlıurfa'da bir yolcu otobüsünde yapılan aramada yaşlı bir kadının valizinde 10 kilogram gram esrar bulundu.
Zabıtanın tespit ettiği hırsızları polis yakaladı Batman Belediyesi'ne bağlı asfalt plent tesislerinde hafta sonu meydana gelen hırsızlık aydınlatıldı.
Üniversitede jandarmaya saldırıp olay çıkaran eylemci öğrencilerden 26sı adliyeye sevk edildi
Üniversitede jandarmaya saldırıp olay çıkaran eylemci öğrencilerden 26'sı adliyeye sevk edildi
Uludağ Üniversitesi'nde (UÜ) dün arkadaşlarını darp ettiğini iddia ettikleri karşıt görüşlü öğrencilerin kaldığı yurdu basmak isterken jandarmaya taş ve sopalarla saldırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 54 öğrenciden...
Yüreğir Belediyesinin hizmet binası 6 ay sonra değişecek
Yüreğir Belediyesi'nin hizmet binası 6 ay sonra değişecek
Adana'nın merkez Yüreğir belediyesinin daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi amacıyla Büyükşehir Belediyesi'nce yaptırılacak olan Yüreğir Belediyesi Hizmet Binası'nın temeli törenle atıldı.
Çobanların tüfekle oyunu ölümlü bitti Şanlıurfa'da, koyun otlatırken av tüfeği ile oyun oynayan 2 çobandan biri kaza kurşunuyla vuruldu.
Borsa 737,37 Puan Arttı İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansın İlk Yarısını, Birinci Seans Kapanışına Göre 737,37 Puan Artarak 42.996,06 Puandan Geçti. Hisse Senetleri, Birinci Seans Kapanışına ..
Hidayet'ten Üç Çift Haneli Performans Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'nde (Nba) Orlando Magic Forması Giyen Türk Milli Basketbolcu Hidayet Türkoğlu, Kariyerinde İkinci Kez Üç Çift Haneli ..
Irak'ta Saldırı: 16 Ölü Irak'ın Güneyinde Yol Kenarına Yerleştirilen Bombayla Bir Otobüsün Hedef Alındığı Saldırıda İlk Belirlemelere Göre 16 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Baykal: 'Sosyal Devlet Artık Gözden Çıkarılmaktadır' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, TBMM Gündeminde Bulunan Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı ile Anayasa'da Devletin Temel Nitelikleri Arasında S..
Irak-abd İlişkilerinin Geleceği Ele Alınıyor Amerikalı ve Iraklı Yetkililer, İki Ülkenin Gelecekteki İlişkilerini Belirleyecek Anlaşmalar ve Irak'taki Amerikan Askeri Varlığı Konularını Ele A..
Yaralı: 'Vural'la Kararımız Ortak" Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, Yılmaz Vural'ın Teknik Direktörlük Görevinden Ayrılmasına İlişkin Olarak, 'Kan Değişikliğinin İyi Olacağı Yön..
Bu da Sualtı Namazı! Bu Kadarına da Pes Dedirtecek Görüntü Bir İslami Siteden Alındı...
Başbakan Erdoğan'dan İstiklal Marşı'nın Kabulünün 87. Yıldönümü Mesajı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstiklal Marşı'nın Kabulünün 87. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, "İstiklal Mü..
İsrail'de KKTC Ofisini Engellemek İsteyen Rumlardan "Hamas Benzetmesi" Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Tel Aviv'de KKTC Ofisinin Kurulmasını Engellemek İçin Diplomatik Girişimlere Hız Verdi. Dün İsr..
İstiklal Marşı'nın Kabul Edilişinin 87. Yılı Mecliste Kutlanacak Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstiklal Marşı'nın Kabul Edilişinin 87. Yıldönümü ve Me..
Başsavcı Yalçınkaya, DTP'nin Temelli Kapatılmasını İstedi Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya, Anayasa Mahkemesi'ne DTP Hakkında Açılan Kapatma Davasına İlişkin Esas Hakkınd..
Cumhurbaşkanı Gül, Eski Fransa Başbakanı de Vıllepını Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Gül, Eski Fransa Başbakanı de Vıllepın'ı Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Eski Fransa Başbakanı Domınıque de Vıllepenı ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti.
Uzmanlardan Kene Uyarısı
Uzmanlardan Kene Uyarısı
Kocaeli Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Mahmut Güçlü, Havaların Birden Isınmasıyla Ortaya Çıkabilecek Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığına Karşı Vatandaşları Uyardı.
Yabancı Dil Eğitiminde En Etkili Yöntem, 'Hikaye Anlatımı'
Yabancı Dil Eğitiminde En Etkili Yöntem, "Hikaye Anlatımı"
Oxford Üniversitesi Yayınları Uluslararası Satış Departmanı Başkanı Laura Wilkinson, İhlas Koleji'ni Ziyaret Etti. Dünyanın 140 Ülkesinde Uygulanan Story Telling Programlarını Yakından İnceleyen ve Takip Eden Wilkinson,...
Gazeteci Öner Daşdelen Kars'ta Toprağa Verildi Bu Sabaha Karşı Hayatını Kaybeden Anadolu Ajansı Kars Temsilcisi ve Yerel Önder Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Öner Daşdelen (60), Işıklı Camii'nde..
Rubin Kazan, Gökdeniz'in transferi için prensip anlaşmasına vardı Rusya'nın Rubin Kazan Kulübü, Trabzonsporlu Gökdeniz Karadeniz'in transferi konusunda prensip anlaşmasına vardı.
Köylü Kadınlara İyotlu Tuz Eğitimi
Köylü Kadınlara İyotlu Tuz Eğitimi
Mersin'in Silifke İlçesinde Tarım Müdürlüğü Ekipleri İyot Eksikliğine Bağlı Hastalıkların Önüne Geçmek İçin Köylü Kadınları Bilgilendiriyor.
Tarım Toplantısı Edremitte Yapıldı
Tarım Toplantısı Edremit'te Yapıldı
81 İlin Çiftçi Eğitim ve Yayım Şube Müdürleri, Balıkesir'in Edremit İlçesinde Bir Araya Gelerek, 2007 Yılında Yapılan Çalışmaları Değerlendirdi.
İnsan kaynaklarının geliştirilmesi ile ilgili konferans Trabzonda başladı
İnsan kaynaklarının geliştirilmesi ile ilgili konferans Trabzon'da başladı
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından düzenlenen, 'İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı Konferansı' Trabzon'da başladı. Maçka ilçesinde yapılan ve 2...
Müsiad İzmir Şubesi Başkanı Alagözden Gündeme İlişkin Açıklamalar
Müsiad İzmir Şubesi Başkanı Alagöz'den Gündeme İlişkin Açıklamalar
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Alagöz Düzenlediği Basın Toplantısında, Ekonomide Yeni Bir Vizyon Geliştirilmesi Gerektiğinin Şart Olduğunu Söyledi. Türkiye'nin...
ABD-Irak ilişkileri Bağdat'ta görüşülmeye başladı Amerikalı ve Iraklı yetkililer, iki ülkenin gelecekteki ilişkileri ve Amerikan askerlerinin Irak'taki varlığı ile ilgili imzalanması hedeflen..
Alman eyaletinde içki satışına sınırlama geliyor Almanya'nın Baden-Württemberg eyalet yönetimi, suçluların büyük çoğunluğunun içkinin tesiriyle suç işlediği gerekçesiyle içki satışına sınırla..
Yetiştirme yurdunda kalan genç, tesadüfen annesini buldu
Yetiştirme yurdunda kalan genç, tesadüfen annesini buldu
Erzurum Atatürk Yetiştirme Yurdu'nda 18 yıl kalan Osman Güllük isimli genç, annesini tesadüfen buldu.
Ankara Elmadağ'da ham petrol yüklü tren raydan çıktı Ankara'nın Elmadağ ilçesine bağlı Lalabel mevkiinde meydana gelen ham petrol yüklü tren kazasında facianın eşiğinden dönüldü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10