11 Mart 2008 Salı Günü Haberleri

11 Mart 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Makine Mühendislik Mesleği Tanıtıldı
Makine Mühendislik Mesleği Tanıtıldı
Makina Mühendisleri Odası (Mmo) Samsun Şubesi, 80. Yıl İlköğretim Okulu Öğrencilerine, Makine Mühendislik Mesleğini Tanıttı. Mmo Samsun Şubesi'ni Ziyaret Eden Öğrenciler, Meslek Hakkında Bilgi Aldı.
Motorin Fiyatında Artış Akaryakıt Ürünlerinden Motorinin Fiyatı Bp ve Opet Bayilerinde 6 Ykr Arttı.
Merkel ve Sarkozy, Anlaştı Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Brüksel'de Yaptıkları Görüşmede, Akdeniz Birliği'nin Kurulmasıyla İlgili Ayrıntılar Konusun..
Başkan Gençten €˜kurs Eğitim Merkezine Ziyaret
Başkan Genç'ten €˜kurs Eğitim Merkezi'ne Ziyaret
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü Bünyesinde Açılan Karşıyaka Mahallesi Kurs Eğitim Merkezi'ni Ziyaret Etti.
Ağrı'da Terör Örgütü Üyesi Bir Kişi Tutuklandı Ağrı Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Gerçekleştirilen Çalışmalarda Yakalanan ve Terör Örgütü Üyesi Olduğu Belirtilen Bir Kişi Çıkarıldığı ..
Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara Muş E Tipi Kapalı Cezaevinde
Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara Muş E Tipi Kapalı Cezaevi'nde
Kızılay Genel Başkanı Başdanışmanı ve Afet Koordinatörü Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, Türkiye'de 2010 Yılından Sonra Deprem Olma Riskinin Çok Yüksek Olduğunu Söyledi.
Torbalıda Bayanları Taciz Eden Şahıs Gözaltına Alındı
Torbalı'da Bayanları Taciz Eden Şahıs Gözaltına Alındı
İzmir'in Torbalı İlçesinde Son Günlerde Bazı Bayanların Taciz Edimesi Üzerine Harekete Geçen Torbalı Emniyet Müdürlüğü'ne Bağlı Ekipler, Yaptıkları Araştırma Sonucu 27 Yaşında Bir Şahsı Gözaltına Aldı.
Emekli Personel Unutulmadı
Emekli Personel Unutulmadı
Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü, Sağlık Kurum ve Kuruluşlarından Emekli Olan Personeline Hizmetlerinin Karşılığı Olarak Plaket Verdi.
AK Parti Antalya Merkez İlçe Yönetiminin Afyonkarahisar Molası
AK Parti Antalya Merkez İlçe Yönetimi'nin Afyonkarahisar Molası
AK Parti Antalya Merkez İlçe Yönetimi, Ankara'ya Giderken Afyonkarahisar'da Mola Verdi.
İslahiyede Yeşillendirme ve Çiçeklendirme Çalışması
İslahiye'de Yeşillendirme ve Çiçeklendirme Çalışması
Gaziantep'in İslahiye İlçesinde Belediye Tarafından Sürdürülen Yeşillendirme ve Çiçeklendirme Çalışması Hızlı Bir Şekilde Devam Ediyor.
Kayseri'de 2 Ayrı İşyerinde Sakıncalı Giysiler Bulundu Kayseri'de 2 Ayrı İşyerinde Gerçekleştirilen Aramada, Üzerinde Hint Keneviri Yaprağının Baskılı Resmi Bulunan Çok Sayıda Tişört, Çanta v..
Suşehri'nde Heleyan Sivas'ın Suşehri İlçesi'ne Bağlı Olucak Köyü'nde Karların Erimesi Nedeni ile Yumuşayan Toprak Zemin Dağdan Aşağı Kayarak Heyelana Neden Oldu.
Küresel Terörizm ve Uluslararası İşbirliği Sempozyumu Sona Erdi Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Ergin Saygun, Pek Çok Terörist Grubun, Kendisini Tehdit Olarak Görmeyen, Koruyan ve Himaye Ede..
Van Gölü ve Çevresinde Kuraklık Tehlikesi
Van Gölü ve Çevresinde Kuraklık Tehlikesi
Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Mimarlık Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Hamdi Orhan Küresel Isınmanın Van Gölü'nü de Vurabileceğini, Suların 1994'te Maksimum Seviyeye 14 Yıldır Ulaşamadığını Belirterek...
Eski Sevgiliden Üstsüz Pozlar David Beckham'ın Bir Zamanlar Gizli Bir İlişki Yaşadığı Rebecca Loos, Katıldığı Survivor Yarışmasında Vücudunu Segilemekten Kaçınmıyor.
Dadaşkent Belediye Başkanı Yaylalı: Dadaşkent Belediye Başkanı Vahdettin Yaylalı,erzurum'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 90. Yıldönümünü Kutlamanın Sevinç ve Heyecanını Yaşadığını Söyledi.
91 Bin Dev Öğrenci Projesi Yeni Hedeflerini Açıkladı
91 Bin Dev Öğrenci Projesi Yeni Hedeflerini Açıkladı
Malatya Valisi Halil İbrahim Daşöz'ün Öğrencilerin Sosyal Aktivitelerini Arttırıp, Öğrencilerin Projeleri ile Toplumu Eğitimin Sıkıntıları Konusunda Bilinçlendirmeyi Hedefleyen 91 Bin Dev Öğrenci Projesi Kapsamında Bu...
Kardeş Aile Projesi
Kardeş Aile Projesi
Adana Valiliği ile Türkiye Kızılay Derneği Adana Şubesi Tarafından Başlatılan "Kardeş Aile Projesi" Kapsamında Tespit Edilen İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım Yapılmaya Başlandı.
Mesleki Eğitim İçin Yeni Arayışlar
Mesleki Eğitim İçin Yeni Arayışlar
Van'da Kısa Bir Süre Önce Kapanan Mesleki Eğitim ve Küçük Sanayi Destekleme Vakfı (Meksa) Eğitim Koordinatörü Hakan Güngörmez, Kentin Kalifiyeli Elemana İhtiyacının Olduğunu İfade Ederek, Bu Hizmeti Sürdürmek İçin Yeni...
Mut Hükümet Konağı Hizmete Girdi
Mut Hükümet Konağı Hizmete Girdi
Mersin'in Mut İlçesinde Temeli 1996 Yılında Atılan Hükümet Konağı Tamamlanarak Hizmete Girdi.
Küresel Terörizm Sempozyumu Tamamlandı (1) Küresel Terörizm ve Uluslararası İşbirliği Sempozyumu'nun Kapanış Konuşmasını Yapan Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Ergin Saygun, Bugün Avrupa'nın ..
Bahşılı Belediyesinden Fidan Dağıtımı Yapıldı
Bahşılı Belediyesi'nden Fidan Dağıtımı Yapıldı
Kırıkkale'nin Bahşılı İlçesi Belediyesi Tarafından Halka 10 Bin Adet Fidan Dağıtıldı.
Muhasebecilere E Dönüşüm Anlatıldı
Muhasebecilere E Dönüşüm Anlatıldı
İş Kur ve Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (Smmmo) İşbirliği ile Muhasebecilere, E-dönüşüm İnternet Üzerinden Bildirim Programı Anlatıldı.
İnegölün İhracatı Yüzde 15 Arttı
İnegöl'ün İhracatı Yüzde 15 Arttı
Türkiye'nin ve İnegöl'ün 2007 Yılı Dış Ticaret İstatistiklerin Değerlendiren İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İtso) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Anıl, Türkiye'nin Önemli Üretim Merkezleri Arasında Yer Alan İnegöl'ün 2007...
Gkvli Özzorlu, Fem Dershanesi Sınavında Türkiye Birincisi Oldu
Gkv'li Özzorlu, Fem Dershanesi Sınavında Türkiye Birincisi Oldu
Gaziantep Kolej Vakfı (Gkv) Özel Okulları 7. Sınıf Öğrencisi Merve Özzorlu, Fem Bilimleri Dershanesi Sınavında Türkiye Birincisi Oldu.
Şehir Merkezine İkinci Lpg İzni
Şehir Merkezine İkinci Lpg İzni
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'nden İtirazlara Rağmen Ortak Komisyonda Şehir Merkezine İkinci Lpg'li İstasyon Yapımına İmkan Sağlayan İmar Değişikliği Onaylandı.
İnegölspor, Devrim ile Yollarını Ayırdı
İnegölspor, Devrim ile Yollarını Ayırdı
Tff Lig B 1. Klasman Grubu Takımlarından İnegölspor, Teknik Direktör Levent Devrim ile Yollarını Ayırdı.
Afyonkarahisar Valisi İmgadan İlçe Gezileri
Afyonkarahisar Valisi İmga'dan İlçe Gezileri
Afyonkarahisar'a Bağlı Bazı İlçelerdeki Eğitim Kurumlarını İnceleyen Vali Haluk İmga, Eğitimin Bir Takım Oyunu Olduğunu ve Kollektif Bir Çalışma ile Başarının Geleceğine İnandığını Söyledi.
Hector Cuper, Parma Yolunda İtalya Serie A'da Düşme Hattında Bulunan Parma'da Teknik Direktör Domenico Di Carlo'nun Görevine Son Verilmesinin Ardından, Takımın Başına Hector Cuper'in Getirile..
Bilecik'te 2007'de 1637 Kaza Meydana Geldi Bilecik Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, 2007 Yılında Bilecik'te 1637 Adet Trafik Kazası Meydana Geldiği, Bu Kazalarda 18 Kişinin Öldüğünü, 551 Ki..
Bursa Valisi Harput, Karacabey ve Mustafakemalpaşayı ziyaret ederek, ilçeler hakkında bilgi aldı
Bursa Valisi Harput, Karacabey ve Mustafakemalpaşa'yı ziyaret ederek, ilçeler hakkında bilgi aldı
Bursa Valisi Şahabettin Harput, Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerine düzenlediği gezilerle ilçeler hakkında bilgi alıp, sorunları dinledi.
Yapı Krediden Nto Üyelerine Kredi Desteği
Yapı Kredi'den Nto Üyelerine Kredi Desteği
Yapı Kredi Bankası, Nizip Ticaret Odası (Nto) Üyelerine Daha Avantajlı Kredi Fırsatları Sunmak Üzere Nto ile Protokol İmzaladı.
Suşehrinde toprak kayması: 10 aile evlerinden ayrılıyor
Suşehri'nde toprak kayması: 10 aile evlerinden ayrılıyor
Sivas'ın Suşehri ilçesi Olucak köyünde meydana gelen toprak kaymasında 10 hanede çatlaklıklar oluştu.
Photoshop'lu Ajda Süper Star, Polisan Reklamıyla Yine Gündemde...
15 Yaşında Erkek Oldu! Doğuştan 'Cinsel Farklılaşma Kusuru' bulunduğu için Ailesinin Kız Sanarak, Bu Şekilde Yetiştirdiği 15 yaşındaki Çocuk Erkek Oldu!
Terk Eden Kız Arkadaşının Yüzüne Kezzap Attı 17 Yaşındaki G.ş. Kendisini Terk Eden Kız Arkadaşıyla Sokakta Karşılaşınca Dehşet Saçtı
Gökal,  Birinci Olan Sporcuları Ödüllendirdi
Gökal, Birinci Olan Sporcuları Ödüllendirdi
Balıkesir'in Havran Belediye Başkanı Levent Gökalp, Dereceye Giren Sporcuları Ödüllendirdi.
Çalıntı Otomobil 24 Saatte Bulundu
Çalıntı Otomobil 24 Saatte Bulundu
Bartın Merkez Demirciler Mahallesi'nde Gece Saatlerinde Çalınan 74 Aj 256 Plakalı Otomobil 24 Saat Geçmeden Bulundu. Emniyet Müdürü Mesut İnce, Otomobilin Bulunması ve Aracı Çalan Kişinin Yakalanmasında Emeği Geçen...
Alaplı İlçe Tarım Müdürlüğü'nden Fındık Kozalak Akarı Uyarısı Alaplı İlçe Tarım Müdürlüğü, Fındığın Önemli Zararlılarından Biri Olan Fındık Kozalak Akarı ile Mekanik Mücadelenin Başlaması Ger..
Çatıdan Düşen Temizlik İşçisi Yaralandı Eskişehir'de, Çalıştığı Kurumda Temizlik Yaparken Yüksekten Düşen Bir İşçi Yaralandı.
Sandıklıda Doğalgaz Sevinci
Sandıklı'da Doğalgaz Sevinci
Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesinde, Doğalgaz Bağlantılarının Yapılması Konusunda Geniş Katılımlı Bir Toplantı Yapıldı.
Minik Öğrencilerden Büyük Davranış
Minik Öğrencilerden Büyük Davranış
Mimarsinan İlköğretim Okulu 5/a Sınıfı Öğrencileri, Haftanın İki Günü Atakum Semt Pazarı'nda Evlerinde Hazırladıkları Pasta ve Çörekleri Satarak, Otistik Çocukların İhtiyaçları İçin Para Kazanıyor.
Konyaspor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor
Konyaspor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor
Konyaspor, Turkcell Süper Lig'in 26. Haftasında Kendi Evinde Oynayacağı Fenerbahçe Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor.
Parma, Teknik Direktör Hector Cuper ile Anlaştı Serie A'da Düşme Hattında Bulunan Parma'da Teknik Direktör Domenico Di Carlo'nun Görevine Son Verilmesinin Ardından Teknik Direktörlük Görevine..
Nüfusu 2 Binin Altına Düşen Belediyelerin Kapatılması...
Nüfusu 2 Binin Altına Düşen Belediyelerin Kapatılması...
Son Sayımda Nüfusunun 2 Binin Altında Olması Sebebiyle Kapatılma Kararı Alınan Çanakkale'nin Gelibolu İlçesine Bağlı Kavakköy Belde Belediyesinde, Belediye Başkanı ile Vatandaşlar Bu Duruma Tepki Gösterdi.
İkmib ve Tksd'den İhracatçılara Reach Desteği AB'ye İhracat Yapan ya da Yapmayı Planlayan Firmaların Reach, (Registration, Evaluation, Authorisation And Restriction Of Chemicals) Kimyasalları..
AB Destekli Kuduz Aşısı Projesi AB Tarafından Desteklenen Bir Proje ile Rize'deki Evcil ve Sokak Hayvanları Aşılanacak.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10