10 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

10 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bulgaristanın Soykırım İnadı Pahalıya Patladı
Bulgaristan'ın Soykırım İnadı Pahalıya Patladı
Bulgaristan'ın Karadeniz'e Kıyısı ve Türkiye Sınırı Olan Burgas Kentinin, Ermeni İddialarını Tanıması Nedeniyle Türkiye, Avrupa Birliği (AB) Destekli Ulaşım Projesine Onay Vermedi.
Sedaş, Sokak Lambalarına Bakım Yapıyor
Sedaş, Sokak Lambalarına Bakım Yapıyor
Düzce'de, Sakarya Elektrik Dağıtım A.ş. (Sedaş) Ekipleri Tarafından Sokak Lambaları Bakımdan Geçiriliyor.
'Benim Sokağımda Bir Değer Yetişti' Projesi Adapazarı Merkez Belediyesi Tarafından Hayata Geçirilen 'Benim Sokağımda Bir Değer Yetişti' Projesi Kapsamında Vestel Manisaspor'un Teknik Direktör..
Suriye, Arap Birliği zirvesi için hazırlıkları tamamladı
Suriye, Arap Birliği zirvesi için hazırlıkları tamamladı
Arap Birliği'ne üye ülkelerin devlet başkanlarını Mart ayı sonunda ağırlamaya hazırlanan Suriye'de hazırlıklar tamamlandı. Zirvenin yapılacağı salonlar yenilenirken, liderler için 26 yeni villa inşa edildi.
Akçakoca Hükümet Konağının İnşaatı Tamamlandı Düzce'nin Akçakoca İlçesinde, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü Tarafından 2005 Yılında İhale Edilen Hükümet Konağı İnşa..
Sergen Yalçın'ın Açıklamaları Tecrübeli Futbolcu Sergen Yalçın, Şampiyonluk Yarışında En Şanslı Takım Olarak Beşiktaş'ı Gördüğünü Söyledi.
Demiryollarında Anlaşma Sağlandı; Grevler İptal
Demiryollarında Anlaşma Sağlandı; Grevler İptal
Bugünden İtibaren Grev Yapacağını Duyuran Demiryolları Sendikası Gdl, Pazar Günü Yapılan Görüşmeler Neticesinde, Son Dakika Kararıyla Grevden Vazgeçti.
Uydudan takip halk otobüslerinin hızını kesti
Uydudan takip halk otobüslerinin hızını kesti
Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da halk otobüsleri arasındaki "Geç kaldın, erken gittin" tartışmalarına son vermek için uydudan takip sistemine geçildi.
Antalyasporun Yeni ve Eski Başkanları Buluştu
Antalyaspor'un Yeni ve Eski Başkanları Buluştu
Antalyaspor'un Yeni ve Eski Başkanları ile Eski Futbolcuları, Antalya Kent Müzesi Proje Hazırlık Merkezi Tarafından Geçici Sergiler Kapsamında Mayıs İçerisinde Açılacak Olan 'Antalya'da Spor ve Antalyaspor' Sergisi İçin...
Siirt Belediyesi su gecikme bedellerinde inidirime gidiyor
Siirt Belediyesi su gecikme bedellerinde inidirime gidiyor
Siirt Belediyesi, su bedellerini tahsil edebilmek amacıyla gecikme faizinin yüzde 80'lik bölümünden vazgeçme kararı aldı.
Parma Teknik Direktörü Domenico Di Carlo'nun Görevine Son Verildi İtalya Serie A'da Dün Oynanan ve Parma'nın Sampdoria'ya 2-1 Mağlup Olmasının Ardından Teknik Direktör Domenico Di Carlo'nun G..
Kırsal Kalkınma Projesi Tanıtım Toplantısı
Kırsal Kalkınma Projesi Tanıtım Toplantısı
Sosyal Riski Azaltma ve Kırsal Kalkınma Projesi Tanıtım Toplantısı Yapılarak, Bu Projeden Verimli Yararlanılması İstendi.
Savaşla ilgili konferansa İsrailli Başkonsolos Yardımcısının çağrılması protesto edildi
Savaşla ilgili konferansa İsrailli Başkonsolos Yardımcısı'nın çağrılması protesto edildi
Sakarya Üniversitesi'nde (SAÜ) 'Savaşlarda Sivillerin Durumu' konulu konferansa İsrail İstanbul Başkonsolos Yardımcısı Nihal Gur Aryeh'in konuşmacı olarak çağrılması, üniversiteli bir grup öğrenci tarafından protesto...
Etb Başkanı İ.hakkı Hınıslıoğlu: Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İ.hakkı Hınıslıoğlu, Beklentinin Üzerinde Çıkan Enflasyon Rakamlarının Direk Tüketiciye Yansıdığını Söyledi.
Mardin 112 Acil Servis Merkezi Dijital Sisteme Geçti
Mardin 112 Acil Servis Merkezi Dijital Sisteme Geçti
Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Suriye'den Gelen Yanlış İhbarları Önlemek İçin Dijital Sisteme Geçti.
3 Bin 297 Adet Korsan Cd Ele Geçirildi Şanlıurfa Kültür ve Turizm Müdürlüğü Başkanlığındaki İl Denetim Komisyonu Tarafından, İl Merkezinde 3 Bin 297 Adet Bandrolsüz Cd Ele Geçirildi.
CHP Adana Milletvekili Güvel, Organize Tarım Bölgesi'nin hangi aşamada olduğu yönünde TBMM'ye soru önergesi verdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Adana Milletvekili Hulusi Güvel, Organize Tarım ..
Uludağ Üniversitesinde Olaylar Çıktı
Uludağ Üniversitesi'nde Olaylar Çıktı
Uludağ Üniversitesi'nde 4 Öğrencinin Karşıt Görüşlü Öğrenciler Tarafından Darp Edilmesi Üzerine, Olayları Protesto Edip Zorla Yurt Binasına Girmeye Çalışan Öğrencilere Jandarma Müdahale Etti.
Bornovada Kanser Taraması Kampanyası
Bornova'da Kanser Taraması Kampanyası
Halkın Üniversitesi Çalışma Grubu'yla Birçok Projeye İmza Atan Bornova Belediyesi, Ege Üniversitesi (Eü) İzmir Atatürk Sağlık Yüksek Okulu İşbirliğiyle, Dünyada ve Türkiye'de, Kadınlar Arasında Es Sık Görülen ve En Çok...
Manavgatta alternatif turizm alanları oluşturularak turizm 12 aya yayılacak
Manavgat'ta alternatif turizm alanları oluşturularak turizm 12 aya yayılacak
Antalya'nın Manavgat ilçesinde yapılacak sportif etkinlikler ve oluşturulacak alternatif turizm alanlarıyla kışın İspanya Mayorka ve İtalya'ya giden Avrupalı turistlerin turizm şehrine gelmesi sağlanacak.
Yalova'da sokak hayvanları kısırlaştırılarak kayıt altına alınıyor Yalova'nın Çiftlikköy ilçesinde sokak hayvanları steril ortamlarda ameliyat edilerek kısırlaştırılıp kayıt altına alınıyor.
Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi (1) Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi.
Üçyol-Üçkuyular metro tüneli yapımında sona geliniyor
Üçyol-Üçkuyular metro tüneli yapımında sona geliniyor
İzmir'de yapımı devam eden Üçyol-Üçkuyular metro hattı, Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi-EÜ Kampüsü-Evka3-Bornova merkez hattı ve Aliağa-Menderes hafif raylı sistem projelerinde son aşamalara gelindi.
Müşteri Memnuniyeti Semineri
Müşteri Memnuniyeti Semineri
Karadeniz Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Kasif), Bahar Eğitim ve Kültür Derneği ile Organize Ettiği 'Müşteri Memnuniyeti' Konulu Seminer Düzenledi.
Manavgatın gece aydınlatması güneş ejerisi panelleriyle yapılacak
Manavgat'ın gece aydınlatması güneş ejerisi panelleriyle yapılacak
Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu (MYO) Güneş Enerjisi Panelleri projesi ile Türkiye'nin enerji ihtiyacına alternatif çözüm sunacak.
Başarı Kolejinde Oks Semineri
Başarı Koleji'nde Oks Semineri
Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde Bulunan Başarı Koleji Tarafından Öğrencilere Yönelik Seviye Belirleme Sınavı ve Ortaöğretim Kurumları Sınavı Bilgilendirme Semineri Düzenlendi.
Açık arttırmada aldığı Altay formasını Kocaoğluna hediye etti
Açık arttırmada aldığı Altay formasını Kocaoğlu'na hediye etti
Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin gecesinde destek amacıyla açık arttırmaya çıkarılan Altay formasını 3 bin YTL'ye alan işadamı Mehmet Yardım, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na hediye...
CHPden Tisva Hakkında Suç Duyurusu
CHP'den Tisva Hakkında Suç Duyurusu
CHP Eskişehir Merkez İlçe Başkanlığı'nca, Türkiye İsrafı Önleme Vakfı (Tisva) Hakkında Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunuldu.
Mardinde 'Huzur İçin Polis Vatandaş El Ele' Kampanyası
Mardin'de "Huzur İçin Polis Vatandaş El Ele" Kampanyası
Mardin İl Emniyet Müdürü İsmet Taşhan, Kentin Daha Güvenli ve Huzurlu Bir Yer Olması İçin Polis Vatandaş İlişkilerini En Üst Seviyede Tuttuklarını Söyledi.
Düziçinde 72 yataklı yurt inşaatı başladı
Düziçi'nde 72 yataklı yurt inşaatı başladı
Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde Serhat Özel Eğitim İşletmeleri'nin, Işık Dershanesi bünyesinde yaptırdığı 72 yataklı öğrenci yurdunun temeli düzenlenen bir törenle atıldı.
Mahalle Bakkalının Tecavüz Davası Samsun'da, Akli Dengesi Bozuk Kıza Tecavüz Ettiği İddiasıyla Tutuklanan Bakkalın Yargılanmasına Devam Edildi.
Akarca Yaylası'na camii yapılacak Osmaniye'nin Kadirli ilçesine bağlı Akarca Yaylası'na yapılacak Hacılar Camii'nin temeli atıldı.
Ağaç budama ve aşılama kursuna yoğun talep
Ağaç budama ve aşılama kursuna yoğun talep
Burdur'un Gölhisar ilçesinde Halk Eğitim Merkezi'nin başlattığı ağaç budama ve aşılama kursuna yoğun talep olduğu bildirildi.
Adana Orman Bölge Müdürü Yılmaz: 'Küresel Isınmaya Karşı Orman Varlığı Artırılmalı'
Adana Orman Bölge Müdürü Yılmaz: "Küresel Isınmaya Karşı Orman Varlığı Artırılmalı"
Adana Orman Bölge Müdürü Seyfettin Yılmaz, Küresel Isınmaya Karşı Yapılacak En İyi Çalışmanın, Ormanlık Alanların Çoğaltılması Olacağını Söyledi.
Halktan Bir İsim Fadik Sevin... Fadik Sevin Atasoy, Halkla İçiçe Olmak İçin Toplu Taşıma Aracı Kullanıyorum Dedi.Fadik Sevin Atasoy, Halkla İçiçe Olmak İçin Toplu Taşıma Aracı Kullanıyorum Dedi.
Türkiye Okuyor Kampanyası Start Alıyor
Türkiye Okuyor Kampanyası Start Alıyor
Kilis İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Cumhurbaşkanlığı Tarafından Başlatılan 'Türkiye Okuyor' Adlı Kitap Okuma Kampanyasının Kilis'te Start Alacağını Söyledi.
8 Aylık Bebeğin Şüpheli Ölümü
8 Aylık Bebeğin Şüpheli Ölümü
İzmir'in Karabağlar Semtinde, Annesi Tarafından Akşam Emzirilerek Bırakılan 8 Aylık Bebek Efe Can, Sabahleyin Annesi Tarafından Yatağında Ölü Bulundu. Aile Tarafından Hastaneye Kaldırılan Bebeğin Kusmuğunu Yutarak Öldüğü...
Mardin'de Basın Açıklaması Sonrası Gözaltına Alınanlardan 27'si Tutuklandı Demokrat Toplum Partisi Tarafından (DTP) Mardin'in Kızıltepe ve Nusaybin İlçelerinde Yapılan Basın Açıklamalarının A..
Saülü Öğrencilerden İsraile Tepki
Saü'lü Öğrencilerden İsrail'e Tepki
Sakarya Üniversitesi'nde Okuyan Bir Grup Öğrenci, Uluslararası İlişkiler Bölümü Tarafından Yarın Düzenlenecek 'Savaşta Sivillerin Durumu' Konulu Konferansa İsrail İstanbul Başkonsolosu'nun Davet Edilmesine Tepki...
Futbolda 4 zirveyi aralarındaki maçlar netleştirecek Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 sezonunun bitimine 9 hafta kala zirvede kıyasıya bir şampiyonluk mücadelesi yaşanıyor. Avrupa'da birçok li..
Alaşehirde Tarihi Ev Yandı
Alaşehir'de Tarihi Ev Yandı
Manisa'nın Alaşehir İlçesinde, İzmir Anıtlar Yüksek Kurulu Tarafından Koruma Altına Alınan Tarihi Bir Ev Yanarak Hasar Gördü.
Sergen Yalçın: 'Beşiktaş yüzde 40 şampiyon olur'
Sergen Yalçın: "Beşiktaş yüzde 40 şampiyon olur"
Beşiktaş'ın eski yıldız futbolcularından ve Eskişehirspor'da forma giyen Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın şampiyonluk şansını yüzde 40 olarak gördüğünü söyledi.
Değişim Grubu İhayı Ziyaret Etti
'Değişim Grubu' İha'yı Ziyaret Etti
Samsun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nın(ssmmmo) 18. Olağan Genel Kurulu'nda Mevcut Yönetime Alternatif Olarak Nitelendirilen 'Değişim Grubu', İhlas Haber Ajansı(iha) Samsun Bölge Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti.
Ahmet Çakarın internet sitesi, Fenerbahçeli hackerler tarafından çökertildi
Ahmet Çakar'ın internet sitesi, Fenerbahçeli hackerler tarafından çökertildi
Futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın internet sitesi, bikini sözünde durmadığı gerekçesiyle Fenerbahçeli hacker grubu tarafından çökertildi.
Trabzonspor'un futbolu sorgulanıyor Trabzonspor'da, Kasımpaşa karşısında alınan galibiyetten çok oynanan futbol konuşuluyor. Özellikle ikinci yarıdaki oyunuyla rakibine boyun eğen Bordo - mav..
Siirt Belediyesi 2008 Yılı Kültürel Etkinliklerine Hızlı Başladı
Siirt Belediyesi 2008 Yılı Kültürel Etkinliklerine Hızlı Başladı
Siirt Belediyesi 2008 Yılı Kültürel Etkinliklerine Hızlı Başladı. Etkinlikler Kapsamında 'Kafkas Tebeşir Dairesi' Adlı Tiyatro Oyunu Perşembe Günü Saat 19.00'da Siirt Kültür Merkezi'nde Oynanacak.
Samsunspor, 7 hafta sonra gelen galibiyetin sevincini yaşıyor Bank Asya 1.lig'de sıkıntılı günler geçiren Samsunspor, Elazığ galibiyetiyle üç puan sevinci yaşarken ligde kalma mücadelesinde b..
Adana Demirspor 6 puan geriye düşmenin üzüntüsü içinde Adana Demirspor Kulüp Başkanı Mustafa Tuncel, şampiyonluğu hedefleyen bir takımın puan kaybına tahammülü olamayacağını belirterek, "Orta..
UEFA'dan 6 hakemimize görev UEFA, U17 ve U19 Avrupa Şampiyonası grup eleme maçlarında 6 hakemimize görev verdi. Buna göre, Almanya'da 9-16 Nisan tarihleri arasında yapılacak ve Almanya ile bi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10