10 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

10 Mart 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Aydın Menderesten Çölaşana Tepki
Aydın Menderes'ten Çölaşan'a Tepki
27 Mayıs sürecinin mağdurlarından Aydın Menderes, darbeyi öven beyanları nedeniyle Danıştay Başsavcısı Tansel Çölaşan'ın açıklamalarının marazi bir ruh halini yansıttığını söyledi.
Van Belediyesinden Bahar Temizliği
Van Belediyesi'nden Bahar Temizliği
Van'da Karların Erimesinin Ardından Harekete Geçen Belediye Temizlik Ekipleri, Gece Geç Saatlere Kadar Cadde ve Sokakları Tazyikli Suyla Yıkıyor.
Orduda Memur-sen Konutları İçin Başvurular Başladı
Ordu'da Memur-sen Konutları İçin Başvurular Başladı
Ordu'da Memur-sen Konfederasyonu ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Ortaklığında Gerçekleştirilecek Olan Toplu Konut İnşaatlarının İlk Etabı İçin Başvurular Başladı.
Dayk 1. Ulusal Doğal Afetler ve Yerbilimleri Sempozyumu Sakarya Üniversitesi Doğal Afetler ve Yerbilimleri Kulübü'nün (Dayk) Düzenlediği Dayk 1. Ulusal Doğal Afetler ve Yerbilimleri Sempozyu..
Melikgazi Belediyesinden Bahar Temizliği Kampanyası
Melikgazi Belediyesi'nden Bahar Temizliği Kampanyası
Melikgazi Belediyesi Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Gülük Mahallesi'nde Bahar Temizlik Kampanyası Başlatıldı
Diyarbakır Valisinin Eşi Gül Mutlu Okuma Yazma Kursunu Bitirenlere Sertifika Verdi
Diyarbakır Valisi'nin Eşi Gül Mutlu Okuma Yazma Kursunu Bitirenlere Sertifika Verdi
Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun Eşi Gül Mutlu, Okuma Yazma Kursunu Bitirenlere Sertifikalarını Verdi.
Küçük Dilara'nın Ölümüne Yol Açan Şirket Küçük Dilara'nın Ölümüne Yol Açan Mvm Şirketi, Edirne'de Belediye Başkanı CHP'li Hamdi Sedefçi ile Ahmet Özal'ın Gözaltına Alındığı Operasyonda da Çık..
Hazine Yarın İki Borçlanma İhalesi Yapacak Hazine, Çarşamba Günü Gerçekleştireceği 4.1 Milyar YTL'lik İç Borç Geri Ödemesinin Finansmanına Yönelik Olarak Yarın Biri 6 Ay Vadeli Bono, Diğeri d..
Fırat Üniversitesi Öğrenci Konseyi Elazığ Valisi Muammer Muşmalı Ziyaret Etti
Fırat Üniversitesi Öğrenci Konseyi Elazığ Valisi Muammer Muşmal'ı Ziyaret Etti
Elazığ Fırat Üniversitesi Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu, Elazığ Valisi Muammer Muşmal'ı Makamında Ziyaret Etti.
Yazıcıoğlu: "Din Dersi Eğitimi İsteğe Bağlı Olsun" BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Din kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinin mecburi, ama eğitiminin isteğe bağlı olması gerektiğini belirt..
Bakan Çiçek: "Yargı Mensupları Konuşacaksa Emekli Olduktan Sonra Konuşsun" (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Danıştay Başsavcısı Tansel Çölaşan'ın 27 Mayıs ve Adnan Mend..
Kapalıçarşı'da Döviz Fiyatları İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2440 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,9080 YTL Oldu.
Orduya Mavi Yolculuk
Ordu'ya Mavi Yolculuk
Ordu Tanıtım Kulübü (Ortak), Ordu-fatsa Arası Mavi Yolculuk Deniz Turizmi Projesi'ni Nisan 2008'de Hayata Geçiriyor.
Cezaevinde Eğlence
Cezaevinde Eğlence
Gaziantep Cezaevi'nde Düzenlenen ve Mahalli Sanatçıların Katıldığı Konserde, Tutuklu ve Hükümlüler Gönüllerince Eğlendi.
Ağlamak İstiyorum! Nanna'da Sahne Alan Berkant, Kendisine Gösterilen Yoğun İlgiden Ötürü Hayli Duygusal Anlar Yaşıyor!Nanna'da Sahne Alan Berkant, Kendisine Gösterilen Yoğun İlgiden Ötürü Hayli Duygusal Anlar Yaşıyor!
Sulama Projelerinin Hazırlanması Temel Bilgileri Semineri
'Sulama Projelerinin Hazırlanması Temel Bilgileri' Semineri
Van Vali Yardımcısı Ali İpek, Doğru Hizmeti Vermek ve Verilen Hizmet ile Amaçlanan Memnuniyete Ulaşmanın Ancak Doğru Planlamayla Mümkün Olacağını Söyledi.
Kütahya Saadet Partisiden Filistine Destek Kampanyası
Kütahya Saadet Partisi'den Filistin'e Destek Kampanyası
İsrail'in Filistinli Müslümanlara Yönelik Yaptığı Katliam, Saadet Partisi Kütahya Kadın Kolları Başkanlığı Tarafından Düzenlenen İmza Kampanyasıyla Protesto Edildi.
Kadın Hakları
Kadın Hakları
Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (Ktü) Bir Grup Öğrenci, Kadın-erkek Eşitliğini Simgeleyen Bir Tiyatro Oyunu Sahneledi.
Irak Cumhurbaşkanı Talabani Erbil'de Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani, Arap Parlamenterler Birliği toplantısına katılmak üzere ülkenin kuzeyindeki Erbil'e geldi. Erbil Havaalanı'nda bölgesel..
Denizli Belediyesi Bilgi Evlerine Bir Yenisi Daha Eklendi Denizli Belediyesi, İlköğretim Çağındaki Çocukların Boş Zamanlarını Öğretmenler Gözetiminde Değerlendirmesi ve Geleceğe Daha İyi Hazı..
Kaymakam kampanya başlattı, 35 kişi sigarayı bıraktı Şanlıurfa'nın Viranşehir Kaymakamı Ogün Bahadır, sigarayı bırakın hediyeniz benden kampanyasının meyvelerini aldıklarını belirtti.
Kadın Platformu Derneği dünya kadınlar gününü kutladı
Kadın Platformu Derneği dünya kadınlar gününü kutladı
Kütahya Kadın Platformu Derneği, protokol eşlerinin de katıldığı bir programla Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Derneğin yeni yerinde düzenlenen programda protokol eşleri ile dernek üyesi kadınlar sohbet ettiler.
Liselerarası AB bilgi yarışması yapılacak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Avrupa Birliği (AB) Bilgi Bürosu, 2008 yılı etkinlikleri kapsamında, Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu ve Bur..
Gaziantep Cezaevindeki mahkumlar, gönüllerince eğlendi
Gaziantep Cezaevi'ndeki mahkumlar, gönüllerince eğlendi
Gaziantep E Tipi Kapalı İnfaz Kurumu'ndaki tutuklu ve hükümlüler, düzenlenen programda gönüllerince eğlendi.
Yg 21 Kadın Meclisi Üyeleri Organ ve Kan Bağışı Kampanyası Başlattı
Yg 21 Kadın Meclisi Üyeleri Organ ve Kan Bağışı Kampanyası Başlattı
Denizli Belediyesi Yerel Gündem 21 Kadın Meclisi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri Kapsamında, "Organ ve Kan Bağışlama" Kampanyası Başlattı.
Yaprak Dökümü dizisinin 'Şevket'i Caner Kurtaran gözaltına alındı Yaprak Dökümü dizisinin 'Şevket' rolündeki oyuncusu Caner Kurtaran, uyuşturucu madde bulundurduğu iddiasıyla gözaltına alındı..
Alanyada zorla çek ve senet tahsilatı yaptıkları iddia edilen 7 kişi gözaltına alındı
Alanya'da zorla çek ve senet tahsilatı yaptıkları iddia edilen 7 kişi gözaltına alındı
İstanbul'daki bir çeteyle bağlantılı olarak zorla çek ve senet tahsilâtı yaptıkları iddia edilen 7 kişi Antalya'nın Alanya ilçesinde gözaltına alındı. Zanlıların ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda 3 adet tabanca, çok...
Motosiklet yarışlarında Türkiye birincisi olan Dal, Elazığ Valisi Muşmalı ziyaret etti
Motosiklet yarışlarında Türkiye birincisi olan Dal, Elazığ Valisi Muşmal'ı ziyaret etti
Türkiye Motosiklet Federasyonu'nca düzenlenen 600cc drag yarışlarında 2007 yılı genel klasman dalında Türkiye birincisi Oktay Dal, Elazığ Valisi Muammer Muşmal'ı ziyaret etti.
Kilis'ten Kısa Kısa Kilis'te, Hakkında Arama Kararı Bulunan Bir Kişi, İşlem Yapmak İsteyen Polis Ekiplerine Küfür ve Hakaret Edince Gözaltına Alındı.
Aydın'da Kaçak Kazı Operasyonu Aydın'da, Jandarmanın Düzenlediği Operasyonlarda, İl Merkezi ve Bazı İlçelerde Kaçak Kazı Yapan 9 Kişi Yakalandı.
Gazipaşadaki muz üreticileri dernek çatısı altında birleşmek istiyor
Gazipaşa'daki muz üreticileri dernek çatısı altında birleşmek istiyor
Açıkta muz üretiminde en çok paya sahip olan Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde üreticiler, haklarını savunacak bir derneklerinin olmamasından şikayetçi. Yaklaşık 11 bin dekarda, 40 bin ton muzun üretildiği ilçede, her...
Siirt Gençlik Merkezi ÖSS Hazırlık Kursları Açıyor Siirt Gençlik ve Spor Müdürlüğü'ne Bağlı Olarak Faaliyet Sürdüren Gençlik Merkezi Müdürlüğü Çeşitli Müzik ve Beceri Kurslarının Yanı Sıra ÖS..
Erdek Polisinden Huzur Operasyonu Balıkesir'in Erdek İlçesinde Polisin Yaptığı Huzur Operasyonunda, Üzerlerinde Ruhsatsız Silah ve Pompalı Tüfek Ele Geçirilen 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Afyonkarahisar'da trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı Afyonkarahisar'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Avrupa Merkez Bankasında Kur Kaygısı Avrupa Merkez Bankası (Ecb) Başkanı Jean-claude Trichet, Döviz Kurlarındaki Aşırı Hareketlenmelerden Kaygılı Olduklarını Söyledi.
İTO Üyelerine Shengen Vizesi Kolaylığı İstanbul Ticaret Odası ve Fransa'nın İstanbul Başkonsolosluğu Arasında, 1 ile 4 Yıl Arasında Vizeye Sahip Olmayı Sağlayacak Anlaşmanın 12 Mart'ta İmzala..
Bahar gelmesine rağmen Ardahanda buzlar çözülmedi
Bahar gelmesine rağmen Ardahan'da buzlar çözülmedi
Bahar mevsiminin gelmesiyle yurdun birçok yöresinde hava sıcaklıkları artarken Ardahan'da nehir ve dereler üzerinde tutan buzlar daha çözülmedi.
Öğrenciler, KAÜden başörtü yasağının kaldırılmasını istedi
Öğrenciler, KAÜ'den başörtü yasağının kaldırılmasını istedi
Anadolu Gençlik Derneği Kars şubesi üyeleri, Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Rektörlüğü ve Fen Edebiyat Fakültesi'nin bulunduğu bahçe kapısı önünde türban yasağının kaldırılması için basın açıklaması yaptı.
Ardeşen'de iki genç arasında çıkan kavgada 1 kişi yaralandı Rize'nin Ardeşen ilçesinde iki genç arasında çıkan kavgada 1 kişi yaralandı. Ardeşen'in düşman işgalinden kurtarılışının 90. yıl d..
Kadınlar organ ve kan bağışı kampanyası başlattı
Kadınlar organ ve kan bağışı kampanyası başlattı
Denizli Belediyesi Yerel Gündem 21 Kadın Meclisi, organ ve kan bağışı kampanyası başlattı. Kadın Meclisi üyeleri, İl Sağlık Müdürlüğü ve Kızılay'ın desteğiyle Delikliçınar Meydanı'nda stand açtı. Yaklaşık yarım saatte...
Viranşehir de toz bulutuna teslim oldu
Viranşehir de toz bulutuna teslim oldu
Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde öğle saatlerinde başlayan toz fırtınası halkı tedirgin etti. Gün ortasında gökyüzü kıpkızıl bir renge boyanınca, vatandaşlar sağlığı tehdit eden toz bulutundan korunmak için ev ve...
İlköğretim öğrencilerine şehitlik ve gazilik anlatılacak Çeşitli çatışmalarda gazi olan Mehmetçikler, Denizli Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denizli Muharip Gaziler Derneği işbirliğiy..
Akyazıdaki Artvinlilerden Kurtuluş Etkinliği
Akyazı'daki Artvinliler'den Kurtuluş Etkinliği
Sakarya'nın Akyazı İlçesinde Yaşayan Artvinliler, Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneği Tarafından Düzenlenen Etkinlikte Bir Araya Geldi.
Denizli'de üçüncü bilgi evi açılıyor Denizli Belediyesi, ilköğretim çağındaki çocukların boş zamanlarını öğretmenler gözetiminde değerlendirmesi ve geleceğe daha iyi hazırlanmaları amacıyla ü..
Cevdet Akay'ın Acı Günü İstanbul'da Bulunan Karabüklüler Derneği Federasyonu (Karderfed) Başkanı Cevdet Akay'ın Annesi Aynur Akay Vefat Etti.
Diyarbakır Toz Bulutunun Etkisi Altında Kaldı
Diyarbakır Toz Bulutunun Etkisi Altında Kaldı
Diyarbakır'a Suriye'den Gelen Yoğun Toz Bulutu Öğlen Saatlerinden İtibaren Kent Merkezini Etkisi Altına Alırken Araçlar Toza Büründü.
TMO'dan piyasaları rahatlatan açıklama: "Hasada kadar ihtiyacı karşılayacak buğday stoku var" Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, Un, Yem, Makarna Sanayicileri Derneğ..
Son Nefesinde kelime-İ Şahadet getirdi! Yönetmen, Tiyatro, Sinema ve Dizi Sanatçısı Kenan Pars İstanbul?da 88'inci Doğum Gününde Vefat Etti
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10