20 Kasım 2008 Perşembe Günü Haberleri

20 Kasım 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şimşek: Özel Sektörün Borçlarını Dikkate Almak Durumundayız
Şimşek: Özel Sektörün Borçlarını Dikkate Almak Durumundayız
Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, 'IMF ile Önceliklerimizi, Ülkenin Menfaatlerini de Dikkate Alacak Nitelikte Bir Program Yapılabilirse O Programı Yapacağız' Dedi.
Erdoğan: Herkes Programını Kararlı, Ciddi Bir Şekilde Yürütecek
Erdoğan: Herkes Programını Kararlı, Ciddi Bir Şekilde Yürütecek
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Bizim Elimizde Sihirli Bir Değnek Yok. Bütün Kuruluşlarımızı Abad Edeceğiz Diye Bir Şey Söz Konusu da Değil. Herkes Programını Kararlı, Ciddi Bir Şekilde Yürütecek' Dedi.
New York Borsası, Bugünü de Büyük Düşüşle Kapattı New York Menkul Değerler Borsası, Bugünü de Büyük Bir Düşüşle Kapattı.
Ekren: Çıkış, Mali Disiplin İçinde Kalarak Yatırımları Artırmak Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, Türkiye'nin İçinde Bulunduğu Konjonktürden Çıkışı İçin Olmazsa Olmaz Koşulun,..
ABD Ulusal İstihbarat Konseyi'nin Analizi ABD İstihbarat Kuruluşlarını Bünyesinde Toplayan Ulusal İstihbarat Konseyi, Varolan Ekonomik Krizin Ulaşacağı Boyutları da Değerlendiren, 'Küresel Eğ..
Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Belli Oldu
Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Belli Oldu
Merkez Bankasının Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Bir Önceki Ankette Olduğu Gibi Yüzde 11,78 Olarak Belirlendi.
Basketbol: Fıba Bayanlar Avrupa Kupası
Basketbol: Fıba Bayanlar Avrupa Kupası
Basketbolda Fıba Bayanlar Avrupa Kupası'nda Gruplarda 5. Hafta Maçları da Tamamlanırken, Temsilcimiz Galatasaray, Yenilgisiz Olarak Liderliğini Sürdürdü.
11 Bin Metrede Doğum Yaptı İsveçli Bir Kadın, Finlandiya Havayolları Finnair ile Uçarken, Kazakistan Üzerinde 11 Bin Metrede Bir Kız Çocuğu Doğurdu.
Erdoğan: (Baykal'ın 'Bizim Çarşaf Masumane' Sözleri) Zararlı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Partisine Çarşaflı Üyelerin Kaydedilmesiyle İlgili Gazetelere Yan..
Mersinde 12 Kişi Daha Tutuklandı
Mersin'de 12 Kişi Daha Tutuklandı
Mersin'in Tarsus İlçesinde Suç Örgütüne Yönelik Operasyonda Gözaltına Alınanlardan 12'si Daha Tutuklandı.
Gül: Türkiye, Olimpiyat Ailesinin Faal Üyesi Olmaya Devam Edecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin (Tmok) 100. Kuruluş Yılı Etkinlikleri Çerçevesinde Düzenlenen..
Aşırı Samimiyet Ortamı Gerdi! Deniz Akkaya, Sevgilisi Efe Önbilgin'le Birlikte Yakın Dostu Armağan Çağlayan'ın Partisine Katıldı.
Ankaragücü Kulübüden  Açıklama
Ankaragücü Kulübü'den Açıklama
Ankaragücü, Kulüp Başkanı Cemal Aydın'ın Pfdk'ya Sevk Dilmesiyle İlgili Olarak Yaptığı Açıklamada, Maçın Hakiminin Çok Önceden Öğrenilmesinden Duyduğu Rahatsızlığı Federasyona Bildirdi.
'Afrika Diplomatik Akademisi Barış ve Dostluk Ödülü' Hıfzı Topuz'a 'Afrika Diplomatik Akademisi (Ada) 2008 Barış ve Dostluk Ödülü', Kadir Has Üniversitesinde Düzenlenen Törenle Hıfzı Topuz'a ..
Özdemir: Türkiye'den Çok Şey Bekliyoruz Alman Birlik 90/yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir, Türkiye'nin AB Üyeliğini İçtenlikle İstediklerini Belirterek, Hükümetin, Ülkedeki Reformları Ge..
Bağdat'ta, Sokak Köpekleri Öldürülecek Irak'ın Başkenti Bağdat'ta, Sürüler Halinde Dolaşan Sokak Köpeklerinin Öldürüleceği Açıklandı.
Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi Konferansı TBMM Başkanı Köksal Toptan, Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi Parlamento Başkanları Konferansı'na Katılacak Konuklar O..
Süper Loto'da 6 Bilen Çıkmadı. 4 Milyon 268 Bin 642 YTL Haftaya Devredildi Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen Süper Loto 6/54 Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı.
Yunanistan'da, Cezaevlerindeki Açlık Grevi Sona Erdi Yunanistan'daki Cezaevlerinin Büyük Bölümünde 3 Kasım'dan Bu Yana Açlık Grevi Yapan Mahkum ve Tutuklular Eylemlerini Sona Erdirdiklerini A..
Uçtu Uçtu Bengü Uçtu! Geçtiğimiz Günlerde Bir Mekan Çıkışı Verdiği Frikikle Gündeme Gelen Bengü, Önceki Gece de Az Kalsın Düşüyordu.
SPK'da Kurul Üyesi Odasına Kilitlendi İddiası Sermaye Piyasası Kurulu Üyesi İlhami Öztürk'ün SPK'ya Girişte Üzerinin Arandığı ve Odasına Kilitlendiği İddiası TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Günd..
Köstebek Avukat Hüseyin Üzmez Davasında Şok Gelişme
Devlet Bakanı Şimşek: IMF ile Görüş Ayrılığı Var, Bizim Menfaatlerimiz Göz Önüne Alınırsa Program Yaparız Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, IMF ile Yeni Anlaşma İçin Görüş Ayrılığı Bulunduğu İçin ..
Şahin: Kaos Ortamı Yaratılmaya Çalışılıyor Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Terör Örgütü Elebaşı Abdullah Öcalan'ın Yazdığı Kitabın Cezaevinden Çıkarılarak Yayımlandığı İddialarıyla İlgili, 'A..
'Kıbrıs, Tıpkı Girit Gibi Elden Gidiyor'
"Kıbrıs, Tıpkı Girit Gibi Elden Gidiyor"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Onur Öymen Sert Açıklamalar Yaptı.
Botaş Spor: 74 - Dexıa W Namur: 66 Basketbolda Fıba Bayanlar Avrupa Kupası (L) Grubu'nda Mücadele Eden Botaş Spor, Gruptaki 5. Maçında Belçika'nın Dexia W Namur Takımını 74 -66 Yenerek 2. Ga..
Uui'deki Astronotlar İkinci Kez Uzay Yürüyüşünde Uluslararası Uzay İstasyonu'ndaki (Uui) Astronotlardan 2'si, İstasyonun Ana Güneş Panelinin Oynak Kol Eklem Yuvasının Onarımı İçin İkinci Kez ..
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Yeliz Ülkede Çok Saygın Bir Şarkıcı Olduğunu Ama Malesef Üst Üste Gelen Felaketler Yüzünden Şarkıcılığa 15 Yıl Ara Vermek Zorunda Kaldığını Belirtti.evini Sel..
Hizbullah, Iraklı Milletvekillerinden, Anlaşmayı Reddetmelerini İstedi Lübnan Hizbullah'ı, Iraklı Milletvekillerinden, ABD ile Irak Arasında Yapılan Güvenlik Anlaşmasını Reddetmelerini İstedi..
Veysel Cihanın İtirazı Reddedildi
Veysel Cihan'ın İtirazı Reddedildi
Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Konyasporlu Futbolcu Veysel'in 3 Maçlık Cezasına Yapılan İtirazı Reddetti.
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi Programı Konukları Arasına Ender Saraç Ta Katıldı...
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi Yine Muhteşem Bir Final Yaptı ve İzleyenlere Keyifli Bir Akşam Yaşattı..
Hakan'a 3 Maç, Aghohawa'ya İse 2 Maç Ceza Verildi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Kayserisporlu Futbolcu Aghahowa'ya 2 Maç, Antalyasporlu Hakan Özmert'e İse 3 Maç Ceza Verdi.
Yeliz'den Şok İtiraf! Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi Programına Konuk Olan Şarkıcı Yeliz Özcan Deniz'le Aşk Yaşadığını İlk Defa İtiraf Etti.
Altılı Ganyan, 4.990,50 YTL İkramiye Verdi
Altılı Ganyan, 4.990,50 YTL İkramiye Verdi
İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 4.990,50 YTL İkramiye Verdi.
Kamu İhale Kanunu Değişti Kamu İhale Kanunu ile Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununda Değişiklik Öngören Tasarı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi.
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'nin Bugünkü Programında Operacı Hakan Aysev ve Türkiye'nin Güçlü Seslerinden Biri Olan Yeliz Var. İki Sanatçı da Hayatıyla İlg..
Kamu İhale Kanununda Değişiklik Yasalaştı TBMM Genel Kurulunda, Kamu İhale Kanunu ile Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununda Değişiklik Öngören Tasarı Kabul Edilerek Yasalaştı.
Rusya'dan, İspanya'ya da İzin Rusya, Almanya'dan Sonra İspanya'ya da, Afganistan'daki NATO Operasyonlarına Katılan İspanyol Askerlerine Silah ve Teçhizat Sevkiyatı İçin Transit Geçiş İzni Ver..
Mahkeme, Tuncay Güney ve Tuncay Güney İpek'in Aynı Kişiler Olup Olmadığı Soracak 'Ergenekon' Davasına Bakan Mahkeme Heyeti, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarlığına Yazı Yazılarak, Tu..
"İhale Takipçiliği" Kavgası Tutanağı Meclis Genel Kurulu'nda CHP Zonguldak Milletvekili Ali Koçal'ın AKP'lilere yönelik "ihale takipçiliği" yaptıklarına ilişkin sözleri ile başlayan kavga Mec..
Facebook da Ergenekona Dahil Oldu
Facebook da Ergenekon'a Dahil Oldu
Milyonlarca İnsanın Üye Olduğu "Facebook" da Ergenekon Davasında Gündeme Geldi.
Avcı: Rusya, Görüşmelerin İçeriğine Müdahil Olmamalı KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Turgay Avcı, BM Güvenlik Konseyi'nin Daimi Üyesi Rusya'nın, Kıbrıs'taki Görüşmelerin İçeriğin..
Tuncay Güney 29 Yaşında Emekli Olmuş Verdiği İfadeler ile Ergenekon Davasına Yön Veren Tuncay Güney'in 29 Yaşında Emekli Sandığı'ndan Emekli Olduğu Ortaya Çıktı.
Özügergin: ABD'nin Yanısıra, Irak ile Olan İşbirliğimiz de Artacak Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Burak Özügergin, Güvenlik Konusunda Irak Hükümetinin Üstlendiği Sorumluluk Alanının Hızla Genişl..
Kilis'te 27 Kişi Tutuklandı Türkiye -Suriye Sınırından Uyuşturucu Madde ve Gümrük Kaçakçılığı Yaptıkları İddiasıyla Kilis'te Gözaltına Alınan 28 Kişiden 27'si Tutuklandı.
TBMM'de "İhale Takipçiliği" Kavgası Kamu İhale Kanunu'nda Değişiklik Öngören Tasarının Görüşmeleri Sırasında Meclis Genel Kurulu'nda Sinirler Gerildi.
Haiti'de, 26 Çocuk Yetersiz Beslenme Sonucu Öldü Haiti'de, Son Günlerde Ağır Derecede Yetersiz Beslenen 26 Çocuğun Öldüğü Bildirildi.
Türkiye, İlk İzleniminin Olumlu Olduğunu Aktardı Türkiye, Ankara'ya Gelen Iraklı Temsilciye, ABD Askerlerinin Irak'tan Çekilmesine Dair Anlaşma (Sofa) Hakkındaki İlk İzleniminin, Şimdiye Dek ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10