9 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

9 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fransız Büyükelçiden Vali Harputa Ziyaret
Fransız Büyükelçi'den Vali Harput'a Ziyaret
Fransa Büyükelçisi Bernad Emie, Fransa'nın Bursa'daki Birçok Şirketle 10 Bin Kişiye İstihdam Sağladığını Söyledi.
Cumhurbaşkanlığı ve TBMM Kupaları Sahiplerini Buldu
Cumhurbaşkanlığı ve TBMM Kupaları Sahiplerini Buldu
Tarihinde İlk Kez İstanbul'da Düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Gerry Flynn, TBMM Kupası'nı da Ogan Sengel Kazandı. Yapı Kredi Özel Bankacılık Ana Sponsorluğunda Parkur Organizasyon Tarafından 7-8 Haziran Günlerinde...
Taraftarlardan 'Uşaksporu Geri İstiyorum' Adlı İmza Kampanyası
Taraftarlardan "Uşakspor'u Geri İstiyorum" Adlı İmza Kampanyası
Geçtiğimiz Sezon 3. Lige Düşen Uşakspor'da Taraftarlar Kulübün İçinde Bulunduğu Sıkıntılardan Kurtulması Amacıyla "Uşakspor'u Geri İstiyorum" Adlı İmza Kampanyası Başlattı.
Sülünlerin Yumurtadan Çıkış Anı Canlı Yayında Çevre ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ve Mynet A.ş. İş Birliğinde Gerçekleştirilen Projeyle Samsun'da Bulunan Gel..
Muğlanın Koyları Temizleniyor
Muğla'nın Koyları Temizleniyor
Muğla'nın Ula İlçesine Bağlı Sedir Adası'nda Dalgıçlarla Birlikte Deniz Dibi Temizliğine Katılan Vali Ahmet Altıparmak, Koyların Temizliğine Herkesin Özen Göstermesini İstedi.
Japon Öğretmen Şanlıurfa'da Lahmacun Yapmayı Öğreniyor Japonya'nın Osaka Şehrinden Türkiye'ye Turist Olarak Gelen Reiko Kınugawa, Şanlıurfa'da Bir Lokantada Lahmacun Yapmayı Öğreniyor.
Trafik Kazasında Ölen Kadriye Aydın Toprağa Verildi Bolu'nun Mengen İlçesinde Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Kadriye Aydın Toprağa Verildi.
Güneşler Mahalle Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Sergi
Güneşler Mahalle Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Sergi
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Güneşler Mahalle Eğitim Merkezi'nde Öğrenim Gören Kursiyerler, Yıl Boyunca Hazırladıkları El Emeği Ürünleri Sergilediler. Yılsonu Sergisine Katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran,...
Kuşadası Belediyesinden Yerli ve Yabancılara Tohum Hediyesi
Kuşadası Belediyesi'nden Yerli ve Yabancılara Tohum Hediyesi
Kuşadası Belediyesi Tarafından Pazar Yerlerinde Ücretsiz Çam Fidanı Tohumu Dağıtılmaya Başlandı. Daha Önce de Gemiyle Gelen Turistlere Hediye Edilen Tohum Paketlerinin İçerisinde Çam Tohumu ve Doğal Ev Sabunu Bulunuyor....
Genelkurmay Başkanı Büyükanıt İzmir'de Efes Tatbikatı İçin İzmir'e Gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt ile Beraberindeki Kuvvet Komutanları, İzmir Valisi Cahit Kıraç'ı Ziyaret..
Yozgat Polis Okulunda Kura Heyecanı
Yozgat Polis Okulu'nda Kur'a Heyecanı
Yozgat Polis Meslek Yüksek Okulu'nda (Pmyo) Bu Sene Mezun Olanlar, Çektikleri Kur'a ile Yeni Görev Yerlerini Belirlediler.
Tarsus'ta Ekmek Zammında Geri Adım Mersin'in Tarsus İlçe Kaymakamı Abdulhamit Erguvan, Vatandaşlar Tarafından Yapılan İtirazlar Sonucu Ekmek Fiyatının 70 Kuruştan, 60 Kuruşa İndirildiğini Açı..
Organ Bağışı Yapanların Büyük Çoğunluğunu Genç Nüfus Oluşturuyor
Organ Bağışı Yapanların Büyük Çoğunluğunu Genç Nüfus Oluşturuyor
Organ Bağışı Yapılması Konusunda 2008 Yılında Resmi ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Çabaları Sonuç Vermeye Başladı.
Kadın Hükümlüler Sergi Açacak Sivas Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda Bulunan Hükümlülerin Yaptığı El Sanatlarının Sergileneceği Bildirildi.
Kuşadasında Mal Dağıtım Alanı Hizmete Giriyor
Kuşadası'nda Mal Dağıtım Alanı Hizmete Giriyor
Kuşadası Belediyesi Tarafından Yeni Düzenleme Yapılan Trafiğe Kapalı Sağlık Caddesi ve Ona Bağlı Olan Sokaklar İçin, Her Türlü Ürünün İş Yerlerine Ulaşımını Sağlamak Amacıyla "Mal Dağıtım Alanı" Oluşturuluyor. Sabucalı...
Tirede Doğru Isınma ve Isıtma Semineri
Tire'de Doğru Isınma ve Isıtma Semineri
Tire'de Kaymakamlık, Belediye, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen Seminerde, Apartman Yöneticilerine ve Kalorifer Ateşçilerine Doğru Isınma ve Isıtma Teknikleri Konularında...
Doğanşehir Lisesi Çevre Ekibinden Çevreye Önem
Doğanşehir Lisesi Çevre Ekibinden Çevreye Önem
Malatya'nın Doğanşehir İlçesinde Yeni Yapılan Doğanşehir Lisesi'nin Çevre Ekibi Çevreye Önem Verip, Çevre ile İlgili Çalışmalara Ağırlık Verdi ve Okulu Yeşile Bürüdü.
Perre Antik Kentin Koruma Projelerinin Keşfi Yapıldı
Perre Antik Kentin Koruma Projelerinin Keşfi Yapıldı
Kommagene Uygarlığı'nın Beş Büyük Kentinden Birisi Perre Antik Kent'in Nekropol ve Mozaikli Villa Bölümlerinin Korunması İçin Proje Keşfi Yapıldı.
Sevdiği Kız Nişanlanınca İntihara Kalkıştı Uşak'ın Eşme İlçesi'nde Sevdiği Kız Başkasıyla Nişanlanınca Bunalıma Giren Genç, Tarım İlacı İçerek Ölmek İstedi.
Çevreci Öğrenciler Ödüllendirildi
Çevreci Öğrenciler Ödüllendirildi
Ege Orman Vakfı, Aydın Valiliği, Aydın Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen "Küresel Isınmayla Mücadelede Ormanların Rolü" Konulu Resim, Afiş ve Kompozisyon Yarışması Sonuçlandı.
Avrupa Ralli Şampiyonasında Türkiye 3.'lüğe Yükseldi Avrupa Ralli Şampiyonası'nda 2008 Sezonunun Dördüncü Yarışı Olan Polonya Rallisi'nde 3. Olan, Volkan Işık ve Kaan Özşenler'den Oluşan Fiat..
100. Yıl Üniversitesinde Başörtülü Öğrencilerden Eylem Anayasa Mahkemesinin Kararının Ardından, Başörtülü Öğrencilerin Yüzüncü Yıl Üniversitesinin Girişindeki Güvenlik Noktasından İçeri Alınm..
Gaziantepspor, Mehmet Yozgatlı'yı Renklerine Bağlıyor Gaziantepspor Kulübü Asbaşkanı Bilal Çeker, Dış Transferde Anlaştıkları Beşiktaşlı Futbolcu Mehmet Yozgatlı ve Teknik Direktör Nurullah S..
Şükrü Saracoğlu Stadı Tribünlerine Düzenleme Fenarbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Tribünlerinde Yeni Düzenlemeler Yapıldığı Açıklandı.
Yeni Yaşa Görkemli Pasta Canlı Yayında Süpriz... Pastayı Keserken Heyecanını Gizleyemeyen Diva Kaç Yaşına Bastı? İşte Geceden Kareler...
İntiharı Böyle Önledi! Lise Öğrencisi, Üzerine Benzin Döken Seyyar Satıcının Üzerine Bakın Nasıl Atladı...
Genç Güreş Milli Takımı, Şampiyonaya Palandökende Hazırlanıyor
Genç Güreş Milli Takımı, Şampiyonaya Palandöken'de Hazırlanıyor
Avrupa ve Dünya Güreş Şampiyonası'na Palandöken'de Hazırlanan Genç Güreş Milli Takımı, Geçen Yıl Yakaladığı Başarıyı Bu Yıl da Sürdürmek İstiyor.
Hububat İthalatı Bu Yıl da Gündemde
Hububat İthalatı Bu Yıl da Gündemde
Konya Ticaret Borsası (Ktb) Başkanı Mehmet Kara, Türkiye'nin, Geçen Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl da İthalatla Karşı Karşıya Olduğunu, Bu Nedenle Tedbirlerin Erken Alınması Gerektiğini Söyledi.
Ebso Sudan ile İşbirliği Protokolü İmzaladı
Ebso Sudan ile İşbirliği Protokolü İmzaladı
Afrika'nın En Büyük Yüzölçümüne Sahip Ülkelerinden Biri Olan Sudan'dan Gelen 20 Kişilik Ticaret Heyeti Ege Bölgesi Sanayi Odası'nı (Ebso) Ziyaret Ederek İşbirliği Protokolü İmzaladı. Protokol, Sudan'da Yatırım Yapacak...
İsveçteki Tele - Kulak Yasa Tasarısı Protesto Edildi
İsveç'teki Tele - Kulak Yasa Tasarısı Protesto Edildi
İsveç Meclisi'ne 17 Haziran'da Gelecek Olan Tele Kulak Yasa Tasarısı Bugün Protesto Edildi. İsveç Meclisi'nin Önündeki Mynntorget Meydanı'nda Öğlen Saatlerinde Başlayan Mitingde, Bu Tasarının Temel Hakları İhlal Ettiği...
TOKİ, Narman'da 156 Konut Yapıyor Erzurum'un Narman İlçesinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Belediyenin Başlattığı 156 Konut ve İş Merkezinin Temeli Atıldı.
UEFA: "İsviçre-türkiye Maçı İçin Ek Önlem Almaya Gerek Yok" Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nden (UEFA) Yapılan Açıklamada, 11 Haziran'da Oynanacak İsviçre-türkiye Karşılaşması İçin Ek Ö..
TBMM Başkanı Toptan'dan Genelkurmay'a Başsağlığı Mesajı TBMM Başkanı Köksal Toptan, Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde Terör Örgütünce Döşenen Mayının Patlaması Sonucu 1 Askerin Şehit Olması, 4 A..
Wrc Dünya Ralli Şampiyonasına Doğru
Wrc Dünya Ralli Şampiyonası'na Doğru
Kemer'de 12-15 Haziran Tarihleri Arasında Düzenlenecek Olan Wrc Dünya Ralli Şampiyonası'nda Yarışacak Takımlar, Son Hazırlıklarını Yapıyor.
Manavgat Şelalesini Görmeye Gelen Turistler Esnafın Yüzünü Güldürmeye Başladı
Manavgat Şelalesi'ni Görmeye Gelen Turistler Esnafın Yüzünü Güldürmeye Başladı
Yeni Turizm Sezonunda Manavgat Şelalesi'ne 1 Milyon Turistin Gelmesi Hedefleniyor.
Sinan Şamil Sam, Eski Günlerine Dönmek İstiyor Dünya Boks Konseyi (Wbc) Eski Kıtalararası Ağırsiklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam, 4 Temmuz'da İstanbul'da İngiliz Boksör Matt Skelton ile Ya..
'Eşim Bu Halimi Seviyor' 5 Aylık Oğlu Max'le Anneliği Tadan Ünlü Şarkıcı Christina Aguilera, Doğum Sonrasında 20 Kilo Verdi. Seksi Şarkıcı, Eşinin Bu Yeni Kıvrımlı Vücuduna Bayıldığını Söylüy..
Vanda Bin 217 Geçici Köy Korucusu Emekli Oldu
Van'da Bin 217 Geçici Köy Korucusu Emekli Oldu
Van'da Terörle Mücadelede Görev Yapan Bin 217 Geçici Köy Korucusu (Gkk) Düzenlenen Törenle Emekliye Ayrıldı.
Merkez Bankası, Haziran Ayı 1. Dönem Beklenti Anketi'ni Yayınladı Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Haziran Ayı 1. Dönem Beklenti Anketi'ne Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 10.50 ..
Adana'da Elektrik Kesintisi Adana'da Bazı Mahalleler Yeni Tesis Çalışması Sebebiyle Önümüzdeki 4 Günde Elektriksiz Kalacak.
Hazine Nakit Dengesi Mayıs Ayında 8 Milyar YTL Fazla Verdi Hazine Nakit Dengesi Mayıs Ayında 8 Milyar YTL Fazla Verdi.
CHP Gaziantep Milletvekilleri, Ekrem Çetin Cinayetinin Aydınlatılması İçin Önerge Verdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep Milletvekilleri Yaşar Ağyüz ve Akif Ekici ile Bir Grup Milletve..
Tarsusta Kuyumcu Soygunu
Tarsus'ta Kuyumcu Soygunu
Mersin'in Tarsus İlçesinde Bir Kuyumcu Dükkanının Duvarını Delip Çelik Kasayı Patlatan Soyguncular, 18 Bin YTL Değerindeki Altınlarla Kayıplara Karıştı.
Uluslararası Uyuşturucu Kaçakçılığına Jandarma Darbesi
Uluslararası Uyuşturucu Kaçakçılığına Jandarma Darbesi
Jandarma, Ortadoğu Ülkelerinden Getirdikleri Uyuşturucu Maddeleri İstanbul Üzerinden Avrupa'ya Gönderdikleri Tespit Edilen Organize Suç Örgütünü Çökertti. 3 Kişinin Yakalandığı Operasyonda 51 Kilogram Eroin Ele...
İstanbuldan Adanaya Giden İlaç Yüklü Kamyon Gasp Edildi
İstanbul'dan Adana'ya Giden İlaç Yüklü Kamyon Gasp Edildi
İstanbul'dan Adana'ya Giden İlaç Yüklü Kamyonu Ankara'da Gasp Eden 6 Kişi, Sakarya'da Yakalandı.
Tartıştığı Doktor Eşini Bıçakladı Başkent'te Bir Kadın, Tartıştığı Doktor Eşini Bıçakla Yaraladı.
Tezgahına El Konulan Seyyar Satıcı Kendini Yakmak İstedi Erzurum'da Zabıta Ekiplerince Tezgahına El Konulduğu İçin Kendini Yakmak İsteyen Seyyar Satıcıyı Lise Öğrencisi Etkisiz Hale Getirdi.
Eğitim -Bir -Senden Anayasa Mahkemesinin Kararına Tepki
Eğitim -Bir -Sen'den Anayasa Mahkemesi'nin Kararına Tepki
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim -Bir -Sen) Sinop Şubesi, Üniversitelerde Başörtüsünün Serbest Bırakılmasına İlişkin Anayasa Değişikliğinin Anayasa Mahkemesi Tarafından İptalini Eleştirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10