9 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

9 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Peyzaj Mimarı Öğrencilerinden Kentsel Tasarım Projesi
Peyzaj Mimarı Öğrencilerinden Kentsel Tasarım Projesi
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (Zkü) Bartın Orman Fakültesi Peyzaj Mimarı Bölümü Öğrencileri Tarafından Bartın'ın Ulus İlçesinin Kentsel Tasarım Projesi Yapıldı. Projelerin Final Sunumları Gerçekleştirildi.
Türk Telekom'dan İki Yeni Tarife Paketi Türk Telekom, "Akşam Konuşturan", "Uzun Konuşturan" Adlı İki Yeni Tarife Geliştirdi. Saat 18.00'den 08.00'e Kadar Tüm Konuşmaların Ücretsiz Olacağı "Ak..
Erbil'de İtalyan Fuarı Açıldı Irak'ın Erbil Kentindeki Erbil Uluslararası Fuar Salonu'nda Bugün "İtalyan Fuarı" Açıldı.
Proje Yarışmasında Nizip Türkiye Birincisi Oldu
Proje Yarışmasında Nizip Türkiye Birincisi Oldu
2007 -2008 Proje Yarışmasında Nizipli Öğrenciler Türkiye Birincisi Oldular.
Meram Tıpta Pnömatik Kolaylık
Meram Tıp'ta Pnömatik Kolaylık
Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 2 Yıl Önce Hizmete Giren Hava Basınçlı Taşıma Sistemi (Pnömatik Sistem) Sayesinde Rapor, Film, Laboratuvar Tüpleri, Hasta Örnekleri, Kan Torbaları, İlaç ve Benzeri...
Şemdinli'de Patlama: 1 Şehit, 4 Yaralı Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, PKK tarafından tuzaklanan patlayıcı maddenin patlaması sonucu 1 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı.
Cumhurbaşkanı Gül Alman Parlamentosu Dışişleri Komisyonu'nu Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Almanya Parlamentosu Dışişleri Komisyonu Başkanı Ruprecht Polenz ve beraberindeki heyeti Çan..
Rıce, Hafta Sonunda İsrail-filistin Görüşmelerine Katılacak Filistinli Müzakereci Saib Erakat, ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice'ın, Hafta Sonundaki İsrail-filistin Barış Görüşmelerine Ka..
Düzce Hükümet Konağı İnşaatı Hızla İlerliyor
Düzce Hükümet Konağı İnşaatı Hızla İlerliyor
Düzce Hükümet Konağı İnşaatı Yaz Sezonunda Büyük Bir Hızla Devam Ediyor. Yüzde 63'lük Bölümü Tamamlanan İnşaatın 2009 Yılında Tamamlaması Bekleniyor.
Rusya ve Güney Kıbrıs Rum Kesimi Dışişleri Bakanları, Moskova'da Kıbrıs Sorununu Görüştü Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un Davetlisi Olarak Moskova'ya İki Günlük Resmi Ziyaret Düzenleye..
İsveççe'yi Bilenlere İsveç Vatandaşlığı İsveç'te Yeni Verilen Önergeye Göre İsveç Vatandaşlığı, İsveç Dilini İyi Bilenlere Hemen Verilecek.
Çanakkalede Boğaz Hattını Sürekli Kullanan Binek Otolarda İndirimli Abonman Araç Geçiş Kartı Uygulaması Başlatıldı
Çanakkale'de Boğaz Hattını Sürekli Kullanan Binek Otolarda İndirimli Abonman Araç Geçiş Kartı Uygulaması Başlatıldı
Gestaş Deniz Ulaşımı, Çanakkale-eceabat ve Gelibolu-lapseki Hattını Sürekli Kullanan Binek Otoların Yüzde 15 İndirimli Olarak Geçişlerini Sağlamak Amacıyla Abonman Araç Kartı Uygulaması Başlattı.
Abdipaşa Beldesine 600 Kişinin Çalışacağı Çorap Fabrikası Kuruluyor Bartın'ın Ulus İlçesi Abdipaşa Beldesine, 600 Kişinin Çalışacağı Çorap Fabrikası Kuruluyor. Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar..
Partileri Göreve Çağıracak
Partileri Göreve Çağıracak
Erdoğan'ın, Anayasa Mahkemesi'nin Üniversitelerde Başörtüsü Serbestliği Tanıyan Düzenlemeyi İptal Etmesinin Ardından İlk Değerlendirmesini Yarınki Grup Toplantısında Yapacağı Öğrenildi.
Bilgenin Okuma Sevinci
Bilge'nin Okuma Sevinci
Isparta'da Gelişim Problemi Nedeniyle İlköğretime 10 Yaşında Başlamak Zorunda Kalan Nazmiye Demirel İlköğretim Okulu Öğrencisi Bilge Çinkaya, 1 Yıllık Eğitim Sonucunda Okumayı Öğrendi. Bilge Çinkaya, Yıl Sonu Anısına...
Kilis'te Kısa Kısa Kilis'te, Üzerine Tabela Düşen Bir Kişi Hastanelik Oldu.
Bursa'da Dolu Faciası Bursa'da, Fırtınayla Birlikte Başlayan ve 10 Dakika Süren Dolu Yağışı Çiftçiyi Perişan Etti. Taş Büyüklüğündeki Dolu Meyveleri Yerlere Sererken, Şiddetli Fırtına Ağaçlar..
Sanatçılar Ortopedik Engelliler İçin Sahne Aldı
Sanatçılar Ortopedik Engelliler İçin Sahne Aldı
Güneydoğu Engelliler Derneği'ne Gelir Sağlamak İçin Gelen Adıyaman'a Gelen Sanatçılar Kendilerini İzlemeye Gelenlere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı.
Hakkarideki Mayın Patlamasının Ardından
Hakkari'deki Mayın Patlamasının Ardından
Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde Terör Örgütü PKK Tarafından Döşenen Mayının Patlaması Sonucu Şehit Olan Piyade Onbaşı Ahmet Dursun'un (21) Kayseri'deki Baba Evinde Hüzün Yaşanıyor.
Kaymakamdan Duygulu Veda
Kaymakamdan Duygulu Veda
Samsun'un Vezirköprü İlçe Kaymakamı Adem Arslan, Son Kaymakamlar Kararnamesi ile Diyarbakır'ın Yenişehir İlçesine Atanması Nedeniyle Daire Amirleri ve Köy Muhtarlarıyla Yaptığı Veda Toplantısında Duygulu Anlar Yaşandı.
Elazığ İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Kaya'dan 'Kuraklık' Uyarısı Dünyada Yaşanan Felaketler Sonrası Sorunların Çözümünde Teknik Elemanların Daha Duyarlı Olması Gerektiğini Belirten Elazığ..
Karabük'te Dolu ve Yağmur Hayatı Felç Etti Karabük'te Aşırı Yağmur ve Dolu Hayatı Felç Etti.
Çankaya Belediyesi'nden 'Dünden Bugüne Başörtüsü' Konulu Panel Çankaya Belediyesi, Çayyolu Platformu, ODTÜ Mezunları ve ODTÜ Türk Halk Bilimi Topluluğu'nun Ortaklaşa Etkinliği Olan "Başörtüsü..
Van-gürpınar Duble Yol Çalışmaları
Van-gürpınar Duble Yol Çalışmaları
Van Valisi Özdemir Çakacak, İl Genelinde Bütün Yolların Duble Hale Getirilmesi İçin Çalışmaların Aralıksız Devam Edeceğini Belirterek, Her Yıl Bu Hedefe Ulaşmak İçin Adım Adım İlerlediklerini Söyledi.
Orta Hasarlı Binalar İçin Süre Doluyor Deprem Nedeniyle Orta Derecede Hasarlı Hale Gelen ve Bugüne Kadar Onarıma Başlamayan Mal Sahiplerinin Orta Hasarlı Binalarını Yapı Denetim Firmalarına İ..
Malatya'daki Zirve Yayınevi Davası Malatya'da Zirve Yayınevi Davasının Duruşması Devam Ederken, Sanıklar Suçlamaları Kabul Etmedi.
Metro'da Şüpheli Paket Alarmı Beşiktaş'da Bir Metro İstasyonu Girişinde Unutulan Bayan Çantası Paniğe Neden Oldu. Uzman Ekipler Tarafından İncelenen Çantadan, Bir Bayan Ait Kimliği ve Bir Mik..
Ana Okulu Öğrencileri Diploma Töreninde Kep Giydiler
Ana Okulu Öğrencileri Diploma Töreninde Kep Giydiler
Malatya'nın Doğanşehir İlçesinde Ana Okulu Öğrencileri Kep Giyme Töreni Düzenledi.
Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Giyecek Yardımı
Emniyet Müdürlüğü'nden Öğrencilere Giyecek Yardımı
Ağrı Emniyet Müdürlüğü, Düzenlenen Kampanyada Kapsamında Toplanıp Gönderilen Giyecek Yardımını Öğrencilere Dağıtmaya Başlandı.
Sbs İçin Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı Aranmayacak Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Yapılan Açıklamada, Seviye Belirleme Sınavı'na (Sbs) Katılacak Öğrencilerin Nüfus Cüzdanlarında Fotoğr..
Aydın'da Yangın Hava Sıcaklığının Artmasıyla Birlikte Aydın'da Yangınlar da Arttı. Buharkent ve Nazilli'de İki Ayrı Yerde Çıkan Yangında Maddi Hasar Meydana Geldi.
Kayseriye Can Suyu
Kayseri'ye Can Suyu
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Dokuzpınar Mevkii'nde Devreye Girecek 24 Su Kuyusu Sayesinde, 2050 Yılına Kadar Kayseri'de Su Sıkıntısı Yaşanmayacağını Söyledi.
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da Park Halindeki 2 Otomobil Çalındı.
İşverene İstihdam Paketi
İşverene İstihdam Paketi
Sosyal Güvenlik Zonguldak İl Müdürü Muharrem Demirci, İşverene Sunulan İstihdam Paketi ile Kayıt Dışı İstihdamın Önleneceğini Bildirdi.
Düzce'de Yapı Denetim Semineri Düzce Valiliği ile Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü İşbirliği ile Belediyelerin, Teknik Elemanların ve Yapı Denetimi Firmalarının Katılmasının Planlandığı Bir ..
Eskişehir Devlet Hastanesinde Nükleer Tıp Ünitesi Açıldı
Eskişehir Devlet Hastanesi'nde Nükleer Tıp Ünitesi Açıldı
Eskişehir Devlet Hastanesi'nde "Nükleer Tıp Ünitesi" Açıldı.
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölge Laboratuvarı Hizmete Girdi
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölge Laboratuvarı Hizmete Girdi
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bünyesindeki Bölge Laboratuarının, Artan Hasta Sayısına Bağlı Olarak Fiziki ve Hizmet Çeşitliliği Açılarından Yeniden Yapılandırılarak Hizmet Vermeye Başladığı Belirtildi.
Karatay Belediyesi Karmek Meslek Edindirme Merkezi Hizmete Girdi
Karatay Belediyesi Karmek Meslek Edindirme Merkezi Hizmete Girdi
Konya'nın Merkez Karatay İlçe Belediyesi Tarafından Yapılan Karmek Meslek Edindirme Merkezi Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.
Düzce Adliyesi Yeni Binasına Kavuştu Düzce'nin Yeni Adliye Sarayı Hizmete Başladı. İşlemler Artık Düzce'nin En Görkemli Kamu Binası Olan Yeni Adliye Sarayında Yapılacak.
Van Sanayisporun Suni Çim Sahası Tamamlanmak Üzere
Van Sanayispor'un Suni Çim Sahası Tamamlanmak Üzere
Milli Eğitim Bakanı (MEB) Hüseyin Çelik'in Girişimleri Sonucu Aktarılan Kaynakla, Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Sanayispor'a Yaptırılan Suni Çim Sahanın Tamamlanmak Üzere Olduğu Bildirildi.
Alkışlanacak Doğa Aşkı
Alkışlanacak Doğa Aşkı
İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü Mezunu Evrim Tabur, Kahramanmaraş'ta Başkonuş Yaylası'nda Açılan Doğa Eğitim Merkezi'nde 8 Ay Boyunca Yalnız Yaşayarak Hem Ziyaretçilere Eğitim Verecek Hem de Araştırma Yapacak.
Öğrenciler, Duruşma Salonunda Demokrasi Dersini İşlediler
Öğrenciler, Duruşma Salonunda 'Demokrasi' Dersini İşlediler
Manisa'nın Salihli İlçesinde Bulunan Özel Zuhal İlköğretim Okulu 7. Sınıf Öğrencileri, Sosyal Bilgiler Dersinde Ele Alınan 'Yaşayan Demokrasi' Konusunu Daha İyi Kavramak İçin Adliye'yi Ziyaret Ettiler.
Kene Korkusu Tavuk Satışlarını Durdurdu
Kene Korkusu Tavuk Satışlarını Durdurdu
Yozgat'ta Vatandaşlar Keneden Dolayı Pikniğe Gitmeyince Tavuk Satışları Düştü.
Devrekte Muhtarlar Kene Konusunda Bilgilendirildi
Devrek'te Muhtarlar Kene Konusunda Bilgilendirildi
Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Köy Muhtarları Kene Konusunda Bilgilendirildi.
Yılsonu Enflasyonu Yüzde 10,50'ye Yükseldi Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Ankette, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 10,50 Olarak Belirlendi.
İstanbul'da 51 Kilo Eroin Ele Geçirildi İstanbul'da Jandarma Ekiplerince Düzenlenen Operasyonda, 51 Kilogram Eroin Ele Geçirildi.
Hollandadaki Türk Kökenli Politikacı Özcan: 'Evin Camına Türk Bayrağı Asınca Tehditler Almaya Başladık'
Hollanda'daki Türk Kökenli Politikacı Özcan: "Evin Camına Türk Bayrağı Asınca Tehditler Almaya Başladık"
Hollanda'nın Amersfoort Şehrinde Yeşil Sol Partisi'nde Uzun Yıllardır Belediye Meclis Üyeliği Yapan Mustafa Özcan, Oğlunun, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Nedeniyle Evin Camına Türk Bayrağı Asmasından Sonra Aşırı...
Meslek Kursuna Katılanlar Sertifikalarını Aldı
Meslek Kursuna Katılanlar Sertifikalarını Aldı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Ücretsiz Açılan Mesleki Eğitim Kursları'nın 2. Dönem Mezunları Sertifikalarını Aldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10