9 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

9 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ağrı Baro Başkanı Demir: 'Anayasa Mahkemesi Artık Siyasileşme Yolunda'
Ağrı Baro Başkanı Demir: "Anayasa Mahkemesi Artık Siyasileşme Yolunda"
Ağrı Baro Başkanı Avukat Timur Demir, Anayasa Mahkemesi'nin Artık Siyasileşme Yolunda Olduğunu, Kararlara İmza Atan Üyelerin İdeolojik Görüşünün Kararlara Yansıdığını İfade Etti.
Fenilketonüri Haftası Etkinlikleri
Fenilketonüri Haftası Etkinlikleri
Tüm Dünyada Olduğu Gibi Türkiye'de de Dünya Fenilketonüri Haftası'nda İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Çeşitli Etkinlikler Düzenlendi.
Kayseri'de 2008 Yılı Mayıs Ayında 109 Firma Kuruldu Kayseri Ticaret Odası (Kto) Verilerine Göre, 2008 Yılı Mayıs Ayında 109 Yeni Firma Kurulurken 35 Firma Kapandı, 429 Firma Statü Değişikliği..
Tek Türkiye Oyuncuları Sigortalandı
Tek Türkiye Oyuncuları Sigortalandı
Konya'da Bir Yılı Aşkın Bir Süredir Sigortacılık Sektöründe Hizmet Veren ve Sektöre Farklı Bir Soluk Getiren Ayışık Sigorta, Samanyolu Televizyonu'nda Yayınlanan Tek Türkiye Dizisinin Oyuncuları ve Set Ekibini Ferdi Kaza...
Öğrenciler, Vali Dalmazı Ziyaret Etti
Öğrenciler, Vali Dalmaz'ı Ziyaret Etti
2008 Yılında Düzenlenen Ulusal ve Uluslararası Yarışmalarda Dereceye Giren Özel Sultan Murat Koleji Öğrencileri Sivas Valisi Veysel Dalmaz'ı Makamında Ziyaret Etti.
Alanyada Suçüstü Yakalanan Laptop Hırsızı Mahkemece Tutuklandı
Alanya'da Suçüstü Yakalanan Laptop Hırsızı Mahkemece Tutuklandı
Antalya'nın Alanya İlçesinde Bir Reklam Ajansına Girerek Laptop Bilgisayar Çalıp Çalarken Yakalanan Şahıs, Çıkarıldığı Mahkemece Tutuklandı. Tutuklanan Zanlı Alanya L Tipi Kapalı Cezaevi'ne Gönderildi.
Hakkari Yaylalarının Nadir Çiçeği Nergiz.
Hakkari Yaylalarının Nadir Çiçeği 'Nergiz'.
Hakkari Yöresindeki Yüksek Dağlarda Yetişen Nergis Çiçeği, Güzel Görüntüsü ve Hoş Kokusunun Yanı Sıra Şifa Kaynağı Olarak da Kullanılıyor.
Samsun'da Yağmur Uyarısı Samsun Valiliği, Sel ve Su Baskınlarına Karşı Vatandaşların Tedbirli Olmalarını İstedi.
Söke ve Germencik'te Yangınlar Korkuttu Aydın'ın Söke ve Germencik İlçelerinde Çıkan Yangınlar, Çevrede Korku ve Paniğe Neden Oldu. Söke'deki Yangında 169 Paket Saman Kül Olurken, Germencik't..
Gestaş, Çanakkale Boğazı Hattında İndirimli Abonman Kartı Uygulaması Başlattı
Gestaş, Çanakkale Boğazı Hattında İndirimli Abonman Kartı Uygulaması Başlattı
Deniz Ulaşımında Vatandaşlara Daha İyi Hizmet Vermek Adına Sürekli Yaptığı Yenilikler ile Adından Sıkça Sözettiren Gestaş Deniz Ulaşım Turizm Tic. A.ş Son Olarak Çanakkale Boğazı'ndan Geçecek Olan Araçlar İçin İndirimli...
Genelkurmaydan Güvenlik Bölgesi İlanı
Genelkurmay'dan 'Güvenlik Bölgesi' İlanı
Genelkurmay Başkanlığı, 12 Haziran-12 Eylül tarihleri arasında 'Geçici Güvenlik Bölgesi' ilan edilen 6 bölgeye ait koordinatları duyurdu, bölgelere giriş yasağı tarihleri duyuruldu.
8. Türkiye Açık Yamaç Paraşütü Şampiyonası
8. Türkiye Açık Yamaç Paraşütü Şampiyonası
Türk Hava Kurumu (Thk) ve Talas Belediyesi Ev Sahipliğinde Gerçekleştirilen 8. Türkiye Açık Yamaç Paraşütü Şampiyonası Bin 750 Metre Yüksekliğindeki Ali Dağının Zirvesinde Devam Ediyor.
Gevaşta 1. Bilim Şenliği
Gevaş'ta '1. Bilim Şenliği'
Van'ın Gevaş İlçesinde 'Gevaş Bilim Teknolojileri Projesi' (Gebitep) Kapsamında Bir Bilim Şenliği Gerçekleştirildi.
Bu Dünyadan Siliniyor
Bu Dünyadan Siliniyor
Ona İyi Bakmak Lazım. Yüzbinlerce Yıldan Beri Bu Dünyayı Bizimle Paylaştı Ama Yakında Yok Olacak.
'Zirveye Oturacağım' İki Yıldır İngiltere'de Yaşayan Ebru Yaşar, Yeni Albümü ile İddalı Dönüyor: 'Meydanı Çok Boş Bıraktım Ama Benim Yerim Zaten Doldurulmaz'..
Topbaş: Su Kesintisi Yapmayacağız İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kentte Su Kesintisi Yapmayacaklarını Bildirdi.
Yeme İçme Alışkanlıklarını Yazacak Televizyonculuk, Oyunculuk Derken Açtığı Fotoğraf Sergileriyle de Adından Söz Ettiren Okan Bayülgen, Yakında Tüm Masrafını Kendisinin Karşılayacağı Bir Kita..
Ortacada Gülben Ergen Rüzgarı Esti
Ortaca'da Gülben Ergen Rüzgarı Esti
15. Ortaca Çevre ve Turizm Festivali'nde Sahne Alan Ünlü Sanatçı Gülben Ergen, Unutulmaz Bir Konser Verdi.
Kağızmanda 1 Ayda 3 Ton Mazot ve 10 Bin Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Kağızman'da 1 Ayda 3 Ton Mazot ve 10 Bin Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Kars'ın Kağızman İlçesinde Güvenlik Güçlerince 1 Ay İçerisinde Yapılan Araç Kontrollerinde 3 Ton Mazot ve 10 Bin Paket Çeşitli Markalarda Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Türk Diyanet Vakıf-senden Siyasilere Tepki
Türk Diyanet Vakıf-sen'den Siyasilere Tepki
Türk Diyanet Vakıf-sen ve Kamu-sen Ordu İl Başkanı Bekir Karakış, Siyasi Kişi ve Kurumların, Sendika Üyesi Din Görevlilerini Baskı Altında Tutmaya Çalıştıklarını Savundu.
Büyükşehir Belediyesi'nden Metro Atağı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İbb) Başkanı Kadir Topbaş, Metro İnşaatlarında Kullanılmak Üzere 1.6 Milyar Euro'luk Kredi Alacaklarını Belirterek, "İst..
Vanın Kuraklık Raporu Hazırlandı
Van'ın Kuraklık Raporu Hazırlandı
Van Ziraat Odası Başkanı Lütfü Özgökçe, Bu Yıl Bölgede ve Van'da Yaşanan Kuraklığın Çiftçileri İçinden Çıkılamaz Bir Konuma Getirdiğini Belirterek, "Yürürlükte Olan Mevcut Yasalarla Zararların Tazmini Mümkün Değildir. Bu...
Mtso Başkanı Kadri Şaman'ın Sağlık Durumu Bu Sabah Geçirdiği Beyin Kanamasının Ardından Mersin Üniversitesi (Meü) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Ameliyat Olan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (Mts..
Tunçsiperden Fotoğraf Sergisi
Tunçsiper'den Fotoğraf Sergisi
Bursa'da, Özel Tunçsiper Okulları Lise Bilim Topluluğu Öğrencilerinin Karayip Adaları' Ndan Trinidad ve Tobago Ülkesinin Port Of Spain Şehrinde Çektikleri Fotoğraflar Zafer Plaza'da Sergilendi.
Milli Sporcuya AK Parti İl Başkanı Sahip Çıktı
Milli Sporcuya AK Parti İl Başkanı Sahip Çıktı
Bilek Güreşi'nde Türkiye Şampiyonu Olduktan Sonra Milli Takım Kampına Çağrılan Mehmet Ali Erdoğan'a AK Parti İl Başkanı Ahmet Salih Dal, Sahip Çıktı.
Şırnak Valisi Yerlikaya Habur Sınır Kapısında İncelemelerde Bulundu
Şırnak Valisi Yerlikaya Habur Sınır Kapısı'nda İncelemelerde Bulundu
Şırnak Valisi Ali Yerlikaya, Silopi İlçesinde Bulunan Habur Sınır Kapısı ve Ceytaş Termik Santrali'nde İncelemelerde Bulundu.
Kişi Başına 200 Dolar Askeri Harcama Yapıyoruz
Kişi Başına 200 Dolar Askeri Harcama Yapıyoruz
Hızla Artan Askeri Harcamalar ve Soğuk Savaş Söylemleri Altında Yeniden Gündeme Gelen Silahlanma Yarışı Ürkütüyor. 1998 Yılından Bu Yana Tüm Dünyada Askeri Harcamalar Yüzde 45 Artarken, Dünya Genelinde Kişi Başına Toplam...
Kitlesel Eylemler Arttı, Valilik Sınırlama Getirdi Iüübursa'da Son Zamanlarda Şehir Merkezinde Artan Kitlesel Gösteri ve Yürüyüşlerin Ardından Vatandaşların Şikayetini Değerlendiren Bursa Val..
Van Gezisini Tamamlayan Kardelen Grubu Ağrıya Döndü
Van Gezisini Tamamlayan Kardelen Grubu Ağrı'ya Döndü
Ağrı Dağı Üniversitesi ve Emniyet Müdürlüğü Desteği ile 10 Üniversite Öğrenci Tarafından Kurulan Kardelen Grubu, Van Ziyaretini Tamamlayarak Ağrı'ya Döndü.
Sülünlerin Yumurtadan Çıkışları Canlı Yayında Çevre ve Orman Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Tarafından Samsun'da Üretilen, Nesilleri Yok Olma Tehlikesi Altındaki Sülü..
Müzede Yer Kalmayınca Kazılarda Bulunan Mozaikler Toprak Altında Bekletiliyor
Müzede Yer Kalmayınca Kazılarda Bulunan Mozaikler Toprak Altında Bekletiliyor
Antakya Arkeoloji Müzesi'nde Yer Darlığından Dolayı Arkeolojik Kazılarda Tespit Edilen Birçok Mozaiğin Gün Yüzüne Çıkartılamadığı Bildirildi. Antakya'da, Harbiye Beldesinde, Kırıkhan, Hassa ve Erzin İlçeleri ile Arsuz...
Kadınların El Emeği Göz Nuru El İşleri Sergilendi
Kadınların El Emeği Göz Nuru El İşleri Sergilendi
Şanlıurfa Belediyesi Tarafından Ferahkent ve Eyyüpkent'te Hizmete Açılan El Sanatları Merkezleri'nde Kadınların El Emeği Göz Nuru El İşleri Sergilenmeye Başlandı.
Musa Amca Yaptı, Vali Baba Açtı
Musa Amca Yaptı, Vali Baba Açtı
Kestel Musa Coşkun Çataltepe İlköğretim Okulu Öğretmen Lojmanı Vali Şahabettin Harput'un Katıldığı Bir Törenle Açıldı. Açılış Töreninin Ardından Vali Harput, Kestel Belediye Toplu Konut Projesi'nde İncelemelerde...
Cemil Çiçek: "Senato Önerisi Gündemimizde Yok" Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın Senato Önerisinin Gündemlerinde Olmadığını Söyledi.
Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimi Vedat Arsav Darp Edildi
Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimi Vedat Arsav Darp Edildi
Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimi Vedat Arsav, Kimliği Belirsiz Kişiler Tarafından Darp Edildi.
Engellilerin İstihdamı İçin İngiltereden 9 Kişilik Heyet Adanaya Geldi
Engellilerin İstihdamı İçin İngiltere'den 9 Kişilik Heyet Adana'ya Geldi
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Kapsamında Finanse Edilen 'Yaşama Şansı Projesi' Çerçevesinde İngiltere'den 9 Kişilik Bir Heyet Engelli İstihdamını İncelemek Üzere Adana'ya Geldi.
Levent -Atatürk Sanayi Sitesi Metro Rayları Döşenmeye Başladı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Levent -Ayazağa Arasındaki Erişim ve Trafik Sorununu Çözmek İçin Başlattığı 4. Levent - Atatür..
Kayseride 3ncü Sultan Sazlığı Foto Safari Fotoğraf Yarışması
Kayseri'de 3'ncü Sultan Sazlığı Foto Safari Fotoğraf Yarışması
Kayseri'de, Sultan Sazlığı Milli Parkı ve Çevre Belediyeleri Birliği Tarafından Düzenlenen 3'ncü Sultan Sazlığı Foto Safari Fotoğraf Yarışması'nda Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi.
Sağlık Teşkilatına Taze Kan
Sağlık Teşkilatına Taze Kan
Afyonkarahisar Atatürk Sağlık Meslek Lisesi'nden Mezun Olan Hemşire Adayları, Yemin Ederek Diplomalarını Aldı.
İzmirli Yatırımcıdan Vatsoya Ziyaret
İzmirli Yatırımcıdan Vatso'ya Ziyaret
İzmir'de Erbil Süer Markası ile Hizmet Veren Ayakkabı Fabrikası Sahibi Erbil Süer ve Altunlar Uluslarlarası Taşımacılık Firması Sahibi Haydar Altun, Dakp Teknik Koordinatörü Emin Çokay ile Birlikte Van Ticaret ve Sanayi...
Satranç Şampiyonası Tamamlandı Malatya Satranç İl Temsilciliği'nin 2007 -2008 Sezonu İl Etkinlik Programında Yer Alan "Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Satranç Yarışması" Tamamlandı.
Vali Harputtan Pekin Yolcusu Atlet Yeliz Kurta, Cumhuriyet Altını
Vali Harput'tan Pekin Yolcusu Atlet Yeliz Kurt'a, Cumhuriyet Altını
Bursa Valisi Şahabettin Harput, Ülkemizi Pekin Olimpiyatları'nda Temsil Edecek Milli Atlet Yeliz Kurt'u Makamında Kabul Ederek, Başarılarından Dolayı Cumhuriyet Altını ile Ödüllendirdi.
İskenderun'da Trafik Kazası: 1 Ölü Hatay'ın İskenderun İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü.
Bitlisin Sembolü Deliklitaş Yeniden Yapılacak
Bitlis'in Sembolü 'Deliklitaş' Yeniden Yapılacak
Bitlis Kültür ve Turizm Müdürü Hüsnü Işıkgör, İlin Sembolü Olan 'Deliklitaş'ın Yeniden Yapılıcağını Belirtti.
Sarıgölde, Öğrencilerden Örnek Çevrecilik
Sarıgöl'de, Öğrencilerden Örnek Çevrecilik
Manisa'nın Sarıgöl İlçesinde 4 Eylül İlköğretim Okulu 5/a Sınıfı Öğrencileri, Sosyal Etkinlikleri Kapsamında Belediyeye Ait Çöp Kontaynırlarını Yağlı Boya Resimlerle Süslediler.
Havran da En Temiz Köylere Teşekkür Belgesi
Havran 'da En Temiz Köylere Teşekkür Belgesi
Balıkesir'in Havran İlçesinde Düzenlenen Temizlik Kampanyasında En Temiz Köylere Teşekkür Belgesi Verildi.
Selendide, Add Üyeleri Piknikte Buluştu
Selendi'de, Add Üyeleri Piknikte Buluştu
Manisa'nın Selendi İlçesinde Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Tarafından Düzenlenen Pilavlı Piknik Günü Büyük İlgi Gördü.
Bursaspor'da İmza Şov Resmi Transfer Döneminin Başlaması ile Birlikte Bursaspor, Prensipte Anlaştığı Kaleci İvankov, Mustafa Keçeli, İbrahim Öztürk ve Halil Zeybek ile Sözleşme İmzaladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10