9 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

9 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sakaryada Dolu Yağışı Sebze ve Meyve Bahçelerini Vurdu
Sakarya'da Dolu Yağışı Sebze ve Meyve Bahçelerini Vurdu
Sakarya'nın Geyve İlçesinde Etkili Olan Dolu Yağışı Nedeniyle 3 Bin Dekar Alanda Ekili Olan Sebze ve Meyve Zarar Gördü.
Yurttan Çaldı, Alemde Yedi
Yurttan Çaldı, Alemde Yedi
İzmir, İstanbul, Ankara, Ordu, Erzurum ve Bursa'da, Öğrenci ya da Görevli Gibi Girdiği Yurt ve Dershanelerden Para ile Dizüstü Bilgiasayar Çalan A.ö. (Abdulrahman Özdemir -30), Polis Tarafından Suçüstü Yakalandı.
Taleplerimiz Yine Kabul Edilmedi
'Taleplerimiz Yine Kabul Edilmedi'
Zirve Yayınevi Cinayeti Mağdur Avukatlarından Yücel, Duruşmanın 4 Temmuz Tarihine Ertelendiğini Söyledi. Yücel, 'Biz Yine Adli Emanatteki Eşyaların Verilmesini Talep Ettik. Yine Kabul Edilmedi.' Dedi.
Öğrencinin Valizi, Bomba Şüphesiyle Patlatıldı
Öğrencinin Valizi, Bomba Şüphesiyle Patlatıldı
Burdur'da Bir Üniversite Öğrencisinin Otogar Karşısındaki Durakta Unuttuğu Valiz, Bomba Paniğine Neden Oldu. Olay Yerine Sadece 30 Metre İleride Benzin İstasyonunun Bulunması Güvenlik Tedbirlerinin Daha da Arttırılmasına...
Mzo Başkanı Metin: 'Rusya, Kendi Çiftçisini Korumak İçin Türkiyeden Meyve ve Sebze Alımını Durdurdu'
Mzo Başkanı Metin: "Rusya, Kendi Çiftçisini Korumak İçin Türkiye'den Meyve ve Sebze Alımını Durdurdu"
Antalya Manavgat Ziraat Odası (Mzo) Başkanı Rasim Metin, Rusya'nın Türkiye'den Sebze ve Meyve Alımını Durdurmasını Kendi Çiftçisini Korumak İçin Yaptığını Söyledi.
Hükümet Sözcüsü Çiçek'ten "Türban Kararı" Adlandırmasına Tepki Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Anayasa Mahkemesi'nin İptal Ettiği Düzenlemenin "Türban Kararı" Şeklinde Adlandırılmasına Tepki Gös..
ÖSS Anıları Bu Kez Stres Yerine Kahkaha Getirdi 'Zeki Öğrenci Değil, Çalışan Kazanır' Diyen Matematik Öğretmeni Ali Sacihan, İzleyenleri Kahkahalara Boğan Anılarını Anlatırken, Aptal Zannedil..
Semih Şentürk: Biraz Yürekli Olsaydık Yenebilirdik Avrupa Futbol Şampiyonası'nda İkinci Maçında İsviçre Karşısına Çıkacak Olan (A) Milli Futbol Takımı'nda Semih Şentürk, "Eğer Biz Biraz Daha ..
Altılı Ganyan 101,17 YTL İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 101,17 YTL İkramiye Verdi.
BM, Ban'ın Kıbrıs Raporunu Görüşüyor BM Güvenlik Konseyi, Genel Sekreter Ban Ki -Mun'un Son Kıbrıs Raporunu Ele Alıyor.
Beyşehir Gölünün Su Kaynakları Kurudu
Beyşehir Gölü'nün Su Kaynakları Kurudu
Türkiye'nin En Büyük Tatlı Su Kaynağı Olan ve Ülkemizin Tahıl Ambarı Niteliğindeki Konya Ovası Sulaması İçin Büyük Önem Taşıyan Beyşehir Gölü'nü Besleyen Çay ve Dere Gibi Akarsuların Büyük Bölümü Bu Yıl Erken Baş...
Varto Yiboda 7. Kurufasulye Şenliği Yapıldı
Varto Yibo'da '7. Kurufasulye Şenliği' Yapıldı
Muş'un Varto İlçesinde Bulunan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Yibo) Öğrencileri Tarafından Geleneksel Hale Getirilen '7. Kuru Fasulye Şenliği' Bu Yıl da Düzenlendi.
DTP Bölge Toplantısı Vartoda Başladı
DTP Bölge Toplantısı Varto'da Başladı
Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Bölge Toplantısı Muş'un Varto İlçesinde Başladı.
Vartolu Eğitimciler Avusturya Ziyaretinden Döndüler
Vartolu Eğitimciler Avusturya Ziyaretinden Döndüler
Muş'un Varto İlçesindeki Bir Gurup Eğitimci, Avusturya Gezisinin Ardından Kaymakam Mehmet Yıldız'ı Makamında Ziyaret Ettiler.
'Ödül Yoksa Paramızı Geri Verin' Adana'da Düzenlenen 15'inci Altın Koza Film Festivali'nde Beklediğini Ödülleri Alamayınca Çok Sinirlenen ve Salonu Terk Eden 'Beyaz Melek'in Yönetmeni Mahsun ..
Ağrıda Silahlı Saldırı: 1 Yaralı
Ağrı'da Silahlı Saldırı: 1 Yaralı
Ağrı'nın Taşlıçay İlçesinde Yaylacılara Yönelik Düzenlenen Silahlı Saldırı Sonucu 1 Kişi Yaralandı.
5 Yıl Önce Öldürülen Şahsın Katil Zanlısı Yakalandı Zonguldak'ta 5 Yıl Önce Öldürülen ve Bahçede Cesedi Bulunan Orhan Çakat'ın Zanlısı Yakalandı. Zanlıya, Orhan Çakat'ın Yakınları Adliye Çıkı..
Zirve Yayınevi Davası 4 Temmuz Tarihine Ertelendi Zirve Yayınevinde 1'i Alman, 3 Misyonerin Öldürülmesi Davası 4 Temmuz Tarihine Ertelendi.
Haniye, Abbas ile Ön Şartsız Diyaloğa Hazır Hamas'ın Lideri İsmail Haniye, Filistin Yönetimi Lideri Mahmud Abbas ile Ön Şartsız Olarak Diyaloğa Başlamaya Hazır Olduklarını Söyledi.
Zirve Yayınevi 5 Tutuklu Sanığının Yanyana Fotoğrafı Çekildi
Zirve Yayınevi 5 Tutuklu Sanığının Yanyana Fotoğrafı Çekildi
Zirve Yayınevi Cinayetinin 5 Tutuklu Sanığının, Birbirleri ile Fiziksel Açıdan Karşılaştırılması İçin Yan Yana Fotoğrafları Çekildi.
Bakanlar Kurulu Açıklaması (2) Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Meclis'in Öncelikle Anayasa Mahkemesi Kararını Gündemine Alarak, Değerlendirmesi Gerektiğini ..
Türkiye İstatistik Kanunu Değişiyor Türkiye İstatistik Kanunu ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın Teşkilat Kanunu'nda Değişiklik Öngören Tasarılar Bakanlar Kurulu'nda İmzaya Açıldı.
Zirve Yayınevi Davasının 7. Duruşması Sona Erdi Malatya'da 3 Kişinin Öldürüldüğü Zirve Yayınevi Davası'nın 7. Duruşması Sona Erdi.
Kooperatif Bilgi Sistemi Projesi
Kooperatif Bilgi Sistemi Projesi
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın Kooperatif Bilgi Sistemi Projesi Kapsamında, Kooperatif ve Üst Kuruluşlarının Ortaklarına İlişkin Bilgilerin Veri Giriş Alanına İlgili Kuruluşlarca Kaydedilmesi Uygulanmasına Başlandığı...
Niğdede Mikrokredi Bürosu Hizmete Girdi
Niğde'de Mikrokredi Bürosu Hizmete Girdi
Niğde'de Mikrokredi Uygulamasını Yürütecek Olan Hizmet Bürosu Düzenlenen Törenle Açıldı. Açılışın Ardından 19 Kadına İlk Ödemeleri Törenle Yapıldı.
Şarkışla Osbnin Altyapı Çalışmaları
Şarkışla Osb'nin Altyapı Çalışmaları
Sivas'ın Şarkışla İlçesinde Yapılacak Olan Organize Sanayi Bölgesi'nin (Osb) Altyapı Çalışmalarını Üstlenen Firma ile Kaymakamlık Arasında Protokol İmzalandı.
İlköğretim Okulu Birincilerine Bisiklet Hediyesi
İlköğretim Okulu Birincilerine Bisiklet Hediyesi
Konya Büyükşehir Belediyesi 191 İlköğretim Okulu Birincilsine Bisiklet Hediye Etti.
Mesliste Büyükşehir-tekkeköy Restleşmesi
Mesliste Büyükşehir-tekkeköy Restleşmesi
Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı, Başkan Yusuf Ziya Yılmaz ile Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Mustafa Yücel'in Restleşmesine Sahne Oldu.
Çaycuma Kent Ormanında İnceleme
Çaycuma Kent Ormanında İnceleme
Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde Belediye Başkanı Mithat Gülşen ve Zonguldak Orman Bölge Müdürü Akif Yılmaz, Kent Ormanında İncelemelerde Bulundu.
Orduda Kafasına Taş Düşen Şahıs Ağır Yaralandı
Ordu'da Kafasına Taş Düşen Şahıs Ağır Yaralandı
Ordu'da Cami İnşaatında Dinamit Patlatıldığı Sırada Kafasına Taş Düşen Şahıs Ağır Yaralandı.
Dünyada En Çok ABD Silah Satıyor Dünyada Silah Satışında ABD, Yüzde 31'lik Payla İlk Sırada Yer Alıyor.
Bank Asya 1. Lig Giresun Valisi Mustafa Taşkesen, Giresunspor'un Kalıcı Maddi Gelirlere Sahip Olması İçin Kanunlar ve Mevzuatlar Çerçevesinde Her Türlü Desteğin Sağlanacağını Söyledi.
Semih Şentürk ve Uğur Boral, İsviçreyi Yeneceğimizi Söylediler
Semih Şentürk ve Uğur Boral, İsviçre'yi Yeneceğimizi Söylediler
Euro 2008'e Portekiz Yenilgisiyle Başlayan A Milli Takım'da Oyunculardan Semih Şentürk ve Uğur Boral, Portekiz Maçında Yaptıkları Hataları Tekrarlamayacaklarını ve İsviçre Maçında Sahadan Galibiyetle Ayrılacaklarını...
Tff 2. Lig Tff 2. Lig 5. Klasman Grubu Takımlarından Adıyamanspor'un Yeni Teknik Direktörlüğüne Eski Milli Futbolculardan Hasan Şengül Getirildi.
Tuzla Tersanesindeki İş Kazasında Ölen İşçi Toprağa Verildi
Tuzla Tersanesindeki İş Kazasında Ölen İşçi Toprağa Verildi
Tuzla'da Çalıştığı Tersanede Pazar Günü Meydana Gelen İş Kazasında Hayatını Kaybeden İhsan Turhan, Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi.
İslahiyede Bir Terörist Silahı ile Beraber Teslim Oldu
İslahiye'de Bir Terörist Silahı ile Beraber Teslim Oldu
Gaziantep İslahiye'de Bir Terörist Silahı ile Birlikte Teslim Oldu. Köye İnen Terörist, Köylülerden Kendisini Jandarmaya Teslim Etmelerini İstedi.
Sevgilim Sayesinde Albüm Yaptım Yeşim Salkım Kanal 1 de Yayınlanan İş'te Star Programında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
Çiçek: Tartışmaları TBMM'nin Gündemine Almasında Fayda Var Hükümet Sözcüsü Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Anayasa Mahkemesinin Başörtüsü Düzenlemesini İptal Kararıyla İlgil..
Sivasspor'da İntertoto Kupası Hazırlıkları Türkiye'yi İntertoto Kupası'nda Temsil Edecek Olan Sivasspor, Top Başı Yaparak Çalışmalarına Başladı.
Yozgatta Çok Katlı Otopark ve Ticaret Merkezi Proje Yarışması
Yozgat'ta Çok Katlı Otopark ve Ticaret Merkezi Proje Yarışması
Yozgat Belediye Başkanlığı Tarafından Yaptırılacak Olan Çok Katlı Otopark ve Ticaret Merkezi İçin Açılan Proje Yarışmasına Katılan Eserler Tamamlarak Yetkililere Teslim Edildiği Bildirildi.
Alaçamda 1. Organik Çilek Şenliği
Alaçam'da 1. Organik Çilek Şenliği
Samsun'un Alaçam Kaymakamlığı Tarafından Düzenlenen '1. Organik Çilek Şenliği', Geyikkoşan Mesire Yeri'nde Yapıldı.
Semih Şentürk ve Uğur Boral'ın Basın Toplantısı Milli Futbolcular Semih Şentürk ve Uğur Boral, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri B Grubu İlk Maçında Portekiz Karşısında Alınan 2-0'lık ..
Belediye Başkanı Burhan Yenigünün Stk Ziyaretleri Devam Ediyor
Belediye Başkanı Burhan Yenigün'ün Stk Ziyaretleri Devam Ediyor
Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün, Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarına (Stk) Yönelik Başlattığı Ziyaretlerine Devam Ediyor.
Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Vedat Arsav'a Saldırı Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Vedat Arsav, Kimliği Belirsiz Kişi Yada Kişiler Tarafından Saldırıya Uğrayıp Darp Edildi.
Ölüm Yolda Yakaladı
Ölüm Yolda Yakaladı
Kayseri'de Yolda Yürüdüğü Sırada Aniden Fenalaşan Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
İşadamı Çelikbilekten Eğitime 150 Bin YTL Yardım
İşadamı Çelikbilek'ten Eğitime 150 Bin YTL Yardım
Sivaslı İşadamı Tekin Çelikbilek, Sivas Hizmet Vakfı Tarafından Yaptırılacak Olan Öğrenci Yurdu İçin 150 Bin YTL Bağışta Bulundu.
Beyşehirde Vücudunda Kene Çıkan Hasta Kkka Hastalığından Ölmüş
Beyşehir'de Vücudunda Kene Çıkan Hasta Kkka Hastalığından Ölmüş
Konya'nın Beyşehir İlçesinde 10 Gün Önce Hastanede Şüpheli Bir Şekilde Ölen 62 Yaşındaki Ayşe Cura'nın Kesin Ölüm Nedeninin, Kkka Hastalığından Olduğu Ortaya Çıktı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Hizmetli Alımı Yapılacak Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (Shçek) Genel Müdürlüğü Tarafından Bakılan ve Korunan Çoc..
Mahalle Sakinlerinin Kapatılan Hastane Tepkisi Çorum Hasanpaşa Devlet Hastanesi'nin Kapatılarak Devlet Hastanesi ile Birleştirilmesine Tepki Gösteren Mahalle Sakinleri, Hastane Önünde Eylem Y..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10