8 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

8 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Komşu Köyün Delisi Konyada Sahnelendi
Komşu Köyün Delisi Konya'da Sahnelendi
Komşu Köyün Delisi Adlı Tiyatro Oyunu Konya'da Karatay Hürriyet İlköğretim Okulu Öğrencileri Tarafından Sahnelendi.
Kayseri'de Oks Heyecanı Kayseri'de Orta Öğretim Kurumlarına Giriş Sınavı'nda (Oks) Öğrencilerden Çok Aileleri Heyecanlıydı.
Grip Oldu Geri Dönüyor Yakın Arkadaşları ile Miami'deki Evine Giden Sibel Can Grip Olunca Tatilini Yarıda Kesti.
Ortaöğretim Kurumları Sınavı Sona Erdi
Ortaöğretim Kurumları Sınavı Sona Erdi
Fen, Anadolu ve Sosyal Bilimler Liseleri, Polis Koleji ve Özel Okullarda Okumak İsteyen Öğrencilere Yönelik Olarak Son Kez Düzenlenen Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (Oks) Sona Erdi.
"20. Yüzyılın Son Divası" Leyla Gencer Anıldı '20. Yüzyılın Son Divası' Opera Sanatçısı Leyla Gencer, Ortaköy'de Anıldı.
Bugün Bisikletçiler Çıplak
Bugün Bisikletçiler Çıplak
Meksika'dan Danimarka'ya, Arjantin'den Hollanda'ya, Bugün Bisikletçiler Çıplak.
Balon Erkekler
Balon Erkekler
Kendilerini Öyle Bir Hale Getirmişler Ki Artık Onlar 'İnsana Benzemeyen İnsanlar'.
Irak Başbakanı Maliki, ABD ile İmzalayacakları Anlaşma Konusunda Güvence Vermek İçin İranda
Irak Başbakanı Maliki, ABD ile İmzalayacakları Anlaşma Konusunda Güvence Vermek İçin İran'da
İran'a Bir Ziyaret Gerçekleştiren Irak Başbakanı Nuri El Maliki, İran Dışişleri Bakanı Manuçehr Muttaki ile Görüşerek İki Ülke Arasında İlişkilerin Geliştirilmesi Yollarını ve Bölgesel Meseleleri Değerlendirdi.
Müslüman Kadın Mayosu 'Burkini', İsveçin Yeni Yaz Trendi Oldu
Müslüman Kadın Mayosu "Burkini", İsveç'in Yeni Yaz Trendi Oldu
Svensk Handel/ İsveç Ticaret Kurumu; Müslüman Kadın Mayosu Olarak Bilinen "Burkini"yi, İsveç'in Yeni Yaz Trendi Olarak Gösterdi. Burkini, Müslüman Kadınların Denize Girerken Giyebileceği Bir Mayo Türü ve Uzmanlar Bu...
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Bardakoğlu: 'Kuran Kursları, Örgün Eğitimin Alternatifi Değil, Tamamlayıcısıdır'
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Bardakoğlu: "Kur'an Kursları, Örgün Eğitimin Alternatifi Değil, Tamamlayıcısıdır"
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Kur'an Kurslarının, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Örgün Eğitiminin Alternatifi Olmadığını Belirterek, Aksine, Din Eğitimini Tamamlayan Bir Eğitim Olduğunu Söyledi.
Bursa Gündoğdu, Meydana ve Hizmet Binasına Kavuştu
Bursa Gündoğdu, Meydana ve Hizmet Binasına Kavuştu
Bursa Merkez Osmangazi Belediyesi'nin Gündoğdu Mahallesi'nde Gerçekleştirdiği Meydan Düzenlemesi ve Tarımsal Amaçlı Depolama Tesisi Olarak Kullanılan Hizmet Binası, Renkli Bir Törenle Açıldı.
Ankaraspor, Transfer İçin Cezayir'e Yöneldi Yeni Sezon Öncesinde Transfer Çalışmalarını Sürdüren Ankaraspor, Cezayir'e Yöneldi.
Gaziantepspor'da Transfer Çalışmaları Devam Ediyor Transfer Çalışmalarını Yurtiçinde ve Yurtdışında Sürdüren Gaziantepspor, Teknik Direktör Nurullah Sağlam ve Anlaşmaya Varılan Mehmet Yozgatl..
Bank Asya 1. Ligi Diyarbakırspor, Yeni Sezon İçin Teknik Direktör İsmail Kartal ile Görüştü.
Takla Atan Otomobilde Bulunan 1 Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı Gaziantep'te Sürücüsünün Direksiyon Hakimiyetini Kaybetmesi Sonucu Takla Atan Otomobilde Bulunan 1 Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı.
Irak Başbakanı Nuri El Maliki'nin İran Temasları İran'ın Başkenti Tahran'a Resmi Ziyarette Bulunan Irak Başbakanı Nuri El-maliki, Temaslarına Başladı.
Malmö Tren Garı'nda 70 Kilo Dinamit Bulundu İsveç'in Malmö Kentindeki Tren Garında Emanet Olarak Kullanılan Paralı Dolapta 70 Kilo Dinamit Bulundu.
Sokak Defilesinde İzdiham Antakya'da Bir Giyim Mağazası Tarafından Her Yıl Düzenlenen Sokak Defilesinde, Podyumdaki Mankenleri Görmek İsteyen Erkekler, Çatılara Çıktı, Elektrik Direklerine Tı..
Türkiyeyi Sarsan Anne Cinayetleri
Türkiye'yi Sarsan Anne Cinayetleri
Psikolog Mustafa Topkara, Türkiye'yi Sarsan Anne Cinayetlerini Değerlendirdi. İnsanların Her Türlü Duygusunu En Rahat Annesinin Yanında Yaşadığını Belirten Topkara, "Bu Nedenle Özellikle Kişilik Problemi Olan İnsanlarda...
'İmam Nikahlı Eşimi Öldürdüm, Gelin Beni Alın' 17 Yaşındaki Erkek, Birlikte Yaşadığı 16 Yaşındaki Sevgilisini Öldürdü
Oks'de 'Türban' Manzaraları Bazı Kız Öğrencilerin Okullara Türbanlı Girdiği Görüldü
İlköğretim Okulunda Okuma Bayramı
İlköğretim Okulunda Okuma Bayramı
Bartın'ın Amasra İlçesinde Bulunan Amasra Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulunda Birinci Sınıf Öğrencileri Tarafından Okuma Bayramı Düzenlendi.
Sürücü Kurslarında Eğitim Kalitesi Düştü
Sürücü Kurslarında Eğitim Kalitesi Düştü
Sürücü Kursları Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Demir, Sürücü Kursu Açmanın Oldukça Kolaylaştırıldığını Belirterek, "Her İsteyen Sürücü Kursu Açabiliyor. Sürücü Kursu Sayısındaki Bu Artışla Birlikte Eğitim...
Kayseride Buzuladan Adına Yakışır Açılış
Kayseri'de Buzula'dan Adına Yakışır Açılış
Türkiye'nin Alışveriş Merkezleri İçerisinde En Büyük Buz Pisti,'buzula"nın Açılışı Ünlü Şovmen Okan Karacan ve Oyuncu Zeynep Tokuş'un Katılımıyla Yapıldı.
Türk Hava Kurumu Kavurma Dağıttı
Türk Hava Kurumu Kavurma Dağıttı
Türk Hava Kurumu (Thk) Osmaniye Şubesi Tarafından Dargelirli Ailelere Kavurma Dağıtıldı.
Kepezin El Emeği Sergisi Açıldı
Kepez'in El Emeği Sergisi Açıldı
Kepez Belediyesi'nin Açtığı Mesleki ve Teknik Eğitim Kurslarının Yılsonu Sergisi, Kipa Alışveriş Merkezi'nde Açıldı; Kursiyerler de Sertifikalarını Aldı.
Hayvan Yüklü Kamyon Devrildi: 4 Kişi Yaralandı Bingöl'ün Genç İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Hayvan Yüklü Kamyonun Devrilmesi Sonucu 4 Kişi Yaralanırken, 20 Küçükbaş Hayvan Telef Ol..
Habiblere 3. Park
Habibler'e 3. Park
Kepez Belediyesi, İlçeyi Modern Bir Kent Kimliği Kazandırmak İçin Üst Yapı Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.
Karataşa 300 Yataklı Otel
Karataş'a 300 Yataklı Otel
Adana'nın Karataş İlçesine Yaptırılan 300 Yatak Kapasiteli Öyküm Butik Otel, Vali İlhan Atış Tarafından Hizmete Açıldı.
Nemrut Yolunun Yapımına Başlandı
Nemrut Yolunun Yapımına Başlandı
Malatya Tarafından Nemrut'a Giden Yolun Yapımına Başlandı.
Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Küçücekte Sergi Açtı
Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Küçücek'te Sergi Açtı
Sakarya'nın Akyazı İlçesi Küçücek Beldesinde, Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri, Yıl Boyunca Yaptıkları El İşlerinin Yer Aldığı Bir Sergi Açtı.
Yazla Birlikte Stockholmün Sokakları Açık Hava Sergi Alanına Dönüştü
Yazla Birlikte Stockholm'ün Sokakları Açık Hava Sergi Alanına Dönüştü
Yaz Günlerinin Gelmesiyle Birlikte İsveç'in "Kültür" Başkenti Stockholm'ün Sokakları da Canlanmaya Başladı. Aynı Zamanda Nobel Ödülleri'nin Başkenti Olan Stockholm'ün Her Köşesinde Ayrı Bir Kültür -Sanat Etkinliği ile...
Japonya'da Sokak Ortasında Bıçaklı Cinnet: 6 Ölü, 14 Yaralı Japonya'nın Başkenti Tokyo'da Cinnet Getiren Bir Kişinin Bıçakla Düzenlediği Saldırıda 6 Kişi Öldü, 12 Kişi Yaralandı.
Öğrenciler Sıralarda, Aileleri Dışarıda Ter Döktü
Öğrenciler Sıralarda, Aileleri Dışarıda Ter Döktü
Antalya'da Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme (Oks) Sınavında Öğrenciler Salonlarında Ter Dökerken Aileler de Okul Bahçesinde Heyecan İçinde Bekledi.
Evlilik Yıldönümünü Kutlamak İçin Alanyaya Gelen Alman Turist, Dev Dalgalar Arasında Boguldu
Evlilik Yıldönümünü Kutlamak İçin Alanya'ya Gelen Alman Turist, Dev Dalgalar Arasında Boguldu
Antalya'nın Alanya İlçesine, Eşiyle Birlikte Evlilik Yıldönümlerini Kutlamak İçin Gelen Alman Turist, Dalga Boyunun 2,5 Metreyi Bulduğu Denizde Yüzerken Boğuldu.
Sipariş Üzerine Hırsızlık Yapan Üniversiteli Hırsızlık Çetesi Çökertildi
Sipariş Üzerine Hırsızlık Yapan Üniversiteli Hırsızlık Çetesi Çökertildi
Eskişehir Polisince, 6 İlde Eş Zamanlı Olarak Yapılan Operasyonda, Aralarında Üniversite Öğrencisinin de Yer Aldığı 12 Kişilik Hırsızlık Şebekesi Çökertildi. Sipariş Üzerine Hırsızlık Yaptıkları Belirlenen Zanlıların,...
Tzob Haziran Ayı Zirai Takvimi Yayınlandı Türkiye Ziraat Odaları Birliği'nin (Tzob) Araştırmalarına Göre, Kuraklık Güneydoğu'dan Sonra Özellikle İç Anadolu Bölgesi'ni Etkisi Altına Aldı. Türk..
Fatih'teki Patlama Güvenlik Kamerasına Yansıdı Fatih'te İki Katlı Bir Binada Bilinmeyen Bir Sebeple Meydana Gelen Patlama, Güvenlik Kamerasına Saniye Saniye Yansıdı.
Diyarbakır'da Patlayıcı Bulundu Diyarbakır'da, Terör Örgütü PKK Mensupları Tarafından Araziye Tuzaklanmış 2 Adet Patlayıcı Bulunarak İmha Edildi.
Eskişehir'de "Game Over-26" Operasyonu Eskişehir ile Birlikte 6 İlde Eş Zamanlı Düzenlenen "Game Over-26" Operasyonunda, Elektronik Malzeme Çaldıkları ve Sattıkları İddiasıyla Gözaltına Alına..
Bayezıt'ta Meydana Gelen Patlama Sonrası Enkaz Kaldırma Çalışmaları Yapılıyor Eminönü Mollafenari Mahallesi Yeniçeriler Caddesi Tramvay Yolu Üzerindeki Bir İşyerinde Sabaha Karşı Meydana Gele..
Laura Bush'un Afganistan Ziyareti ABD Başkanı George W. Bush'un Eşi Laura Bush'un, Afganistan'a Geldiği Bildirildi.
Tzob: Mayıs Ayı Yağışları Normalin Altında Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob), Mayıs Ayı Yağışlarının Normalin Altında Olduğunu, Kuraklığın, Güneydoğu'dan Sonra Özellikle İç Anadolu Bölges..
Milliler Gurbetçileri Üzdü A Milli Takımın Euro 2008'e Portekiz Yenilgisiyle Başlaması, İngiltere'de Yaşayan Gurbetçileri Üzdü.
Bursa'da Oks Heyecanı Bursa'da 33 Bin Öğrenci Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (Oks) Ter Döktü.
Bingöl'de Deprem Bingöl'ün Yedisu İlçesinde 3.3 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi.
Kabus Gibi Gece A Grubu'ndaki İlk Maçımızda Portekiz Karşısında İki Farklı 45 Dakika Sergiledik ve Mağlubiyetten Kurtulamadık.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10