8 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

8 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zküye Atanan İlk Bayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Türkan Topaç Oldu
Zkü'ye Atanan İlk Bayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Türkan Topaç Oldu
Zonguldak'ta 1992 Yılında Kurulan Zkü'nün İlk Bayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Türkan Kopaç Oldu. Zkü Rektörü Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz, Üçüncü Rektör Yardımcısı Olarak Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türkan...
Oks Sınavı Hem Öğrencileri Hem Velileri Terletti
Oks Sınavı Hem Öğrencileri Hem Velileri Terletti
Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme (Oks) Sınavı Bugün Yapıldı. Tüm Yurtta Olduğu Gibi Adana'da Sınav Öncesinde Öğrenci ve Veliler Büyük Heycan Yaşadı.
Öğrenciler Sınava Girdi Veliler Dua Etti
Öğrenciler Sınava Girdi Veliler Dua Etti
Oks Sınavında Veliler Öğrencilerden Daha Büyük Heyecan Yaşadı. Sabahın Erken Saatlerinde Çocukları ile Birlikte Sınava Girecekleri Okula Gelen Veliler, Sınav Bitimine Kadar Okul Önlerinde Bekledi.
Otomobiliyle Kaybolan 3 Çocuk Babasından 8 Gündür Haber Alınamıyor
Otomobiliyle Kaybolan 3 Çocuk Babasından 8 Gündür Haber Alınamıyor
Sakarya'nın Akyazı İlçesinde, Otomobiliyle Birlikte Kaybolan 52 Yaşındaki 3 Çocuk Babası Fermi Ay'dan 8 Gündür Haber Alınamıyor.
Zonguldak Belediye Başkanı Goncadan Vali Ataya Hoşgeldin Yemeği
Zonguldak Belediye Başkanı Gonca'dan Vali Ata'ya 'Hoşgeldin' Yemeği
Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca, Zonguldak'a 20 Gün Önce Atanan Vali Erdal Ata Onuruna Yemek Verdi.
Dört Adet Kullanılmış Pil Getir İki Adet Yeni Pil Götür
Dört Adet Kullanılmış Pil Getir İki Adet Yeni Pil Götür
Trabzon'un Demirciler Köyü Derneği, İnsanlara Çevre Bilinci Kazandırmak Amacıyla Köylerinde Bulunan Atık Pilleri Toplatıp Çevre Kirliliği ve İnsan Sağlığına Zarar Vermemesi Amacıyla Bir Kampanya Başlattı.
Aydında Oks Heyecanı Sona Erdi
Aydın'da Oks Heyecanı Sona Erdi
Aydın'da Ortaöğretim Kurumları Seçme Sınavı (Oks) Normal Olarak Sona Erdi. Aydın İl Merkezi'nde Sınav Süresince Polis Tüm Okulların Çevresinde Geniş Güvenlik Önlemi Aldı.
Seçkin Kolejinden Lösemili Çocuklara Destek
Seçkin Koleji'nden Lösemili Çocuklara Destek
7. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası Dolayısıyla Düzenlenen Kortej Yürüyüşüne Katılan Seçkin Koleji, Lösemili Çocuklara Tiyatro ve Sinema Keyfi Verdi.
Osmanlı Halk Kıyafetleri ve Takıları Müzesi Kabına Sığmıyor
Osmanlı Halk Kıyafetleri ve Takıları Müzesi Kabına Sığmıyor
Bursa'daki İlk Şahıs Müzesi Olan Esat Uluumay Osmanlı Halk Kıyafetleri ve Takıları Müzesi, Her Geçen Gün Gelişiyor. Türkiye'nin Bölgesinden Çok Nadir Bulunabilecek Osmanlı Coğrafyası'ndaki Memleketlerden Türk...
Çanakkalede Öğrencilerin Oks Heyecanı…
Çanakkale'de Öğrencilerin Oks Heyecanı…
Ortaöğretim Kurumları Seçme ve Yerleştirme Sınavı (Oks),türkiye Genelinde Olduğu Gibi Çanakkale'de de Yapıldı. Sınava Geç Kalan Öğrenciler İse Girişte Heyecanlı Anlar Yaşadı.
Galatasaraylılar Şampiyonluğu Kutladı
Galatasaraylılar Şampiyonluğu Kutladı
Gebze Galasaraylılar Derneği Tarafından Hazırlanan Şampiyonluk Gecesi, Sanatçı Suat Suna Eşliğinde Yağmur Altında Kutlandı.
Gmat Sınavı İzmirde de Yapılacak
Gmat Sınavı İzmir'de de Yapılacak
Dünyada 1800'den Fazla Üniversitenin 4000'i Aşkın Program İçin Başvuru Koşulu Olarak İstediği Gmat Sınavı (The Graduate Management Admission Test) İzmir'de de Yapılmaya Başlandı.
Erya Doğalgaz Şube ve Bölge Müdürlerine Eğitim Semineri Verdi
Erya Doğalgaz Şube ve Bölge Müdürlerine Eğitim Semineri Verdi
Erya Doğalgaz, Anadolu'daki Şube ve Bölge Müdürlerine Balıkesir'in Erdek İlçesinde 2 Gün Süren Eğitim Semineri Verdi.
Gençlerbirliği Oftaşspor, Francoıs Zoko ile Anlaştı Yeni Sezon Öncesinde Transfer Çalışmalarını Sürdüren Gençlerbirliği Oftaşspor, Belçika 1. Ligi Ekiplerinden Mons'ta Forma Giyen Fildişi Sah..
Denizli Belediyespor, Ali Yalçın ile Devam Edecek Tff 3. Lig 3. Grup'ta Denizli Belediyespor'u Şampiyon Yapan Teknik Direktör Ali Yalçın, Kulübüyle 1 Yıllık Şartlı Sözleşme İmzaladı.
Sudan Cumhurbaşkanı Beşir ile Splm Genel Başkanı Kiir, Barış Sözleşmesi İmzalayacak Sudan Cumhurbaşkanı Ömer Hasan Ahmet El Beşir ile Splm Partisi Genel Başkanı Salva Kiir, Abyei Kentindeki P..
MHP İl Başkanı Çakırtaş, Gap Eylem Planı'nı Değerlendirdi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mahmut Çakırtaş, Gap Eylem Planı'nı Değerlendirdi.
Alman Turist Denizde Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti Alanya İlçesine Tatile Gelen Alman Turist Hache Manfred Gerhard, Kaldığı Otelin Plajında Yüzerken Hayatını Kaybetti. Kalp Krizi Geç..
Yıldızlar Adana'ya Veda Etti 15. Altın Koza Film Festivali'ne Katılmak İçin 2 Haziran'dan İtibaren Adana'ya Gelen Yeşilçam'ın Emektar Sanatçıları, Yönetmenler, Sinema Yazarları ve Sinemanın G..
Ortadokslar Kapadokya'daki Bahar Ayini'nde Buluştu Fener Rum Patriği Bartholomeos, Kapadokya'da Düzenlenen Geleneksel Bahar Ayini'ni Arnavutluk Baş Piskoposu Anastasios Glanoulatos ile Birlik..
Milletvekili Annenin Sınav Heyecanı AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Oks Sınavına Giren Oğlunu Diğer Anneler Gibi Okul Bahçesinde Heyecan İçinde Bekledi.
Çocuklar Düğünde Dolar Toplamaktan Yoruldu Diyarbakır'da Ünlü Sanatçılar Azer Bülbül ve Şerif Kayhan'ında Katıldığı Genç Bir İş Adamının Düğününde Deste Deste Dolar Yağdı. Dağıtılan Dolarlar ..
Ardahanlı İki Boksöre Büyük Onur
Ardahanlı İki Boksöre Büyük Onur
Ardahan'dan 2 Boksör Yıldızlar Avrupa Boks Şampiyonası'nın Hazırlık Kampına Davet Edildi.
Tcdd Memuru, Porsuk Çayı'nda Ölü Olarak Bulundu Eskişehir'de Porsuk Çayından Çıkarılan Cesedin Tcdd'de Hareket Memuru Olarak Çalışan Mete Kaya'ya Ait Olduğu Belirlendi.
Gaziantep'te Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı Gaziantep'te Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı.
Merkezden Tüm Ekiplere: Çığırtkanlık Yapan Muavinin Gereğine Bakın Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (Oks) Tüm Yurtta Olduğu Diyarbakır'da da Yapıldı. Öğrencilerin Sın..
Türban İptalinden Sonra İlk Ziyaret Almanya'dan Almanya Federal Meclisi Dışişleri Komisyonu Başkanı Hristiyan Demokrat Polenz, Yarın Başlayacak Türkiye Ziyareti Sırasında Cumhurbaşkanı Gül ve..
Burdur, Son Oksden Yine Şampiyonluk Bekliyor
Burdur, Son Oks'den Yine Şampiyonluk Bekliyor
Geçen Yılın Şampiyonu Burdur, Son Kez Yapılan Ortaöğretim Kurumları Sınavı'nda (Oks) da Şampiyonluk Bekliyor. 3 Bin 78 Öğrencinin Girdiği Sınavda, Geçen Yıla Göre Daha Fazla Puan Alacaklarını Söyleyen İl Milli Eğitim...
Avusturyalı Aşırı Sağcı Lider: 'Türkiyenin Avrupada Futbol Oynaması Saçma'
Avusturyalı Aşırı Sağcı Lider: "Türkiye'nin Avrupa'da Futbol Oynaması Saçma"
Avusturyalı Aşırı Sağ Parti Fpö Başkanı Heinz Christian Strache, Türkiye'nin Avrupa'da Futbol Oynamasının "Saçma" Olduğunu Savunurken "Türkiye Avrupa'nın Bir Parçası Değil" Dedi.
Portekiz -Türkiye Maçı UEFA'nın İnternet Sitesinde Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Portekiz'in Türkiye'ye 2 -0 Üstünlüğüyle Biten Maç İçin 'Scolari'..
Trabzonspor, Cale ile Yarın Sözleşme İmzalayacak Trabzonspor, Hırvat Oyuncu Hrvoje Cale ile Yarın Resmi Sözleşme İmzalayacak.
Yetkin: Güneydoğu'da Mercimek Stoku Yapılıyor Türkiye Ziraatçılar Derneği Genel Başkanı İbrahim Yetkin, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Mercimek Stoklarının Yapıldığını Tespit Ettiklerini Belir..
Holywood Ünlülerinin Giysileri Gaziantepte Sergileniyor
Holywood Ünlülerinin Giysileri Gaziantep'te Sergileniyor
Hollywood Filmlerinde Kullanılan Kostüm ve Aksesuarlardan Oluşan 60 Parçalık Koleksiyon, Gaziantep M1 Alışveriş Merkezi'nde Sergileniyor.
Akçakalede Kiltli Parke Taşı Çalışmaları
Akçakale'de Kiltli Parke Taşı Çalışmaları
Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesindeki Sokaklar Belediye Tarafından Parke Taşı ile Döşeniyor.
Belediye Başkanı Akından Esnaf Gezisi
Belediye Başkanı Akın'dan Esnaf Gezisi
Esnaf Gezilerini Sürdüren Belediye Başkanı Cemal Akın, Nasuhi Caddesi Üzerindeki Esnafı Ziyaret Ederek Onlarla Sohbet Etti.
Ece Zeytinleri, Zeytin İhracatında Çifte Şampiyonluk Mutluluğu Yaşıyor
Ece Zeytinleri, Zeytin İhracatında Çifte Şampiyonluk Mutluluğu Yaşıyor
Ece Zeytinleri, Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği Tarafından Düzenlenen Ödül Töreninde de, 2007 Yılında Genel Zeytin İhracatı Kategorisi Dahil Olmak Üzere, 4 Kategoride Türkiye Birincisi Olmuştu.
Aksaray -Çemberlitaş Tramvay Seferleri Normale Döndü Eminönü'nde 3 Katlı Bir Binanın Kullanılamaz Hale Geldiği Patlamanın Ardından Durdurulan Tramvay Seferleri Normale Döndü.
İran, Türkiye Pazarına Soren Marka Otomobili de Sürüyor Türk Otomobil Pazarına Samand Modeliyle Giren İran'ın Khodro Şirketi, Varlığını Devam Ettirmek İçin Bu Modelin Dizel Modelleriyle Birli..
Özel İdare, Genç ve Sporcunun Yanında
Özel İdare, Genç ve Sporcunun Yanında
Bursa İl Özel İdaresi Verdiği Destek ile Yaptığı Projelerle Gençlik ve Spora Hizmet Sunmaya Devam Ediyor. Gençlik Spor ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Salih Başparmak, İl Genel Meclisi ile Birlikte Bursa'da Birçok...
Festivalde Sahne Alan Ankara Halk Oyunları Ekibi Gösteri Yaptı
Festivalde Sahne Alan Ankara Halk Oyunları Ekibi Gösteri Yaptı
26. Kültür Sanat Turizm ve Çilek Festivali Etkinliklerinde Ankara Yeni Mahalle Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Ekibi Stadyumda Bartınlılara Muhteşem Bir Gösteri Sundu.
İl Genel Meclisi Üyelerinin Artık Derneği Var Malatya İl Genel Meclisi Üyeleri, Malatya İl Genel Meclisi Üyeleri Derneği'ni Kurarak İlk Genel Kurullarını Yaptılar.
Maxland, Etkinlikleri Sürüyor
Maxland, Etkinlikleri Sürüyor
31 Mayıs'ta İstanbul'da Başlayan Maxland Coşkusu Anadolu Turnesi Kapsamında Sivas'a Getirilen Oyun Alanlarına Koşan Çocuklar Doyasıya Eğlenirken, Yine Çocuk ve Yetişkin ve Çocuklar, Keremcem Konseri ile Doyasıya Eğlendi.
Emşad Başkanlar Kurulu Toplantısı Samsun'da Yapıldı Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Emşad) Başkanlar Kurulu Toplantısı Samsun'da Gerçekleşt..
Küçücek İlköğretim Okulu Ana Sınıfından Veda
Küçücek İlköğretim Okulu Ana Sınıfından Veda
Sakarya'nın Akyazı İlçesi Küçücek Beldesinde Küçücek İlköğretim Okulu Ana Sınıfı Öğrencilerinin Düzenlediği Yıl Son Etkinliği, Büyük Beğeni Topladı.
Dokurcun İlköğretim Okulunda 4. Geleneksel Keşkek Günü
Dokurcun İlköğretim Okulu'nda 4. Geleneksel Keşkek Günü
Sakarya'nın Akyazı İlçesine Bağlı Dokurcun Beldesinde, Dokurcun İlköğretim Okulunun 4. Geleneksel Keşkek Günü, Kalabalık Bir Katılımla Yapıldı.
Rusya ile Yaşanan Sebze Meyve İhracatı Krizi Türkiye Ziraatçılar Derneği (Tzd) Genel Başkanı İbrahim Yetkin, Rusya'nın Tarım İlaç Kalıntısının Yüksek Olduğunu İddia Ederek, Türkiye'den Meyve ..
Arabanlı Besiciler Arpa Fiyatlarına Tepki Gösteriyor
Arabanlı Besiciler Arpa Fiyatlarına Tepki Gösteriyor
Gaziantep'in Araban İlçesindeki Besiciler, Bu Yıl Büyük Bir Artış Gösteren Arpa Fiyatlarına Tepki Gösterdi.
Vanda Oks Heyecanı Sona Erdi
Van'da Oks Heyecanı Sona Erdi
Van'da Ortaöğretim Kurumları Seçme Sınavı (Oks) Sona Erdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10