7 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

7 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Baykal Toptan'ın Senato Önerisini Değerlendirdi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Anayasa Mahkemesinin Kararını Siyasi Tartışma Konusu Yapmanın Yanlış Olduğunu Belirterek, "Herkesi Sükunete Çağ..
Vali Erkmen: 'Çin Malları Girmezse Buldan Marka Olur'
Vali Erkmen: "Çin Malları Girmezse Buldan Marka Olur"
Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Buldan'da Yalnızca İlçede Dokunan Ürünlerin Satılması Gerektiğini Belirterek, "Buldan Dışında Üretilen Ürünler İlçeye Girmezse Markalaşma Sağlanır. Özellikle Çin Malı Tekstil Ürünleri...
Batmandaki Yaz Festivalinde Öğrenciler Stres Attı
Batman'daki Yaz Festivalinde Öğrenciler Stres Attı
Batman Özel İrfan İlköğretim Okulu Tarafından Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen Yaz Festivalinde Öğrenciler Stres Attı.
Köylülerden Taş Ocağı Eylemi
Köylülerden Taş Ocağı Eylemi
Eskişehir Merkeze Bağlı Karapazar Köylüleri, Kendilerinden İzinsiz Köylerinin Yakınına Kurulan ve Rahatsızlık Veren Taş Ocağının Kapatılması İçin Eylem Yaptı.
TBMM Başkanı Toptan Yunanistan'a Gidiyor Türkiye Büyük Millet Meclisi(tbmm) Başkanı Köksal Toptan, 8 -10 Haziran 2008 Tarihlerinde Yunanistan'ın Başkenti Atina'da Düzenlenecek Karadeniz Ekono..
TBMM Başkanı Toptan, Yazıcıoğlu'nu Arayarak Geçmiş Olsun Dileğinde Bulundu TBMM Başkanı Köksal Toptan, İstanbul'dan Ankara'ya Dönerken Bolu'da Trafik Kazası Geçiren BBP Genel Başkanı Muhsin Y..
İstanbul'da Sağanak Yağmur Öğle Saatlerinde de Etkili Oldu İstanbul'da Dün Akşam Saatlerinde Başlayan ve Zaman Zaman Şiddetini Arttıran Yağmur, Bugün Öğle Saatlerinde de Etkili Oldu. Bazı Vat..
Müzisyen Öğrenciler Okullarına Müzik Laboratuvarı Kazandırdı
Müzisyen Öğrenciler Okullarına Müzik Laboratuvarı Kazandırdı
Salihli Lisesi Öğrencileri, Düzenledikleri Konserlerden Elde Ettikleri Gelirle, Okullarına 10 Bin YTL'lik Enstrüman Kazandırdı. 66 Yıllık Okulun Müzik Öğretmeni Ömer Ebeperi'nin Girişimleriyle Türk Halk Müziği, Türk...
Davullu Eylem Yapan Küresel Eylem Grubu, Kyoto Protokolü'ne Destek Verdi Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde Davul ve Düdük Çalarak Yürüyüş Yapan Küresel Eylem Grubu Üyeleri, Kyoto Protokolü'nün İmz..
Belediye Başkanının Aracı İcra Yoluyla Satılacak Belediyeye Ait Borçlar Sebebiyle Sakarya'ya Ferizli Belediye Başkanı Hüseyin Kaçkaş'ın Makam Aracı İcra Yoluyla Satılacak. Başkan Kaşkaş,beled..
Handaki İlaçlama, Yıl Sonu Gösterisi Yapan Minik Öğrencileri Zehirliyordu Fatih'te, Bir Kültür Merkezinde Yıl Sonu Müsameresi Yapan Ana Okulu Öğrencileri ve Velileri, Handa Yapılan İlaçlama Ç..
Gaziantepspor, Mehmet Yozgatlı ile Anlaştı Gaziantepspor, Dış Transferde Atağa Kalkarak, Konyaspor'dan Orta Alan Oyuncusu Erman Özgür'ün Ardından Beşiktaş'tan Mehmet Yozgatlı ile de Anlaştı.
Fenerbahçe 2008 Bütçesini 301 Milyon YTL Olarak Açıkladı Fenerbahçe Kulübü'nün, 2008 Yılı İçin Hazırladığı 301 Milyon YTL'lik Bütçe Tasarısı Olağan Mali Genel Kurulunda Oy Birliği ile Kabul E..
'Küresel Ekonomik Gelişmeler Işığında Adana' Paneli
"Küresel Ekonomik Gelişmeler Işığında Adana" Paneli
Dış Ticaret Müsteşar Yardımcısı Ömer Faruk Doğan, Türkiye Ekonomisinin Son 30 Yılda Büyük Değişimler Yaşadığına Dikkat Çekerek, Gelinen Noktada, 73 Milyonluk Türkiye'nin Ne Avrupa Birliği Ne de Bir Başka Topluluk...
Gümrükçüler Kavgalarını Parlamentoya Taşıyor
Gümrükçüler 'Kavgalarını' Parlamentoya Taşıyor
İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği, Gümrük Kanunu Değişiklik Taslağının Kanunlaşmaması İçin Her Türlü Yolu Deneyeceklerini ve Mücadeleyi Parlamentoya Taşıyacaklarını Söyledi.
Kendilerini Polis Olarak Tanıtıp Esnafı Dolandıran Şebeke Çökertildi İstanbul'da Kendilerini Başkomiser "Doğan" Olarak Tanıtarak Esnafı Dolandıran Aralarında Bir Asker Kaçağı ve İki Görevli P..
Girne Amerikan Üniversitesi'nde Mezuniyet Töreni Girne Amerikan Üniversitesi'nin, Millenium Kompleks'te Gerçekleştirdiği 20'inci Mezuniyet Töreninde, 50 Farklı Ülkeden 600 Öğrenci Diplomaları..
Sri Lanka'da Meydana Gelen 2 Bombalı Saldırının Ardından 54 Kişi Gözaltına Alındı Sri Lanka'da Meydana Gelen 2 Patlamadan Sonra Olayla Bağlantılı 54 Kişi Gözaltına Alındı.
Samsunda Mmo Bölge Danışma Kurulu Toplantısı
Samsun'da Mmo Bölge Danışma Kurulu Toplantısı
Samsun'un Çevre İllerinden Gelen Makina Mühendisleri Odası (Mmo) Yönetim Kurulu Üyeleri, Bölgenin 2008-2009 Yılının Çalışma Programını Hazırlamak ve Uygulamak Amacıyla 'Bölge Danışma Kurulu Toplantısı'nda Bir Araya...
Oks Öncesi Stres Köprüsüne Büyük İlgi
Oks Öncesi 'Stres Köprüsü'ne Büyük İlgi
Erzurum'da Bir Vatandaşın Kendisine Ait İşyerinin Bahçesine Yaptırdığı 'Stres Köprüsü', Ortaöğretim Kurumları Seçme ve Yerleştirme Sınavı'na (Oks )girecek Olan Öğrencilerin Akınına Uğradı.
Çanakkalede 80 Kilogramlık Kılıç Balığı Yakalandı
Çanakkale'de 80 Kilogramlık Kılıç Balığı Yakalandı
Çanakkale'nin Ayvacık İlçesi Küçükkuyu Beldesinde, Bir Balıkçı Tarafından 80 Kilogram Ağırlığında Kılıç Balığı Yakalandı.
Ağrıda Büyükler Tenis Turnuvası Vali Mehmet Çetinin Servis Atışıyla Başladı
Ağrı'da Büyükler Tenis Turnuvası Vali Mehmet Çetin'in Servis Atışıyla Başladı
Ağrı Gençlik Spor Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen Büyükler Tenis Turnuvası Heyecanlı Başladı. Büyük Erkekler ve Bayanlar Olmak Üzere İki Kategoride Yapılacak Olan Tenis Turnuvasının Hemen Öncesinde Ağrı Valisi...
İskenderun Kaymakamı Horozoğlu, Engelli Sporcular ile Futbol Oynadı
İskenderun Kaymakamı Horozoğlu, Engelli Sporcular ile Futbol Oynadı
Hatay İl Okul Futbol Koordinatörlüğünde İskenderun Rehabilitasyon Merkezi'nce Düzenlenen Futbol Şenliğinde Şöhretler Karması ile Engelli Öğrenciler Arasında Müsabaka Düzenlendi.
Galatasaray'da Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Yapıldı Galatasaray Spor Kulübü'nün Olağanüstü Toplanan Tüzük Tadil Kongresi, Toplantının Gerekli Yasal Düzenlemeler Yapılana Değin Ertelenmes..
Diyaliz Makinesinden Çıkıp Havuza Giriyorlar
Diyaliz Makinesinden Çıkıp Havuza Giriyorlar
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Bulunan Diyaliz Merkezi, 5 Yıldızlı Her Şey Dahil Otelleri Aratmayan Konforu ile Diyaliz Hastalarının Hem Tedavi Olmalarını Hem de Tatil Yapmalarını Sağlıyor. Sigorta ve Emekli Sandığına Bağlı...
İpekböceği Sergisi Kent Müzesinde
İpekböceği Sergisi Kent Müzesi'nde
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesi, Yıl Boyunca Ev Sahipliği Yaptığı Sergilerle Yerli ve Yabancı Ziyaretçilerini Kentin Köklü Geçmişi Hakkında Bilgi Sahibi Ediyor.
İsveç Milli Günü Kutlamalarına Nazi Gölgesi İsveç'teki Milli Gün Kutlamalarına Nazi Gölgesi Düştü. Stockholm'de Nazi Selamı Veren 114 Aşırı Sağcı, Irkçı Tutuklandı. Aşırı Sağın Gösterilerini ..
Kosova Cumhurbaşkanı Seydiu, Başbakan Taçi'nin Evine Yapılan Saldırıyı Kınadı Kosova Başbakanı Haşim Taçi'nin Evine Dün Akşam Kimliği Belirsiz Kişiler Tarafından Silahlı Saldırıda Bulundu. Sa..
Dadaşkentte Yeni Bir Hatıra Orman Parkı Açıldı
Dadaşkent'te Yeni Bir Hatıra Orman Park'ı Açıldı
Dadaşkent Belediyesi'nce 10 Bin Metrekare Alana Sahip Yeni Bir Hatıra Orman Park'ı, Açıldı.
Manisada, Ekmek Gramajı ve Fiyatında Yeni Uygulama
Manisa'da, Ekmek Gramajı ve Fiyatında Yeni Uygulama
Manisa Merkez ve İlçelerinde Gramajı En Az 300'e Çıkarılarak Yeni Fiyat Belirlemesi Yapılan Ekmeğin, İlçelere Göre Değişen Yeni Fiyatlarda Satışına Başlandı.
Karşıyakada Türküler Yarıştı
Karşıyaka'da Türküler Yarıştı
Karşıyaka Belediyesi'nin Sanata Katkı Anlamında Başlattığı Ödüllü Yarışmalardan Üçüncüsü Türkü Formunda Beste Yarışması Final Gösterileriyle Sonuçlandı.
Öğretmenlere Satranç Antrenörlüğü Kursu Türkiye Satranç Federasyonu Adana İl Temsilciliği Tarafından, Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesinde Görev Yapan Öğretmenlere Yönelik "Satranç Antrenörlüğ..
'En İyi Çilek' Yarışması Düzenlendi
"En İyi Çilek" Yarışması Düzenlendi
26. Bartın Kültür Sanat Turizm ve Çilek Festivali Etkinlikleri Kapsamında "En İyi Çilek" Yarışması Düzenlendi. Yarışmaya Katılan Çilek Üreticileri Kendi Ürettikleri Çileğin Lezzetini Göstermek İçin Kıyasıya Yarıştı.
Çizgilerle Küresel Isınmayı Anlattılar
Çizgilerle Küresel Isınmayı Anlattılar
Bursa'da, Dünya Çevre Günü Dolayısıyla İl Çevre Orman Müdürlüğü ve Yeni Yüksektepe Kültür Derneği İş Birliğiyle "Küresel Isınma" Konulu Uluslararası Karikatür Sergisi Açıldı.
Aşırı Sıcaklardan Bunalan Hayvanlar Van Gölüne Akın Ediyor
Aşırı Sıcaklardan Bunalan Hayvanlar Van Gölü'ne Akın Ediyor
Bitlis'in Ahlat İlçesinde Aşırı Sıcaklardan Bunalan Hayvanlar Van Gölü'ne Akın Ediyor.
Ülküspor Yöneticilerinden Tanrıverdiye Ziyaret
Ülküspor Yöneticilerinden Tanrıverdi'ye Ziyaret
Manisa Kula İlçesinde En Köklü Spor Kulüplerinden Birisi Olan Ülküspor'un Yöneticileri, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi'yi Makamında Ziyaret Etti.
Isparta'da Atık Malzemelerden Giysi Defilesi Süleyman Demirel Üniversitesi (Sdü) Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Tasarım Bölümü ile İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Tarafından Atık Malzemelerden ..
Trabzon Valiliği Arkasına Otapark Yapılacak
Trabzon Valiliği Arkasına Otapark Yapılacak
Trabzon Valiliği Arkasında Bulunan Yol Kenarına Otopark Yapılıyor.
Akciğerindeki Tümörden Lazer ile Kurtuldu
Akciğerindeki Tümörden 'Lazer' ile Kurtuldu
Bursa'da, Mehmet Yıldız (57), Akciğerinde Oluşan Kitleden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Karadağ ve Ekibi Tarafından Uygulanan Özel Lazer Operasyonu ile Kurtuldu.
Kuşadasında Yıl Sonu Etkinliği
Kuşadası'nda Yıl Sonu Etkinliği
Kuşadası Rahime Bilici İlköğretim Okulu Tarafından Gerçekleştirilen Yıl Sonu Etkinliği Büyük İlgi Gördü.
Kadirlide Hacı Adaylarına Seminer
Kadirli'de Hacı Adaylarına Seminer
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde, Müftülük Tarafından Hacı Adaylarına Yönelik Seminer Düzenlendi.
Afyonkarahisarda Sevgi Dile Türkçe ile Gönülleri Fethettiler
Afyonkarahisar'da Sevgi Dile Türkçe ile Gönülleri Fethettiler
Afyonkarahisar'da Düzenlenen 'Türkçe Olimpiyatları Şenlikleri'nde, Nepal, Tacikistan, Moğolistan ve Hindistanlı Öğrenciler Sevgi Dili Türkçe ile Gönülleri Fethetti.
Mazlumder, Anayasa Mahkemesinin Başörtü Kararını Protesto Etti
Mazlumder, Anayasa Mahkemesi'nin Başörtü Kararını Protesto Etti
Mazlumder Kocaeli Şubesi, Anayasa Mahkemesi'nin Başörtü ile İlgili Aldığı Kararı Protesto Etti. Dernek, Anayasa Mahkemesi Üyeleri Hakkında Dava Açacak.
İhd: "Yargı Siyasilerin Takdir Haklarına Müdahale Edemez" İHD Genel Başkanı Hüsnü Öndül, Anayasa Mahkemesi'nin türban kararına ilişkin, "Yargı gücü, siyasi denetim yapamaz, siyasilerin hukuka..
İstediğim Böyle Bir Şöhret Değildi Selda Car Son Günlerde Hakkında En Çok Konuşulan İsim. Burcu Esmersoy'un Eşi Massımo Cusimano ile İlişki Yaşadığı İddia Edilen 22 Yaşındaki Manken Marıe Cla..
Genç Siviller Anayasa Mahkemesi'ne, 'Yüksek Kadılar Mahkemesi' Benzetmesi ile Tepki Gösterdi Anayasa Mahkemesi'nin Anayasa Değişikliğini İptal Etmesinin Ardından Sivil Toplum Kuruluşlarından ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10