7 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

7 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Konser Gelirleriyle Okula Enstrüman Satın Aldılar
Konser Gelirleriyle Okula Enstrüman Satın Aldılar
Manisa'nın Salihli İlçesinde Bulunan Salihli Lisesi Öğrencileri, Düzenledikleri Konserlerden Elde Ettikleri Gelirlerle Okullarına Toplam 10 Bin YTL Değerinde Enstrüman Kazandırdılar.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Diyarbakırspor'da Transferde Hareketsizlik Devam Ederken, Giden Futbolcuların Sayısı Sekize Yükseldi.
Sakarya'da 3 Kişi Silahla Yaralandı Sakarya'da 3 Kişi Silahla Vurularak Yaralandı.
Trabzon'da Seyir Halindeki Bir Aracın Üzerine Kaya Parçaları Düştü: 1 Ölü Trabzon'un Akçaabat İlçesinde Seyir Halindeki Bir Aracın Üzerine Kaya Parçası Düşmesi Sonucu Araçta Bulunan 1 Kişi Öl..
Sahte Diploma Operasyonunda 11 Kişi Tutuklandı Balıkesir Jandarmasının 17 İlde Eş Zamanlı Düzenlediği "Yıldırım" Adlı Operasyonda, Sahte Diploma Üretip Piyasaya Sürdükleri İddiasıyla Yakalana..
Söke Zafer Dershanesinde Çiftçi Velilere Büyük Hizmet
Söke Zafer Dershanesi'nde Çiftçi Velilere Büyük Hizmet
Zafer Dershaneleri Söke Şubesi ve Şekerbank Söke Şubesi Arasında İmzalanan Protokol ile Dershanenin Çiftçilikle Uğraşan Velilere Ödeme Avantajı Getirildi.
Toptan'ın 'Çift Parlamento' Teklifi BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın 'Çift Parlamento' Teklifiyle İlgili Olarak, "Bunlar İncelenebilir Ama Sonuçta Neyi Değiş..
Şamdaki 6 Bin Kişilik Bawabet Dimaşk Restoranı, Dünyanın En Büyüğü Oldu
Şam'daki 6 Bin Kişilik Bawabet Dimaşk Restoranı, Dünyanın En Büyüğü Oldu
Suriye'nin Başkenti Şam'da Bulunan Bawabet Dimaşk Dünyanın En Büyük Restoranı Unvanı ile Guinness Rekorlar Kitabına Girmeyi Başardı. Aynı Anda 6 Bin 12 Kişiyi Ağırlama İmkanı Bulunan Restoranda Gelen Müşterilere Suriye...
Türk Jandarması Kırgızistan Askerini Eğitecek Türkiye Jandarma Genel Komutanlığı'na Bağlı Jandarma Eğitim Komutanlığı'nın, Kırgızistan Silahlı Kuvvetlerine Bağlı Birliklere Eğitim Desteği Ver..
15. Ortaca Çevre ve Turizm Festivali
15. Ortaca Çevre ve Turizm Festivali
Muğla'nın Ortaca İlçesinde Geleneksel Olarak Düzenlenen 15. Ortaca Çevre ve Turizm Festivali Kapsamında Düzenlenen Yarışmada Ortaca'nın Güzelleri Yarıştı. Festivalde Sahne Alan Türk Halk Müziğinin Ünlü Sesi Bedia...
Haradinay'ın Partisi, Taçi'ye Yönelik Saldırı Kınadı Kosova'daki Muhalefetteki Ramuş Haradinay'ın Kosova Geleceği İçin Birlik Partisi, Başbakan Haşim Taçi'nin Evine Yönelik Saldırıyı Kınadı.
İstanbul'da Yağmur Hava Sıcaklığı Türkiye'nin Bir Çok Bölgesinde Hissedilir Derecede Azalırken, Öğlen Saatlerinde İstanbul'un Bazı Bölgelerinde Etkili Olan Yağış Vatandaşları Hazırlıksız Yaka..
Karabük'te Keneden 4. Ölüm Karabük'te Geçtiğimiz Hafta Kırım Kango Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığından Ankara Numune Hastanesi'ne Sevk Edilen S.k Hayatını Kaybetti.
Aşkı İçin Müslüman Oldu Ukraynalı Genç Kız Türk Sevgilisiyle Evlenmek İçin Müslüman Oldu.
Fedakar Anne, Hasta Oğlunun Eğitimi İçin Tüm Gününü Okulda Geçiriyor
Fedakar Anne, Hasta Oğlunun Eğitimi İçin Tüm Gününü Okulda Geçiriyor
Trabzon'da Doğuştan Kalp Yetmezliği, Nefes Darlığı ve Tansiyon Hastalığıyla Mücadele Eden Ali Gürsel'in Okuma Azmi Görenleri Hayrete Bırakıyor. Küçük Ali'nin Okuma Başarısında Anne İmren Gürsel'in Fedakarlığı Büyük.
Uluslararası "Tırnakçılık" Şebekesine Türk Polisinden Büyük Darbe Avrupa, Afrika ve Asya Kıtalarında Birçok Ülkede "Tırnakçılık" Tabir Edilen Yöntemle Vatandaşın Paralarını Çalan Biri Türk Di..
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu: "Kazada Herhangi Bir Kasıt Bulunduğu Kanısında Değilim" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Bolu Tüneli'nde Meydana Gelen Kazayı Ufak Sıy..
İş Dünyası Endişeli
İş Dünyası Endişeli
Anayasa Mahkemesi'nin, Üniversitelerde Başörtüsüne Serbestlik Getiren Anayasa Değişikliğinin İptaline İlişkin Kararına Tepkiler Sürüyor.
Başörtüsü Eylemleri Doludizgin
Başörtüsü Eylemleri Doludizgin
Anayasa Mahkemesi'nin Üniversitelerde Başörtüsü Kullanımını Serbest Hale Getirecek Olan Kararı İptal Etmesi Abdi İpekçi Parkı'nda Toplanan Farklı Gruplar Tarafından Protesto Edildi.
Belediye Sınav Öncesi Gürültüye Karşı Uyardı
Belediye Sınav Öncesi Gürültüye Karşı Uyardı
Konya Büyükşehir Belediyesi, 8 Haziran'da Yapılacak Oks ve 15 Haziran'da Yapılacak ÖSS Öncesi Vatandaşları ve İşyeri Sahiplerini Sınav Esnasında Gürültü Yapmamaları Konusunda Uyardı.
2 Milyon 145 Bin Captagon Hap Ele Geçirildi
2 Milyon 145 Bin Captagon Hap Ele Geçirildi
Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (Kom) Şube Ekipleri, Düzenledikleri Operasyonlarda Uluslararası Uyuşturucu Şebekesini Çökertti.
Bakan Eroğlu: 'Kyotoya Üye Olmamamız, Türkiye İçin Birçok Sıkıntı Meydana Getirdi'
Bakan Eroğlu: "Kyoto'ya Üye Olmamamız, Türkiye İçin Birçok Sıkıntı Meydana Getirdi"
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Kyoto'ya Bügüne Kadar Üye Olmamanın Türkiye İçin Bir Çok Sıkıntı Meydana Getirdiğini Söyledi. Bakan Eroğlu, "İnsan ve Çevre" Temalı Fotoğraf Yarışmasında Birinci Olan Zaman Gazetesi...
'Bunlar Maksim Gazinosu Kanunları' Ergen'den İsim Sırası Yüzünden Programına Gelmeyen Erbil'e: 'Bunlar Eski Maksim Gazinosu Kanunları'..
Polonya'da Kuszczak Şoku Yaşanıyor Kaleci Tomasz Kuszczak'ın Son Anda Sakatlanmasıyla Büyük Bir Şok Yaşayan Polonya Milli Takımı'nda Kadroya Wojciech Kowalewski'nin Dahil Edildiği Bildirildi.
Kredi Kartını Kaybeden Dedektif Turizmci, İz Sürmeye Devam Ediyor
Kredi Kartını Kaybeden Dedektif Turizmci, İz Sürmeye Devam Ediyor
Antalya'da Kredi Kartını Kaybeden Turizmci Savaş Esener, Kredi Kartını Kullanan Hırsızları Yakalamak İçin Dedektif Gibi Çalışmaya Devam Ediyor.
Filipinler'de Çatışma: 5 Ölü Filipinler'de Hükümet Güçleriyle Komünistler Arasında Yaşanan Çatışmalarda 5 Gerillanın Öldüğü Bildirildi.
Yüksek Hakem Kurulu Üyeleri Erzurumda Tarihi ve Kültürel Yerleri Gezdi
Yüksek Hakem Kurulu Üyeleri Erzurum'da Tarihi ve Kültürel Yerleri Gezdi
Yüksek Hakem Kurulu Üyeleri Erzurum'da Tarihi ve Kültürel Mekanları Gezdi.
Mahkeme Önünde Başörtüsü Eylemi
Mahkeme Önünde Başörtüsü Eylemi
Ankara'da Genç Siviller Üyesi Bir Grup, Anayasa Mahkemesi'nin Üniversitelerde Başörtüsü Serbestliği Getiren Anayasa Değişikliği Hükümlerini İptal Etmesini Protesto Etti.
Gençlik Meclisi, Gençleri Buluşturdu
Gençlik Meclisi, Gençleri Buluşturdu
Gençlerin Yönetimde Söz Sahibi Olmaları Amacıyla Kurulan Beykoz Belediyesi Gençlik Meclisi, Düzenlediği "Beykoz ve Gençlik" Konulu Sempozyumla Gençleri Buluşturdu.
Diyanet, Bin 779 Sözleşmeli İmam-hatip Alacak Diyanet İşleri Başkanlığı, Cami ve Mescitlerdeki Din Görevlisi İhtiyacını Karşılamak Amacıyla Bin 779 Adet Sözleşmeli İmam-hatip Alacak.
Haldun Üstünel: "Yeni Teknik Direktörümüzü Bu Hafta Başında Açıklıyoruz" Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Futbol Takımını Yeni Sezonda Çalıştıracak Olan Teknik Direktörün İsmi..
Yeşilbayırlı Öğrencileri Duygulandıran Çanakkale Gezisi
Yeşilbayır'lı Öğrencileri Duygulandıran Çanakkale Gezisi
Antalya'nın Yeşilbayır İlköğretim Okulu'nda Okuyan Öğrenciler Bazı Veliler ve Öğretmenlerden Oluşan 47 Kişilik Kafile Günübirlik Çanakkale Gezisi Gerçekleştirdi. Yeşilbayır Belediye Başkanı Hasan Akalın'ın Desteğiyle...
Fethiye Hisarönü Sokak Karnavalı Büyük İlgi Gördü
Fethiye Hisarönü Sokak Karnavalı Büyük İlgi Gördü
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Hisarönü Sokak Karnavalı'na Yerli ve Yabancı Turistler Büyük İlgi Gösterdi.
Adanada Gazeteciye Saldırı
Adana'da Gazeteciye Saldırı
Adana'da Yayın Yapan Kanal A Televizyonu'nun Spor Muhabiri Serkan Şenyürek, Kimliği Belirsiz Kişilerce Darp Edildi.
Yeni Aldığı Otomobille Kaza Yaparak Hayatını Kaybeden Pratisyen Doktor Son Yolculuğuna Uğurlandı
Yeni Aldığı Otomobille Kaza Yaparak Hayatını Kaybeden Pratisyen Doktor Son Yolculuğuna Uğurlandı
Yeni Aldığı Otomobille Görev Yerine Giderken Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Bir Yıllık Doktor Arzu Tanış (25) Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Kızıltepedeki Bilardo Turnuvası Pazartesi Günü Başlıyor
Kızıltepe'deki Bilardo Turnuvası Pazartesi Günü Başlıyor
Mardin'in Kızıltepe İlçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası Tarafından Organize Edilen Üç Bant - Üç Top Bilardo Turnuvası Pazartesi Günü Başlıyor.
Kız Meslek Lisesinde Mezuniyet Sevinci
Kız Meslek Lisesinde Mezuniyet Sevinci
Nazilli Nahit Menteşe Anadolu Kız Teknik, Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesinin 34 Öğrencisi Düzenlenen Törende Mezuniyet Belgelerini Aldılar. Lisenin Bahçesinde Yapılan Törene Belediye Başkanı Aytekin Kaplan...
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş; "Yer Sahiplerinin Borçları Ödenecek" Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İller Bankası'nda Alacakları 7 Milyon YTL'lik Kredi ile İlk Olarak TOKİ Konutlar..
Kozanda Sünnet Şöleni
Kozan'da Sünnet Şöleni
Adana'nın Kozan İlçe Belediyesi, Düzenlediği Sünnet Şöleni'yle 640 Çocuğu Sünnet Ettirdi.
Tso, İnternet Ortamında İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesini İstedi Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (Btso) Başkanlığı, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla..
Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy Lübnan'a Gitti Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Günübirlik Ziyaret İçin Kalabalık Bir Heyetle Lübnan'a Gitti.
Kosova'da Başbakan'ın Evine Saldırı Kosova'da Kimliği Belirsiz Silahlı Kişilerin, Başbakan Haşim Taçi'nin Evine Saldırdığı Bildirildi.
Osmangaziden Gündoğduya Hem Meydan Hem Hizmet Binası
Osmangazi'den Gündoğdu'ya Hem Meydan Hem Hizmet Binası
Osmangazi Belediyesi'nin, Gündoğdu Mahallesi'nde Gerçekleştirdiği Meydan Düzenlemesi ve Tarımsal Amaçlı Depolama Tesisi Olarak Kullanılan Hizmet Binası, Törenle Hizmete Açıldı.
Deco'nun Gözü Korktu! Deva Maça Saatler Kala Portekiz Cephesi Gergin
Öğrenciler ÖSSyi Skeçle Protesto Etti
Öğrenciler ÖSS'yi Skeçle Protesto Etti
Mersin'de Bir Grup Öğrenci, Sahneledikleri Skeçle Öğrenci Seçme Sınavı'nı (ÖSS) Protesto Etti.
Tacizciyi Yakalattı
Tacizciyi Yakalattı
Kendisini Sokakta Taciz Eden Tacizciyi Polise Yakalattı.
Dp Genel Başkanı Soylu: "Demokrat Parti Değerler Üzerinden Siyaset Yapmamıştır" Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Adana'nın İmamoğlu İlçesinde Partilileriyle Bir Araya Geldi. ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10