7 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

7 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yalovada Yetiştirilen Çiçekler, Erzurumda Park Bahçe ve Caddeleri Süslüyor
Yalova'da Yetiştirilen Çiçekler, Erzurum'da Park Bahçe ve Caddeleri Süslüyor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehrin Muhtelif Yerlerindeki Park Bahçe ve Refüjlere Toplam 77 Bin Adet Çiçek Ekimi Yapıyor.
CHPli İnce: 'Yasama, Yargının Değil, Yürütmenin İpoteği Altındadır'
CHP'li İnce: "Yasama, Yargının Değil, Yürütmenin İpoteği Altındadır"
Cumhuriyet Halk Partisi(chp), Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Yasama, Yargının İpoteği Altında Değil, Yasama Yürütmenin İpoteği Altına Girmiştir." Dedi.
Oyunun Oyunu İzmirde
Oyunun Oyunu İzmir'de
Dünyaca Ünlü Yazar Michael Frayn Tarafından Yazılan, Yurtiçinde ve Yurtdışında Birçok Ödül Kazanmış, Deneyimli Tiyatro ve Sanat Yönetmeni Mehmet Ergen Tarafından Türkçeye Çevrilen ve Yönetilen "Oyunun Oyunu" Adlı...
Akhisarlı Yazar Dr. Baki Satışın 2. Kitabı Çıktı
Akhisarlı Yazar Dr. Baki Satış'ın 2. Kitabı Çıktı
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Ortopedi Uzmanı Olarak Görev Yapan Dr. Baki Satış'ın 2. Eseri Olan Labrys (Çift Balta) Adlı Kitap Çıktı.
Doğanyol Emniyet Amirliği Hizmete Girdi
Doğanyol Emniyet Amirliği Hizmete Girdi
Malatya'nın Doğanyol İlçesinde Yeni Hizmete Giren Emniyet Amirliği Binası Düzenlenen Törenle Açıldı.
Erbaada Çevre Günü Kutlaması
Erbaa'da Çevre Günü Kutlaması
Erbaa Belediyesi, Erbaa Tema ve Çekül Vakfı Erbaa Temsilciliği İşbirliği ile 'Dünya Çevre Günü' Etkinlikleri Yapıldı.
Gümüşhanede 'Şu Çılgın Türkler' Sahnelendi
Gümüşhane'de "Şu Çılgın Türkler" Sahnelendi
Gümüşhane'de "Şu Çılgın Türkler" Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi.
Sivasta Ögs Üyelerinden Rektör Adaylarına Tepki
Sivas'ta Ögs Üyelerinden Rektör Adaylarına Tepki
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde Okuyan Öğrenci Gençlik Sendikası (Ögs) Üyesi Olduklarını Söyleyen Bir Grup Öğrenci, Yaklaşan Rektör Seçimlerinde Aday Olanlara Tepki Gösterdi.
Malatyada Hac Semineri Başladı
Malatya'da Hac Semineri Başladı
Malatya İl Müftülüğü Tarafından Düzenlenen ve 6 Gün Devam Edecek Olan Hac Semineri Başladı.
Eskişehirde 'Genel Havacılığın Sorunları ve Çözüm Önerileri' Paneli Yapıldı
Eskişehir'de "Genel Havacılığın Sorunları ve Çözüm Önerileri" Paneli Yapıldı
Anadolu Üniversitesi (Aü) "Türkiye'de Genel Havacılığın Gelecek 50 Yılı, Sorunlar ve Çözüm Önerileri" Konulu Bir Panel Düzenlendi.
Deniz Fenerinden Sis.net Eğitimi
Deniz Feneri'nden Sis.net Eğitimi
Deniz Feneri Derneği'nce Gümüşhane'de Sis.net Eğitimi Verildi.
Somada  9. Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali
Soma'da 9. Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali
Manisa'nın Soma İlçesinde Bu Sene 9.'su Düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali Çeşitli Etkinliklerle Başladı.
Antalya'da Sahte İçki Operasyonu Antalya'da Sahte İçki Üretimi Yapan 2 Ayrı İmalathaneye Düzenlenen Operasyonda 8 Bin Şişe Sahte İçki Ele Geçirilirken, 14 Kişi de Gözaltına Alındı.
Genç Kıza Tacizde Bulunduğu İddia Edilen Zanlı Tutuklandı Eskişehir'de Bir Genç Kıza Cinsel Tacizde Bulunduğu İddia Edilen Zanlı Tutuklandı.
Malatya'da Fuhuş Operasyonu Malatya'da Fuhuşa Aracılık Yaptıkları ve Yer Temin Ettikleri Suçlamasıyla Gözaltına Alınan 3 Zanlıdan 2'si Tutuklandı.
'4.türk Dünyası Güreş Turnuvası ve Kültür Şöleni' Başladı İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün Düzenlediği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Sponsorluğunu Üstlendiği '4.türk Dünyası Güreş..
Bursaspor, Yusuf Şimşek ile Anlaştı Turkcell Süper Lig'de Geçtiğimiz Sezon İstediği Sonuçları Alamayan Bursaspor, Yeni Sezon Öncesini Kadrosunu Bir Süredir Görüştüğü Yusuf Şimşek'le Güçlendir..
İgiad İş Ahlâkı Raporu: 'İş Hayatındaki Ahlâki Sorunların En Büyük Etkeni Bilgisizlik'
İgiad İş Ahlâkı Raporu: "İş Hayatındaki Ahlâki Sorunların En Büyük Etkeni Bilgisizlik"
İktisadî Girişim ve İş Ahlâkı Derneği (İgiad), Türkiye'de İş Ahlâkının Uygulaması, Yaşanan Problemler ve Problemlerin Kaynaklarını Belirlemek Üzere Kocaeli ve İstanbul İllerinde Yüz Yüze ve Anket Yoluyla Genar'a İş...
Bursa İş Dünyası, Elektrik Zammına Tepki Gösterdi Doğalgazın Ardından, Bir Zam Haberi de Toptan Elektrik Ticaret Anonim Şirketi'nden (Tetaş) Geldi. Tetaş'ın 12,77lik Zammının Tüketiciye Yüzde..
Kerimov, Bdt Ülkelerin Üye Oldukları Aet ve Kgaöyü Birleştirmeyi Teklif Etti.
Kerimov, Bdt Ülkelerin Üye Oldukları Aet ve Kgaö'yü Birleştirmeyi Teklif Etti.
St. Petersburg'da Rusya Devlet Başkanı Dimitri Medvedev ile Bir Araya Gelen Özbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimov, Avrasya Ekonomik Topluluğu (Aet) ve Kolektif Güvenlik Anlaşması Örgütü'nün (Kgaö) Birleştirilmesinin...
Wpost: Gates, Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na Donley'i Atayabilir Hava Kuvvetleri Komutanı ve Hava Kuvvetleri Bakanını Görevden Alan ABD Savunma Bakanı Robert Gates'in, Bu Kişilerin Yerine Kim..
"Moskova Neron"u Hız Kesmiyor Moskova'da Araba Kundaklamalarının Önü Alınamıyor. Önceki Gece de 6 Aracın Yakılması ile Birlikte Kundaklanan Araba Sayısı 40'a Ulaştı. Yetkililer 'Moskova Neron..
Medvedev, Küresel Mali Krizden ABD'yi Sorumlu Tuttu Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev, ABD'nin Saldırgan Mali Politikaları Nedeni ile Dünyada Her Geçen Gün Daha Fazla İnsanın Fakirleştiğin..
Tavasta Din Görevlileri Derneği Tarih Konferansı Düzenledi
Tavas'ta Din Görevlileri Derneği Tarih Konferansı Düzenledi
Pamukkale Üniversitesi (Paü) Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Turgut Tok, İnsanların Önce Yaşadığı Coğrafyayı İyi Öğrenmesi Gerektiğini Söyledi. Tarihini Tam Olarak Bilmeyen ya da Yanlış Kaynaktan Öğrenen İnsanların...
Kırkpınar Ağasının Bucaka Yaptığı Okul İlk Mezunlarını Verdi
Kırkpınar Ağası'nın Bucak'a Yaptığı Okul İlk Mezunlarını Verdi
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Öğretmen Lisesi İlk Mezunlarını Verdi. Okul Bahçesinde Gerçekleştirilen Mezuniyet Programında 79 Öğrenci Liseyi Bitirerek Diploma Aldı. Okul Birincisi Emre Bütün, İkinci Fidan Uğur ve Üçüncü...
Öğrenciler Oks Heyacanını Manavgat Irmağında Yüzerek Atmaya Çalıştı
Öğrenciler Oks Heyacanını Manavgat Irmağı'nda Yüzerek Atmaya Çalıştı
Antalya'nın Manavgat İlçesinde Orta Öğretim Kurumları Sınavı(oks)'ye Girecek Öğrenciler, Sınav Stresini Irmakta Yüzerek ve Balık Tutarak Attı.
Darbe Önleyen İspanyol Gazetesinin Yazarı Pradera: 'Darbeye Karşı Tavrımız Bir Ruh Oluşturdu'
Darbe Önleyen İspanyol Gazetesinin Yazarı Pradera: "Darbeye Karşı Tavrımız Bir Ruh Oluşturdu"
İspanya'da 1981 Yılında Bir Grup Askerin Darbe Girişimine Karşı Takındıkları Tavırla Bu Girişimin Başarısız Olmasında Önemli Rol Oynayan El Pais Gazetesi Yazarı Javier Pradera, "Yaşasın Anayasa" Başlıklı Editoryal...
12 Yaşındaki Kız Çocuğunu Isıran Kene Operasyonla Çıkarıldı
12 Yaşındaki Kız Çocuğunu Isıran Kene Operasyonla Çıkarıldı
Mersin'de 12 Yaşındaki Bir Kız Çocuğunu Isırarak Yapışan Kene Hastanede Yapılan Operasyonla Çıkarıldı.
Portekiz Milli Takımının İkinci Kalecisi Quım Hastaneye Kaldırıldı 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri A Grubu İlk Maçında Karşılaşacağımız Portekiz'de Kaleci Quim Hastaneye Kaldırıldığı..
Minik Öğrencilerden Yıl Sonu Şenliği
Minik Öğrencilerden Yıl Sonu Şenliği
Samsun'un Bafra Hasan Çakın Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Alanı Uygulamalı Anaokulu Öğrencileri, Yıl Sonu Şenliği Düzenledi.
Uluslararası Türkiye Offshore Şampiyonası Uluslararası Türkiye Offshore Şampiyonası'nın 5. Etap Yarışı, Mersin'de Yapıldı. Zorlu Geçen 5. Etap Yarışmaları Sonunda 'Marmaris Yat Marina' Birinc..
Fotoğraf Sanatçısından 'Müze Taraklı' Konulu Slayt Gösterisi
Fotoğraf Sanatçısından "Müze Taraklı" Konulu Slayt Gösterisi
Sakarya'nın Taraklı İlçesinde Geleneksel Hıdırlık Pilavi Etkinlikleri Kapsamında Fotoğraf Sanatçısı Raif Karapekmez Tarafından "Müze Taraklı" Konulu Slayt Gösterisi Sunuldu.
Kağızman'da Terör Örgütüne Ait Bir Sığınak Bulundu Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Tarafından Kars'ın Kağızman İlçesi Çömçe Dağı'nda 1 Haftadır Sürdürülen Geniş Çaplı Operasyonlarda Teröristler..
Bölgesel ve Sektörel Teşvik Masaya Yatırıldı
Bölgesel ve Sektörel Teşvik Masaya Yatırıldı
Uzun Süredir Karabük Kamuoyunda Konuşulan Sektörel ve Bölgesel Teşvik Konusu ile İlgili Karabük Valisi Can Direkçi Başkanlığında Geniş Kapsamlı Bir Toplantı Yapıldı
Başkan Yılmazer İş Ortağının Nikah Şahitliğini Yaptı
Başkan Yılmazer İş Ortağının Nikah Şahitliğini Yaptı
Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer'in Ortağı Bulunduğu Fiyord Tur Acentesi'nin Sahiplerinden Ebru Ekmekçi Görkemli Bir Törenle Dünya Evine Girdi. Gelinin Nikah Şahitliğini Belediye Başkanı Zeki Yılmazer Yaptı.
Ev Kadınlarından El Işi Sergisi
Ev Kadınlarından El Işi Sergisi
Karabük'te, Mikro Kredi Uygulamasından Yararlanan Ev Kadınları El İşi Sergisi Açtılar.
Karabük'te Keneden Ölen Yaşlı Adam Defnedildi Karabük'te Kkka Hastalığından Ölen Yaşlı Adam, Köyünde Toprağa Verildi.
Alemderoğlu: "Bundan Sonra Türban Gündeme Gelmemelidir" İstanbul Üniversitesi Eski Rektörü Kemal Alemderoğlu, Anayasa Mahkemesi'nin Cumhuriyeti Koruyan Kuruluşların Varlığını Gösterdiğini Bel..
Anayasa Mahkemesi'nin Kararına Tepkiler Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (Müsiad) Konya Şubesi, Anayasa Mahkemesi'nin Başörtüsü ile İlgili Aldığı Kararın Türkiye'deki Güven ve Yatırım..
Anayasa Mahkemesi'nin "Türban" Kararına Tepki AK Parti Trabzon Milletvekili Mustafa Cumur Anayasa Mahkemesi'nin Türbanla İlgili Aldığı Karardan Sonra Ortaya Çıkan Gerilimli Ortamın Sorumlusun..
Davet Edildi Ama Gidemedi 'Cennet' ve 'Hadi Hadi' Şarkılarıyla Tanınan Şarkıcı Aslı Zen ile Ari Barutoğlu, Almanya'da Albüm Yapmaları İçin Bir Davet Aldı Ama Vize Alamadı.
İspanya'da Darbeyi Engelleyen El Pais'in Yazarı: Basına Rağmen Darbe Olmuyor 1981 Yılında İspanya Ordusunun Darbe Girişimini, Yaptığı Haberlerle Engelleyen El Pais Gazetesinin Ünlü Yazarı Jav..
Quim'in Turnuvaya Veda Ettiği Açıklandı Şenhan Bolelli - Portekiz Milli Takımı'nın Kalecilerinden Quim'in, Elindeki Sakatlığından Dolayı Kadrodan Çıkartılıp, Avrupa Futbol Şampiyonası Başlam..
Müsaid Antalya Şubesi: Güven ve Yatırım Ortamı Karanlığa Mahkûm Edildi Anayasa Mahkemesi'nin Üniversitelerde Eğitim ve Öğretim Özgürlüklerini Genişleten Düzenlemeyi İptal Etmesine Tepkiler Ar..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10