6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Enflasyonda Daha Fazla Gevşeme Payınız Yok' IMF Türkiye Temsilcisi Hüseyin Samei, "Enflasyon Beklenenden Yüksek Çıktığı İçin, Para Politikalarının Kredibilitesi Tehlike Altında. Enflasyonda ..
Enflasyona Yenildik, Riski Göze Alıp Doğru Karar Verdik Merkez Bankası Başkanı Yılmaz, "Enflasyona Yenildik Bunu Hiç Tartışmayalım" Dedi ve İtibar Kaybını Göze Alarak Hedefleri 2009-2011 Yıll..
Türkiye Konutta Hız Kesecek Türkiye"nin Konut Yatırımlarındaki Artışta Keskin Düşüşler Yaşayacak Ülkeler Arasında Bulunduğu Belirtildi. OECD"nin Hafta Ortasında Yayınladığı Ekonomik Görünüm R..
"300 Gramlık Ekmek İsrafa Yol Açar" Uyarısı Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı"nın Ekmeğe Asgari 300 Gram Şartı Getiren Tebliğinin 5 Haziran"da Yürür..
Reel Sektörde Yaprak Dökümü Ekonomide Küresel ve İç Faktörlerin Etkisiyle Olumsuzluğun Arttığı Bu Yılın İlk Beş Ayında Reel Sektörde Adeta Yaprak Dökümü Yaşandı. Yeni Açılan Şirket Sayısı Düş..
Dolar ve Borsada Neler Oluyor? İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 494,83 Puan Düşerek 39.969,13 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 1,22 Değe..
Elektrik Faturaları Zamlı Gelecek Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk), 1 Temmuz"da Başlayacak Elektrikte Otomatik Fiyatlandırma Sistemi için Gerekli Olan Son Düzenlemeyi Yaptı. Bundan Son..
Saygun: Avrupa Teröre ve Teröriste Himayeye Son Vermeli Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Ergin Saygun, Türkiye'nin Müttefiki Olan Avrupa Ülkelerinin Uluslararası Kurallara ve Kararlara Uygun ..
Bush Yeni Bir Ekonomik Teşvik Paketi Açıklayacak ABD Başkan George Bush'un, Yeni Bir Ekonomik Teşvik Paketi Açıklayacağı Bildirildi.
Evlilik Cüzdanı Kadim Dosttan Zeki Alasya ile Jülide Atak'ın Sürpriz Nikahından Görüntüleri Kelebek Ele Geçirdi.
Portekiz Kaptanı Nuno Gomez ve Simao, Türkiye Maçından Ümitli Portekiz Milli Takımı'nın Kaptanı Nuno Gomez ve Oyunculardan Simao, Düzenledikleri Basın Toplantısında Türkiye Maçının Oldukça Zo..
Olay Dava Başladı Akdeniz Üniversitesi'ndeki Olaylarla İlgili İddianame Hazırlandı
AKP Myk Sona Erdi AKP Merkez Yürütme Kurulu (Myk) toplantısı Sona Erdi.
Toptan'dan Sürpriz Basın Toplantısı TBMM Başkanı Köksal Toptan Anayasa Mahkemesi'nin kararı ile ilgili olarak yarın saat 11:00'de Meclis'te basın toplantısı yapacak. (ANKA)
(BK/ZG)
Myk Sonrası Açıklama Saat 21.30'da AKP MYK toplantısıyla ilgili olarak AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat saat 21.30'da açıklamada bulunacak.(ANKA)
(EKİP)
Portekiz Milli Takımı Teknik Direktörü Scolari'nin Açıklamaları 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Yarın Türkiye ile Gruptaki İlk Maçına Çıkacak Olan Portekiz'in Teknik Direktörü Luiz Felipe ..
Kastamonuda Öğrencilerin Yıl Sonu Etkinliği Büyük İlgi Gördü
Kastamonu'da Öğrencilerin Yıl Sonu Etkinliği Büyük İlgi Gördü
Kastamonu'nun Taşköprü İlçesindeki Sevim Tokatlı Kız Meslek Lisesi Öğrencilerinin Hazırladığı Yıl Sonu Etkinlikleri Büyük Beğeni Topladı.
AKPnin Kritik Myk Toplantısı Sona Erdi
AKP'nin Kritik Myk Toplantısı Sona Erdi
Başbakan Erdoğan başkanlığında toplanan olağanüstü MYK sona erdi. Anayasa Mahkemesi'nin türban kararının ardından saat 15.15'te olağanüstü toplanan ve kararı değerlendiren MYK, yaklaşık 6 saat sürdü.
AK Parti Myk Sona Erdi; Fırat Açıklama Yapacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başkanlığında Toplanan Merkez Yürütme Kurulu (Myk) Toplantısı Sona Erdi. Başbakan Erdoğan, Başkanlığında Saat 15...
Scolari: Fatih Terim'e Büyük Değer Veriyoruz 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Yarın Türkiye ile Gruptaki İlk Maçına Çıkacak Olan Portekiz'in Teknik Direktörü Luiz Felipe Scolari, Bütün Oyun..
Fransa Açık'ta Nadal ile Federer Finalde> Teniste Sezonun 2. 'Grand Slam' Mücadelesi Olan 107. Fransa Açık Tenis Turnuvası'nda (Roland Garros) Bugün Tek Erkeklerde Finalistler Belli Oldu.
Toptan'dan İlk Açıklama Yarın Meclis Başkanı Toptan, Anayasa Mahkemesi'nin, Kararı ile İlgili Açıklamayı Yarın Yapacak
'Kenan Evren Tartışması Fitilledi, Kız Meselesi Tetikledi' Akdeniz Üniversitesi'ndeki Olaylarla İlgili İddianame Hazırlandı
'Yakışıksız Bir Laf' Sever'in 'Kürşat'ı Kızdırmak İçin Hakan Altun'la Aşk Yaşadım' Açıklamasına Ünlü Sanatçının Yanıtı Bir Hayli Anlamlıydı
Çevreci Britney Ünlü Şarkıcı Britney Spears, Mini Cipe Binmek İstedi Ama İçine Sığmakta Bir Hayli Zorlandı.
Patnos Anadolu Lisesi Öğrencileri İçin Mezuniyet Töreni
Patnos Anadolu Lisesi Öğrencileri İçin Mezuniyet Töreni
Ağrı'nın Patnos İlçesinde Bulunan Anadolu Lisesi Öğrencileri İçin Mezuniyet Töreni Düzenlendi.
Genç İlçesinde Öğrenciler İlk Defa Tiyatro İzledi
Genç İlçesinde Öğrenciler İlk Defa Tiyatro İzledi
Bingöl'ün Genç İlçesinde İlk ve Ortaöğretim Okullarında Okuyan Öğrencilere Yönelik Tiyatro Oyunu Sergilendi.
Minik Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi Hakkari Özel Hatice Avcı Koleji Tarafından Düzenlenen Yılsonu Etkinliklerinde Minik Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi.
Erik Toplamak İçin Çıktığı Ağaçtan Düşen Çocuğun Eli Demir Korkuluklara Saplandı
Erik Toplamak İçin Çıktığı Ağaçtan Düşen Çocuğun Eli Demir Korkuluklara Saplandı
Bursa'nın Merkez Yıldırım İlçesinde Arkadaşlarıyla Erik Toplamak İçin Çıktığı Ağaçtan Düşen Çocuğun El Bileği Demir Parmaklıklara Saplandı. Olay Yerine Gelen İtfaiye Ekipleri, Demir Korkuluklara Saplanan Çocuğun Elini...
DTPli Vekilin Selamını Almayan Esnaf Linçten Son Anda Kurtuldu
DTP'li Vekilin Selamını Almayan Esnaf Linçten Son Anda Kurtuldu
Demokratik Toplum Partisi (DTP) Van İl Başkanlığı ile Bazı Sivil Toplum Kuruluşları Tarafından Organize Edilen 'Özgür Demokratik Bir Türkiye İçin Emekçiler Van'a Yürüyor' Mitingine Halkı Davet Etmek İçin Sokaklara İnen...
Kimse Bu Memleketi Bölemeyecek
'Kimse Bu Memleketi Bölemeyecek'
Milli Eğitim Bakanı Çelik, Kürt-Türk, Laik-Antilaik, Sünni-Alevi Şeklinde İnsanları Birbirine Düşürmeye Çalışanların Bulunduğunu Belirtti 'Kimse Bu Memleketi Bölemeyecek Kardeşliği Bozamayacak.' Dedi.
Bakan Çelikin Sakarya Ziyareti
Bakan Çelik'in Sakarya Ziyareti
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Sakarya'nın Hendek İlçesinde Bir İlköğretim Okulu, Halk Eğitim Merkezi ve Bir Petrol İstasyonun Açılışınn Gerçekleştirdi.
Portekiz Teknik Direktörü Scolari: 'Başarı İçin İyi Bir Başlanğıç Şart' Portekiz Milli Takımı Teknik Direktörü Luiz Felipe Scolari, Yarın Oynayacakları Türkiye Maçının Oldukça Zor Olacağını B..
Erzincanlı Öğrenciler 'Gönül Köprüsü' Projesi Kapsamında Taşköprüyü Gezdi
Erzincanlı Öğrenciler "Gönül Köprüsü" Projesi Kapsamında Taşköprü'yü Gezdi
Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından "Gönül Köprüsü" Projesi Kapsamında Kastamonu'ya Gelen Erzincanlı Öğrenciler, Taşköprü İlçesini Gezdi.
Tr-90 İlk Mezunlarını Verdi
Tr-90 İlk Mezunlarını Verdi
Ünye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı(sydv) Başkanlığı'nca 'Tr-90 Düzey 2. Bölge Hibe Programı' Kapsamında Yürütülen Konfeksiyon Eğitimi İlk Mezunlarını Verdi.
Tokatta Sınav Saatinde Sessizlik Uyarısı
Tokat'ta Sınav Saatinde Sessizlik Uyarısı
Türkiye Genelinde Olduğu Gibi Tokat'ta da Yapılacak Olan Oks'de Öğrencilerin Gürültü Nedeniyle Dikkati Dağılmaması İçin Önlemler Artırılacak.
Hamileyken Bile Şık Hollywood'un En Güzel Kadınlarından Biri Olan Nicole Kidman, Güzelliği ile Her Zaman Göz Kamaştırıyor
Gürsuda Çevre Haftası Coşkusu
Gürsu'da Çevre Haftası Coşkusu
Bursa'da Bu Yıl Birincisi Düzenlenen Gürsu Çevre Haftası Etkinlikleri Renkli Görüntülere Sahne Oldu.
Muş Valisi Bektaştan Vartoya Ziyaret
Muş Valisi Bektaş'tan Varto'ya Ziyaret
Muş Valiliği Görevine Yeni Atanan Erdoğan Bektaş, Kamu Kurum Amirleriyle Tanışmak ve Sorunlarını Dinlemek İçin Varto İlçesini Ziyaret Etti.
Vanda Okuma Yazma Kursunu Tamamlayan Kadınlara Sertifika Verildi
Van'da Okuma Yazma Kursunu Tamamlayan Kadınlara Sertifika Verildi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tarafından Başlatılan 'Türkiye Okuyor' Kampanyası Çerçevesinde Okuma Öğrenememiş Kadınlara Yönelik Açılan Okuma Yazma Kursunu Bitiren 200 Kadına Düzenlenen Törenle Sertifikaları Verildi.
Minik Çevreciler Balıklıgöl'ü Temizledi 5 Haziran "Dünya Çevre Günü" Şanlıurfa'da Düzenlenen Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Sanko Makina, Yeni Mst M542 Bekoloderlerini Gazintepte Tanıttı
Sanko Makina, Yeni Mst M542 Bekoloderlerini Gazintep'te Tanıttı
Sanko Makina, 2006 Yılının Sonlarına Doğru Pazara Sunulan M5 Serisi Bekoloderlere Bir Yenisini Daha Ekledi. Yeni M542 (20 Jant) Bekoloderler, Sanko Makina'nın Gaziantep'de 42 Bin Mekterkare Kapalı Alana Sahip Yeni...
Mustafa Sarıgül Eşinden Boşandı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile Eşi Aylin Kotil Sarıgül, Tuzla Aile Mahkemesi Tarafından Görülen Dava ile Boşandı.
Bardakoğlu: 'Biz Laikliği, Din Özgürlüğü Olarak Farklı İnançların, Farklı Dinlerin Birbirine Saygı Duyarak Yaşama İmkanı Olarak Görüyoruz'
Bardakoğlu: "Biz Laikliği, Din Özgürlüğü Olarak Farklı İnançların, Farklı Dinlerin Birbirine Saygı Duyarak Yaşama İmkanı Olarak Görüyoruz"
Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, "Biz Laikliği Aynı Zamanda Din Özgürlüğü Olarak Farklı İnançların, Farklı Dinlerin Birbirine Saygı Duyarak Yaşama İmkanı Olarak Görüyoruz" Dedi.
Akdeniz Üniveristesindeki Olaylarla İlgili Dava Açıldı Akdeniz Üniversitesi'nde 6 Nisan Pazar Günü Meydana Gelen Olaylarla İlgili İddianame Hazırlandı. Savcılık Tarafından 2 Ay Süren Çalışman..
'Jeepler de Kalkacak' Pınar Kür, Canlı Yayında Kayacı'ya Akılsız Dedi. Kayacı Kendini Nasıl Savundu?
Eski Beşiktaşlı Futbolcu Recep Çetinden Açıklamalar
Eski Beşiktaşlı Futbolcu Recep Çetin'den Açıklamalar
Beşiktaş'ın Unutulmaz İsimlerinden Recep Çetin, Beşiktaş'ın Geçtiğimiz Sezon Yanlış Transferler Yüzünden Başarısız Olduğunu Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10