6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM Başkanı Toptanın Gaziantep Temasları
TBMM Başkanı Toptan'ın Gaziantep Temasları
Cumhurbaşkanı Vekili ve TBMM Başkanı Köksal Toptan, Hayırsever Vatandaşlar Tarafından Yaptırılan Okulun Açılışını Gerçekleştirdi.
Lösemili Çocuklar Yalovada Buluştu
Lösemili Çocuklar Yalova'da Buluştu
Lösemili Çocuklar Vakfı (Lösev) Tarafından Düzenlenen 7. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası Yalova'da Düzenlenen Kapanış Programına Ev Sahipliği Yaptı. İstanbul, Bursa ve Kocaeli'den Gelen Lösemili Çocuklar Yalova'lı...
Alkol ve Madde Bağımlılarına Gitarlı Moral
Alkol ve Madde Bağımlılarına Gitarlı Moral
Denizli Devlet Hastanesi Hekimleri, Alkol ve Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi (Amatem) ile Psikiyatri Servisi'nde Tedavi Gören Hastalara Gitarlarıyla Moral Verdi.
Denizli Organize Sanayi Bölgesi 'En Çevreci' Olmanın Gururunu Yaşıyor
Denizli Organize Sanayi Bölgesi "En Çevreci" Olmanın Gururunu Yaşıyor
2008 Yılı En Çevreci Osb Yarışması Sonuçlanırken, Denizli Organize Sanayi Bölgesi İkinci Olmanın Gururunu Yaşadı.
Mazlumder, Anayasa Mahkemesi Üyeleri Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacak
Mazlumder, Anayasa Mahkemesi Üyeleri Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacak
Üniversitelerdeki Başörtüsü Yasağına Serbestlik Tanıyan Kanunun Anayasa Mahkemesi Tarafından İptal Edilmesini 'Yargıçlar Devletinin İlanıdır' Şeklinde Değerlendiren İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği...
Sağlık Müdür Vekili Dr. Halit Gökalp'ten 'Akraba Evliliği' Uyarısı Elazığ İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Halit Gökalp, 'Fenilketonüri' Hastalığının Türkiye'de Sık Görülmesinin Akraba Evliliklerin..
Cumhuriyet Denilebilir mi?
'Cumhuriyet Denilebilir mi?'
Bülent Arınç, 'Böyle Bir Rejime, Böyle Bir Sisteme Cumhuriyet Denilebilir mi' Dedi.
Danıştay 2. Dairesi Başkanlığı'na Kamuran Erbuğa Seçildi Danıştay 2. Dairesi Başkanlığı'na Daire Üyesi Kamuran Erbuğa Seçildi.
6 Haziran Diyetisyenler Günü
6 Haziran Diyetisyenler Günü
Denizli Devlet Hastanesi Diyetisyeni Hasan Yıldız, 6 Haziran Diyetisyenler Günü Dolayısıyla Yaptığı Açıklamada, Diyetisyenliğin En Önemli Mesleklerden Biri Olduğunu Söyledi.
Dışişleri'nden "Mutabakat Muhtırası" Tepkisi Dışişleri Bakanlığı, İngiltere ile Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (Gkyr) Arasında İmzalanan Ortak Mutabakat Muhtırasının, Kıbrıs Sorununa Kalıcı ve Adi..
Silvan Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi
Silvan Halk Eğitim Merkezi'nde Yıl Sonu Sergisi
Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nün Ulusal Eğitime Destek Kampanyası Kapsamında 2007-2008 Eğitim-öğretim Yılında Merkezde Açmış Olduğu Trikotaj, El Sanatları, Halıcılık, Dikiş, Nakış, Giyim...
Giresunda Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı
Giresun'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı
Giresun Aksu Mahallesinde Bugün Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 1 Kişi de Yaralandı.
Kayserili Sanayici €˜yalın Felsefe' ile Tasarruf Edecek Yalın Enstitü Derneği'nin İş Birliği ile Kayseri Genç Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin Desteğiyle, "Düzleşen Dünya ve Yalın Konfera..
Düzce Valisi Trap Atışlarında 8 Attı 1 Vurdu
Düzce Valisi Trap Atışlarında 8 Attı 1 Vurdu
Düzce Valisi Bülent Kılınç, Gümüşova İlçesi Elmacık Poligonunda Düzenlenen Gösteri Atışlarını İzledi. Trap Atışlarına Katılan Vali Kılınç, 8 Attı 1 Vurdu.
Türkiye Gençler Futbol Şampiyonu Olan İdmanocağı Takımına Vali Okutandan Altın
Türkiye Gençler Futbol Şampiyonu Olan İdmanocağı Takımı'na Vali Okutan'dan Altın
Türkiye Gençler Futbol Şampiyonası'nda Şampiyon Olan Trabzon İdmanocağı Genç Takımı Futbolcuları, Yöneticileri ve Teknik Heyeti Trabzon Valisi Nuri Okutan'ı Makamında Ziyaret Ettiler.
KPSS Kursuna İş Arayanlar Akın Etti
KPSS Kursuna İş Arayanlar Akın Etti
Edremit İlçesindeki Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tarafından Açılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Kursuna, İş Arayanlar Akın Etti.
Karamanda Trafik Kazası: 4 Yaralı
Karaman'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Karaman'ın Ayrancı İlçesine Bağlı Büyükkoraş Köyünde Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Yaralandı.
Denizli Osb Futbol Ligi'nde Heyecan Sürüyor Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nün Bu Yıl 6.'sını Düzenlediği Osb Futbol Ligi'nde Heyecan Sürüyor. Toplam 11 Takımın Katılımı ile Oynanan ..
İzci Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu
İzci Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu
Bursa'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından 'İzci Daima Hazırdır' Konulu Resim Yarışmasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi.
Beyşehir-antalya Karayolunda Duble Yol Çalışmaları Yeniden Başladı
Beyşehir-antalya Karayolunda Duble Yol Çalışmaları Yeniden Başladı
Konya'nın Beyşehir İlçesinde, Beyşehir Antalya Karayolu'nun İlk 14 Kilometrelik Bölümünün Duble Yol Yapılması Çalışmalarına Bu Yıl Yeniden Başlandı.
Cezaevinde Kreş Açılışı
Cezaevinde Kreş Açılışı
Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadınlar Meclisi ve Afyonkarahisar E Tipi Kapalı Cezaevi Müdürlüğü İşbirliğinde Cezaevinde Bulunan Mahkumların Çocuklarının Eğitimi İçin Hazırlanan Kreş Hizmete Girdi.
PTT Bank Şubesi Kamera ve Alarm Sistemleriyle Donatıldı
PTT Bank Şubesi Kamera ve Alarm Sistemleriyle Donatıldı
Hakkari PTT Bank Şubesi Modern Kamera ve Alarm Sistemiyle Donatıldı.
Okul Bahçesi Panayır Alanına Döndü
Okul Bahçesi Panayır Alanına Döndü
Bursa Faik Çelik Kız Meslek Lisesi Tarafından Düzenlenen Geleneksel '2. Yaz Şöleni' Renkli Görüntülere Sahne Oldu. Yıl Sonu Tatili Sevincini Bir Hafta Öncesinden Kutlayan Öğrenciler, Unutulmaz Bir Gün Yaşadı.
Hakkari-van Alternatif Karayoluna Vali Nasuhbeyoğlunun İsmi Verildi
Hakkari-van Alternatif Karayoluna Vali Nasuhbeyoğlu'nun İsmi Verildi
Yapım Çalışmaları Süren Hakkari-van Alternatif Karayoluna İl Genel Meclis Kararıyla Hakkari Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu'nun İsmi Verildi.
Tariş Satış Mağazası Törenle Açıldı Tariş Satış Mağazası, Edremit İlçesine Bağlı Altınoluk Beldesinde Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.
Zico Gerginliği
Zico Gerginliği
Her Gün Farklı Bir Boyut Kazanan Arthur Zico Meselesi F.bahçe'de Bir Türlü Çözülemiyor.
Emreye 'Fenere Gittin' Tepkisi
Emre'ye "Fener'e Gittin" Tepkisi
Nyon Yakınlarındaki La Reserve Otel'de Portekiz Maçının Hazırlıklarını Basına ve Taraftara Kapalı Sürdüren A Milli Takım Kampında Tatsızlık.
Artık Sıra Ersun Yanalda
Artık Sıra Ersun Yanal'da
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Biz Hocamızın Verdiği İsimlerin Yüzde Yüzonüçünü Aldık. Bundan Sonra İş Artık Hocada, Bizde Değil" Dedi.
Aslana Genç Panzer
Aslan'a Genç Panzer
Galatasaray, Aradığı Teknik Direktörü Almanya'da Buldu. 74'lük Kalli'den Boşalan Koltuğu, 42 Yaşındaki Skibbe Dolduracak.
Lincolnden Eksiğim Yok
Lincoln'den Eksiğim Yok
Galatasaray'ın 17 Yaşındaki Yıldız Adayı Emre Çolak, "İdolüm Arda Abi. Yetenek Olarak Lincoln'den Aşağı Kalır Yanım Yok" Derken, A Takıma Çağrılmayı Beklediğini Söylüyor.
Önder İçin 500 Bin Euro Tazminat Düşünülüyor
Önder İçin 500 Bin Euro Tazminat Düşünülüyor
G.saray, Fk Moskova'nın İstediği 700 Bin Euro'luk Tazminat Bedelini 500 Bin Euro'ya İndirmesi İçin Futbolcunun Menajeri Doğan Ercan'ı Görevlendirdi.
Porto: Şampiyonlar Liginde Oynayacağız
Porto: Şampiyonlar Ligi'nde Oynayacağız
Kulübü'nün Başkanı Pinto de Costa, Cezaya İtiraz Edeceklerini Belirtti.
Roberto Carlostan Emre Yorumu
Roberto Carlos'tan 'Emre' Yorumu
Türkiye'den Brezilya'ya Giden Fb Tv ve Fenerbahçe Dergisi Ekibinin Rotasında İkinci Durak, Dünyaca Ünlü Oyuncu Roberto Carlos'un Araras'ta Bulunan Evi Oldu.
Karpuz Üreticisi Zor Günler Yaşıyor
Karpuz Üreticisi Zor Günler Yaşıyor
Adana'nın Ceyhan İlçesindeki Karpuz Üreticileri Zor Günler Geçiriyor. Karpuzun Rekoltesinin Dönüme 5 ile 10 Ton Gibi Yüksek Olmasına Rağmen Fiyatların Tarlada 5 Ykr'ye Düşmesi Çiftçileri Endişelendiriyor.
Rusya ve Gürcistan Liderleri Uzlaştı St. Petersburg'da Gerçekleşen Gayri Resmi Bağımsız Devletler Topluluğu (Bdt) Zirvesinde Bir Araya Gelen Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev ve Gürcistan ..
Hyundai İ10 Türkiyede Satışta
Hyundai İ10 Türkiye'de Satışta
Hyundai'nin "Dünya Çapında En İyi Küçük Sınıf Otomobili Üretme" Felsefesiyle Hazırladığı Yeni Modeli İ10 Türkiye'de Satışa Sunuldu.
Türkiye Ar -Ge Cenneti Olacak Unakıtan Ar -Ge'ye Büyük Teşvik Verdiklerini Belirterek Bir Kaç Sene İçinde Türkiye'nin Ar -Ge Cenneti Olacağını Söyledi.
Mazlumder: 'Anayasa Mahkemesi Yetki Gaspı Yapmıştır'
Mazlumder: "Anayasa Mahkemesi Yetki Gaspı Yapmıştır"
Mazlumder Trabzon Şube Başkanı Mehmet Çınar, Anayasa Mahkemesi'nin Eğitim -Öğretim Eşitliğini Sağlayan Düzenlemeyi İptal Etmesinin, 'Yetki Gaspı' Olduğunu Söyledi.
Ucuz Petrolü Unutun
Ucuz Petrolü Unutun
Petrol Fiyatlarında Yaşanan Yükselişin Etkisi Son Zamanlarda İyiden İyiye Hissedilmeye Başlandı.
Arınç: "Anayasa Mahkemesi, TBMM'ye Verilen Yasama Yetkisini İptal Etmiştir" TBMM Eski Başkanı ve Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Anayasa Mahkemesi'nin Verdiği Kararla TBMM'nin Yasama Yetkis..
Japonlar Çıldırmış Olmalı
Japonlar Çıldırmış Olmalı
Her Şeye Sahipler Ama Karpuzları Kısıtlı. Öyle Ki Açık Artırmayla Satılan Karpuza 6 Bin Dolar Veren Çıktı.
Bülent Arınç: "Böyle Bir Rejime Cumhuriyet Denilebilir mi" TBMM Eski Başkanı ve AKP Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Anayasa Mahkemesi'nin Üniversitelerde Türbanı Serbest Bırakmayı Öngören D..
Bu da Amerikalı Nuri Alço
Bu da Amerikalı Nuri Alço
Ünlü Milyoner Malikanesine "Seks İni" Kurdu. İş Ortaklarının İçkilerine Ecstasy Attı.
Sivas Barosu Başkanı Coşkun: 'Anayasa Mahkemesi Yetkilerini Aşmıştır'
Sivas Barosu Başkanı Coşkun: "Anayasa Mahkemesi Yetkilerini Aşmıştır"
Sivas Barosu Başkanı Avukat Mustafa Coşkun, Anayasa Mahkemesi'nin, Ünversitelerde Başörtüsü Serbestliği Getiren Anayasa Değişikliğini İptal Etme Yetkisinin Olmadığını Söyledi.
Kocaelispor, Özgür Çetiner ile 2 Yıllık Sözleşme Yeniledi Transfer Çalışmalarını Sürdüren Kocaelispor, İç Transferde Özgür Çetiner ile 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Ali İpek ve Zeybekci Biraraya Geldi Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek ve Bazı Yöneticiler, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci ile Bir Araya Gelerek Son Gelişmelerle İlgili Görüş Alışve..
THY'de Taciz Skandalı Türk Hava Yolları Doktoru Hostes Adaylarını Çırılçıplak Soyup Elle Taciz Etti
Eşin Hediye Ettiği Telefona Dikkat
Eşin Hediye Ettiği Telefona Dikkat
İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri Son Dönemde Türkiye Gündemini Belirleyen Dinleme Cihazları ile İlgili Bir Çalışma Düzenledi.
Trabzonspor'da Genel Kurul Heyecanı Yaptığı Flaş Transferlerle Dikkatleri Üzerine Çeken Trabzonspor'da Genel Kurul Heyecanı Yaşanıyor.
Suçlular, Modern Cezaevlerinde Yaş ve Suç Tipine Göre Sınıflandırılacak Eski ve Standartlara Uymayan Cezaevlerini Kapatan Adalet Bakanlığı, Tutumlu ve Hükümlüler Nakledildikleri Modern Cezaev..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10