6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şemdinli Davası Van Askeri Mahkemesi'nde Bugün Görülen ve Askeri Savcı Yarbay Hakan İleri'nin Keşif Talebinde Bulunduğu Şemdinli Davası Duruşması, İleri Bir Tarihe Ertelendi.
Avusturalya Büyükelçisi Peter Doyleden Ttso Başkanı Şadan Erene Ziyaret
Avusturalya Büyükelçisi Peter Doyle'den Ttso Başkanı Şadan Eren'e Ziyaret
Avustralya Büyükelçisi Peter Doyle, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (Ttso) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Eren'i Makamında Ziyaret Etti.
Askon Malatya Şube Başkanı Çakmak'ın Türban Açıklaması Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (Askon) Malatya Şube Başkanı Ömer Çakmak, "Bu Karar Hiçbir Problemi Çözmemiştir. Maalesef Ülke Gele..
Başbakan Erdoğan'dan Sürpriz Ziyaret Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'dan Ankara'ya Geldikten Hemen Sonra Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi'ne Sürpriz Bir Ziyaret Gerçekleştirdi.
Işıkaradan Camide Konferans
Işıkara'dan Camide Konferans
Türkiye Kızılay Derneği Genel Başkan Danışmanı Prof.dr. Ahmet Mete Işıkara, Manisa'nın Salihli İlçesinde Cuma Namazı Öncesinde "Deprem ve Deprem Öncesi Hazırlık" Konulu Cemaate Bilgi Verdi.
Servis Araçlarının Denetimi Sürüyor
Servis Araçlarının Denetimi Sürüyor
Denizli Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Başlatılan Toplu Ulaşım Yapan Servis Araçların Denetimi Belli Aralıklarla Devam Ediyor.
Suruç Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Suruç Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Şanlıurfa (İha) €" Şanlıurfa Suruç Belediyesi'nin Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı. Toplantıda İlçenin 2007 Yılındaki Kesin Hesapları ve 2008 Yılı Yatırımları Görüşüldü.
İlkokul Öğrencilerinin Yıl Sonu Sergisi Büyük İlgi Gördü
İlkokul Öğrencilerinin Yıl Sonu Sergisi Büyük İlgi Gördü
Edremit İlçesindeki Yılmaz Akpınar İlköğretim Okulu'nda Açılan Yıl Sonu Sergisi Büyük İlgi Gördü.
Ekodosddan Kuşadası, Söke ve Didimde Çevre Etkinlikleri
Ekodosd'dan Kuşadası, Söke ve Didim'de Çevre Etkinlikleri
Kuşadası Eko Sistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği(ekodosd), Kuşadası, Söke ve Didim'de Dünya Çevre Günü Nedeniyle Kuşadası, Söke ve Didim'de Bir Dizi Etkinlik Gerçekleştirdi.
"Ana Kız Okuldayız" Kampanyası Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Bilinenin Yada Tahmin Edilenin Aksine Türkiye'de Okuma Yazma Bilmeyenlerin Büyük Bir Kesimi Kırsalda Olmadığını Belirterek, "..
Artvinde Trafik Kazası: 1 Yaralı
Artvin'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
Artvin'de Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Yaralandı.
Dünya Çevre Günü
Dünya Çevre Günü
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Çevreye Zarar Veren İnsanların Çocuklar ve Gençler Tarafından Uyarılmasının Daha Etkili Olacağını Belirtti.
Marketlere Atık Pil Kutusu
Marketlere Atık Pil Kutusu
Adıyaman Çevre ve Orman Müdürlüğü Tarafından, Büyük Marketlere Atık Pil Kutusu Yerleştirilerek, Pillerin Geri Dönüşümleri Sağlanacak.
Hyundaı İ10 Piyasaya Sunuldu Hyundai'nin "Dünya Çapında En İyi Küçük Segment Otomobili Üretme" Felsefesiyle Hazırladığı Yepyeni Modeli İ10 Türkiye'de Satışa Sunuldu. Ortaköy Feriye'de Yapılan..
Çevreci Okullara Ödül
Çevreci Okullara Ödül
Samsun'da, €˜5 Haziran Dünya Çevre Günü' Etkinlikleri Çerçevesinde En Çevreci Okullara ve Atık Pil Toplama Kampanyasında Çok Sayıda Pil Toplayan Okullara Ödülleri Verildi.
İngiltere'nin Kıbrıs Açılımı Ankara'yı Kızdırdı Türkiye, İngiltere ve Güney Kıbrıs Arasında Dün İmzalanan Ortak Mutabakat Muhtırası'nı, "Kıbrıs'ta Barış Çabalarına Gölge Düşürdüğü" Gerekçesiy..
TÜKODER, Ekmek Zammını Normal Buldu
TÜKODER, Ekmek Zammını Normal Buldu
Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Bandırma Şube Başkanı Hasan Basri Önat, Ekmek Fiyatlarına İki Ay İçerisinde İki Defa Zam Yapılmasının Artan Maliyetler Sebebiyle Normal Olduğunu Söyledi.
Hatayda İlk Kez Açık Kalp Ameliyatı Yapıldı
Hatay'da İlk Kez Açık Kalp Ameliyatı Yapıldı
Hatay'da İlk Kez Açık Kalp Ameliyatı, Yeni Açılan Özel Bir Hastanede Gerçekleştirildi.
Meü Tekstil Bölümü Öğrencisinin Tasarım Başarısı Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü Öğrencisi Nihat Güllü, 'Le Moda Deri Tasarım Yarışması'nda İlk Sekize Girdi.
Canikte Metruk Binalar Yıkılıyor
Canik'te Metruk Binalar Yıkılıyor
Canik Belediyesi, Mahalle Aralarında Bulunan Metruk Binaları Encümen Kararı ile Yıkıyor.
Es-seyyid Osman Hulusi Efendi Vakfından Kermes
Es-seyyid Osman Hulusi Efendi Vakfı'ndan Kermes
Malatya'nın Darende İlçesinde Faaliyet Gösteren Es-seyyid Osman Hulusi Efendi Vakfı Tarafından Kermes Düzenlendi.
Elazığ Çevre ve Orman Müdürü Şefik Kara'dan 'Alternatif Enerji' Açıklaması: Elazığ Çevre ve Orman Müdürü Şefik Kara, Küresel Isınma Sorununa Uzun Soluklu Çözüm Olarak Görülen Alternatif Enerj..
Nevşehirin 2000 Evler Mahallesine Düğün Salonu ve Modern İşyerleri Yapılacak
Nevşehir'in 2000 Evler Mahallesine Düğün Salonu ve Modern İşyerleri Yapılacak
Nevşehir'in En Hızlı Gelişen Mahallelerinden Biri Olan 2000 Evler Mahallesi'nde Halen Pazaryeri Olarak da Kullanılan Alanda 14 Modern İşyeri ve Düğün Salonunun İhalesi, 24 Haziran 2008 Salı Günü Gerçekleştirilecek.
Malatyada Esnaf Caddenin Trafiğe Kapatılmasına Tepki Gösterdi
Malatya'da Esnaf Caddenin Trafiğe Kapatılmasına Tepki Gösterdi
Malatya'da Caddeleri Trafiğe Kapatılan Esnaflar Alınan Karara Tepki Gösterdiler.
Edirne'de 35 Kaçak Yakalandı Edirne'de Yasa Dışı Yollardan Yurt Dışına Gitmek İsteyen 35 Kaçak Yakalandı.
Bayrampaşa Cezaevinden Nakiller Başladı Adalet Bakanlığı, Bayrampaşa Cezaevindeki Hükümlü ve Tutukluların Nakline Başlandığını Bildirdi.
Millilere 'Devlet Sporculuğu' Sözü Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, (A) Milli Futbol Takımı'nın Kampını Ziyaret Ederek, Teknik Direktör Fatih Terim ve Futbolcularla Yemek Yedi.
Düğümü Kim Çözecek Anayasa Mahkemesi, Türban Düzenlemesini Rejimi Tehlikeye Atacağı Görüşüyle İptal Etti. Ancak Bu Kararın Da, Rejimi Tehlikeye Attığı Belirtiliyor. Ruşen Çakır?a Göre Çıkış Y..
Demirel: Cevher'e Söyle 2.5 Milyon Tl Yollasın Kastelli'nin Anıları Türkiye'yi Sarsacak
'Bizi ya S..cekler ya da Heykelimizi Dikecekler!' Cumhuriyet Tarihinin En Büyük Rüşvet Davasında İnanılmaz Diyaloglar
Gümüşhanelilere Milletvekilleri Tarafından Kene Semineri Verildi
Gümüşhanelilere Milletvekilleri Tarafından Kene Semineri Verildi
Gümüşhane Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Sağlık Komisyonu Üyesi Kemalettin Aydın, Kene Hakkında Vatandaşlara Bilgilendirme Semineri Verdi.
'Sperm Bankasından Çocuk İstiyorum' Gülben Ergen'in 'Sürpriz' Programı'nda Bir Sohbet Bölümü Vardı Ki, Televizyon Tarihine Geçecek Cinstendi! İşte O Diyalog...
Yeni Klibini Çekti Demet Akalın "Dans Et" Adlı Albümünün Çıkış Şarkısı Olan "Mucize" Den Sonra, İkinci Klibini "Bebek" Adlı Şarkısına Çekti.
Japonyalı Çocuklar, Hacivat ile Karagözü Tanıyacak
Japonyalı Çocuklar, Hacivat ile Karagöz'ü Tanıyacak
Samsun'daki 19 Mayıs Üniversitesi'nde Gerçekleştirilen Bir Çalışma ile Hacivat ile Karagöz'ün Çocuk Eğitimine Katkısı Ele Alındı. Japonya'da Yapılacak Bir Konferansta Geleneksel Türk Mizah Oyununun En İyi Tiplemesi...
Voleybolda 2008 Avrupa Ligi Finali Bursa'da Voleybolda 2008 Avrupa Ligi Final Karşılaşmaları, 19-20 Temmuz Tarihleri Arasında Bursa'da Yapılacak.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig Takımlarından Orduspor, Başkanını Yine Seçemedi.
Tyf'den Erikli-saros Wındsurf Şampiyonası'na Onay Edirne'nin Keşan İlçesinde, Keşan Belediye Başkanlığı ve Türkiye Yelken Federasyonu Edirne İl Temsilciliği Tarafından Düzenlenmesi Planlanan ..
Galatasaray Bayrağı Denizin Ortasına Dikildi
Galatasaray Bayrağı Denizin Ortasına Dikildi
Turkcell Süper Lig'de 2007-08 Sezonunu Şampiyon Tamamlayan Galatasaray'ın Bartın'daki Taraftarları, Varillerin Üzerine Bağladıkları Ağaç Bota Yaptıkları Direğe Galatasaray Bayrağı Astı.
Şanlıurfada Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Ersin Çıldır İçin CHP Genel Merkezinde Tören Düzenlendi
Şanlıurfa'da Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Ersin Çıldır İçin CHP Genel Merkezi'nde Tören Düzenlendi
Şanlıurfa'daki Tarım Kurultayı'na Giderken Geçirdiği Trafik Kazasında Yaşamını Yitiren CHP Gençlik Kolları Genel Sekreteri Ersin Çıldır İçin Parti Genel Merkezi'nde Tören Düzenlendi.
Polis Adaylarının Tatbikatı Gerçeği Aratmadı
Polis Adaylarının Tatbikatı Gerçeği Aratmadı
Afyonkarahisar Polis Meslek Yüksekokulu'ndan Mezun Olacak 157 Polis Adayına, 'Toplumsal Olay' Tatbikatı Yaptırıldı.
Havaya Tabancayla Ateş Eden Polis Gözaltına Alındı Eskişehir'in Çifteler İlçesinde Havaya Ateş Edip Kaçan Aracın Sürücüsü Polis Çıktı.
Şemdinli Davası Yine Ertelendi
Şemdinli Davası Yine Ertelendi
Van Askeri Mahkemesi'nde Görülen Şemdinli Davası, Askeri Savcının Olay Yerinde Keşif İstemesinin Karara Bağlanması ve Bazı Tanıkların Dinlenmesi İçin 19 Eylül'e Ertelendi.
Bandırma'da 7 Yaşındaki Kız Çocuğuna Cinsel Taciz İddiası Balıkesir'in Bandırma İlçesinde, 7 Yaşındaki Kız Çocuğuna Cinsel Tacizde Bulunduğu İleri Sürülen Bir Kişi Gözaltına Alındı.
Otomobil Askeri Araca Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı Osmaniye'de Bir Otomobilin Askeri Araca Çarpması Sonucu Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı.
Anavatan Lideri Mumcu: "Sistem Krizi Yeni Bir Boyut Kazandı" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Anayasa Mahkemesi'nin kararının yaşanan "sistem krizine" yeni bir boyut kazandırdığını..
TBMM Başkanı Toptan, Pazartesi Günü Yunanistan'a Gidecek TBMM Başkanı Köksal Toptan, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenterler Asamblesi (Keipa) Parlamento Başkanları Konferansı'na Katılmak..
Maltepe Cezaevi'ne Nakledilen Mahkumlar: "Elveda Bayrampaşa! " Bayrampaşa Cezaevi'nin 40 Yıldır Tutuklu ve Hükümlülere Ev Sahipliği Yapmasının Ardından Nakil Kararı Çıkan Mahkumların Nakledil..
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu Anayasa Mahkemesinin Kararını Değerlendirdi
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu Anayasa Mahkemesi'nin Kararını Değerlendirdi
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Bayburt'ta Katıldığı Bir Programın Ardından Bugün Geldiği Erzurum'un Aşkale İlçesinde Yaptığı Açıklamada, Üniversitelerde Türbanın Serbest Bırakılmasına İlişkin...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10