6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sivas Valisi Veysel Dalmaz Koyulhisar İlçesinde
Sivas Valisi Veysel Dalmaz Koyulhisar İlçesi'nde
Sivas'ın Koyulhisar İlçesinde Bir Hayırsever İşadamı Tarafından Yaptırılan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu ile Koyulhisar Meslek Yüksek Okulu'nun Binasının Açılışı, Vali Veysel Dalmaz Tarafından Yapıldı.
Balıkesirin İkinci Örnek Okulu Edremitten
Balıkesir'in İkinci Örnek Okulu Edremit'ten
Balıkesir Çapında Düzenlenen "En Temiz, En Çevreci ve Örnek Okul" Yarışmasında Edremit Şehit Hamdibey İlköğretim Okulu İkinci Olarak Yeşil Bayrak Aldı.
Ak Partili Gençlerden CHPye Taziye Ziyareti
Ak Partili Gençlerden CHP'ye Taziye Ziyareti
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Manisa Gençlik Kolları Başkanı Selman Alkış ve Bazı Yöneticiler Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Genel Sekreteri Ersin Çıldır'ın Ölümü Nedeniyle CHP Manisa Teşkilatına...
Vali Sodandan Gap Eylem Planı ile İlgili Yorumlara Engel
Vali Sodan'dan Gap Eylem Planı ile İlgili Yorumlara Engel
Adıyaman Valisi Ramazan Sodan, Adıyaman Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2008 Yılı 1. Olağan Meclis Toplantısında Gap Eylem Planı ile İlgili Görüş Bildirmek İsteyen Muhtar ve İl Genel Meclisi Üyesine İzin...
Lösemi Hastası Mehmete  Destek
Lösemi Hastası Mehmet'e Destek
Balıkesir'in Havran İlçesindeki Lösemi Hastası Gence Ayvalık'tan Yardım Eli Uzandı.
Sultanhisar  16 Hazirana  Hazırlanıyor
Sultanhisar 16 Haziran'a Hazırlanıyor
Aydın'ın Sultanhisar İlçesinde Bu Yıl 89'uncusu Gerçekleştirilecek Olan Malgaç Baskını Anma Etkinlikleri'nin Hazırlıkları Büyük Bir Hızla Devam Ediyor. Geçtğimiz Yıllarda Olduğu Gibi Bu Yılda Malgaç Çayı Kenarında...
Darıca İlköğretim Okulu Açıldı
Darıca İlköğretim Okulu Açıldı
Kocaeli'nin Darıca İlçesinde Yeni Yapılan Lafarge Aslan Çimento Darıca İlköğretim Okulu Hizmete Açıldı.
Töhob Üyeleri Diyarbakırda
Töhob Üyeleri Diyarbakır'da
Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (Töhob) Üyeleri 2. Genel Değerlendirme Toplantısı İçin Diyarbakır'a Geldi.
Okul Bahçesinde Büst Açılışı
Okul Bahçesinde Büst Açılışı
Zonguldak'ın Kilimli Beldesinde Bulunan Piri Reis İlköğretim Okulu Bahçesine Yaptırılan Atatürk Büstü ve Çevre Düzenlemesi Düzenlenen Törenle Açıldı.
Sugözü Heyelanında Evleri Toprak Altında Kalanlar, Yeni Evlerine Kavuştu
Sugözü Heyelanında Evleri Toprak Altında Kalanlar, Yeni Evlerine Kavuştu
Sivas'ın Koyulhisar İlçesine Bağlı Sugözü Köyü Kuzulu Mezrası'nda 2005 Yılında Meydana Gelen ve 15 Kişinin Toprak Altında Kalmasına Sebep Olan Heyelanda Evlerini Kaybedenler İçin Yaptırılan 44 Afet Konutu ile 8 Ahır...
Geri Dönüşüm Dostu Okul
Geri Dönüşüm Dostu Okul
Osmangazi Sosyal Yardım-eğitim ve Kültür Gönüllüleri Derneği (Osder) Koordinatörlüğünde Devam Eden ve Osmangazi Belediyesi'nin de Desteklediği Geriş Dönüşüm Projesinde Topladıkları 4,2 Ton Kullanılmış Kağıt ile Sönmez...
Adıyamanın Gölbaşı İlçesinde Misafir İsimli Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde 'Misafir' İsimli Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde, İzmir Devlet Tiyatrosu Oyuncuları Tarafından, 'Misafir' Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi.
Coca-colanın Avrasya ve Afrikadaki Tüm Faaliyetleri İstanbuldan Yönetilecek
Coca-cola'nın Avrasya ve Afrika'daki Tüm Faaliyetleri İstanbul'dan Yönetilecek
Dünyanın En Büyük Alkolsüz İçecekler Şirketi Coca-cola, Avrasya ve Afrika Grup Başkanlıklarını Ahmet Bozer'in Yönetimi Altında Birleştiriyor.
İşadamını Tehdit Ettikleri İddia Edilen 10 Kişi Tutuklandı Musevi İşadamı Jack Kamhi'nin Oğlu Hayati Kamhi'yi Tehdit Ettikleri İleri Sürülen Aralarında N.a'nın da Bulunduğu 10 Kişi Tutuklanar..
BBPden Anayasa Mahkemesinin Kararına Tepki
BBP'den Anayasa Mahkemesi'nin Kararına Tepki
Anayasa Mahkemesi'nin Üniversitelerde Türban Düzenlemesi ile İlgili İptal Kararına Büyük Birlik Partisi'nden Tepki Geldi.
Mesleki ve Teknik Eğitim Kursları Cezaevine Taşındı İstanbul İl Özel İdaresi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Ticaret Odasının İmzaladığı Protokol Kapsamında Hizmet Veren Özimek, Cezaev..
Türkiye-japonya İş Birliği Ortak Bildirisi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Japonya Başbakanı Yasuo Fukuda Bugün Yayınladıkları Ortak Bildiride, Siyasi, Kültürel ve Ekonomik İlişkileri Çok Yönlü..
Açs Futbol Turnuvası Sona Erdi Adana Çimento Sanayi A.ş.'nin (Açs) 2005 Yılından Bu Yana Düzenlediği Gençlik Kupası Futbol Turnuvası Sonuçlandı.
Adanaspor Yönetimi Görevi Bıraktı Tff 2. Ligi'nde Şampiyon Olarak Gelecek Sezon Bank Asya 1. Liginde Mücadele Etme Hakkı Elde Eden Adanaspor'da Geçen Sezon Göreve Gelen Yönetim Kurulu Toplu O..
Federasyon Başkanı Doğan, İsviçre'ye Geldi Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan ile Genel Sekreter Lütfi Arıboğan Yarın Oynanacak Türkiye - Portekiz Maçı İçin İsviçre'ye Geldi.
Sarkozy, Yunanistan'a Silah Satmak İçin Atina'da Fransa Devlet Başkanı Nikolas Sarkozy, Yunanistan'a Resmi Bir Ziyaret İçin Atina'ya Geldi. Sarkozy, Başbakan Kostas Karamanlis ile Yapacağı Gö..
Midyatda Bir Marketi Sahte Parayla Dolandırmak İsteyen 3 Kişi Tutuklandı
Midyat'da Bir Marketi Sahte Parayla Dolandırmak İsteyen 3 Kişi Tutuklandı
Mardin'in Midyat İlçesinde Gündüz Saatlerinde Bir Markete Dolandırmak İçin Giren 3 Kişilik Şebeke Yakalandı.
Adana'da Doğalgazı Önce Kenar Mahalleler Kullanacak Adana'da Bir Süredir Sanayide Kullanılan Doğalgazın Konutlara Dağıtım İşine 6 Ay İçinde Başlanacak ve 2009 Yılının İlk Günlerinde Konutları..
Türkçe Olimpiyatına Katılan Öğrenciler Başkan Kaptanı Ziyaret Etti
Türkçe Olimpiyatına Katılan Öğrenciler Başkan Kaptan'ı Ziyaret Etti
6. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları İçin Türkiye'de Bulunan ve Özel Zafer Koleji'nin Davetlisi Olarak Afyonkarahisar'a Gelen Nepal, Hindistan ve Tacikistanlı Öğrenciler, Öğretmenleriyle Birlikte Belediye Başkanı...
Yeşil Çevre, Kapasitesini Yüzde 50 Artırdı
Yeşil Çevre, Kapasitesini Yüzde 50 Artırdı
Bursa'nın Doğu Bölgesindeki Yerleşim Birimleri ve Sanayi Tesislerinden Kaynaklanan Evsel ve Endüstriyel Atıksu Kirliliğini Ortadan Kaldırmak İçin Kurulan Yeşil Çevre Arıtma Tesisi'nin Kapasitesi Yüzde 50 Artırıldı.
İlçesine Meslek Yüksek Okul Getirmek İçin Kolları Sıvadı Tokra Medikal A.ş.'nin Sahibi Mehmet Tuğrul, Memleketi Burdur'un Altınyayla İlçesine Yüksekokul Kazandırmak İçin Girişimleri Başlattı.
Osmangazi, Dünya Tarihi Kentler Birliği'ne Üye Oluyor Tarihi Mirası Koruma Çalışmalarıyla Yurt İçinde ve Yurt Dışında Haklı Bir Ün Kazanan Osmangazi Belediyesi; Viyana, Paris, Prag, Lizbon, B..
Başkan Zeybekci: 'Hayatında Bir Tek Taş Dikmeyenler, Dikilenleri de Yıkmak İstiyor'
Başkan Zeybekci: "Hayatında Bir Tek Taş Dikmeyenler, Dikilenleri de Yıkmak İstiyor"
Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, Multi Turkmall'ın 65 Milyon Avro'luk Yatırımı Forum Çamlık Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin Yıkılacağı İddialarına Tepki Gösterdi.
Ayancık'ta İlaç Toplama Kampanyası Düzenlendi Sinop'un Ayancık İlçesinde Kaymakamlık Tarafından İlaç Toplama Kampanyası Düzenlendi.
Lösemili Çocuklar Yalovada Buluştu
Lösemili Çocuklar Yalova'da Buluştu
Türkiye'nin Farklı İllerinden Gelen Lösemili Çocuklar, Yalova'da Biraraya Geldi.
Euro'da Günlük Değerlenme Yüzde 1.97 Merkez Bankası'nın Gösterge Niteliğindeki Döviz Alış Kurlarına Göre Euro Bugün Yüzde 1.97 Değerlenerek 1.9235 YTL'ye Yükseldi. Dolar İse Yüzde 0.78 Değer ..
Erdemli Anadolu Öğretmen Lisesi  İlk Mezunlarını Verdi
Erdemli Anadolu Öğretmen Lisesi İlk Mezunlarını Verdi
Mersin'in Erdemli İlçesindeki Anadolu Öğretmen Lisesi İlk Mezunlarını Verdi. 2004 Yılında Eğitim Öğretime Başlayan Okul, 4 Yıl Sonra 72 Öğrencisini Mezun Etti.
Samsunda Laysiad Kuruldu
Samsun'da Laysiad Kuruldu
Samsun Ladikli Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (Laysiad) Kuruldu.
Nevşehir Zabıtasından Fırınlara Ekmek Gramajı Denetimi
Nevşehir Zabıtasından Fırınlara Ekmek Gramajı Denetimi
Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne Bağlı Ekipler, Önceki Gün Alınan Bir Kararla 60 Ykrş'den Satışa Sunulan Ekmeklerdeki Gramaj Kontrollerini Sıklaştırdı.
Türkiyenin Üçüncü Büyük Atatürk Heykeli, Genelkurmay Başkanı Tarafından Açılacak
Türkiye'nin Üçüncü Büyük Atatürk Heykeli, Genelkurmay Başkanı Tarafından Açılacak
Devlet Sanatçısı Prof. Dr.tankut Öktem'in, Ölümünden Önce Yaptığı Atatürk Heykeli, 12 Haziran'da Ankara Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda Açılacak.
Malatyada Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Toplantısı
Malatya'da Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Toplantısı
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sivas Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Kurulu'nun Malatya'da Düzenlediği 3 Günlük Toplantı Sona Erdi. Toplantıda, Atatürk Evi'nin, Atatürk Müzesi Olmasına Karar Verildi.
Dicle Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Ömer Satıcı Vaatlerini Açıkladı
Dicle Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Ömer Satıcı Vaatlerini Açıkladı
Diyarbakır Dicle Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Ömer Satıcı, Seçimleri Kazanması Halinde Kuracağı 'Anadolu Kültür Parkı' ile Türkiye'nin ve Dünyanın Minyatürünü Yapacağını Belirterek, "81 İlin Tarihi Kültürel...
Dolar 1,2400 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2400 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,9420 YTL Oldu.
İlköğretim Okulundan 'Mavi Önlük' Dergisi
İlköğretim Okulundan "Mavi Önlük" Dergisi
Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Zeytinli Beldesi Altınkum Mahallesi'nde Bulunan Naim Süleymanoğlu İlköğretim Okulu "Mavi Önlük" İsimli Bir Dergi Çıkarttı.
Burhaniyede Vatandaşlardan Ekmek Zammı Tepkisi
Burhaniye'de Vatandaşlardan Ekmek Zammı Tepkisi
Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde, Ekmeğe Yapılan 20 Kuruşluk Zam Vatandaşların Tepkisine Neden Oldu.
Adana Demirspor Taraftarı Yönetimi İstifaya Çağırdı Tff 2. Lig Ekstra Play-off Karşılaşmalarında Finalde Güngören Belediyespor'a Yenilerek Bank Asya 1. Lig'e Çıkamayan Adana Demirspor'da Tara..
Çevre Andının Yazılı Olduğu Taşa Protokollü Açılış
Çevre Andının Yazılı Olduğu Taşa Protokollü Açılış
Manisa'nın Salihli İlçesinde, Dünya Çevre Günü ve Çevre Haftası Kapsamında Kent Meydanına Yerleştirilen Üzerinde Ulusal Çevre Andı'nın Yazılı Olduğu Bir Taş Törenle Açıldı.
Kent Gıdada Sendika Gerginliği
Kent Gıda'da Sendika Gerginliği
Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Bulunan Kent Gıda İşyerinde Çalışan İşçiler, Sendikanın Kendi İstekleri Dışında Bir Anlaşma Yapması Üzerine, Sendikayı Protesto Etti.
Güvenlik Şirketlerine Yönelik Operasyonda 8 Kişi Tutuklandı
Güvenlik Şirketlerine Yönelik Operasyonda 8 Kişi Tutuklandı
Malatya'da, Güvenlik Şirketlerine Düzenlenen Operasyonda 6 Ayrı İş Yerinden 8 Kişi Tutuklandı.
Hastanede Fotoğraf Sergisi
Hastanede Fotoğraf Sergisi
Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi Tarafından Türkiye Geneli Sağlık Çalışanlarının Katıldığı Fotoğraf Yarışması Sonucunda Dereceye Giren ve Beğeni Kazanan Fotoğraflar Sergilendi.
Şofbenden Sızan Gazdan Zehirlenen Şahıs Hayatını Kaybetti Denizli'de, Şofbenden Sızan Gazdan Bir Şahıs Hayatını Kaybetti.
CHPli Sağ Annesini Kaybetti
CHP'li Sağ Annesini Kaybetti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 22. Dönem Adana Milletvekili Kemal Sağ, Annesi Hacı Sağ'ı Kaybetti.
Kulu Ana Okulu Öğrencilerine Diploma Töreni
Kulu Ana Okulu Öğrencilerine Diploma Töreni
Konya'nın Kulu İlçesinde Ana Sınıfı Öğrecilerine Diplomaları Düzenlenen Gecede Protokol Tarafindan Verildi.
Kerkük'te Sınav Soruları Kürtçe Yanıtlanıyor Irak'ın Kuzeyinde Yer Alan Türkmen Şehri Kerkük'teki Bazı Okullarda Sınav Sorularının Kürtçe Yanıtlanması İstendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10